• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skleni - on mě fakt nepustí, má o nás strach a já se nerada hádám, a já strašně ráda jezdím, všude, přímo miluju jízdu autem a myslím, že drobci budou po mě :sunglasses: :grinning:

hup - on byl na vójně jak byly povodně v troubkách, tak tam zasahovali a on jako řidič vezl vojáky na pomoc a utrh se s nimi podmáčený val a kutáleli se s tím autem prý 5 min. naštěstí se nikomu nic vážného nestalo - ale od té doby prostě za volant nesedne
23. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
my to doma máme na domluvě - i když co si budem povídat odpustím - nezapomenu - vrátím,
jak já říkám, i hodná ženská dovede být mrcha a já jsem strašně hodná ženská :sunglasses: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
hup: to je ale velká vesnice, ještě větší než naše, asi o 200 obyvatel :wink: , spát asi neee, ale na celý den klidně, budu to k vám mít cca 85 km (1,5hod max), teď už jen domluvit datum.....
23. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Hup: dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dadu: tak to se mu nesmíš divit.

JInak Hup máte to tam moc krásný, super příroda, hotová romantika :wink:
23. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hmm, tak já jsem koukala na mapu a já bych to měla 4 hodiny jízdy :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

Takže Vla, kde se sejdeme??? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Dadu- a co kdybych tě přibrala...Frýdek mám za humny
23. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dadu, já pojedu sichr přes Frýdek, tak tě můžu přibrat
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
vidím, že mě Bram předběhla :grinning:

no a já to do Rybí mám 56 km, tak asi hoďku, pokud na cestě z Frýdku na Hukvaldy nebude narváno
23. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
JItu- Dadu si může vybrat :grinning: Už jsem se také dívala, přímo do toho Rybí mi to našlo jinou trasu, kolem Frýdku, 45min.
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Sklen:tak já to mám do Rybí 365 km a ty asi tak 305 km. Tak já nabírám tebe a malýho prďolku Vojtíška :grinning: u benzíny. :sunglasses: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
je to strašné s tím Matyáškem, a zdá se, že takových podobných tragédií není zrovna málo. věřím, že u každého v rodině je něco.. moje sestra potratila v 7. týdnu po 4 letech snažení :cry:naštěstí teď už je v 6. měsíci po umělém oplodnění.

Dadu, teda to je ale rána..
23. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Bram...po pravdě ty bys to měla nejlíp přes mošnov, né? čili by ses Frýdku úplně vyhla a najela bys na rychlostní před příborem
23. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Vla: ok, to jsi moc hodná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tak já to mám 32 km, to je v pohodě :sunglasses:
23. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
No nic ženy, já mizím, ať zítra zase nejsem jkao praštěná po palici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo se musím pochlubit, zítra jdu na nechty. Koneeeeeeeeeeeeeečněěěěěěěěěěěěěěěěě. Pak dám foto.

Tak pa a klidnou noc. Nééé Vám, ale dětem :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
teda, už vám ten srázek závidím, ani se nebudu koukat, kde to Rybí vlastně je, aby mi to nebylo líto. Mám sice rodiče v Ostravě, ale asi by to nebylo ono,kdyby mě tam vezli, a já zas nejsem žádný supr řidič - jezdím jen tam, kde to znám :unamused:
23. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jitu-no právě, když jsem poprvé zadala Nový Jičín, tak mi to vyhodilo trasu přes Příbor, tedka to Rybí přes Frýdek...no, to je ještě čas naplánovat trasu...co ten termín?

Jdu také spát, pže už jsem tak zralá na sirky :grinning: papa
23. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
luci no a co kdybys jela s Bram????

Bram...hele jak se vlastně jmenuješ? mě je divné tě oslovovat bramboro
23. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
já vlasně vůbec nevím holky, jak se jmenujete, třeba Mauska, Mismar, Sklenička, Akita, Vla - no v podstatě vím jen Lucku, že Hupka je Míša, Stánička a Nikulka je myslím Veronika
23. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
teda, je mi úplně nanic,když jsem si přečetla Matyškův příběh, či spíše jeho maminky.. 4. nedonošené dítě, to snad ani není možné :cry: Kdybych byla věřící, tak řeknu, že jí to bůh nepřeje :zipper_mouth:
23. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
:grinning: No Jitul, tys mě naladila, Bram dokonce bydlí tam, kde naši :grinning: o který den se jedná? tak já ti za to něco prozradím:
Mauska - Maruška
Mismar - Míša
Sklenička - Klára
Akita - Leona
Vla - Vlasta
23. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
holky ten Matyášek :cry: :cry: :cry: bože to je tak strašný, mám slzy v očích. je to neuvěřitelný štěstíčko mít doma zdravé miminko. všechny si toho vážíme, to je jistý! chjo, co na to říct, je to smutný, chudák jeho maminka, tatínek a chudák i ten chlapeček, svůj boj o život prohrál. mě to fakt odrovnalo...

no...
srazík vám závidím, bude to super

brambora: líbilo se mi, jak jsi pslala, že ty velikosti vymýšlí magůrek...to je výstižný. kdyby aspon byly velikosti shodné od jedné firmy, ale i tam se to liší...
23. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
taky nemáte slov, co??? já taky ne. tu diskusi jsem si přečetla a neměla jsem to dělat...
:cry:
23. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
Tak šupky dupky z pelíšků, vždyť je tam dneska tak krásně.... :confounded: Chčije a chčije :frowning2: To je bájo, další propršenej den před námi, já se snad picnu!
Týýý jóóó, já vás chci s mimískama taky vidět, ale kolem Prahy nás bydlí asi míň, co :astonished:
24. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky, tak my jsme vzhůru od 5:45, Nelča si ze mě prostě dělá legraci :wink: , dneska večer půjdu spát hooodně brzy, teď tu vedle mě leží na gauči a huláká jako na lesy, spinkat...no, to nééééé, ona už je přece velká :grinning:
24. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoj kami, myslím, že kolem Prahy je nás dost a dost, ale víš jak to dopadlo minule, že... :grinning: :grinning: , ale mohly bychom dát srazík v Zoo, mám v plánu tam jet někdy od 7.-10.7., budu tu mít ségru s neteří, takže asi určitě vyrazíme, se můžeme domluvit :wink:
24. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
dobré ranko

bram: do rybí můžeš přes mošnov i fm ...záleží ze které části ov jsi
24. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Tak já to mám k Hupince 4,5 hoďky a cca 370km, to jde určitě dorazim... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :frowning2: :confounded:
Mis s tou Zoo je to dobrej nápad, třeba by se tentoktrát i někdo přidal :wink: , ale ve středu 8.7. má Nelísek poradnu. Jen by musel jít asi i Radek, aby měl na starosti Aminku - to by jsme si moc nepokecaly, pořád se za ní musí běhat, když se neveze na kočíku a tam už taky moc nechce být! To se kdyžtak doplánuje, jestli to klapne :sweat_smile:
24. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
kami: vidíš, jsem úplně zapomněla, taky máme 8.7. poradnu, to ještě doladíme, na to je čas..jinak ségra má skoro 2-letou dceru, tak by tam mohly s Aminkou lítat spolu, ségra by je ohlídala a my pokecáme :grinning: , i když nevím, jak na to mségra bude, protože je znovu těhotná, tak doufám, že jí nebude zle :wink:
24. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Krásné deštivé ráno :slight_smile:

to s tím malým je fakt hrůza. Jsme si s manžou vzdychli a děkujeme za zdravé dítě :unamused: je to hrozně nespravedlivé ale jak psala ta maminka - bylo to pro něj vysvobození...

hup: jo tak to Rybí jsem si myslela jako druhé když jsem s manžou koukala do mapy :slight_smile:

U nás byla úplně stejná noc jako včera. Teď Karolí hajá a já budu volat k doktorce v kolik máme přijít na naušničky. Snad ji to nebude dlouho bolet, prdelku.
24. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.