• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí po porodu

(Zamčená)
14. června 2009 
Tak jsem si Markyt koupila C.L.A. se zeleným čajem. Stal me 600 ale kdyz jsem se v obchodech na sebe koukala do zrcadla tak to byl nekdo cizí z koho mi bylo na bliti:(
3. led 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
holka já o tom přemýšlím celý svátky ... celý svátky prolítávám na netu různý ve stylu "hubneme, dietka, jak, kde za kolik ..." no až mi z toho jde hlava kolem ... ale musím už něco začít dělat, přetýkám všude :frowning2:

pár odkazů co stojí za to :wink:

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1571020
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12185
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=27092

a teď to hlavní ... jako holčina vyrazila dech, fakt mě to dostalo a abych řekla pravdu dost inspirovalo ...
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=26521
- stojí za to fakt projít všechny ty fotky ...
3. led 2009 v 18:24  • Odpověz
no ty krávo, markyt, tak to je hustý ten poslední odkaz - škola že já nemám fotky, když jsem zhubla z 96 na 70kg - taky šok.

Jinak já taky začínám, zítra si objednám ten parní hrnec a začínám vařit výhradně v páře. A začínám cvičit. jirka je až do středy doma, tak budu mít čas, hlídá teď pořád malýho, abych měla čas na diplomku.

Jinak já jsem z vás regulérně nejtěžší a mám největší lalok, což mě sere ze všeho nejvíc.
Pokud bych se do Tobíkových 1. narozenin dostala na váhu začínající 9, budu ráda, ale ideálně bych to viděla tak na 90kg :dizzy_face: hrozný tý vole, jiné by se na téhle váze vraždili, ale jde spíš o typ postavy - já když měla 70, tak mi lezly kosti z hrudníku. No a pak bych to ráda do konce léta dala dolu ideálně na 75kilo, když budu zpevněná, tak to bude paráda.
3. led 2009 v 18:57  • Odpověz
a pak budu chtít znovu otěhotnět, už to vidím :grinning: ale tentokrát se budu hlídat a víc jak 15 dát nesmím :unamused:

Jen nevím, jestli mám cpát prachy do hubnoucích podpůrných prostředků, nebo poprosit doktora o ty prášky na hubnutí, jako má adrous. Přeci jen, po těch je výsledek zaručen. Viděla bych to tak, že bych si je nechala napsat tak na dva - tři měsíce. Hodně bych asi zhubla a pokud bych netrpěla chutěma, tak bych snad dokázala změnit jídelníček - jakože když nebudou chutě, tak mi bude jedno, že posnídám knackebrot s listem salátu :grinning: a pak, až bude metabolismus nastaven na malé a častější porce a já si zvyknu se takhle stravovat, tak prášky vysadím a pojedu dál v dietě. A už budu o tolik lehčí, že mi nebude problém dělat nějaký sport.

Jdu kouknout na ten deník, kam píše Lucka
3. led 2009 v 19:04  • Odpověz
ygreen jaky deník :confused: napiš mi to :slight_smile:
3. led 2009 v 19:18  • Odpověz
anngie • 1d • Dnes ve 12:42

Která pravidla porušuje: | Zruš zdarec,
markyt já nečekala na pondělí a pustila jsem se do toho včera.
Našla jsem super stránky: http://www.cviceni-doma.cz/jak-zacit/
udělala jsem si tam profil, změřila se a zvážila tak mi to spočítalo BMI, mám tam cvičební deník a k tomu všemu ještě běhám intervaly, slibujou že po intervalech spaluješ celej den. Tak jsem zvědavá, další měření bude až tak za měsíc, dřív to nebudu hrotit. K tomu si nasadím asi bioaktivní CLA, to by mohlo pomoct a uvidíme.

já se tam zatím zaregistrovala - bojim se teď po vánocích zvážit a měřit :confounded: :pensive: ale ty stránky vypadají dobře - ještě to zkombinovat s nějakýma dobrýma stránkama s dietním jídelníčkem.

Hele Adri, jak je to s těm atvejma práškama, já se pořád rozhoduju. Nemáš chutě? Máš menší pocit hladu? Já když jsem jednou zkoušela Adipex, tak jsem měla až jako nechuť k jídlu. A jak to pak bude s otěhotněním - víš, aby jako nebyly v těle nejaké špatné látky :sweat_smile: já vím, je to asi blbost :sweat_smile:
3. led 2009 v 19:37  • Odpověz
Odkazy proctu doma. Jsem na founu.
No jako zkousim ten C.L.A.. Vcera rikala na netu dietolozka ze ten ano,ze odbourává tuky ale zachováva svaly. Mam ho tak na mesic a pak uvidim. To se budu přeměrovat do statistiky tak uvidime.
3. led 2009 v 19:48  • Odpověz
lucko: já už ho brala, když jsem dřív hubla - ale hodně jsem cvičila a skoro nežrala, tak nevím

Jo a zrovna jsem si přečetla příbalový leták lindaxi a NE-E - třeba tohle "Ženy ve věku, kdy mohou otěhotnět, by měly být při léčbě přípravkem Lindaxa chráněny účinnou antikoncepcí" takže to mi nikdo nedoáže spolehlivě říct, že i když otěhotnim třeba 6měsíců po vysazení, je moje tělo "očištěné". Joa Adri: píšou tam, že lindaxu nesmí užívat pacienti se zvýšenou funkcí štítné žlázy?? To ty nemáš?
3. led 2009 v 19:54  • Odpověz
VeRu jj taky jsem zavedla nezraní po 18h a přemýšlím co sním. A ten C.L.A. Brání jojo efektu.
3. led 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Jsem dneska hodila k dopolední sváče vodu s psylliem ... to by jeden blil fakt :grinning: prý je lepší psyllicol - to je lautr to samý, ale s příchutí. Jako fakt jsem měla pocit nasycení :slight_smile:
Dneska jsem jinak měla docela fajne jídelníček ... až na pár hříšku (který kurva nemůžu odbourat protože přichází náhle a nezvaně :grinning:)

- snídaně jogurtový nápoj, cereální rohlík
- svačina půl litru vody s psylliem, polomáčený rýžový chlebík
- oběd stejček se zeleninou, sedmizrnný rohlík
- sváča asi čtyři polomáčený chlebíky
- véča půl pomela ...

a ten hřích bylo pět půl měsíčků cukroví ke kafi :grinning: :slight_smile: njn, ale jsem ráda, že už nežeru ty fritézní sračky a cítím se fakt líp :slight_smile:
jdu se přesunout na notese ... ještě přindu :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
veru:no chutě nemam :slight_smile: :wink: ale to viš že jsem teď parkrát zhrešila o vánocich,ale že bych nějak přibrala moc to ne :slight_smile: ale ne že bych nějak musela dřít prostě hejbu se zitra jdem plavat :slight_smile: ve třech :dizzy_face: a s otěhotněním strach nemam navic tento preparatse může brat jen rok takže ja si myslim,že ho snad rok brát nebudu jen to jde u mě pomaleji kvůli te štítné žlaze :frowning2: :cry:
3. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Já bych to ráda nějak zvládla bez těhle chemických sraček ... jako jo, nějaký doplněk stravy, který je běžně k dostání v lékárně bez předpisu ... tomu se nebráním ... CLA se zeleným čajem, Formia, Correctia ...
Kdybych brala něco takovýho, tak bych to měla asi jako takový ten důvod "proč jsem si dala to a to".
Věřím, že v mém případě je to hlavně o špatných stravovacích návycích (fritované, smažené, sladké) a nulovém pohybu (kočárkování mi nepřijde jako nějakých extra sport).

Bylo by fajn, kdyby jsme se přeměřily a převážily a tady to pak probíraly :slight_smile:
Napadlo mě, že bysme mohly každou NEDĚLI (zítra počínaje) - přeměřit prsa/pas/boky, zvážit se, popřípadě si ujasnit nějaký (reálný) cíl ... mohla bych to frknout do nějaký tabulky a do albíka (plus fotka ... ale nevím do jaký míry by se vám chtělo udělat si jednou měsíčně fotku v plavkách bo spoďárech) ... jenže my samotný v tom nebudeme tak objektivní, jako když to zhodnotí někdo jiný ... :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
markyt: já mám tenhle: http://www.lekarna.cz/bioaktivni-c-l-a-1000-booster-cps-80/#utm_medium=cpc&utm_source=sklik&utm_campaign=AKCE ale se zeleným čajem a je tam diskuze...no je to asi stejné jako s každýmií prášky na hubnutí, tak budu brát to jedno balení a pak se uvidí :grinning:

udělala jste si některá profil na těch stránkách co jsem sem dávala?
3. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
markyt, babo neblázni, fotku nedám a míry mám v tom profilu na stránkách, si tam můžeš dát i fotku abys viděla rozdíl :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
ale vyfotit se můžu a poslat ti tlustoprda :grinning:
3. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
ann: já jsem zatím regla :wink: jsem celý odpolko projížděla mmb ... a jako hustý story, když člověk vidí, že to jde, tak má hned lepší náladu :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
mark: já na to koukala ta poslední holka je jako mazec tyjo! Víš co je nejhorší? že u mě je to vidět v ksichtě a v horní části těla že jsem tlustá, to mě strašně sere, možná mít jen prdel a stehna tak začnu chodit na spinning a neřeším to, ale takhle je to hrozný.
3. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
no čéče ... já to mám dost podobné, narostly mi pěkný sysláky ... jinak nohy fakt celkem ujdou ... když se na sebe kouknu z dálky, tak jsem takový jablko na nožičkách ... fakt koule a z toho trčící celkem normální nohy, který by chtělo jen tak decentně zpevnit ... jako stehna hlavně .... ale jinak můj největší problém jsou kozy, břicho a xicht ..
3. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
čau kočky, tak jste mě taky nakoply, už bylo třeba - začnu od zítřka

Jinak nevím jestli do toho CLA půjdu - možná ano - včera jsem si četla diskuze pod prodejem spalovačů tuků se Synephrinem, ale tam to vychvalují a na jiném webu zase upozorňují, že účinky nebyly důkladně prozkoumány a že bude asi podporovat vznik chorob srdce, a to je volně prodejný. Tak asi taky zkusím CLA booster se zeleným čajem a l-carnitin, jablečný ocet a zpevňující krémy a dieta a cvičení a děj se vůle boží - a jestli to nezabere tak za 2 měsíce zkusím ještě něco jiného.
4. led 2009 v 09:59  • Odpověz
taky jsem zvědavá jak zaúčinkuje CLA, já včera četla taky nějakou diskusi a někomu nepomohl a někdo shodil 20 kg za 4 měsíce, to by se mi fakt líbilo :grinning: Když bych se povedly za leden 4 kg tak budu ráda
4. led 2009 v 10:15  • Odpověz
hele holky kdybyste objevili nějaký recepty na zdravou stravu, saláty - jakýkoliv, pomazánky, a tak tak hodte :grinning:
4. led 2009 v 11:30  • Odpověz
tak holky, v Bille super, mají tam obrovský výběr zeleniny a ovoce a mají bio zeleninu takže super. Koupila jsem si toho tuňáka (viď markyt se budu muset překonat), jogurty, rohliky celozrny, avokado - asi si udělám pomazánku a takový všelijaký kraviny.
Po CLA vůbec nemám hlad tak se do jídla nutím abych měla 5 malých dávek denně, tak jsem zvědavá jaká budu Twigy :grinning:
4. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
no jo, zas tu kecám sama, tak až nakouknete, hoďte nějaký recept na těstoviny s brokolicí, co máte vyzkoušený
pls
4. led 2009 v 15:24  • Odpověz
ahojky zlatíčka moje :sweat_smile:
Tak vidím že se po vánocích to tu rozjelo a jdeme do sebe všechny :slight_smile:

no já jelikož s tou nemocí to jinak nešlo, tak hjsem skoro 3dny nic nepojedla, jak mě bylo šoufl a krk ani nepovolil něco sníst.
ann díky za odkazy už jsme si vytvořila složku v oblíbených a tam si to šoupla. Večer na to jouknu a zaregistruju se.

markyt ty fotky té poslední jsem viděla. kamarádka u ní na MMB nakupovala tam mi to písla, ať se juknu do foteček, no zírala jsem jako blázen, je to šmrcovní ženská, co?? Já jak to vidím si říkám, že to nikdy nedokážu.

já si holky nevěřím, v tom je můj problém.

Zítra ráno se teda zvážím a změřím si míry...........ygree bobku ty máš přes 1xx? no já budu bbě vypadat já můj sen je na těch 75/70kg.....míň ne, mám širokou stavbu kostí a mám "těžké" takže bych vypadala divně, ale dolů víc jak 20 potřebuju. Můj cíl kdybych "letos" na těch 80 se dostala.....
4. led 2009 v 15:59  • Odpověz
derm: jsem na tom s váhou stejně jak yg :unamused:
4. led 2009 v 16:09  • Odpověz
dneska mě manža fotil zepředu a zezadu, tedy v džínách a triku ale stačí to...na poblití, jako ve spoďarech byste fakt zhebli smíchy. pokud máte zájem hodím vám jednu prasnici do mailu...teda dvě :slight_smile:
4. led 2009 v 16:12  • Odpověz
jééééééééééé ahoj holky :slight_smile: až teď jsem si všimla tady toho téma :slight_smile:
4. led 2009 v 16:14  • Odpověz
Teda z boku ne zezadu:slight_smile:
Cau many jdes se přidat?:slight_smile:
4. led 2009 v 16:36  • Odpověz
ne,jen jsem nakoukla :wink: já furt kojím a už mám 19 kg dole a 4 mi zbývají a to sprominutím žeru jak prokoplá :grinning: ale kdyby něco tak se k vám přidám :wink:
4. led 2009 v 16:44  • Odpověz
ann tak přiznám barvu před vánocema 96.....zítra ráno se zvážím určo tipuju 2kg navíc.... :frowning2:
večer přidám fotky na mmb a sebe jaká jsem zpuchlá....
4. led 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.