• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
holky nejlepší je nežrat a hejbat se.....ale jak to udělat? :sweat_smile:
no jaanni to máš dobrej cíl, taky bych si takovej měla dát páč mě brutálně bolej kolena a k dr. nemůžu, jako aby mi řekl že mám zbuhnout to fakt nepotřebuju slyšet :frowning2:
22. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
paratko: pokud kojíš, tak bych si závazek nejíst po 17 hodině nedávala... budeš mít v noci hroznej hlad :slight_smile:... to si radši ještě kolem sedmé osmé hodiny dej zeleninový salát...

začala bych omezením sladkého, ne úplným zákazem, spíš si denně ke caru dovolit malou sušenku... abychom se mohly na něco celý den těšit :slight_smile:

ohledně váhových závazků jsem realista, stačilo by mi kilo měsíčně.... navíc si nejsem jistá, jak rychle se při kojení může hubnout, aby to nemělo vliv na mlíko... někde jsem četla, že při spalování tuků se do mlíka něco uvolnuje a to pak nemusí mimčům chutnat... takže holky s mírou! zatím bych změnila jídelníček za zdravé méně kalorické věci a zpevňovalal....
22. srp 2008 v 10:47  • Odpověz
kalaoka: myslím že je to kyselina mléčná a opravdu má vliv na mlíko, takže pokud chcete kojit tak opravdu s mírou, tzn. žádný spinning, aerobic, běhání atd.
As tím jídlem do 17h to bych taky nemohla, dávám si každý večer před spaním jogurt abych nezdechla hlady, to nevadí ne?
a bolí vás některou klouby? mě údesně kolena a nárty a mám takový pocit že je to tou nadváhou :frowning2:
22. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
ann- mě bolí kolena jak sviňa! a je to stopro z těch kil :angry: :angry: když se zvedám s malým,tak to je maso..
22. srp 2008 v 10:58  • Odpověz
to bude holky těma kilama.... pokud jste svou váhu za krátkou dobu hodně zvýšily (s to jste během těhotenství zvýšily), tak je to pro ně zátěž, na kterou si nestihly zvyknout...
22. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
22. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
ivik: stránka zajímavá, motivační fotka :grinning: ..... ale platit jim za to, že nezhubnu, teda nebudu... :wink:... to si za ty peníze koupím radši něco dobrého... třeba mrkev :sunglasses:
22. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
to néééé,mě se líbilo to desatero:slight_smile: tsss,žádné placení...
22. srp 2008 ve 12:48  • Odpověz
ann: tak teprve tady jsem si přečetla to s tou sukní :frowning2: hoď pak foto, jak jsi byla s Elli na svatbě, ju?

tak mě naštěstí žádné klouby nebolí :zipper_mouth: spokojená jsem třeba s nohama (ještě že už nemám ty otoky z konce těhu, to byla síla :angry: :pensive:)

hms, tak po 17.00 holt tedy jen třeba jako anngie jogurt apod. :wink:
22. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
Tak mám poslední týden na to si trochu zaprasit ... ale září ... to už bude jako fakt, páč se na sebe né zrovna ráda dívám do zrcadla :grinning:
23. srp 2008 v 15:47  • Odpověz
markyt ty sketo, jak od září??? :grinning: :grinning: :grinning:
Elli je celkem hodná tak si jdu dát svých 800 cviků, tak šup šup holky do toho! Od včera co jsem na svatbě viděla tu 200kg pani tak jsem bez depek, proti ní jsem Barbie :grinning:
23. srp 2008 v 18:08  • Odpověz
já se přiznávám,včera jsem sežrala polomáčenéééé,takže taky začínám od září,ještě se musím docpat :grinning: :grinning:
Ann a fotka tlusťošky bude? :wink:
23. srp 2008 v 19:28  • Odpověz
mám no, ale to jí sem mám dát jo? :slight_smile:
23. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz
noo,jestli neva,no. Ať vidíme,co z nás může být,když se furt budeme cpát sladkým :grinning:
23. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz
ivi: já jí sem dám zítra až uvidím že tu jsi a hned jí smažu jo? :grinning:
23. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
anngie: No teĎ jedu na tejden s mamčou na chatu ... a pochybuju že tam budu křupat zelí a mrdkev :grinning: Jedu si tam víceméně zaprasit ... ogrilovat nějakou flaxu (kdyby to šlo, tak tu svojí :grinning:), párečka, jít na obídek na smažáka, zapít to pifkem nebo vínkem, večer si zakřupat nějakým vořechem a tááák :wink:

Ale mám plán helejte ... od září (je to pondělí tak se to celkem hezky pamatuje)
- začlenit svižnější chůzi (min. půl hodiny)
- zmenšit porce
- zvýraznit množství zeleniny na úkor příloh
- zvýšit přísun tekutin
- začít konečněěěěě využívat orbitrek
- znásilňovat manžu tak plus mínus obden

to mi připomíná - všímáte že mi vše začíná na Z? :slight_smile: začlenit, zmenšit, zvýraznit, zvýšit, začít, znásilňovat ... :grinning: :grinning:
¨Takže mých šest Z ... :grinning:

joooo a mám schovanou ve skříni Correctii a Formii :grinning: ještě za flexi passy z práce :slight_smile:
23. srp 2008 ve 23:40  • Odpověz
autor
Jinak dámy ... zkoušely jste někdy v době před těhu nějaké pilule? - Formii, Correctii aj.? Docela by mě zajímalo jestli to funguje, samo, že s úpravou jídelníčku a větší pohybovou aktivitou funguje cokoli ... ale samo o sobě jestli to má nějaké účinky ...
25. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
http://www.novinky.cz/clanek/147999-brosnan-se-za-kyprejsi-tvary-sve-zeny-nestydi.html

mně to prostě nedá a šoupnu to i sem - hle jak pěknej chlap má rád, když je za co chytit :wink:
25. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
http://www.hubnete.cz/power/index

Můžete vyplňit mejla a budou vám chodit tipy pro zdravou kondici :wink:
25. srp 2008 ve 14:47  • Odpověz
markyt- teda,hezky to máš vymyšlené:slight_smile: Všechno pěkně na Z...

Pilule jsem nezkoušela,ale mooc by mě zajímalo,jestli aspoň trochu pomohou,bylo by fajn. Já v tom roce 2005 zhubla pomocí dělené stravy! Pak jsem poznala manžu,začali jsme chodit do restaurací,já začala hřešit a bylo to. Teď do toho jít znova nemůžu:frowning2:,což mě mrzí,protože mi mezitím zjistili alergii na mléko(doživotně) a to se s tím prostě držet nedá :angry:
na ten odkaz kuknu,vypadá dobře :wink:
25. srp 2008 v 16:18  • Odpověz
markyt: ty voe já se z tebe picnu fakt, nejsi ty od nás z práce?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
piule jsem zkoušela ....ty vole jak se jmenujou??? šmarjá dementoza, nevím ale každopádně zrychlovali metabolismus a nebylo mi po nich dvakrát dobře.
25. srp 2008 v 19:31  • Odpověz
pilule prý pomáhají všechny stejně, takže na dvě věci :grinning: navíc samá chemie, tahají z lidí akorát prachy:angry: despekt...

http://www.ahaonline.cz/cz/zajimavosti/29484/nebezpecne-myty-o-jidle/
26. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
paratko-dobrý odkaz...taky jeden přidám...
http://www.varimezdrave.cz/
26. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
Posunuju nahoru undatry :wink:
28. srp 2008 ve 23:34  • Odpověz
Zdarec tlušťandy :grinning: :grinning:
tak jsem zvědavá jak se pochlapíte od zítra.já začínám dnes. Manža mi právě sestavuje orbitrek a jdu na to. Dám asi málo po tý roční pauze a díky bolavým kolenům, a jsou vybitý baterie tak dám jen tak cvičnou půl hodinku :grinning:
31. srp 2008 v 19:15  • Odpověz
čůůůs:slight_smile:
nějak to tu zvadlo!
Ann- to máš super,teď půjdou kilča dolůůůů :wink:
Já hlásím po několika probdělých nocích 1,5 kila dolů(za týden).Je to fajn,ale upřímně,raději bych se vyspala :grinning:
31. srp 2008 v 19:49  • Odpověz
ann: ha ha půlhodinu, jo - já začínala se svižnými 5 minutami a měla jsem dost :grinning:

tak zítra ženy, začínáme - jo? šmarjá, jdu vyluxovat lednici :grinning: :grinning: aby mě to zítra nelákalo :grinning: :grinning:
31. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
yg: no hele jdu na to jo, tak pak písnu, se posilňuju švestkama abych nezdechla :grinning:
31. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz
zdar tlusťandy :slight_smile: :grinning: hele tak včera jsem dala 7,5km, jsem dobrá ne? Ujela jsem to za 23 minut. Prvních 5 minut bylo krutých,kolínka skuhrala :slight_smile:
Pak jsem se přeměřila a zvážila a mám to napsané v kalendáři, jako míry nad 100 jsou faaak boží, kde jsem to vzala kurva??? Jsem mívala přes prsa 88 cm a mám 106cn, to je fakt nechutný :angry:
1. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
no jako kde jste? si tu furt kecám sama :grinning:
dnes hlásím 5km a 400 posilovacích cviků :slight_smile:
1. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.