• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: držím palce Karolí při píchání uší...au au...ale ona to zvládne
24. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré i když propršené ráno. Sem si taky přečetla o tom chlapečkovi a řvu tady jak želva :frowning2: :frowning2: je to fakt smutný příběh.
24. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
mis: budou jí to nastřelovat, tak snad to půjde rychle :slight_smile: děkujem, vy jdete kdy?
24. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Maus: a jdete na píchání nebo nastřelení? :unamused:
Aha tak už to vím :slight_smile:
Jo a aby toho nebylo málo tak jsem to opět dostala, že :rolling_eyes: A pak že kdo kojí tak to nemá a já to mám skoro pravidelně :angry: a čeká nás spurt, tak se máme na co těšit
24. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
maus: my na naušničky nepůjdeme, rodinná tradice :grinning:

u nás neprší, ale je hnusně
24. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
mis: aha, tak to jo :slight_smile:

vla: a Vy to máte s naušničkama jak?
24. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Nela usnula, musím toho využít a uvařit si oběd, teda jen polívku - kulajdu,budu ji dělat poprvé, tak snad se mi povede
24. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Maus: my jdeme 14.7.do poradny na 3měsíční tak nám tam taky naušničky nastřelí :frowning2: Taky si myslim,že to pro ně je méně bolestivý.
24. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
vla: a to vás budou očkovat i naušničkovat v jeden den?
24. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Maus to se s ní ještě domluvim,ale nenechám jí to v jeden den,to ještě v sobotu po tom očkování jedeme na dovču tak snad to bude dobrý a nebude mít nějakou velkou reakci.
24. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
vla: reakce bývá jen v den očkování a den po, takže by to mělo být OK :slight_smile: Malá byla po očkování protivka a ještě druhý de měla trošku zvýšenou teplotku, ale jinak pohoda :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Nazdárek :sunglasses:
tady je zataženo, ale neprší..
Se normálně stal zázrak!! Pošťačka mi přinesla balíček domů!!! Fakt nekecám! Normálně zazvonila ( vzbudila mě ale co už ) a předala balík..ještě teď čumím :astonished: :astonished:
24. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tady leje jak z konve a ja jsem nejaka prastena. A to nas odpoledne ceka vitani obcanku, tak snad to nejak zvladnem :slight_smile: Jsem zvedava, co malej. Posledni dny je fakt zlatej, i kdyz s jidlem si trochu vymejsli, tak doufam, ze bude zlatej i tam :grinning:

Jinak noc opet bajo - jedl vcera ve 20 a pak az v 6.15 :dizzy_face: :dizzy_face:

ad sraz - hezky si ho uzijte, je vas tu vazne hodne z te oblasti :wink:
24. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Naše Neluška už má ušničky od 6-ti neděl a pí. doktorka jí to píchala klasicky. Skoro vůbec neplakala, ale bylo to na porodnici, takže tam plakalo plno miminek, i když to svoje si máme pozná i podle brekotu, že!
Mis no nevim nevim, nechci ségru podceňovat, ale na naší Amálku musí mít člověk snad VŠ aby jí zvládnul a teď, když je v jiném stavu, uvidíme :wink:
24. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky, tak pro srazík v zoo jsem, ale bohužel bych mohla jen toho 7.7., páč 9.7. chceme jet na dovču, tak den předtím budu balit...

jinak my jdeme zítra na 3 měs. kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli nás naočkují nebo ne, na ramínku má ještě trochu stroupek. a doufám, že po očkování nebude nějaká špatná reakce, v pátek jedeme na víkend na hory...
taky už lihuju náušničky, ale myslím, že nám to všechno v jeden den neudělá. necháme píchnout, já bych teda radši nastřelila, ale to naše mudr. nedělá :unamused:
24. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj,
tady je hnusně...prší..jsem z toho otrávená a nechce se mi vůůůůbec nic dělat...ani z postele jsem nechtěla, ale Vojtíšek jo :slight_smile: jsem myslela, že kníká hlady a ono ne...chtěl si jen hrát a povídat a hlad mám já :slight_smile:

do zoo se chystáme už dlouho, ale pořád nebyl volný víkend....ťeď když budu doma sama mohla bych se tam vypravit

a sraz u Hup bych taky mohla zvládnout je to jen "320km" ale plánujeme návštěvu u příbuzných ve Frýdku, tak by se to dalo spojit
24. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Nazdárek, krásné ráno nebudu říkat, to by byla provokoace :sweat_smile: akit, třeba už bude nosit balíčky až pod nos furt :grinning: to si představ, že jak jsme se přestěhovali na vesnici, tak pošťačka jezdí na kole a stejně mi ty doporučené zásilky vozí, a balíčky zas balíkářka vozí autem, vždycky zatroubí a já letím před dům. Zvonek totiž nemáme na plotě ale na vstupních dveřích, jak ještě vše nemáme hotové.

Jinak my máme spurt jak hovado :angry: včera večer krmení co hodinu, to jsem fakt nedala...takže jsme dokrmovali nutrilonem a zjistili jsme,že máme velký dudlík :cry: no něco malý vysosal a vzbudil se ve 2 a pak co 2 hodiny... se těším, až to skončí. dala jsem si černé pivo, ale žádný zázrak se nestal... kdy se vám po tom prsa nalila?
Kami, Mis, věřím tomu, že hlídat Amálku je bojový úkol, to jsem zjistila podle foteček :grinning: vypadá to spíš na polovičního kluka :grinning:
Tak malému pouštím Amelii a říkám mu, to jsem ti pouštěla, když jsi byl v bříšku, a u druhé skladby mi usnul, bobeček :sweat_smile:
24. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
jitul: hezký fotky :dizzy_face: :dizzy_face:

luci: snad bude brzo dobře. Chce to vydržet :unamused:

Malá teď dlabe a pak jdeme na ty naušničky. oni tam dnes jsou jen do 12 tak ať tam nestrašíme před koncem.
Držte nám palečky, prosím :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
dobre ranko kocandy

nemam docteno, vcera jsem se snazila jen lezet a vypotit se..nasla jsem jeste nejake homeopatika co mam z CR, tak jsem si je naordinovala a uz mi je o trosku lepe. Ale vcera jsem byla na umreni..teploty pres 38 :angry:
maly zatim vypada byt v poradku, tak se jen modlim aby to nechytil ode mne..

Dneska mame prvni ockovani, tak snad to probehne bez place...V pondeli jsem shanela nejake cipky pro neho, kdyby nahodou dostal z toho teploty, ale nikde nic nemaji..Jedine co mi nabidli je paralen pro deti v sirupu...a opet jsem u toho katastrofalniho zdravotnictvi tady v UK :frowning2: :frowning2:

Nemaji tady nikde ani kojici caj ani detsky caj, nechavam si posilat z CR
24. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Jitul, tak Lukášek se má k světu a hračky se mu líbí :slight_smile: Jinak jsem přemýšlela o tom srazu a mám problém, jak se dostat do Ostravy bez auta.. sama neřídím tak daleko a manža by musel jet zpět sám a pak zas pro mě dojet. vlakem bych zase musela táhnout hrozně věcí - kočárek, sedačku do auta, přeb. tašku a tašku pro mě... Leda že by Bram měla dvě autosedačky?
24. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Maus: tak aby vás to moc nebolelo :wink: :slight_smile:
Jitul: moc hezký fotečky :wink:
24. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Luci...to chápu, ale třeba že by ti to manža hodil do vlaku a tady ti to vaši pomohli? nevím. A jk budete jezdit za vašimi, manža se nemůže na pár dní utrhnout?
24. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
jo jinak holky, včera jsme doma vážili a měřili, tak baj očko máme 64 cm a 5,9 kg a včera jsme začali 11 týden
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Maus, ať to Karolínku bolí co nejméně tfuj tfuj tfuj :sweat_smile:
Magis, tomu se fakt říká, že podporují kojení :cry: ani v lékárně ty čaje nemají? je fajn, že ti je lépe..
Jitul, jo my jezdíme do Ostravy tak jeadnou za 2 měs. ale v tu dobu by musel zůstat s našima sám a já bych si odjela. Na druhou stranu když už bych byla v O. , tak bych tam chtěla zůstat dýl, odpočinula bych si a mamka by se postarala o malého, ona už je v důchodu a zase do Prahy k nám moc nejezdí, tak by si ho užila. No budu o tom ještě přemýšlet. Kdy bude ten sraz?
24. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
tak Marťa tu bude asi nejmenší, zdá se mi, že neroste :unamused: jdu zvážit sebe a pak sebe s ním, abych viděla, jestli aspoň přibírá.
Vlasti, na té profilové fotce vypadáš tak mladě, kolik ti je?
24. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojte, holky!
Takže dovolte, abych se představila- Jmenuju se Bára, Brambora,tj. jako Barbora, už jsem to ani neřešila, pže mi nějak nedošlo, že to tady nikde není psané! Ta 20 nic moc neznamená, když naši koupili pc domů a já začala tuto přezdívku používat na více webech, bylo mi 20, tedka mi je 25 let. Takže tak!!!

Luci- NO, jasně, klidně tě vezmu, není problém, akorát musíš nějak do té Ostravy...a s tou sedačkou si taky nedělej hlavu, půjčíla bych od kámošky, stejně mi jí nabízela, když jsem neměla svojí.

JInak noc celkem v poho! POPRVÉ po delší době se Adámkovi podařilo celkem usnout v klidu, ale zase spustil hysterák v 6 ráno, takový ten hladový-prdíkový řev...byla jsem na vážkách, tak jsem dávala prso na střídačku ze sabovým dudlíkem, prevít malý nevěděl, co chce, pak jsme usnuli spolu v posteli a vzbudili se, až ve 9.45, já se pomaličku odplížila a šla snídat a malý se budí, až ted. Tak já jdu splnit péči o dítě :grinning:
24. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.