• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Báro, tak to je skvělá zpráva, tak to už se chystám :slight_smile: opravdu, to je super, to už si dovedu představit, že pojedu vlakem, na kočár dám přebalovací tašku a přes rameno svoji, kabelku dolů do košíku. Do vlaku mi jistě někdo pomůže, když mi pomohli i tady na vesnici. A jak je velký Adámek? ptám se, protože vím, že se narodil dřív, tak jestli to už dohání.
24. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Luci tak to ti děkuji, je mi 28 od minulého úterý, takže taky žádná mladice :wink:
24. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Bré ranko,

my taky dneska měřili a máme 62 cm. Vážíme každej den před koupáním - včerejší váha byla 6,68 kg :grinning:
24. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
holky, u nás se probírá sluníčko, tak musím popadnout malou a psa rychle vyrazit na procházku, včera jsme byly v dešti, ale nerozpustily jsme se :wink:

sleduju, že účast na srazu bude véééliká, teď ještě ten datum, jitul nadhodila 14. nebo 15.7., mě je to jedno, tak se začněte přiklánět k nějakému datumu
24. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
niki: vy máte ale obříka :slight_smile:, Nelča váží 4,90
24. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Mis, nojo, chutná mu :slight_smile: Na to, že měl 3 kg při narození až moc :slight_smile:

Kohopak zaúkoluju dokumentací srazíku? Asi každou z vás :slight_smile: Já bych vás tak ráda potkala...

Kami, ta ZOO v červenci nám nevyjde.. Jak jsem psala, můžu jen o víkednu, kdy s náma pojede manža... Sama si autem do Phy netroufnu... :pensive:
24. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Luci- my jsme byli minulý týden na poradně a tam jsme měli 4950g, vzhledem k tomu, že přibírá tak 40dkg týdně, tak máme něco přes 5 kg, měří 56cm. Ted jsem ho změřila, váhu mám taky doma, ale takovou blbou, je to vyřazená z nemocnice, digitální a ukazuje tak, že si musíš některé části čísel domyslet :grinning: Zatím si nás paní dr. zvala skoro každý týden, na převážení.
24. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Niky Filda je opravdu "těžká váha" :grinning: :grinning: Hele vždyť ty budeš tou dobou v Mikulově, tak to už není tak daleko jako z Plzně ne?? :sunglasses:
Jsem se málem posr..smíchy...Adam spí v lehátku, ruce za hlavou jako velkej chlap :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem ho vyfotila, večer to přidám do alba, je to fakt vtipný....
U nás je taky sluníčko tak jdu vzbudit panáčka a pelášíme ven.
24. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak hurá, máme doma krásnou slečnu s náušničkama :dizzy_face: :dizzy_face: (později dodám foto)
Byla holka statečná. Měla jsme ji na klíně zády k sobě, sestřička držela hlavinku, pani doktorka si udělala tečky fixou a pak nastřelovala. Malá trošku plakala, ale po chvilce už byla klidná. Při očkování řvala daleko víc. Pak se prospala v kočárku a už nepršelo, tak jsme se prošly :slight_smile: cestou tam jsme totiž pěkně zmokly :unamused:
Stálo to 200,- a mohla jsem si vybrat náušničky, tak máme s růžovým kaminkem :slight_smile:

My máme taky obříka, v pátek 6470g a 64 cm :slight_smile: Na holčičku celkem slušný :sweat_smile:

Těším se na srazík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Akit, my jedem až 18.7.... A do Ovy je to stejně přes 200 km :confounded:
24. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
mau tak to gratuluju k naušničkám. to máte dobrý, jen za 200 a ještě k tomu nastřelené...chjo, škoda že to je k vám tak daleko, hned bych jela k tvojí mudr. ...

vla...dodatečně vše nej k narozkám

nikul...tak to je blbý, já mám zase plný ty víkendy :unamused:
24. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Kaca: moc děkuji :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
kaca: díky. Určo se najde někdo i v Praze, kdo nastřeluje, nebo ne? :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Maus to se máte,že už je to za vámi.
24. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
kači, škoda :( Já si fakt autem do Phy netroufnu... To je na mě moc velkej provoz... Jsem zvyklá jezdit u nás ve městě+po okrese, ale to se s Phou nedá srovnat.. Mam řidičák jen 4 roky
24. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
jsem zpátky z procházky, začalose zatahovat, tak jsem ani malou nenechala na zahradě, stejně nechtěla spát, tak teď vedle mě povídá a povídá......

zkoušela jsem Nelču amatérsky změřit a má asi 59cm :slight_smile:

ad Zoo: my zase chceme jet v týdnu, protože o víkendu bývá zoo příšerně narvaná a je plné i parkoviště, v týdnu to bude určitě volnější a tou Prahou nějak projedu, nacvičím cestu na netu a nějak trefím....
24. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Mauško, tak to je fajn, že to tak dobře dopadlo!!!
Nikulko, máte teda obříka :grinning: říká se, že děti zdvojnásobí porodní váhu do 6 měs., u vás to bylo skoro do dvou ne? My to budeme mít jistě do tří :grinning:
Baru, tak na to, že se Adámek narodíl o dost dřív, tak pěkně přibírá, my měli max. 300 g. za týden a to o nás pan doktor prohlásil, že je průtokový ohřívač mlíka :grinning:
24. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
bram: Adámek ti vážně roste úžasně, na to, jaký byl mrňousek, tak to skvěle dohnal

maus: gratulace k ušničkám :grinning: , Karolí je holka statečná
24. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Je to můj malý tlusťošek. Růst roste pomalu, ale tloustne hezky :slight_smile: Už mám co dělat, abych ty faldíky promazala všechny na nožičkách! :grinning:
24. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Luci, no doufam, že takhle rychle nebude přibírat pořád :sunglasses: Já měla v půl roce asi 8 (porodní 2,4) a v roce kolem 11... To by šlo :wink:
24. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
24. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Niky, až začne lézt, tak už tak rychle přibývat nebude, jen aby semu chtělo :grinning:
24. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Maus.....gratulujeme k náušničkám

holky začínám vážně uvažovat, že přejdem na nutrilon. Když pominu to, že denně strávím skoro 4 hodiny odstřikováním, tak malý má furt ty koliky, už se nemůžu dívat, jak se mi tu furt svíjí, vůbec nevypadá jak zdravé a veselé mimi a te boj u toho jídla, protože když jí, tak se rozpohybujou střívka a děsně ho to bolí a taky když vemu v potaz, že už fakt nic nejím - já jsem na hraně to vzdát. Už druhou noc mi provzdychal, třetí den se trápí u jídla a to se s tím trápením co měl doposud fakt nejde srovnat a jáá nedělám nic jiného než že mažu bříško a cvičím s nažičkama. Ani už jíst moc nechce a je nevyspalý, je ho furt kroutí.

Kači...měla malá prdíky když jsi kojila a jak to má teď, když jí dáváš ten nutrilon? Nevíte. zda se to tím nutrilonem úplně odbourá?
24. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
jitu: asi ti neporadím, ale vím, že děti mají koliky, i když jsou na UM, kámoščin syn na UM měl koliky až do 1 roku ... zkoušela jsi kapky nebo fenyklový čaj?
24. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
jitul: já už bych se na to odstříkávání asi vyprdla. Děláš co můžeš už jak dlouho a výsledky nic moc. Když budeš na UM tak budeš klidnější a malej tím pádem určitě taky. Pro něj je určitě nejlepší klidná maminka :slight_smile:
a díky, holky :slight_smile:
maus: to je dobrý názor, na tom taky něco bude.... hlavně, aby Jitu byla v klidu a Lukino bude taky
24. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jitu, kolice se říká tříměsíční,měla by přestat už brzy..
24. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
jitu: já jako nekojící bych ti řekla aby ses na to už vyprdla...já to udělala dávno a Vojtíšek je fakt hodný a spokojený miminko...nutrilon má v nabídce proti kolikám je to to HA co snad máš doma ne? hele tak mu to jenom zkus dát a uvidíš......
24. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
24. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.