• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
a nejlepší je tam dát ještě sport....takže jestli na to má někdo čas a chut, může si tam za každý den dodat co snědl, jakou měl aktivitu a ono mu to spočítá, jestli víc přijal nebo vydal....
20. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
20. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
anngie - jsme na tom stejně, jak říkám, mě to vyšlo o pár setin, taky mám depku, jako s tím se musí něco dělat, takhle to dál nejde...(říkám teď a přitom se už těším, až si ohřeju na oběd kuře na kari a na smetaně...) :angry: :angry: :angry:
20. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
holky zkuste tenhle tady se zhledňuje i věk a pohlaví: http://www.bmi-hubnuti.cz/

sorry že vám sem lezu, mám BMI 26,8 , takže taky nadváha, dolů by to chtělo tak 6 kg ideálně 10, ale zatím s tím nehodlám nic dělat. mám teď o 3kg míň než před těhu, takže na těhotenství to nemůžu svalovat. Počítám že to pomalu půjde dolů samo. Nebyla jsem dřív zvyklá na tolik pohybu a málo spánku jako teď, tak doufám že to bude mít nějaký efekt, kdybych ještě u toho měla držet dietu tak padlu a umřu a nebo budu zase děsně protivná a vzteklá na všechny kolem jako vždycky když jsem se snažila hubnout. takže tak. :rolling_eyes:
20. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
Pardon, že sem lezu, ale všimla jsem si odkazu na ty super tabulky, akorát nevím, jak se to převádí na jiné hodnoty ty kJ. U každého sportu se mi to zdá málo :frowning2: Můžete mi poradit? Díky.
20. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
ankili: tak i s ohledem na věk a pohlaví mi to vyšlo stejně..... tak bude asi rozdíl jenom v tom vytyčení ideální vahy, kterou to pak napíše, pro každý věk a pohlaví jsou jiný limity, co je normální váha.... počítat se to bude stejně
20. srp 2008 ve 12:35  • Odpověz
anki: vyšlo mi to naprosto stejně :angry:
kalaoka: už sem nic nedávej, všechno ukládám ale jak se pak mám vtom vyznat? :grinning:
20. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz
liukin: to ti neporadím bohužel :frowning2:
20. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz
anngie :grinning: stačí to uložit jednou, je to pořád ta jedna stránka
20. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz
20. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
kalaoka: Děkuju, jsi hodná. Ale budu radši, když mi vypočítáš příklad. Když dva kilometry chůze je 0,12 kJ, tak kolik to je kalorií? Stačí jen tento příklad a další si už vypočítám podle něho sama :slight_smile: A další otázka je, kolik kalorií denně můžeme sníst, abychom nepřibíraly. Tak a už nebudu otravovat :slight_smile: Dík.
20. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu mezi vás? Mám sice o 10 kg míň než před těhu, ale zase jsem už tenkrát začínala pěkně vysoko :unamused:
Moje BMI je 29,05, takže na depku mám taky nárok :frowning2:
20. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
lukin http://www.kaloricketabulky.cz/index.php to 0,12 je kj na kilo váhy za minutu.... musíš si to dosadit do tabulky.... jak rychle jdeš, jak dlouho, kolik vážíš.... a ono ti to spočítá, kolik jsi spálila...a když to vynásobíš 239, budeš to mít v kaloriích
20. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
tak já mám výraznou obezitu, ale to neřešim, protože BMI nezohledňuje stavbu kostry

děvčata, já dělám švestkové přesnídávky, tak tu teď nestrašim, ale zase pak přikvačim
20. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz
lukin: denní příjem energie si můžeš spočítat třeba tady http://www.mte.cz/bmr.php
20. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz
autor
Tak já mám těžší nadváhu ... haha ... a stavba kostry taková že vypadám jako tvaroh :grinning:
20. srp 2008 ve 14:57  • Odpověz
autor
Péče o dítě je lehká práce jo? ... Která čubina to počítala? ... Vsadím se, že chlap :grinning:
20. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
Jo k Orbitreku (tomu z Tvshopu) jak poznám kolik jsem ujela? ... To má jenom jedno velký tlačítko MODE a jak to tam jako načtu? :grinning:
20. srp 2008 v 16:32  • Odpověz
tak BMI 28,08 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jsem teď byla s malým na 1,5 hod. procházce v Manduce ,to se taky počítá ni?jdu si to spočítat :slight_smile:
20. srp 2008 v 16:35  • Odpověz
ty jo 1005 KJ to je good:slight_smile: dobré stránky!!
20. srp 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
ivik: žádný takový ... to je jako "péče o dítě" ... lehká práce a máš to :grinning:
20. srp 2008 v 16:39  • Odpověz
20. srp 2008 v 16:49  • Odpověz
markyt- jsem zadala chůze a bylo:slight_smile: si to musím ještě prostudovat:slight_smile:
kalaoka- noo,to se raději zase zítra někam projdu:grinning:
20. srp 2008 v 17:05  • Odpověz
Zítra má byt hezky, takže plánuju dlouhou procházku, na oběd upeču pstruha (kterýho teprve koupím:slight_smile:) a večer si dám ňákou tu stovku na břicho a do roka a do dne je ze mně modelka :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
jaanii- stovkuuu?:slight_smile:
20. srp 2008 v 17:27  • Odpověz
ivik - byly doby, kdy jsem dala 400 cviků na břicho ani jsem nemrkla, samozřejmě ne v jednom zátahu, pěkně po padesátce, v lepších dobách po stovce :slight_smile: joooo, to byly doby.... :frowning2:
20. srp 2008 v 17:32  • Odpověz
a děláš jen lehy-sedy,nebo ještě něco,poraď:slight_smile:
20. srp 2008 v 17:52  • Odpověz
holky já dělám 800 cviků na břicho/jedno cvičení, všechny v lehu na zádech
1.klasika - v lehu na zádech s rukama v týl zvedám hrudník - 100krát
2.obě nohy pokrčené, jedna opřená kotníkem o druhé koleno, hrudník zvedat šikmo k noze co je nahoře - 200krát - (na každou stranu 100krát)
4.obě nohy nahoru překřížit a zvedam hrudník - 100krát
5.obě nohy nahoru a zvedat prdel - 100krát
6. nohy do tureckého sedu (furt ležet) a zvedám hrudník - 100krát
7.nohy pokrčit a složit na jednu stranu a zvedám hrudník - 200kráít (100 na každou stranu)

a pak ještě když je síla a čas tak cvičím na stehna, ruce a prdel

na prdel je super cvik: v lehu, pokrčit nohy a zvedat jen prdel, pak dělat menší rozsah a pak zustat se zvedlou prdelí a jen přinožovat nohy.

Možná to blbě píšu tak se ptejte, vystvětlím.
tak a takhle já cvičím :grinning:
20. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz
ann- super! díky za důkladný popis:slight_smile: to bude makačka:slight_smile:
21. srp 2008 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.