• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
Holky, já jsem zase dneska sežrala celou marcipánovou riter sport a od té doby mám výčitky, chtěla bych mít do srazu tak 10 kg dole, je mi ze mně zle, jsem fakt nenažraná....řekněte mi někdo, že jsem tlustá a hnusná, a já se zdravě naseru a přestanu se cpát blbostma a začnu zase cvičit... :sunglasses: :angry:
27. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
jaannii: tak to bych ti nemoha říci/napsat ani náhodou, páč to neeejni pravda :wink: ale do srazu bych se taky chtěla výrazně vylepšit :dizzy_face: pořád mě tu přemlouvají příbuzní na schwinn-cycling, mám ho hned naproti našemu baráku :sweat_smile:

http://www.blesk.cz/clanek/108763/dokazal-to-shodil-35-kilo-a-poradi-vam-jak-na-to-jidelnicek-na-dnesek.html
28. led 2009 v 09:03  • Odpověz
parat - jseš hodná, ale já se na sebe potřebuju nasrat :grinning: :grinning: to je to samý co spinning, ne?? no jestli to máte naproti baráku tak to určitě jdi, já mám cvíčo docela kus od baráku, musím MHD nebo autem a na to jsem hrozně líná, ale když bych měla něco přes ulici, tak to bych se dokopala!:slight_smile:

PS: ten houžvička na obrázku že má teď 80kg?? tak 60 i s chlupama a trenkama,ne? :grinning:
28. led 2009 v 11:54  • Odpověz
jaannii: kopíruji studio u nás, hlavně ty motivační body :grinning: :grinning: :grinning: /třeba tě nakopnou :grinning:/
http://schwinncycling-nyrany.cz/index.php?action=motivation

ve fotogalerii je i tchán :slight_smile: /zcela vlevo s šátkem/ a přítel švagrové /vedle něho/, jinak tchyňka chodí 2x týdně :confused:
http://schwinncycling-nyrany.cz/pages/gallery/displayimage.php?album=14&pos=4
28. led 2009 v 15:46  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. led 2009 v 19:14 • alanis85
jaanni nestresuj, co myslíš, jak jsem pěkla teď ten dort, tu krém, tam marcoš... ale je pravda taky mám výčitky, zítra to musím hned napravit nějakým lepším obídkem :grinning: :grinning: teď v pondělí jsem se zapoměla zvážit, no už to nechám na další pondělí, tak jsem zvědavá po 14ti dnech jak jsem na tom :confounded:

Holky nevíte co to tu bylo ta příspěvek že je to smazáno, nečetla jste někdo, než to zmizelo???
30. led 2009 v 18:57  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. únor 2009 v 17:09 • alanis851
autor
derm: nějaký asi link na hubnoucí stránky :wink: je to skoro všude :grinning:

Jinak dámy, za leden hlásím 6kg dolééééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2009 v 15:53  • Odpověz
mar-ty snad nepapkaš :grinning: gratuluju to se mi povedlo za dva měsíce :wink:
2. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
přesně,už jsem to napsala do Und, jestli markytka nežere nebo co, páč 6 kg je fakt dost :grinning:
2. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
teda mi dalo zabrat to najit holky kde ste :grinning:
ja budumuset skočit k našim a zvažit se at taky mužu přihodit aktualni vahu :grinning:
6. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
9. únor 2009 ve 12:53 • lupka853
parat tak to je mazec takový rozpis cvičení, to je mazec. no je fakt že madonna dře od mládí, takže svým upůsobem na to je zvyklá, ale teda je to záhul i tak 5-6hodin cvičení denně

Baby kde jste?? Nám tohle téma zachvilku zamknou, že tu nikdo nechodí :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
12. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
derm namrač se
jdu juknout na vás kočky, taky...jako bysme se neviděli na undách co? :grinning:
jak to jde?
já dnes čuměla mám zase kg dole a to už neberu tu srajdu, tak ještě 2 kilečka a jsem pod kilčem :grinning:
12. únor 2009 v 17:15  • Odpověz
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no dobrá mračit se nebudu.....

tak by mě zajímalo, jestli tak jako tady na diskuzi se*ete i na svá kila a hubnoucí plán...... bo já asi jo.... jsem to nějak ten režim zanedbávala díky nervům a tak... jsem asi zpátky kde jsem byla... ale budu se vážit až vpondělí....

Hezkou sobotu nebo Valentýn, jak chcete :sweat_smile: :grinning:
14. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojky tak jak jde boj s kily ja už mam na začatku 8 tak snad se dostanu na7 :frowning2:
18. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
basf baf baf nebo nás tu nenajdou..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ženský kde jste????? už nehubneme ani jedna co???
27. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj holky, zase jen nakukuju, tak jak to jde? já jsem se dala na 90denní rozlišovací dietu a zatím to jde super, mám dole 7.2 kg za měsíc a půl a hlady netrpím, je pravda, že někdy to chce opravdu pevnou vůle,hlavně večer, když prcci místo spaní vyšklebují, ale pak ty pochvaly od oklolí to stojí za to :wink:
28. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
Tak vidím, že se ztrácíme na koníkovi....... tady se asi nehubne už :slight_smile:

No musím přiznat barvu za sebe, je to se mnou bledé. O víkendu v sobotu večermi chlap říká, zlato budeme cvičit spolu jo?? To břicho máš strašné...... hmm má pravdu, ale ještě mi to nikdy neřekl, asi už to je do nebe volající, taková kalamita. Přiznám se, asi měsíc na to dlabu , ani s enevážím, neměřím, vůbec nevím, ale je vidět, že mi břicho spíše napuchlo zase..... .-(
Já prostě nemám vůli...............né nežrat, ale právě naopak žrát nebo co... mi furt dělá problém snídat a donutit se jíst prostě celé dopoledne. To je moje největší chyba!!!! :angry: :pensive:

Tak čau zase za 14dní :slight_smile: to tu posunu zase nahoru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Baf, tak co undy, jak se vám hubne?

Musím přiznat, že mě moc nebaví sem přepínat, stejně sem nikdo moc nechodí, já teda zapomínám a všecko flákám do Und
:grinning: :grinning:

Tak jsem nás aspoň posunula, jsem zvědavá, kdo si vzpomene po mně a za jak dlouho :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Zdáááár :slight_smile:

Já moc nepřispívám, protože se stydím :pensive:
Jo, jde to se mnou od desíti k pěti ... samo držím se určitýho režimu, nepiju sladké limonády, když už hranole, tak k obědu a ne večer, sladké omezeno víceméně na hořkou čokoládu ... ale tím to končí ...
Budu si muset asi zase trochu upravit porce a narvat tam víc zeleniny, i když jsem se teda teď hodně naučila vařit ze zmražené zeleniny ... kukuřice, hrášek, lusky, květák, brokovnice a tááák :slight_smile:
Ale dneska jsem se po dlouhé době viděla v zrcadle ... jako celá ... no a selka hadr :grinning:
18. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz
Zdarec ženy, posouvám diskuzi :grinning:
já se musim donutit cvičit, tam je zakopanej pes u mě :unamused:
19. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
ygr: u mě je to taky tím pohybem :sweat_smile:

I když jak teď čumákuju na "Nahá jsi krásná" ... tak spíš přemýšlím o nových hadrech a účesu ... jako spíš se dostat do takový tý pohody, tý spokojenosti no :slight_smile: a ono to pak půjde samo :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
markyt: přesně to samé teď řešim. NA koncibřezna jdu poprvé do salonu na bailine, a pak to začne :grinning:
19. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
zdravím :grinning: :grinning: :grinning:

markyttt jsem ráda,že nejsem sama, jde to se mnou taky od desíti k pěti, přiznávám..... není energie na nic, doma pochmurná nálada, všechno zase v prdeli s manžovou práci, doma s rodiči, prostě všechno se sere a odráží v nervách a stres celkově, a podle toho se cpu Ondrovými sladkostmi a normální jídlo se ani skoro netknu...........tohle je můj největší problém. Cvičit cvičím, je mi dobře, pohyb mám, chodíme na procházky, utíkám za Ondrou když jede na odražedle, až mě prsa fackují do tváře :grinning: :grinning: zakopaný pes je v jídle - pravidelném jídle.

no což teda holky, když to tady stejně neřešíme, nenecháme diskuzi smazat nebo zamknout nebo co??? Stejně všechny problémy řešíme v undatrách neee??
30. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.