• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
autor
Ne jako ... to mě neba, končím se samomluvou! :grinning:

Brou undatry! :slight_smile:
19. srp 2008 ve 23:25  • Odpověz
tak spolutrpitelky:slight_smile:
hodila jsem do alba (květňátko), mé váhové postupy :grinning: i s kily,ať to všici vidíííííííí

ygreen-to nasere,taková postavička :frowning2: kočka,ti povím,ale neházej flintu do žita!!(ikdyž..já ji tam asi hodila :angry: )
20. srp 2008 v 09:14  • Odpověz
markyt- no jo,ten párek je nejjednodušší :frowning2: na vaření není čas a v tom je asi ten problém :angry:
20. srp 2008 v 09:15  • Odpověz
tak mě napadlo..že to mám s tím hubnutím na hovno! nemůžu jabka,mrkev,jogurty,sýry...atdatd.nemůžu aerobic,skákat,moc běhat,protože prý by se mi zase blokla páteř,jak teď po porodu :angry: :confounded: tak jak to mám dát dolůůůůůů?
20. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahooooh holkyyyyy,
to je super, že jste založily tuhle diskuzi, já se hlásím k very overweight personám, za těhu jsem přibrala 20 kg a 15 mi zůstalo, a to jsem ani předtím nebyla žádná víla amálka,mám lalok na břiše, pod bradou, stehna jako veleprase, depku jako blázen, taky máme doma rotoped,tak ho opráším, vyleštím displey, vyhrabu cvičební šortky, a jedééééém !!!!!!! jo a o víkendu jdu s kamarádkou do holmes place do fitka, tak co, KDY A JAK ZAČNEM???
20. srp 2008 v 10:38  • Odpověz
ivik - a kolik měříš? ty jsi vysoká, tam se ta váha rozloží, máš sladkýho mimíska :slight_smile:
20. srp 2008 v 10:52  • Odpověz
čus tlustoprdky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nedělejte si z toho takovou vědu :grinning: včera na plavču jsem byla nejhubenější mamina a to tam byli starší děti

i když se mrknu do zrcadla, ty špeky tam jsou, na bříšku pneumáťa, ale kila stejný jako před těhu.....jen vytahaný :grinning: furt doufám, že to vyběhám s kočárkem a že to ze mě Daník vysosne

ale potěšil mě kamarád, když řekl, že jsem krásně zhubla v obličeji :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky, taky se hlásím do klubu. Přibrala jsem 13 kilo a 6 pořád ještě mám.... když máte ten blok zveřejňovat váhu, tak co kdybychom si sdělily BMI?
20. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
kom - tak to sem nepatříš :grinning: :grinning: o mně nikdo říct nemůže, že vypadám líp než před těhu, protože to prostě není pravda :grinning: naopak mi bylo řečeno do očí, že jsem nějaká vyžraná, to když jsem doma na moravě potkala vzdálenýho příbuznýho - alkoholíka, kterej ví, že ho nesnáším :angry:
20. srp 2008 v 11:09  • Odpověz
jaannii: ale patřím :grinning: dle manži bych měla ještě tak 10 kg dát dolů :grinning: :grinning: :grinning: né stačilo by zpevnit ty kejty a břicho
20. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
kom: tak to je manža padlej na hlavu, že ti to říká, ne? Mě štve, že mám víc než přítel.... ale on zase říká, že mám být ráda, že nejsem tak hnusně hubená jako on... měří 190 a váží mezi 66 a 68 kily... on se zase snaží přibrat a nejde mu to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... tak mu vždycky říkám, že kdybych to pak nemusela shazovat, tak mu ukážu, jak se příbírá :grinning:
20. srp 2008 v 11:16  • Odpověz
markyt: díky :slight_smile: ovšem kóča kdesi zdechla a nahradila ji korpulentní matka :angry:

jaannii: krásně napsáno a popsáno, tě vítám :grinning:

kom: tady se hodláme podporovat v depkách, abysme se motivovaly, chňápeš :grinning: :grinning: :grinning:

Já to taky dnes vzala z gruntu - snídala jsem Disco a povečeřim Pims, abych si vyčistila spíž :grinning:
20. srp 2008 v 11:16  • Odpověz
kalaoka: já jsem taky těžší než manžel, ale on má 90 :confounded: ale to nasere co, kdo chce nemá, kdo nechce má přebytek :cry:
20. srp 2008 v 11:17  • Odpověz
než jsem otěhotněla, snažili jsme se vyrobit váhový rozdíl 10 kilo, já chtěla trochu zhubnout a on přibrat.... nakonec se nám to povedlo...ale naopak :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
kalaoka: mám 170cm a 72 kg a když mě poznal měla jsme 54 kg :grinning: ale to mi bylo 17 :sunglasses:
jaanii-182cm,ale rozložit se to jaksi nechce :grinning: díky za mimíska :wink:
yg: chňápu taky vás budu podporovat, zezačátku trocha srandy neuškodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no můj brácha má o 10 cm víc a má těch 54 kg :grinning: závidím
20. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
kalaoka- ty jo 66kg na 190,tak to je dobrý :wink:
též su těžší,než chlop :grinning:
20. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
ivik: ale oni to mají v rodině, děděček byl hubenej vysokej, maminka má taky v 55 letech postavu jako modelka.... mohla by to emča zdědit taky :wink: .... já měla už od puberty stabilně +- 65, takže mě jinou nezná
20. srp 2008 v 11:27  • Odpověz
on je takovej ten šlachovitej typ cyklista.... hodně sportuje, tak svaly má... ale ani gram tuku... doma si ze mě dělaj srandu, že mu nedám najíst
20. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
kom: já vím :wink: dělám si srandu

kalaoka. to by mě pěkně sralo, kdyby mi tohle říkali, jak jsem teď tlustám, tak jsem na takový kecy citlivější
20. srp 2008 v 11:35  • Odpověz
yg: tak nezajdem někdy na zmrzku???? :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
20. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
tip na zdravý mlsání.... 3 hrníčky ovesných vloček, 1 hrníček semínek či nasekaných oříšků (slunečnice, mandle...), 1 hrníček nakrájeného sušeného ovoce (jablka, merunky, rozinky, brusinky, borůvnky....), 1-2 hrníčky vody, špetka soli, lžička koření (skořice, perníkové koření...), 2 lžíce oleje (může být i olivový), dá se případně přisladit medem, javorovým nebo rýžovým sirupem.... vše se smíchá a nechá provlhnout... pak se z toho uplácají placičky a ty se v troubě upečou - tak 180-200, 20-30 minut.... některý si potom pokapu hořkou čokoládou.... mnam, mnam
20. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
Kalaoka- tak mám nadváhu, těsně pod obezitou, o pár setin mi to vyšlo.... :frowning2:
20. srp 2008 v 11:46  • Odpověz
mně vyšlo těsně nad normální váhu 24,91 :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 11:52  • Odpověz
já 24,8
20. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz
20. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
hm tak jako já jsem obezita, 30,61 ty krávo už na mě zase padla depka :frowning2:
20. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
zadáte si tam jídla a ono to spočátá kalorickou hodnotu.... a dole spočítá, jestli jste přijali moc nebo málo
20. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.