• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
....si tu fakt povídám sama....
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
1. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz
asi jooo :slight_smile:
Jsi dobrá s tím cvičením... Já se doma nějak ne a ne dokopat :angry: Ještě že jsem si aspoň pořídila permici na cvičení, teď už musím minimálně jednou týdně jít :grinning:
Alůe zas jsme dneska chodili 4 hodiny po lese :sweat_smile: tak aspoň nějaký pohyb, ne?
1. zář 2008 ve 22:28  • Odpověz
hééj,tady někdo přehání:slight_smile: Ann,jsi dobrá,je vidět,že ses do toho fakt dala!!!
Já se cvičit zatím nedonutila:frowning2:,ale dnes si jdu k našim pro "šlapadlo",aspoň,tak při telce večer se snad donutím!!
Hele,cvičíš večer,nebo přes den?
jo a ve čtvrtek bych měla jít cvičit,tak uvidím,jestli se donutím!
Janinka-k- 4 hoďky chůze,taky dobrý:slight_smile:
2. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
Jsem zase zapomněla, že máme nějaký cíl, že?!? :confounded: :grinning:

No, tak já necvičím, jen pořád chodím a procházkuji, pak před mimísem tancuju, to má vyvalené bulvy a otevřenou pusu. :grinning: Myslím, že až nastane den D se stěhováním a zase rozmísťováním všech věcí v novém bytě, tak to bude sakra hodně pohybu. :sweat_smile: Jinak vážímúplně jinak u nás a u našich, tak nevím, každopádně doma mám o 2kg méně. :dizzy_face:

Holky, přečtěte si tohle: http://www.blesk.cz/clanek/98234/nicole-kidman-nezvlada-materstvi.html
2. zář 2008 v 08:50  • Odpověz
cvičím spíš večer, buď až když usne ale snažím se to zvládnout před osmou abych si pak mohla lebedit u telky :grinning:
holky rozhodně nepřeháním, jsem prase nechutný, kdybyste neměli nic na sebe jako já, tak se do toho taky pustíte, mám plný skříně super hadrů a nemůžu je nosit, to je fakt k nasrání a hlavně jsem se měřila a všechny míry jsou přes 100, to je k zblití :frowning2:
2. zář 2008 v 08:53  • Odpověz
s tou Kidmankou to je husté,s takobou raději mít kilo navíc,než se hroutit co?
Paratko-taky před malým tančím:slight_smile: a přesně tak valí oka :grinning: :grinning: si musí myslet,jaké mají střelené matky...
ann-úplně to chápu:frowning2: plná skříň hadrůůů
2. zář 2008 v 09:09  • Odpověz
tak já už to nemám ani ve skříni, ale v pytlech - samý super hadry ze Zary, Manga a Promodu :confounded: :confounded: ovšem maximálně velikost 42 :sweat_smile:

ann si fakt dobrá, já každý den říkám že začnu cvičit a nezačnu, hlavně nechci před Jirkou, bych se cítila trapně za to hekání a funění :sweat_smile:

ale dieta je dieta - v sobotu jsem si poprvé od porodu dala čerstvé pečivo a malej měl bolení celou noc. Takže zase nevim co budu žrát. Nesmim ani jogurty a jogurtový mlíka. Musim vymyslet něco, co si teď na ty 3 dny uvařim.
Hele a taky jste některá zvažovala kvůli dítěti velkou změnu ve stravovacích návicích u vás doma? Já zvažuju, že až malej pobere trochu rozumu, tak vynechám většinu uzenin a budu kupovat víc zeleniny a ovoce. Jenže já vařim spíš výborný minutky a tak a zeleninový jídla moc neumim, a když, tak tam je vždy zastoupeno hodně oleje (obalovanej květák, cuketa...apod.). Asi si seženu nějakou dobrou středomořskou kuchařku a inspiruju se :wink:
2. zář 2008 v 09:38  • Odpověz
yg já taky neumím vařit zdravě, hlavně jako uzeninu a maso nemůžeme vynechat, petr by to nežral, se mi na zeleninu vysere. Neřikám že by taky nepotřeboval pár kil dolu ale evidentně mu to nevadí a já už mu to říkat nebudu, nemá to smysl, musí k tomu dozrát sám. takže jako miminkový budu vařit zdravě samozřejmě ale taky budu muset koupit nějakou kuchařku pro děti páč jsem na tohle tupá a když čtu v těch časopisech o dětským jídelníčku tak by mě ty kombinace ani ve snu nenapadly.

No já díky bohu už si můžu dát co chci, takže včera to jistili čerstvý rohlíky, ale nějak mi to nechybí jsem si dost odvykla.
2. zář 2008 v 09:48  • Odpověz
a s těma hadrama jo, sice nemám drahej šatník jako yg :grinning: my normální nakupujeme v CA, HM a v KAKY, ale mám fakt exkluzivní mikinky od KAKY a tam se mi třeba nevejdou moje ruce a kozy, stýská se mi po mých bokových džínách a kapsáčích. Hadrů plná skříň a jen se na ni dívám, humáč no :angry:
2. zář 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
Tak už vím proč vypadám jako dobytek ... já totiž malýmu furt užírám Sunar ... ať sypkej, ale já stará prasnice si jdu udělat i svůj vlastní :grinning: nebo co hůř .... přidám si ho do Cara ... já jsem fakt prasák :grinning: :grinning: :grinning:
Ne ... po neděli jdu fakt do změny a radikální ... můj jídelníček je k zblití :rolling_eyes:
5. zář 2008 v 18:38  • Odpověz
markyt ty čuníkůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
já přestala jíst po 19 hodině - tedy pokud to jde, ale po 20 už fakt nic :wink:
6. zář 2008 v 08:07  • Odpověz
ty vo*e holky co mi to děláte, my máme téma ikvětnovky hubnou? Jsem nějak pozadu jako.............přibržděnec ho*no :slight_smile:
Já potřebuju taky dolů.....dneska jsem vlezla a váhu asi po měsíci a zděšením jsm obdlela...odporodu 4,5kg nahoře.......................fuj fuj
Jaké že to mát emetody hubnutí krom sexu??? :grinning: :grinning:
6. zář 2008 v 17:13  • Odpověz
derm: nežrat a cvičit :grinning: :grinning: :grinning:
taky mi přijde že jsem snad od porodu přibrala nebo co :astonished: :grinning:
7. zář 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
Já jsem vypadal líp měsíc po porodu než teď skoro čtyři měsíce po něm :grinning: ... už ale o tom nebudu jenom kecat, ale začínám :grinning: jenom na ten sex se asi vyseru ... manža si to vůbec nezaslouží :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz
ahojky,
posunuji nás nahoru :grinning:
tak jsem se přeměřila a po 12 dnech mám: na váhu nelezu radši, asi mám stejně, ale pozor,
-1cm přes kozy
-2cm v pase
-3cm boky
-2cm stehno

Dobrý ne? To potěší :grinning:
12. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz
Tak jsem si z radosti dala 7km běhu a posilovačku na břicho :grinning:
12. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
anngie ale to je rozhodně lepší, když ubýváš na cm, se nedíváš na jste to co jíte? Jak ta mudr a Kateřina to pořád říká, důležitější jsou cm přes břicho než kg....
no my dneska asi budeme mít premieru, chci zkusit na tom našem stroji taky cvičit, to bude sranda....to mě bude bolet všechno........než si tělo zvykne.
Na váhu jsem nelezla, ale vím moc dobře, že jsem od porodu přibrala. Markyt přesně jak říkáš jako, po porodu paráda a teď? Nějaké to kilčo navíc, neli víc......až moc....
Já to teda osobně mám v břichu šíleně......
Než začnu cvičit odpo tak se změřím a budu si to psát, abych to věděla....doufám, že nějaké pokroky budou, i když maličké....
Manža hubne aniž by chtěl, za 14dní 3kg....hnus jako :frowning2:
13. zář 2008 v 09:46  • Odpověz
derm: držím palce, určo se změř odměna v podobě ubyvajících cm je vážně skvělá!
já se chystám na Stochově hodně kočárkovat a chci jít zkusit kolečkový brusle, kamarádka půjde se mnou a zapůjčí mi manželovy brusle :grinning: Máme tam teď super nový ovál tak jsem zvědavá jak mě to vezme.

Tak s chutí do toho Undatry!!!!!
Já dnes dala zase 7km a ještě se chystám až přijde Petr na posilovačku.
13. zář 2008 v 17:19  • Odpověz
posilovačka s Petrem?!? :grinning: :grinning: :grinning: brusle by byly asi moje smrt, na inlinech jsem ještě nikdy nejela, pokud tedy budeš jezdit na nich :wink:
jsem se rozhodla, že dokud bude MM, tak s tím sportem holt počkám :zipper_mouth:
když už budeme mít ten velký byt, tak bych si taky mohla koupit nějaký ten stroj, tedy nevím co, jako jedna místnost (budoucí pokojík) bude zatím jako pracovna, že bych ji přeměnila na tělocvičnu-fitness?!? :grinning: i když 4. patro bez výtahu taky nebude zrovna příjemná procházka :angry: :grinning:
14. zář 2008 v 08:57  • Odpověz
parat já u Ondry chtěl taky počkat s cvičením, až přestanu kojit že se do toho dám.....ale kojila jsem 21m a to už jsem byla znovu těhotná, takže jsem se k tomu jako nedostala :grinning: tak bacha na to :sweat_smile:
15. zář 2008 v 07:05  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že tu nikdo nechodí...tak hlásím po 14ti dnech....
2cm méně v pase, v bocích i v prsou, přes stehno jsem přibrala 1cm... a na kilča jsem z toho jelen, mám ještě o kilo víc......Tak nevím, asi dělám něco špatně :confounded:
27. zář 2008 v 08:44  • Odpověz
nojo vidím že se nechodíte ostudy jedny!!!
jak se hubne??
derm, gratulejšn k cm, ty kila snad půjdou taky ne? aspon já se tím uklidnuju :slight_smile:
1. říj 2008 v 17:38  • Odpověz
manža mi koupil posilovací stroj na břicho a táta mi dnes složil orbitrek, tak už to mám oboje v obýváku a zítra se přeměřím - to budu modelka 120-200-160 :grinning:
1. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
ygreen: neboj, mám podobné míry, téměř všechno přes 100 :frowning2:
5. říj 2008 v 08:36  • Odpověz
hele ygreen tak co, kolik cm??? a nebuď labuť a řekni pravdu jako.....!!!
Jo a já se vážila - mám to určeno na soboty jako....tak v cm teď jsem za ýden nedala nic dolů, ale 2kilča pro změnu....což jsem z toho jelen :confused: ale jsem ráda jako aspoň za to.....
Ale ruku na srdce holky, s kilama jsem jakobych byla těhule.....zdaleka nemám ani to, co jsem měla před těhu....ach jo :angry:
5. říj 2008 v 19:29  • Odpověz
holky táhnu nás nahoru, písnu příští týden míry ale dnes jsem tak zkusmo měřila nejšírší místo boky a vypadá že mám zase o nějaký ten cm míň tak to fakt nechňápu a 3 kg nahoře :astonished:
9. říj 2008 ve 23:31  • Odpověz
anngie - koukám, že seš čilá jako by ani nebyla půlnoc :grinning: :grinning: já jsem zhubla přes dvě kila, ale furt vážím jako můj chlap.... :angry:
9. říj 2008 ve 23:41  • Odpověz
jaanni já tu byla včera sama víš? :grinning:
10. říj 2008 v 15:57  • Odpověz
držím se zuby nehty pod 70 :zipper_mouth: jde to, ale dře to :grinning: další styčný bod: 65!!! :sweat_smile:
10. říj 2008 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.