• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
tak já nevím baby jestli některá cvičíte podle těch stránek co jsem sem dala, ale já už otevřela druhý týden a ty voe!, tohle byla makačka ale ten druhej tejden je jako mega hustej: věžeňský dřepy..no to jsem nevěděla co je - voser :grinning:
7. led 2009 v 11:11  • Odpověz
ann-ja jedu od včera prvni tyden tak řikaš super tak jsem zvědava :grinning:
7. led 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Já se dneska cítím taková dost nafouklá :frowning2: jako lehká to jo ... přeci jenom od pátku už se stravuju opravdu lehce (já byla schopná jinak k obědu hranolky, maso, zelenina blé, zapijet plnotučnou pepsinou ... no dobytek), tak spíš myslím, že je tělo v šoku :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak dneska jsem k obídku dělala kuře naprcaný kyselým zelím ... jen okmínované, zakáplé olivovým olejem a lehce okořeněné kořením na kuře. Samo bez kůže, hodně se vypekl ten tuk a kuřátko bylo na chuť fakt mňamózní! :slight_smile: ale měla jsem si k tomu dát ještě něco ... jako přílohu, zase jsem vymetala, tak jsem to pořešila bílým jogurtem se slunečnicema :grinning:
7. led 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Posouvám nahoru :slight_smile:

Jak to jinak jde? :slight_smile:

Já mám 89 :slight_smile: dneska jsem se vážila :slight_smile: spokojená jsem ... jen se bojím jojo efektu, ale zase si říkám, když jsem byla schopná změnit stravu ze dne na den, tak snad nebude problém takový jídelníček udržet a sem tam třeba zhřešit ...

Jinak doporučuju www.flora.cz - e-kalkulačka, hezky si vyplníte profil, spočítá vám to BMI a každý den doplňovat co jste kde pojedli, spočítá to energii, tuky, bílkoviny, sachry i cholesterol a je tam těch potravin opravdu mraky, že i třeba muslli od různých značek, takže fakt to jde konkrétně :slight_smile: tak zkuste, já to vyplňuju zatím asi týden a můj problém je, nadbytek bílkovin, ale snad to neva :grinning:
8. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Na to teda pěkně serete baby :grinning:
Tak posunuju nahoru :wink:
9. led 2009 v 15:45  • Odpověz
posunuju nahoru
holky já dnes strašně málo žrala, po tom extempore v práci a po včerejšku..no nějak nestíhám ted jsem si tu dala s tchánem skleničku no dnes jsem lehce zhrešila a moc toho nesnědla
vážit se budu asi v neděli abych věděla jaký je úbytek po týdnu po prášcích
dnes jsem ani nestihla cvičit takže musím zítra ráno
9. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
opět šunu a šunu nahoru

já se vážila ted po sváče a snídani a jsem tam čéče odhaduju -2kg za týden, no uvidíme zítra ráno :wink: jinak si dám normál obídek ale nenažeru se do plna :grinning:
10. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Já to dneska trochu přes*ala ... no objednali jsme pizzu :frowning2: tak jsem sežrala tři štráfky ... snad se to moc neprojeví, vážit se budu zítra. VE čtvrtek jsem měla 89 ... tak uvidíme noooo
10. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
¨takže mark 2kg dole? to je super ne????? gratulejšn a závidějšn :grinning:
10. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
díky za gratulejšn, ale není co závidějšn ... páč si myslím, že to mám jak prd zpátky :frowning2: cvičila jsem jen v neděli spinning a ve čtvrtek půl hodina na orbim... jak mi není dobře a mám zvýšenou, tak to prostě nedávám :frowning2:
Snad bude příští týden lepší no ...
10. led 2009 v 19:04  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6540

od zítřka jdu na tohleto......

já se budu vážit až v pondělí. Dva dny jsme teď měli krušné noci tak jsme podle toho vypadala a hřešila.....tak myslím, že kg moc dole nebudou :frowning2:
10. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
helena: no heli jako ten druhý týden cvičení už je maso, to jsem zvědavá co je pak v tom normoš programu kurňa :grinning:
10. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
baf, tak od 1.1. dole 3 kg a o 1bod nižší BMI, míry taky nějakej ten cenťák dole,takže u mě spokojenost :sweat_smile: :grinning: Tak to bych snad orpavdu do konce ledna mohla být pod kilčem, jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, už abych měla na váze dvojmístné číslo :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 08:56  • Odpověz
ja jsem byla zkusit pilates a super škoda že je to jen jednou tydně ale budu chodit na formovani postavy a plavat atk uvidim ja to musim zvladnout je fakt že mě to cvičeni bavi že si tam i odpočinu :wink:
11. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Tak dneska jsem se vážila a 88,5 ... takže taky více méně spokojenost :grinning: ... na důkaz radosti jsem sežrala 3bitku :grinning:
11. led 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já se dneska vážila a s kg dole ani deko.... ale v cm mám 4cm v pase, přes boky a druhý pas 2cm. Tak aspoň s tím jsem spokojená. Je fakt že v jídle jsem se moc neomezila v tom uplynulém týdnu...Ale s Ondrou jsme si užili dva dny v noci vstávání a víkend jsme sáňkovali, takže jsem se sáněk natahala a pak tancovali na Dádu patrasovou - tak to mám místo cvičení. Tak v cm je to znát. Akorát mě ty kilča serou. Asi to je tím, že začátkem týdne mi to moc nešlo to snídat a dodržovat pravidelně jídlo, v tom bude asi zakopaný pes!!

Jinak jsem našla báječnou věc... Takový rotační kruh, postavíš se na to a pohybuješ v pase na jednu a druhou stranu.... je to na zeštíhlení boku a v pase. Dneska začínám na tom cvičit. Minulý týden jsem to viděla někde v letáku a pak jsme s manželem hledali, že to tu někde na baráku bylo a já našla. 100let starý "stroj" jednoduchý a efektní.
12. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojky tak ja zatim 1,5 od 1.1.nic moc ale cm jdou dolu včera jsem si byla zaplavat vzala jsem sebou mladyho ten svištěl na toboganu a plavala dnes mě boli nohy a to musim ještě mladase odvest do města na klavir s kočarem v tom sněhu mě vždycinky boli nohy ale hrozně
12. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahoj, holky,taky chci dát dole aspon 8 kg a vidím, že máte stejně stará mimča, vy už nekojíte?? nebo držíte dietu i když kojíte??? :wink:
13. led 2009 v 08:35  • Odpověz
simona: nechodila jsi náhodou do Undater na pokec?
Jinak teda já nekojím od 3.m a holky tady většinou už vlastně nekojí vůbec vlastně.
13. led 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Kojila jsem do šestého měsíce, teď už vůbec ... a nevidím na tom nic špatného
13. led 2009 v 09:55  • Odpověz
anngie - nechodila to si mě asi s někým pleteš :wink:

markyt -- já sice kojím, ale hlavně v noci, přes den už moc něchtějí, vůbec si nechcou chytit flašu, tak hlavně proto ještě kojím :wink:

jo a jak se vám daří chudnutí?? jde to?? :slight_smile:
13. led 2009 v 10:17  • Odpověz
bábrdle, tak jak do jde? krotíte se? mě včera honila mlsná a asi dnes i něco upeču asi ten perník a dám ho manžovi do práce, já si jen zobnu :grinning: :slight_smile:
13. led 2009 v 17:34  • Odpověz
simonac já si tě pamatuju, tady jsi nakoukla párkrát a pak jsi zmizla :slight_smile:

ann já taky zhřešila včera, z nervů jsem zdlábla miňonky a gumové medvídky :pensive: dneska jsem to s dětma vypotila..... :grinning:
13. led 2009 v 17:37  • Odpověz
ahojky ja se krotim až moc manža měl běhavku a blinkal tak už třeti den vařim hooodně dietni jidla :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč to nabyvani kil je tak rychly a schazovani tak trva :cry:
13. led 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Zdarec ... no já nevím jak to jde, každopádně teď nestíhám cvičit :frowning2: Páťa všude leze, takže se za ním mrcasím ... no defacto cvičí on se mnou no :grinning:

jinak žrádlo držím ... snažím se každý den doplňovat www.flora.cz - edeníček, od snídaně až po druhou večeři, občas tam teda porce co do gramů hazím od oka ... uvidíme, zatím se držím do těch max 8 000 kJ denně ... tak uvidíme co to udělá, ale že se cítím líp to je pravda :slight_smile: dokonce mám i takový placebo pocit, že jsou mi volnější džíny :grinning: ale to je opravdu jen pocit, spíš jsem je svou hovězí prdelí někde natrhla :grinning: :grinning: :grinning:

No jsem zvědavá na nedělní vážení a tím víc se vždycky na každou tu neděli těším :slight_smile:
13. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
mark: na tý floře cézet jako fakt dobrý jsem se zaregistrovala a vkládám jídlo a je 17h a já jsem na 4000 kj a to moje denní dávka je 8500-12000kj nebo kolik to přesně je...to je dobrý :grinning:
14. led 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
teď jsem tam taky házela žraso a mám 4300kj ... k večeři chystám těstoviny se zeleninou a jako druhou véču nevím :wink: možná jogurt, actimel nebo rajčata :slight_smile:
14. led 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Tak s večeří a druhou večeří + všechny tekutiny jsem na 7,500 což je fajne :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2009 v 17:36  • Odpověz
markyt vidíš já na tu floru zapoměla... jdu taky na to :slight_smile:
14. led 2009 v 18:30  • Odpověz
holky pomoc...... jak na to... zaregistrovala jsem, vyplnila základní údaje... a chci vyplnit ten jídelníček

tak mám na
14. led 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.