• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Holky, tak prý umřel ten Matyášek, co se narodil 23+2 :frowning2:
23. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
no nejvíc v cípu bydlím já, ale ještě víc na východ bydlí Pebi, ta z nás bydlí nejdál od Prahy
23. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
průser, holky já jsem od porodu přibrala DVĚ KILA, není to náhodou jako že když se kojí tak se nepřibírá???? co budu dělat až kojit přestanu???? Nějak se nepřecpávám, dokonce mám tu dietu - a to možná bude tím, nemůžu zeleninu, tak to dojídám čokoládou, mě snad z toho picne, mám 74 kg a měřím 165 cm :fearful: no já teda tu svou váhu musím začít řešit, dispozice mám na to abych byla jak sud, dokud jsem aktivně sportovala, tak to udržet nebyl problém, ale teď už jsem se naštvala, jdu na to si na netu někde najít jaké cviky po císaři a jdu na to - žádné výmluvy
23. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Jé, tak to jsem o Matyáškovi nevěděla.. odkud o něm víš, Niky?
Jitule, něco na tom bude, já stále hubnu, co kojím... možná si tělo stále drží tukové rezervy právě na to kojení..
23. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Enz, o zumbě jsem slyšela, prý se cvičí v karlíně, a co hlídání prcků.. a bude to dost drahé :confounded:
23. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
holky tu odsávačku od medely swing doporučuji, já ji mám a jsem naprosto spokojená, a že odsávám furt, tak fachčí a nebolí mě z ní prsa a naprosto přesně kopíruje sání dítěte, čili sama nasaje a sama pustí u odstatních elekt. odsávaček co znám, to jen pod tlakem saje a sami si musíte ručně ten podtlak rušit a nebo nějakým tlačítkem, aspoň teda ty co jsem zkoušela od Farlinu a aventu, takže tuto fakt doporučuji
23. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Niki jaký Matyášek?????????? To je nějaký známý???? nevím, zprávy nesleduji a tu jsem taky pár stránek nečetla. No ale je to tragédie, si neumím představit že by tu Lukášek nebyl, fuj ani pomyslet.....brrrrrr
23. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
Jitko, až najdeš ty cviky po císaři, pošleš mi je prosím taky? nejsem schopná se k něčemu dokopat :confounded:
Moje odsávačka je blbá, po dlouhé době mě z ní bolí prso, na druhou stranu mám ji bez návodu, tak to možná dělám blbě.. :pensive:
23. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
23. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Jitu, klídek, já mám při 168cm- 83kg...právě jsem přišla z obchodu a tajně doufala, že se vejdu do riflí 42.... :unamused: houbelec....kámošky 44 to vyhrály....také se dožírám sladkým, únavu vždycky kompenzuju jídlem a už jsem si nakoupila rýžové chlebíčky,. ale nějak se nemůžu odhodlat šáhnout místo po tatrance, po tom :grinning:
23. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
:frowning2: jéžíšmarijá, Niku, to je strašný....náš malý se taky narodil dřív, ale při takových chvílích si říkám, jaké neuvěřitelné štěstí máme!!!! :frowning2:
23. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahooooooooj ženy

Niky to je smutné a víš to jistě.???

Vla: ok, tak kdy a kde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JInak my měli celkem super noc, malý se nabaštil v 19 a vstával 02 a pak vydržel až do rána. Je to zlatíčko

Opět nám teče očko, tak jedeme ve čtvrtek na KO, tak jí to tam hned vysypu. :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
noto jsou zprávy takhlepo celém dnu :frowning2:
jávím, proč za ondru a jeho zdraví furt děkuju
23. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Hp: jj, to mi povídej, u nás v rodině se to stalo minulý rok. Je to strašné, když máma přijde o své dítě... :cry:
23. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
hehé ..tak koukám, žese mi naplánoval srazík :grinning:
23. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
to je tak strašně smutný :frowning2: a nespravedlivý
23. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
sklen: no ...myslím, že se ženské nic horšího v životě nemůže přihodit ... musí to být na palici
třeba já měla prababičku a ta se dožila přes 90,a le před tím stihla pohřbít tři své děti ...jako sice už dospělé ..ale stejně to musí být psycho přežít své děti

ad velikosti oblečení - extendor už používáme i na 74 :sweat_smile:

ad váha - no já tam tom nejsem zase tak zle ..ale sekla jsem se na 69 a ne a ne se hnout ...ale říkám si, že jako kojící ženská tři měsíce po porodu mám nárok na nějaké to kličo hore ...nejsem dara rolinc ...ať mi všichni vlezou na hrb :slight_smile:

jinak my byli dnes plavat - ondří je šikulka
a pak jsme byli za elinkou oslavit její narozky - dnes měla 3 měsíce ...a nějak jsme tam ztvrdli :sweat_smile:

ondrášek už hajá - šikulka jako obvykle

spurt se nám lepší - zdá se, že to gradovalo v neděli ..sice to ještě není na 100%, ale už je to mnoohem lepší
23. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Hup: jj, musí to být strašné

Spurt: tak to jsem ráda, že budeš mít klid. Alespoň něco že???
23. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
skleni, jojo, vim to jistě... 16.7.
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=100996&vGroupOffset=0&vOffset=660
Tady je o tom diskuze, ale nemam ani sílu to číst... :cry:
Zdraví je to nejhlavnější co mlže být...
23. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
23. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
jinak ta medela odsávačka je supr ...jennesmíš nechat u ségry agaptér :sweat_smile:

sklen: no ...zvládli jsme to celkem v poho .... dokonce i s návštěvou ...
naštěstí měli pochopení ...i když u nich se nespurtuje, jelikož nekojí ...ale ten nedělní cirku se už neděl ..jen se občas pustil u kojení

nik:to je hnusné čtení :frowning2:
23. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
:frowning2: :cry: to je hrozné, holky, uplně mi běhá mráz po zádech....je mi moc líto, že musím přispět svou troškou do mlýna...žena se z toho nevzpamatuje NIKDY- mojí babičce umřel sedmiměsíční chlapeček před 45 lety...Když jsem čekala Adámka, vracelo se jí to a když hrozilo, že předčasně porodím, neustále volala tatkovi s pláčem, měla jsem zákaz jí informovat o nějakém zhoršení...Tím, že je to také chlapeček se jíto vracelo STRAŠNĚ...

Jak píše Hup- chce to každý den DĚKOVAT ZA ZDRAVÉ DÍTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pensive:
23. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Obratme list:

Hup- Medelu mám taky....za adaptér považuješ co? Jak jsem to včera četla, že jsi to zapomněla u ségry, myslela jsem, že máš nějakou elektrickou....Jinou než Medelu jsem nezkoušela, ale co vím od ségry, která dělá na novorozencích, vyhovuje hodně maminkám...
23. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
mau - nepřiveze mě, manža totiž od bouračky na vojně neřídí, já jsem jediný řidič doma, dokud děti nevyrostou :sweat_smile: :confused:
23. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dadu tak to tě obdivuji. Já zvládnu menší město, ale větší ne, nebo tam kde to nezmám, jsem ztracená. Můj navigační systém selhává :grinning:
23. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
jinak hlásím, že my bazén nemáme ..ale zato máme 17 m hlubokou studnu :grinning:
23. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Hup, jak se jmenuje ta vesnice, ve které bydlíš, je to Vražné, jak říkala Maus?

dadu: on tě vážně nepustí? já pojedu sama na Moravu, je to 400km a Martin mě pustí, ono mu nic jiného nezbude :wink:
23. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
studna....hmm, tak to je výzva :grinning:
23. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
bram - no medelu, ale elektrickou http://www.medela.cz/produkty/swing.php .....jenže jsem neměla do ní baterky, ani adaptér :sweat_smile:

dadu - to měl tak drsnou havárku?
já po havárce jezdila chvíli jak z vajcama ...ale časem jsem to rozjezdila
a to jsem bourala fest - já totiž nedělám nic jen napůl :grinning:

sklen - víš jak to je - nouze y tě donutila :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
mis:nee ..rybí http://www.rybi.cz/fotogalerie/fotogalerie2.php

správně, pěkně pány postavit před hhotovou věc :slight_smile:

jinak u nás se dá i přespat - máme 3 pokoje s rozkládacíma futonama - takže klidně i se spaním (manža to přežije :slight_smile:)

jj..naše studna ,má úspěch - jinak se jí říká vzhledem k její hloubce díra na tchýně ...to uvádím spešl pro sklen :wink::grinning:
23. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.