• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Pokračujeme hvězdičky... :o)
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
hup a jakej úvaz teda používáš ty? v tom odkazu cos dala je jich hodně...
18. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Jů, nové téma :dizzy_face: Už tam jsme, hvězdy i hvězdičky :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
:slight_smile: Já jdu s malym ven, tak kecejte, ať mam pak co číst...

Kači, v tý knížce co mam k šátku píšou, že ten úvaz je vhodnej od narození, žejo? Tak teda nevim...
18. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
kaci: KOLÉBKA V KŘÍŽI S KAPSOU ..je podobný ...jen to dítě v něm není ve svislé poloze, ale stočené

nik: jako oni to říkají i prodejci šátků, že to je vhodné od narozní ..ale neslučuje se to z s tím, co mi říkali fyzioterapeuti ..no a těm bych věřil víc
18. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
a odkdy se to může vázat?
18. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj v novem tematu :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás při pondělku a hned v novém tématu :dizzy_face:

Mě dneska přišla ta odsavačka avent isis a je naprosto super, tak mám radost, navíc mladej chrní od 9ti v lehátku, tak jsem stihla uklidit, uvařit a vyprat asi 5 praček, už se mi začíná rochnit, tak půjdem asi na dlabanec.

U nás je dneska zataženo ale hrozný dusno, odpol vyrazíme někam na špacír, potřebujeme koupit nějakou letní čepici.
18. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
nik: no až se sám zvedne - když je páteř, resp. její opora ze svalíků, dost pevná
vem si ..leží jak placka- zvedá hlavinku - vzpřimuje se na předloktí - atd ... to vše dělá, jak se mu zpevňují svalíky
podle toho zvedá a drží tu hlavunku
noa když mu ji zvedneš dřív, nemá mu ji co držet - páteř není podepřená a může se borzit
mi to totiž dává logický smysl, takže se tím řídím ....
ale nijak vám to nenutím :wink:
děti se nemají ani nosit vzpřímené, dokud se nenapřímí samy
kdy to je- no individálně :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
já čekám až se ondra vyhajá (zase asi po týdnu usnul) a taky razíme ven

kett - u nás je takové divné počasí - polojasno a horko
18. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj, Ahoj, Ahoj,
Tak jak je vidno všichni očekávali hezké počasí, včetně nás:slight_smile: Tady se to taky zatahuje, ale my už byli na krátké procházce a hoďku si pospali na balkóně.

Zpráva dne: zabrali nám probio kapky + sab už tak čtvrtý den jsme v pohodě.Holky to je úleva, už se občas i smějem. Ale pravidelně řveme od 17.00 do 19.00
18. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
hojte maminy,

vás obdivuju, že tu tak píšete, já to nestíhám, malý krásně spinká v noci, ale přes den ani ránu - teda jak kdy. Já už ani ty plínky na odbrkávání a blinkání nemám čas vyžehlit, tak je nežehlím a nic se neděje.

malý nám v poslední době dost často zvrací, nemáte s tím někdo zkušenost, co na to? snažím se aby byl v klidu, ale tak po půlhodině od jídla to vrhá, ale je pravda, že jak krmíme z těch lahviček, tak dost hltá, mu to beru, ale dos často už spolyká dost vzducu, ale zase pěkně brká, tak já nevím.

mich - tak to je super, u nás jsou te ´d dva dny zase bolesti, takže to nezabírá pořád
18. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
jitule: ahoj ženo!
Máš stejný problém co my, jednu dobu vždycky strašně ublinkával /opravdu hodně/ a pak to přestalo. Jenom když s ním brzo po jídle moc zatřesu. Začala jsem mu dávat víc beby a každé tři hodiny. Už nehltá a občas i něco nechá. A už cca 3 dny neublinkává. Máme ty lahvičky avent, chvilku trvalo než se z nich naučil, ale oni mají něaký uzávěr že vysají ten vzduch a o tedy ten vzduch nepolyká
18. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
jitul: my jsme po nutrilonu blinkali taky hodně, tak jsem koupila AR a je klid, a protože musím spotřebovat tu velkou krabici Nutrilonu koupila jsem Nutriton, který se do něho přimíchá což je stejný jako to AR, ale asi to vyjde levněji a pijeme z Aventu 2, páč je to hustější a na 1 to nevytáhne
18. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
máme taky avent lahvičky. malá si blinkne jen občas a vůbec nevím na čem to záleži. někdy vypije 130 a blinkne, dneska ráno 150 a neblinkla... je to různý.

nikul...já taky myslela, že se ten uvaz dá používat od narození....
18. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
enza,kaca: a pijete hypoalergení?
18. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
mich my ne máme právě AR proti ublinkávání a nebo normál 1+ nutriton což je stejný
18. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
takjsme zpátky z prochajdy ... sbírá se tam na déšť ...
poskoro hodince drncání jsme dorazili domů krásně bdělí :grinning: :grinning: :grinning:

ondra se úplně nejvíc poblinkal na paní v tom kenny při psychomotorické poradně
nakojila jsem ho, šupla do auta, ujela 32 km a ona ho vzala do tygříka ....a už to bylo :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
no, my jsme právě zkoušely hypo bebu a to bylo tóčo, pořád ublinkával, měl hlad. Tak jsem myslela že zkusíme nutrilon a v lékárně mi řekly, že je ještě víc hořký než beba. Tak jsme se vrátili k bebě 1 premium.
18. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Já byla s malym venku asi hodinu a půl, z toho spal asi půl hoďky... Pak se začal vztekat, tak jsem ho jela přebalit a nakrmit... A teď drandí s mamkou... :slight_smile: Já mam chvíli volno... Za chvíli je tu manža...

Zítra jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá, co nám poví...

Tady jeden článek o šátkování dle věku miminka http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=15
Dneska budu zkoušet tu kolíbku, jestli se mi tam ten náš tlusťoch vejde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
nik: my jdeme ve středu :slight_smile:
alenic hrozného nečekám .... v porodnici ok, dr. říkala taky ok ...
no tam to je o těch zádíčkách - prostě nesmí být rovně svisle ...a já nevím jak vy, ale já si nemyslím, že to vážu úplně bezchybně, abych to riskla ....
18. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
dnes jsem vstávala po sedmé hodině a jak mi není dobře, tak byh to nejradši zalomila hned teď :astonished:
18. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
luci: tak to zalom, jestli malý spí :wink:
ohledně toho šátkování čekám až příští týdenpřijede kamarádka a ukáže mi jak. Nosila v šátku obě děti
18. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se k vám připojit, když jste teda otevřely nový téma? :slight_smile:
Máme taky dubňátko, občas vás tady sleduju, když si nevím s něčím rady a vidím, že jsme na "jedné lodi" :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj lucy: Zdravím a vítej :wink:
18. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Micha: díky :slight_smile: Jinak začínáme taky šátkovat a jedinej úvaz, kterej máme vyzkoušenej je Kolébka v kříži. Anežka je spokojená a spí. I když ona přes den spí jak dřevo všude. Ale v noci je to horší :unamused:
18. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
lucy: vítej
jinak anažka je krásné jméno :wink:
18. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
hupcz: díky za přivítání i za pochvalu jména. Rozhodovali jsme se děsně dlouho, ale Anežka nakonec zvítězila, i když půlce lidí se líbí a půlce ne...ale tak to je na světě se všim :wink:
18. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
lucy: ahojky. Dívala jsem se do alba, malá je hezučká :dizzy_face:

Holky, pokolikáté už jdete na ty kyčle? Nám je kontrolovali v porodce, pak v 6týdnech a dál jdeme až v srpnu...

Já jsem teď chystala palačinky na véču, těším se. Malá asistovala a teď mi usnula v klíně, asi ji to zmohlo :grinning:
18. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
maus: my jdem na kyčle podruhé v šesti týdnech (tzn. za týden). Jinak v porodce jsme to měli ok, tak uvidíme...Kolikrát se chodí, to vůbec netušim.
18. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
Nikdo za mě nechce vyžehlit...to jsou lidi, fakt :angry: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.