• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
ann: to nedám ani kdybych si šlehla :sweat_smile:
21. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se sem už včera nedostala, já cvičím takový ty kalanetický cviky, nohy mírně pokrčený na zemi, ruce natažený dopředu, dlaně směrem ke kolenům a přitahovat se z podložky k těm kolenům, ne moc ani ne málo, pak cvičím že si zvednu nohy nahoru a s rukama nataženýma se přitahuju nahoru k chodidlům.... a pak taky klasický sedy lehy a občas sklapovačky ale to je makačka, to ji udělám jenom pár :grinning:
21. srp 2008 v 10:53  • Odpověz
Páni, ann -- 800 cviků? To dáš každý den? To jsi fakt dobrá :slight_smile:
Budu se muset nad sebou zamyslet :sunglasses:
21. srp 2008 ve 14:28  • Odpověz
holky to dám každý den, zabere to asi 25 minut, možná ani ne, já to nestopovala, ale cvičím jen to no, nějak na další části těla nezbývá čas :grinning: to už musí bejt když dám power jogu nebo celkovou posilovačku :grinning:
yg: to bys dala určitě :grinning:
21. srp 2008 v 15:08  • Odpověz
holt na velkou flaxu hodně cviků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 15:10  • Odpověz
jo, ann má pravdu, těch pár set cviků fakt zabere pár minut, hlavně se k tomu donutit.....a co holky, už některá hubnete.....? :slight_smile: já od soboty, to si jdu dát do těla do fitka, ale aby mě neskolil infarkt, jsem zvědavá, kolik vydržím... :angry:
21. srp 2008 v 15:22  • Odpověz
taky bych šla do fitka... nejradši dát si do těla na spinningu... ale emča je plně kojená, lahvičku nikdy neměla a já ani neodstříkávám.... takže asi vydržím do listopadu, až bude baštit i něco jinýho než MM
21. srp 2008 v 15:26  • Odpověz
taky cvičím podobný cviky na břicho jako vy.... potom se snažím vnitřní stranu stehen, to je moje problémová partie... nejraději lehnout si na záda, zvednout nohy do pravýho úhlu a roznožovat... nebo lehnout si na záda, mezi lítka si dát velký míč a házet si ho nohy - ruce-nohy....
21. srp 2008 v 15:28  • Odpověz
samozřejmě mezi lýtka:slight_smile:
21. srp 2008 v 15:29  • Odpověz
To jsou dobrý tipy na cviky. Hned večer se do toho dám :wink:
21. srp 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
Tak jsem v rámci konce praso dnů sežrala čtyři kousky Rafaella :grinning:
21. srp 2008 v 15:43  • Odpověz
markyt - to je dobrý, já zase snědla skoro celej velkej čokoládovej smetanovej jogurt :grinning:
21. srp 2008 v 18:13  • Odpověz
kalaoka - na spinning jsem chodila taky, fakt super, to se hublo jedna báseň, vždycky jsem si říkala, jak už příště nejdu, že se na takovej záhul můžu vys....., a po cvičení jsem se cítila tak perfektně, že už jsem se těšila, jak půjdu příště zas:grinning:
21. srp 2008 v 18:19  • Odpověz
tak jsem dnes měla 2x kofiluuuu,jsem čunče,vím :grinning: :grinning: ,ale měla jsem absťák. Šla jsem na melír a vzala jsem to kolem hladového okna,tak tak... ale vidím,že jem nehřešila sama :wink:
21. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
jo,na spinningu jsem taky byla a skončila jsem na 3týdenní nemocenské :grinning: ,uhnala jsem si z toho vodu v koleně,hihi. bavil mě step aerobik....joo a od září chodím na body styling,pilates a ještě cosi tam je:slight_smile:
21. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
souhlas, spinoš je boží, já si na něm exklusivně vymodelovala prdel, která je samozřejmě v prdeli :grinning: to bylo tak na svatbu a konec. Já chci taky chodit cvičit, ale tady se cvičí až od září tak uvidím do čeho se pustím.
21. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz
jo holky já se zejtra nažeru na svatbě, prej manža jak tam chci dlouho být a já: no dáme oběd, pak počkáme hlavně na DORT a pak můžeme jet domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz
Tak to zatím vypadá,že si tu budeme vyjmenovávat,jaké sladké jsme zblajzly :grinning: Ale svatební dort,mňam,ten se tam samozřejmě nepočítá :grinning:
21. srp 2008 ve 22:01  • Odpověz
ïvi: máš pravdu že zatím tu krafeme o tom co kdo sežral, ale skutek utek :grinning: no nějakejch párcviků jsme dali aby se neřeklo :grinning: Já jsem kantáre dneska takže na cvičení seru, zítra se nažeru a pak opravdu začnu, páč díky mojí "sexy postave" musím jít zítra v džínách, nezapnu lautr hovno, ani černý kalhoty na který jsem spoléhala, takže jako tak.
21. srp 2008 ve 23:00  • Odpověz
nazdarek,teď jsem vás objevila a už se ženu mezi vás.fakt už to potřebuju jako sůl!!!!!minule mi přítelkyně bráchy říká-zy si nějak schodila ne?a můj dementní bratr jí řiká-ne ona jen porodila :slight_smile: ,pár dní po porodu jsem si přišla hubená,ale už se mi zase otevřeli oči :grinning:
21. srp 2008 ve 23:12  • Odpověz
omlouvám se-hubená to byl silný výraz-prostě jsem chvilku měla pocit-že být někde u moře,tak že by mě třeba greenpeas neodtáhnou :slight_smile: dneska už zase vím,že stoprocentně by mě odtáhli :unamused:
21. srp 2008 ve 23:33  • Odpověz
nějak jsem zapomněla, že mám nějaký cíl :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsem se vrhla na ty odkazy: BMI 26,21, takže nadváha a shodi alespoň 3,3kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :angry:
(myslím si, že jsem vyrostla, řekla mi to sama od sebe i babi, u pár věcí mám rukávy skoro u lokte, čím to asi bude?!? :grinning:, tak se musm přeměřit :wink:), jinak ráno si váhově připadám štíhlá :grinning:, podle dnešního ranního vážení mi fakt chybí ještě 3kg dolů a budu jako před těhu, to jsem zírala :rolling_eyes: :sweat_smile: cíle jsou ale mnohem vyšší :wink:
tolik cviků jako ann nikdy nemám, to bych se ... :grinning: začala jsem tím, že nejím sladké (dám si jen BeBe Dobré ráno) a nebudu jíst holt po té 17.00, jak tam chytře psali, toť pro začátek vše :unamused:
22. srp 2008 v 07:28  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
Já jsem teda dubnovka co rodila v březnu :grinning: ale mooc ráda bych se k Vám připojila jestli můžu a společně s Vámi dala nějaké to kilíčko pápá :fearful: :slight_smile: už z toho začínám mít depku a nemyslim na niic jiného než jak jsem tlustá a že mám větší břicho než po porodu jak už tu někdo psal :frowning2: a hlavně potřebuju někoho kdo do toho chce jít taky,sama bych to vzdala,to o tom jen umím mluvit :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 v 07:32  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si včera zkoušela co bych si vzala na tu svatbu, jako chtěla jsem boty na podpatku ale s tou váhou by m otekli za chvíli nohy a hlavně k sukni!!!! nechutnej hnus, vepřová kejta je krásná proti mým nohoum. Jako opravdu zítra začínám jinak to nevidím, to už nejde, jsem nechutný tlustý prase, jdu se poblejt :slight_smile: :frowning2: néééé jako vážně, už mi to leze na nervy tyjo. Naikonec jdu v džínách a v takový bílé tunice a všichni mi můžou políbit prdel.
22. srp 2008 v 08:09  • Odpověz
anngie-:frowning2: božatko! no co, ser na všechny-rifle ne rifle,to musí všichni pochopit,že jsi po porodu,ať si trhnou nohou!Tě trochu potěším,já včera lítala po obchodech,taky sháněla něco na svatbu a myslíš,že jsem něco sehnala??? prd. Jen kostýmky na babky po šedesátce:frowning2: :angry: Tak jsem ukecala manžu a zkusím Polsko,snad tam,ale moc nadějí tomu nedávám...v čem ale pak půjdu,to je ve hvězdách(a to mám doma tak hezké šaty :angry: a na pytel)
22. srp 2008 v 08:19  • Odpověz
xsuzzi-vítej v "klubu":slight_smile: ( taky máme Petříka :wink: )
22. srp 2008 v 08:19  • Odpověz
ivi: jako já jsem řekla že si nic kupovat nebudu. mám dva úžasný kostýmky, k tomu košile ale bohužel no.Manža prej včera jestli bych mohla jít aspoň v sukni. Když jsem se v tý jediný sukni co mi je, viděla, tak jsem mu řekla: promiň, ale nemůžu.To bych se hanbou propadla, to už je menší zlo ty džíny. Tam bude celý příbuzenstvo, nemíním tam vystavovat svoje vepřový kejty. Ta tunička je dost elegantní...no třeba to ještě změním. Jenže jediný ty džíny mi jsoutak tak, že mě neškrtí když sedím.....no to je fakt v prdei, mám vztek :angry:
22. srp 2008 v 08:40  • Odpověz
Dobrý ráno holky,
já jsem si dala závazek, že do 30 září zhubnu minimálně 3 kg, jako fakt, hubnutím za lepší zítřky a menší kejty,já potřebuju teda hlavně břich, jsem furt jak v šestým měsíci, flaxa jedná hnusná, tuková, povolená... ani se na sebe nemůžu podívat :angry: :angry:
22. srp 2008 v 09:23  • Odpověz
akorát jsem ještě nevymyslela trest za nedodržení, kterej by mě dostatečně motivoval..... :sunglasses:
22. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
ivik to je super,tak Petříčkovi posíláme pusinku od Našeho Petříčka :grinning: :dizzy_face:
holky já bych chtěla dát do příštího roku 12 kilo,abych měla to co před těhu :unamused:
a jak to teda provedem? :sweat_smile: dostanu nějaké instrukce co a kdy dělat? :sweat_smile: to by se mi hodilo nejvíc :sweat_smile: :sweat_smile:
22. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.