• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
se mi to odeslal......

tak mám na "přidej dnešní jídla" ale okýnko nereaguje, nebo to dělám špatně, kde se to dává, pomooooooc :angry:
14. led 2009 v 18:41  • Odpověz
Tý vole, já už tu nebyla věčnost :sunglasses: holky, hezky hubnete, já jsem během vánoc nepřibrala nic, ale i tak mám furt 83kg, poslední 3 dny jsem měla nějak žaludek na vodě tak jsem moc nejedla, a cvičím na břicho - ano anngie, občas se přinutím :grinning: a zítra se zkusím zvážit, aspon kilo by dole bejt mohlo.... :angry:
14. led 2009 v 18:45  • Odpověz
jaaanni to je super že jsi aspoň přes ty svátky nepřibrala, já bohužel 2kilča.... a to jsem se krotila.....

Jinak co se týče hubnutí, dala jsem za týden jen cm dolů, v pase dokonce 4cm, ale ta váha stojí :pensive:
teď tu bojuju s tou tabulkou na flora.cz, nevíš jak na to???
14. led 2009 v 18:46  • Odpověz
derm: mě to šlo, normálně přidej jídla a pak snad uložit nebo co tam je...jdu si tam přidat večerři tak ti řeknu...
14. led 2009 v 19:29  • Odpověz
derm: děláš to přes e-deník?
14. led 2009 v 19:30  • Odpověz
derm: najeď si do e-deníku a dej : Přidej dnešní jídla...
14. led 2009 v 19:30  • Odpověz
derm: dáš Sečti hodnoty a hodí tě to na celkový přehled tvého dnešního jídelníčku
Holky já jsem po večeři a jsem tam na 7380 kj plus mínus....tak to dám ještě druhou večeři, něco lehkého :grinning:
14. led 2009 v 19:35  • Odpověz
ann už mi to jede, asi byl nějaký výpadek nebo co.. díky
14. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahpjky posunuju nahoru :grinning: tak jsem si na te flora.cz dala kolik hubnu tydně a v červnu budu hubena mi napsali :frowning2: tak dlouho :frowning2:
16. led 2009 v 08:01  • Odpověz
helčo já až 6.7. :grinning: ale v květnu už bych měla vypadat k světu kdyby šlo dolů 1kg týdně:grinning:
17. led 2009 v 15:16  • Odpověz
dnes jsem si objednala digi váhu takže bych tu v úterý mohla být tak se těším a jsem zvědavá kolik opravdu vážím :unamused:
17. led 2009 v 15:17  • Odpověz
ahoj, hele ta kalkulačka je super, ale kolik bysme měli mít příjem na rudekční dietu?To nebude těch 8,5 - 11, to bude míň.

Jinak vy ste všechny dobrý, já na to seru, jak se v noci šprtám tak cítím málo energie a žeru čokoládový bonbony :frowning2: musela snad i přibrat :frowning2: :frowning2: ale üž taky musim, Jdu poklidit a zacvičím si :wink: premiérově :grinning:
17. led 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Tak já bych na Páťovo narozky měla krááásných 72kg při rychlosti kg týdně :slight_smile:
17. led 2009 v 17:30  • Odpověz
no já teda mám příjem energie pod 8500kj denně, ale jako redukční dietu nedržím, snažím se jíst zdravě ale dieta mi nehrozí, to bych nemohla svoje bebe, mám je denně ke snídani, bez nich bych umřela :grinning:
17. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
já mám taky cca pod 8500kj ... když to jde dobře tak pod 7500 kj .. .ale rozhodně to není dietou ... zařekla jsem se, že držet dietu nebudu, jen si prostě krapet upravím jídelníček, směrem ke zdravějšímu :slight_smile: Já to potřebovala ... ty hranolky, coly, čokolády a snickersky se nedaly moc dlouho ...
Bebe a emco musli sůšy mám taky moc ráda :slight_smile:
17. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
marky: dnes jsme si s manžou koupily to malý aloe pití - manža že je to dobrý, no, kapka denně jo, ale přijde mi to pekelně přeslazený :unamused:

kde jste vzaly to počítání kil?
17. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
yg: jukni na www.flora.cz a zaregistruj se a udělej si e-deník, tam si denně zadáváš jídla co sníš a počítá ti to kj, a jakou DDD máš tuků, blíkovin, sacharidů, jestli v normě nebo nad nebo pod, je tam i redukční plán a další volovinky.
17. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ránko,
tak já včera totálně zhřešila u tchánovců...... bramborový salátek, pak ořechový dortíček..... no děs běs..... Jdu doplnit tabulku a zhorzit se kolik kj tam mám.....

No taky jsem se koukala, tam je 8500 - 11000 u zdravého člověka. Minulý týden jsem viděla v mladé frontě dnes - mamka odebírá dietní tabulku - tak příjem by se měl pohybovat do těch 5000-6000kj... podle pohybu a tělesné dipozice jsem pochopila.
18. led 2009 v 07:35  • Odpověz
derm: vždyť jo, já jsem zdravá :grinning: nojo asi jo no u diety by jsi měla mít mnohem víc, já běžně mám kolem těch 7500 kj...zato dnes jsme si dali s taťkou ke snídani kupovaný povidlový buchty, snědla jsem tři a hned mám 20% DDD v prdeli :grinning: tak jsem si chtěla dát ještě jednu a když jsem tam zadala o 1 víc tak to hned udělá 10%....no to na to seru. Tak se tu na ně dívám :grinning: Dneska totiž ještě manžovi vařím svíčkovou a no dám si taky žejo, nebudu se na něj dívat.
Jinak jsem se vážila, no už aby byla ta digitální váha, takhle mi ukazuje o 0,5 - 1kg míň...ovšem jestli to tak je, takže nehrotím a zvážím se až dorazí nová.Ale začíná to bejt vidět v zrcadle, ještě tak měsíc až dva a mám relativně plochý břicho ve stoje....no v sedě to tam ještě je :grinning:
18. led 2009 v 09:35  • Odpověz
si jdu zaběhat intervaly po těch buchtách :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 09:37  • Odpověz
Lucii já myslím, že i kdyby váha vážila blbě... není důležité zda podvažuje nebo nadvažuje... je kolik tam na ni máš a kolik za další týden co na ni stoupneš.... že třeba -2kg a tak :slight_smile:
Jo já ještě nemám doplněnou ze včerejška z obžerství u tchánovců, musím to dodělat, než na to zapomenu co jsem žrala :grinning: :grinning:
18. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky jsem si v sobotu rano po plavani s Vikinkou dala k snidani dortik medovniček a pak začli vyčitka až jsem z toho dostala střevni potiže a ještě dnes mi je hrozně už žadny dortiky nechci ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
heli: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Hojky :slight_smile: no tak asi jsem debil a prostě něco dělám špatně, zase týden v prdeli a ani kg dole..... no přiznám se pohyb veškerý žádný, teda nějaká aktivita navíc cvičení jsem se k tomu ještě nedostala. Ale je to moje výmluva, moje lenost :frowning2: dobře mi tak.......
:angry: :angry: jsem nasraná sama na sebe, ale dobře mi tak že......v cm stojím, ale ty 4cm si zatím držím :sweat_smile:
19. led 2009 v 17:33  • Odpověz
derm: no chce to ten pohyb no i když teda já za poslední týden taky žádná sláva, ne že bych žrala a hřešila, jestli je dole 0,5kg možná kg....až bude nová váha budu mít lepší přehled....asi to chceme rychle musíme počkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
hoja hoja :grinning: posouvám nahoru

Jsem byla dneska u toho mudra tam tam byl letáček , jsem ho čapla do ruky.... zajímavíé počteníčko, je tu i tel linka a webky, tak házím odkaz jo

www.linda-linie.cz
22. led 2009 v 18:42  • Odpověz
jo a jsem dneska vykoupila dmko tak jsem si koupila slunečnicové semínka na ďbkání k televizi, než abych šáhla po něčem sladkém... jako včera a dneska :pensive: :pensive: :pensive: spytuju svědomí....... ach jo :sweat_smile:
22. led 2009 v 18:43  • Odpověz
Tak já poslušně hlásím, že jsem fakt tlustá a už mě nebaví hadry z CAčka :rolling_eyes: Právě jsem svojí váhu provařila na undatrách, takže to mega číslo nebudu opakovat.... před těhu jsem měla 70kg, takže s chutí do toho a to by bylo, aby to nebylo ( si fandim, že?) Zítra se zaregistruju na všechny ty servery a zapojim se do programu, změřím se a provařim tady svoje čupr rozměry......Musim to vidět takhle veřejně napsaný, abych k tomu cítila odpor a motivovalo mě to..... možná to vůbec nemá logiku, ale na mě to nefunguje :slight_smile: Jo a mám jen činky, takže se jdu ještě mrknout kde koupim Orbitrek :wink:
22. led 2009 ve 23:34  • Odpověz
Ahoj tak se mnou mizerie, sice jsem trochu omezila zradlo a s cvicenim je to na prd, furt problemy se zadama,takze jsem se zatim nikam nedostala a orbitrack furt nemam.
Lu jaky vybiras?
23. led 2009 v 11:31  • Odpověz
posunuju jen nahoru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.