• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen ..už jsme je uklidili ..jsem mokrá jak myš ..kličkovali jsme mezi kapkami deště ...a když jsme je douklízeli, začay padat kroupy ..no to je síííla

sklen: taky jsem nechápala ..spinkal cestou do ovy, pak připrocházce, dokonce i vestojícím kočáru u oběda i po cestě zpět ...
22. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
lucy: přejedené ..to slším prvně :sweat_smile:
zkoušíš masáže a nebo polohy na bříško a nebo stulit v šátku?
a nebohodně teplou vanu a nahřívat bříško?
22. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
hup: tohle všechno zkoušim už od začátku, ale žádný úspěch:frowning2:
Prý je možné, že jí organismus nestíhá zpracovat všechno mlíko (kojim fakt často, pořád chce prso) a je přesycená. Taky jsem to ještě neslyšela, tak nevim...
22. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Luci: a dudana ti nechce?? Že bys jí ošidila??

Hup: no já čumím jako blázen, protože on spí v postýlce a usnul tam hned. Vždy se kroutí jako žížala, ale teď prostě na férovku hned :confounded: :confounded:
22. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
sklen: musíme si holt přiznat, že už máme kluky rozumné :sunglasses:
22. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Hup: jen to prosím nezakřikni. Uvidíme zítra ráno, jak ta dnešní noc bude vypadat. Tak už jsme asi vhůru, ale je hodný ani nepláče.
22. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak já mažu. Tlačí jako blázen. Mějte se zatím mooooc krásně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
22. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
sklen: Dudlík plive. Je vyčůraná:frowning2:
22. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Hup, to fakt budeš makat jo?
Skleni, to je prima, když spí ne?
22. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Hup - hmmm na telefonu nejsi k zastižení, jen jsem se chtěla zeptat jestli si to stihla uklidit a čtu že jo..... Joooo asi se přestěhuju někde za tebe, abys mohla dávat echo ty mě, já mám část truhlíků rozmlácenou, o špenátu na zahradě nemluvě, ten už je umixovaný...Jooo a Aby manža nezklamal, tak nevím jak se mu to povedlo, ale máme totálně promočenou matraci, kterou dal proschnout na balkon, protože Kuba při poledním spánku neudržel svěrače....a taky zapomněl na zahradě chůvičku.... protože musel schovat štětec a barvu :angry: Jako fakt na zabití....
22. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
luci: makat néééé ...jen lehce :wink:

zanka :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Luci: no je to krásné, ale už si živě představuji tu dnešní noc

Fakt to nechápu, teď se napapkal a opět spíííííííííííííííííííí, no je to možnéééééééé. Je to jako když jsme se vrátili z porodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zanka: tak to nasere.
22. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Luci a to si ho nevezme ani po Sabíkách?? mě ho po kapičkách tahá jako blázen :sunglasses:
22. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
holky to jste měli vidět ...ondar miluje pískání ...tak si povídali smanžou ...šupnu další video ...stojí za to :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Hup: no jasně, tak honem :wink:
22. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky, zase po delší době,

tak u nás střídáme sab a baby calm, po tom baby calmu malá prdí jak havíř... :grinning: jednu noc jsme s manžou poslouchali prdící orchestr po tom calmu.. :grinning: :grinning:

ale je fakt, že už pár nocí - večerů, usíná sama a klidně... :dizzy_face:

u nás se zatáhlo, vypadalo to kdoví jak, černočerná tma a nakonec deštík tak jen symbolicky..
22. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Dadu: u nás to proběhlo stejně (déšť)

My používáme sab, ale asi zkusím baby calm. NOrmálně jsem si včera dala rizeto a dnes taky, ve kterém byla kukuřice a hrášek a malý dnes smí jako nemluvně.
22. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
My dáváme BabyCalm, skoro před každým jídlem, ale snižuju dávky a malá teda pravidelně spouští kanonádu :grinning: Akorát dvakrát denně před kakáním mrčí když tlačí, ale pohoda. Už jím i čerstvé pečivo a zvládá to krásně :slight_smile:
A zeleninovou polívku s hráškem a květákem taky přežila :wink:

Tady bylo zataženo, fučelo jak hrom a nakonec taky jen symbolický deštík. teď už je jasno...

hup: kde je to video? šup šup :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
sklen...já jím všechno ...zatím mu nesedlyjen kynuté knedlíky ...a před pár dny broskvový koktejl, to ale ne kvůli prdíkům,měla jsempocit, že má trošku řídké hovínka

jooo ...nahráávám :grinning:

jinak ondra taky prdí ...nejlíp u kojení mi přímo pod nos ...no a to se samozřejmě nedá utéct, že ..nechápuženské, které tvrdí,že hovínka vlastního miminka jim nesmrdí ..smrdí a fest :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
jinak máme vložené nové fotečky http://hupcza.rajce.idnes.cz/
22. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Hup. a to jsou zatím hovínka jakž takž voňavá, počkem potom,až budou na příkrmech a nebo až budou jíst vše....

Utřít prdel Dandovi je někdy moje smrt. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zase letím. Už mi začala komedoška. mějte se krásně hvězdy a dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Fotečky jsou suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Lucie - Huo musí makat, jinak by s ní bylo k nevydržení... Ona jak nemá dost adrenalinu a pracovního vytížení, tak strašně prudí a vymýšlí čím by se a nás zabavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Skle - jj,nasere a fest, jestli z toho nebudu mít předčasný porod, tak už přežiju všechno... ikdyž mám trénink z minulého týdne, tchán opět nezklamal... Jako nevětší perla bylo, když byl na mě naštvaný, že mu nejsem schopna říct, kdy jako budu teda rodit, když ne toho 20.6., když jsem řekla, že si myslím, že to bude dřív....
22. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
zanka: ty to jako nevíš? Jakto??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
zanka ...coooooo :astonished: :angry:

maus: hele ona je hrozná prudička ..prostě tchán po ní chcevědět jedno datum a ona né a né ....jako fakt to s ní nemají lehké :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Mauska - jooo já vím, jsem příšerná snacha, nemají to se mnou chudáci jednoduché... ale tchán vymyslel řešení, že až mi začnou kontrakce, ž mu mám zavolat a oni se se mnou domluví, kdy teda přijedou podívat... jestli hned nebo až v ten den kdy mě pustí z porodnice nebo na mě počkají... podotýkám, že bydlí na durhém konci republiky, takže když přijedou, tak jsou ubytovaní u nás...Jako fakt jsem se nëstačila divit... :grinning: :grinning: :grinning: Manža se večer po jejich odjezdu lechce přiopil u známých, aby tu jejich návštěvu nějak strávil
22. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
22. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Video fakt super :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Lucy, co se týče bolení bříška, malá ti vypije docela hodně a pak jí to tam kvasí, nám to takhle říkal doktor. Naše váhové přírůstky (300 g/týden) jsou nadprůměrné, takže se to někde musí projevit :unamused:
22. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Luci: Přesně takhle mi to bylo taky řečeno. Malá včera řvala fakt extrémně - už jsem byla šíleně unavená a bála jsem se noci. A najednou v půl desátý bylo po breku, spala do 2:15, další kojo v 5:15 a pak v 9:30.
Normálně NOC SNů...Kdo to takhle má pořád, tak jen tiše závidim...
Zato teď už zase spustila.. :unamused:
23. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.