• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hudební nástroj

(Zamčená)
16. prosince 2010 
nj manzel uz taky hrani v kapele nezvlada. Tak doufam, ze si deti vyberou dost ruznorody nastroje, abychom pak dali dohromady kapelu rodinnou :grinning:
25. dub 2008 ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz
25. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz
Tak on toho zahraje mnohem vic, taky me naucil Lithium, ale nevim jestli bych ji jeste zvladla. :grinning:
25. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz
Vždycky jsem si přála umět hrát na klavír, ale nikde poblíž bydliště jsme neměli žádný takový kroužek, kde by mě to naučili. Tak jsem chodila alespoň zpívat do sboru :grinning:
25. dub 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jj, ja taky zpivala a zpivam rada i ted, ale prijde mi, ze Pata je jedinej, kdo to patricne oceni. :grinning:
25. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Já zpívám teda jen Adélce a občas sousedům v koupelně (tam to jde dobře slyšet) :grinning:
25. dub 2008 ve 12:36  • Odpověz
Tak zpivani v koupelne je pro me uz normalka, nastesti nas od sousedu deli zahradka a plot. :sunglasses: Taky si strasne rada zpivam v aute a pak se divim, ze Pata pri jizde vzdycky spinka. :grinning:
25. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz
Taky v autě "halekáme" :grinning: Pustíme si písničky a pak se je snažíme překřičet :sweat_smile:
25. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz
my taky furt zpivame, bez toho si nedovedu predstavit zivot.
25. dub 2008 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz
zpivame porad a vsude,ale nikomu se to nelibi,manzel rikal at nejecim :grinning: ja si myslim,ze i falesne zpivani je lepsi nez zadne :slight_smile:
25. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz
aponchie, to rozhodne :slight_smile: "neumim zpivat" je akorat vymluva :slight_smile:
25. dub 2008 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz
Nobody...já jsem napsala "skoro profesionální" :wink: Já nevím... Myslela jsem to tak, že si myslím, že tomu trošku rozumím...když už to mám vystudovaný... Jen mi připadalo vtipný, že někdo řekne, že nesnáší Petrof... :sweat_smile:
25. dub 2008 v 19:47  • Odpověz
Teda pardon, chtěla jsem napsat "že někomu nesedne Petrof"... Nesnáší - to už je moc silnej výraz :wink:
25. dub 2008 v 19:49  • Odpověz
haluskacz:jako ja zpivala kdysi v kapele (amaterske hospodske) :grinning: a slo mi to celkem jen sem si obcas neumela najit polohu a pisen k memu hlasu,ale od toho jsou "profici"aby rekli co ti sedne ja to bohuzel moc nepoznam :grinning: .ja zpivam potichu neustale,kdyz jdu ven do mesta na nakupy proste porad a nekdy se zapomenu a nekdo me posloucha a cumi na me jak na blazna tak se cervenam teda :sweat_smile: ale kaslu na vsecky me to baviiii a malickou teda taky obcas :slight_smile:
25. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
to víš že jo apíí hlavně když tě to baví a udělá ti to dobře u srdíčka.já taky ráda spívám a nejlépe v koupelně. :grinning:
25. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
tak já se učím sama už přes rok na flétnu :slight_smile: manžílek hraje na el.kytaru,zkoušela jsem se to učit,ale neměla jsem na to nervy :slight_smile: a flétna je ke kytárce pěkná teda k akustice třeba k táboráku :slight_smile: a malej budu doufám hrát taky na kytárku po taťkovi :wink: no a když ho nechytne kytara,tak snad jiný hudební nástroj :grinning:
26. dub 2008 v 08:13  • Odpověz
Můj manžel říká, že zpívá hrozně...hrozně rád :grinning:
26. dub 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
apii .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
many ---- nervy na kytaru?? to je radost :grinning: jj, flétna je fajn :slight_smile:
26. dub 2008 v 17:16  • Odpověz
nobody:co??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj! Zajimalo by me, kdo hrajete na nejaky nastroj, jestli hrajete detem. Ja hraju na vsechny saxofony (krome altu) na kytaru, piano a fletnu, partner na piano a oba se snazime zpivat. Synovi hrajeme od narozeni. Tak do pul roku casto usinal u toho kdyz partner hral a tak od 7.mesicu ho beru s sebou na zkousky orchestru nebo kvartetu. Myslim, ze se mu to libi a kdyz uz opravdu nevim jak ho zabavit, tak ho prisunu v jidelni zidlicce k pianu a on si do nej placa. Ted mu je 10.mesicu a konecne se trochu snazi hrat prstickama a ne placat do toho dlani a pohybovat celou pazi. Je to srandovni. Ted k vanocum dostane xylofon.
12. pro 2010 v 00:21  • Odpověz
Ahoj, my máme doma hodně hudebních nástrojů, já hraju na flétnu, piáno, kytaru a housle a ještě máme tahací i foukací harmoniku a harmonium. Takže výběr velký. Holkám taky od narození hraju, hlavně na piáno, vážná hudba je vždycky uklidnila, když byly malé a třeba plakaly. Moc si přeju, aby jednou taky na nějaký hudební nástroj hrály, ale nebudu je do toho nijak tlačit...:slight_smile:
16. pro 2010 v 11:35  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.