• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
parat :slight_smile: gratuluji :slight_smile: to je super,

No já se vážím vdycky v sobotu a měřím, včera jsem nějak zapoměla, byli jsme celý den venku...tak za týden, nebudu pokoušet......Uvidíme, kolik tentokráte :wink:
12. říj 2008 v 09:13  • Odpověz
baf undatry, tak já jsem chudší o další cm, proč to nejde rychleji? :astonished:
14. říj 2008 v 09:10  • Odpověz
Zdar Ubnovky...

an: bud ráda za každej centák... když to jde pomalu, tak to pak zase nebudeš mít rychle nahoře...

Já jsem na tom podobně jako párátko, lehce pod 70.... dalším cílem je také 65 - předtěhu váha.... ale ráda bych to stáhla do léta na 60.... to bych chtěla znova otěhotnět, tak abych měla nízkou startovací :wink: .... jinak nejsem žádnej obr... 168 cm
14. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
autor
Takže Undatry ... tímto se slavnostně pasuji mezi Vás ...

Předtím jsem si z toho dělala prču, protože jsem si říkala, že to zvládnu dát běháním okolo malýho, ale houbelec ...

Nakoupila jsem si nějaký pilule ... mám Correctii a Formii Intensive (jen půlky balení mamka jde do toho taky :grinning:), velkej citronek abych si ho dávala do vody, kuřecí stejčky, který budu baštit na vodě s rejží bo brambůrkem a dneska jdu udělat nájezd na Kaufland asi na oddělení zeleniny a nízkotučných sračiček :slight_smile:

Brácha mi udělal jídelníček ... tak jdu do toho :slight_smile:
14. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
Nechtěla jsem to jako prezentovat ... ale když váha začínala potutelnou devítkou tak jsem se zdravě nasrala :slight_smile:
14. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz
markyt brácha? on jee dietolog nebo jak??
15. říj 2008 v 15:38  • Odpověz
holky, mě váha začíná 1 a 19kg to neni a přesto se vejdu do předtěhu džínů, mám nahoře asi tak 20kg tak jsem zvědavá kdy ty kila začnou ubývat.
16. říj 2008 v 09:38  • Odpověz
Tak je sobota a další měření.........

Holky já mám z toho depku,přibrala jsem další kilčo (ještě 2 a jsem celá těhotná s Helenkou :pensive: :confounded: ) ale v cm ztrácím...asi dělám něco blbě, sakra ale co jako....Přes prsa jsem ztratila za 14dní 5cm,ale v pase o 1cm víc.....

Asi budu muset více pohybu...možná to je tím, že byly děti nemocné a teprv dneska po zas tak dlouhé době vylezeme ven na prochajdu.....
18. říj 2008 v 09:11  • Odpověz
derm- to jako,že bys měla za chvilku váhu jako v těhu?? fakt? to je dviné,ale když cm ztrácíš,tak to je dobrý:slight_smile:
19. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
něco dělám špatně a sere mě to šíleně..... asi budu muset udělat jinčí krok a navštívit dietologa.......nejhrší je, že mě večer honí mlsná a já beru čokošky Ondíkovi.....pracně cvičím, celý den se držím a večer udělám takovouhle blbost jako......Včera jsem nevečeřela, neměla jsem hlad a chlap je zprdnul, že zase držím dietu, ale nedržím, fakt.....

Já jsem asi marný případ....nikdy jsem se nechtěla překulit přes 100 ale mám k tomu hodně blízko......Jsem si říkala, jak to nedám po dětech dolů, nedám nikdy.... a asi ....mám z toho depky a z těch depek něco škludím, abych si dala.....jsem marná jako :confounded:

Celé těhu jsem se na sladkém držela zpátky, abych tolik nepřibrala a teď dělám tohle... :frowning2:

Holky nadejte mi, asi to potřebuju, aby mě někdo zpeskoval............... :cry:
21. říj 2008 v 08:04  • Odpověz
ahojky holky, můžu sem tam nakuknou, taky se snažím shodit ještě nejaké to kilčo, ale moc to nejde, jak vy? daří se? a co jíte? cvičíte... :wink:
21. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
simonac vítej mezi náma, koukám že máš na starosti více dětiček, jak to zvládáš?
Přidej se k nám i do diskuze - undatry květen 2008....máme stejně staré miminka...
No mě to jde horko těžko, režim veškerý žádný, protože s dětma to ani nejde, ale pohyb se snažím cvičit denně na stroji a ty?
23. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
ahojky dermajetics - já se snažím hubnout atk, že pokud to jde jím dělenou stravu - pohyb mám 5 hodin denně i kočárku + 6x vstávání v noci na kojení, ještě nějaké cvičení to už bych asi nedala, jsem K.O. i tak a ted jsem pěkně zhřešila, dala jsem si půlku milky, fuj :frowning2: , ach jo, ale jak byla výborná, no nic na večeřu už jen cereální rohlík :unamused:
23. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz
der --a kde tu vaši dis..najdu??
23. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz
simon no mi povídej, nejhorší jsou ty chutě, ale ty vypadáš podle fotečky za "sušinku" chudou :wink: :grinning: Tak mi povídej, co máš ještě co zhazovat jako....
diskuze: společný termín a tam undatry květen 2008....

já už to mám rovnou v oblíbených...

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=71653&vGroupOffset=0
23. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz
der -- já mám pořád ještě tak 7 -8 kg navíc, měla jsem 59 když jsem otěhotněla a přibrala jsem asi 30 kg, no a co mám doma v šatníku mužu zatím vyhodit, protože nic neobleču :frowning2:
23. říj 2008 v 16:11  • Odpověz
simon to ti věřím, že se chceš dostat do svého starého, to potom člověka mrzí jako...mi mluv, ale bohužel já jsem i jiná kategorie.....kdybych měla 75 budu ráda, pak míň už bych vypadala blbě, mám širokou kostru....snažím se na sobě makat no
23. říj 2008 v 16:50  • Odpověz
hoj hubnoucí undatry :wink:
Tak se musím pochlubit,vlezla jsem dnes,jako každé ranko na váhu a co nevidí,oko mé?!:slight_smile: Váha jako před těhu :grinning: Což je u mě 88kg(před porodem 111kg)..No nevím,jestli to vydrží,ale na chvilku to potěšilo.Podotýkám,že necvičím,žeru sladké(teda omezené věci,kvůli té alergii)...Tak nevím,asi to je kombinace chůze vs kojení?No uvidíme,co bude po kojení:frowning2:
tak tak no... :wink:
1. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
jééé iviku moc gratuluju k takovému úspěchu :wink: :slight_smile: :slight_smile: tleskám a závidím.....já s kilčama bojuju nebo spíše sama se sebou, mám opět zpátky kilča to co jsem měla s Heli v bříšku...je to v prdeli, musím změnit způsob asi jídla a pravidelněa to fakt nedělám jako.... a kradu sladkosti Ondikovi....jsem hrozná máma a už se nemůžu na sebe podívat do zrcadla.....hnus....
3. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
Tak co holky jak jde hubnutí ? Prosinec a vánoce za dveřma.......já teda bez úspěchů, ba naopak, jojo efekt po porodu jako u Ondry, tam jsem za 10měsícu ani nevím jak dala 10kg nahoru!!! a bojím se toho že u Heli mě čeká to samé...už mám váhově to co jsem měla s Helenkou v těhotenství............ :pensive: :pensive:
28. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
derm: jsem spokojená (aspoň tak nějak :wink:), začala jsem se zase mazat tím sv. fialovým krémem Avon Solutions proti celulitidě a vejdu se do černých kapsáčů, které jsem měla naposledy před těhu a koupila jsem si v obrovské slevě (z 2700,- na 580,-) krásný béžový kalhotový kostýmek vel. 40, ale jestli je to fakt tím krémem (váha mě ani nezajímá, hlavně ty cenťáky v pase :sweat_smile:), to nevím :zipper_mouth: prodavačky v obchodě říkaly, že budu pěkná maminka, no, cítím se v něm skvěle, i mamka čubrněla :dizzy_face:
28. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky,
jen píšu, abych nás posunula v pořadníku debaty......

no myslím, že přes vánoce by jsme se měly stydět všechny :grinning: teda hlavně jááá, žeru jak neurvalá, ještě na váhu jsem radši nevlezla, až po novém roce......

parat taky už jsem si pořídila tu od solutions, tak uvidíme :sweat_smile:
28. pro 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
v pondělí jdu na to :slight_smile:

Mám sestavenej jídelníček ... psylium do jogurtu, vlákninu v tabletkách, nový botasky a jdu do toho, do léta chci mít o deset míň :wink:
1. led 2009 v 18:52  • Odpověz
zdarec,
markyt já nečekala na pondělí a pustila jsem se do toho včera.
Našla jsem super stránky: http://www.cviceni-doma.cz/jak-zacit/
udělala jsem si tam profil, změřila se a zvážila tak mi to spočítalo BMI, mám tam cvičební deník a k tomu všemu ještě běhám intervaly, slibujou že po intervalech spaluješ celej den. Tak jsem zvědavá, další měření bude až tak za měsíc, dřív to nebudu hrotit. K tomu si nasadím asi bioaktivní CLA, to by mohlo pomoct a uvidíme.
3. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
ty vole holky ja ani nevěděla že je to založeny :frowning2: :grinning: hlavně že aspoń lucka napsala :sweat_smile: díky :grinning: :grinning:
3. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
ann: taky jsem nečekala na pondělí ... včera jsem měla už lehčí jídelníček ...
k snídani activii s psylliem (jako mimochodem je to na blití jo :grinning:)
sváča actimel
oběd celozrný rohlík a tvarohová pomazánka
svačinka jogurtový nápoj a celozrnný rohlík
véča těstoviny se zeleninou (to byla ale nadporce no :frowning2: )

Zítra vyražíme s maminou na spinning :slight_smile:
3. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
No teď jsem měla k obídku vepřový stejček, šálek zeleniny a celozrnný rohlík :slight_smile:
Přemýšlím, že ještě doplním ten CLA zelený čaj ... a uvidíme, děj se vůle boží ... každopádně bych byla opravdu hodně ráda, aby váha, do Páťových prvních narozenin, začínala sedmičkou ... aspoň :slight_smile:
3. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
markyt: 7? já budu šŤASTNÁ za 8 :grinning:
hele teď jsem poslední dny dost načetla o hubnutí a tak,a když ten den máš pohyb nějaký tak si klidně můžeš dát víc jídla nebo něco sladkýho. Jakej CLA zelený čaj?
3. led 2009 v 15:18  • Odpověz
markyt ja taky chci 7 aspoň 70 :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
ann: http://www.kapkazdravi.cz/eshop/3/potravni-doplnky/pripravky-na-hubnuti/gs-cla-se-zelenym-cajem-cps80.html - tohle :slight_smile:
Taky bych byla ráda alespoň za to ... no uvidíme.
Jinak prý, pokud chutí na něco dobrého sladkého lezeš po zdi, tak čtvereček hořké čokolády (70% a víc :slight_smile:)
3. led 2009 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.