• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
24. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
micha, dík :slight_smile:

My už se kvůli bříšku nekroutili docela dlouho.. Sem tam dam etě Sabíka, ale je to teď fakt super... Začal se pořádně hejbat, pořád kope nohama, neni chvíli v klidu :grinning:

Pneumokoka necháme, ale až příští rok...
24. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Micha: plánujeme, ale holky mě nahlodaly, že je to lepší až v roce a jak to budete platit? Za každý očkování nebo celkově za vakcínu?
Lucko, Nela vydrží chvilku, ale Verunka je lenoch, nechce ji zvedat...a vydrží chvilku a pak se vzteká :sweat_smile: a jinak kam se na ně v prdění hrabou chlapy...ale za to nemáme žádný koliky a bolení bříška...jen někdy Nela nekaká tak často jako Verča.
24. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
holky my toho pneumokoka necháme asi už ted. poradím se zítra s mudr. očkovat bychom malou nechatli tak jako tak, takže jestli už ted nebo až v půl roce, to už je jedno. je to jedna vakcína navíc, ale zase na druhou stranu už bude chráněná.
uvidím, pokud mi to bude mudr. rozmlouvat, nechám se asi přemluvi, ale nerada...t.
znám ale holčičku, který byly 3 měsíce a chytla ten zánět středního ucha, chudinka. naštěstí snad bez následků...

zanet... jj, zatím se to platí, za každý očkování zvlášt.
jinak zanet, holčičkám to moc sluší

nik...malej je frajer? kde sháníš takový prdácký věcičky? Já hlavně na MMB, sice mám pár růžových věciček, ale snažím se , aby to bylo spíš prdácký, nikoliv sladoučký bonbonek :wink:
24. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
kači, většinu taky na MMB, ale tyhle maskáče mam z Tesca... Chtěli jsme koupit menší a teď lituju, že jsme nevzali aspoň 3-6 měsíců... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Já miluju mikiny a kalhoty - má toho plnou skříň :sunglasses: Různý kapsáče a tak... Navíc jsou příjemný a široký, takže jemu pohodlný :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
holky a co meningokoka, toho budete taky očkovat? Nám dala dneska doktorka letáček na obojí, tak to prostudujem. Jinak sle souhlasila s očkováním až v tom roce.
24. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Mauško, tohle očkování bych pro Marťu fakt chtěla, men. mi přijde nebezpečnější než pneum. kdy se má očkovat a kolik to stojí, nevíš?
24. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
meningokoka chcem taky... to každopádně... já na něj byla taky očkovaná... musim se zítra zeptat Dr...
24. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
luci: může se očkovat už od dvou měsíců, ale cenu v tom letáčku nepíšou :unamused:
24. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
a na toho pneumokoka mi dala letáček Synflorix ne Prevenar
24. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Fífa se za chvíli vrátí z venku, tak ho nakrmim a pujdem se podívat na kurty na manžu, jak hraje tenis... Ta zima mě ale se... Teplouš ukazuje 20 st., doma 21 :unamused:
24. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
ahoj ahoj
myjsme zpět z výletu

kdybyste chtěli konečně ondrovy profi fotečřky http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_model_-/
24. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Ježiš Hup, to jsou nádherný fotečky :dizzy_face:
S těma křídlama a v tom saténu... :dizzy_face: A i ho to bavilo co?
24. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
nik: víš že i jo :slight_smile:...vůbec neplakal a to jsme fotili dvě hodiny ..jen mě párkrat počůral :grinning:
24. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Hehe :slight_smile:
A kde ste výletili?
24. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Hup . teda Ondří je tam úžasný, fakt krásné miminko, ani nevím jak se ti tohle povedlo :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
hup: moc moc krásný :dizzy_face: nejlepší je tahle IMG_5186 to je suverén :grinning:
byli jsme za kámoškou z předporodního kurzu,co ji mj. mamka dulila
no moc jsme tohovenku neužili, jelikož chčilo a chčilo
zanka: no jak ...normálně jsem mupředala své geny :grinning:
maus: dík ..jj vypadá tam jak profi model :grinning:
24. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Zdravím :wink:
Nik...přidej prosím do tabulky další míry - dnes jsme byly s Natálkou na kontrole ve 3. měsících - měří 61cm a váží 6805 g :sweat_smile: a dostala injekci, teď spí jako dudek.
24. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Já teď nahrála Fífu jak povídá, ale je to slabej vodvar toho, co opravdu dokáže :slight_smile:
Jinak je o hooodně hlasitější a má delší věty :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=-r9h1fMXc3Y
24. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
loui, OKI... KOukam, že Natálka je taky kusanec :grinning:
24. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Nazdar Luis jsem zde :grinning:
24. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Jojo...Natálka je macek :grinning:

Nazdáááár! Natálka se před chvíli vzbudila, tak jsem ji nakojila a spí zase. To nechápu, takovej nespavec a pořád by spala
24. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
To bude asi tím očkováním ne?
24. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Hup: ty fotečky jsou fakt úžasný :grinning:
24. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoooooooooj ženy, tedy Hup. to je nádhera. Je to fakt profík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vla: vše nej nej nej.

Zanet: to jsou kočandy, Verunka je celý taťka a Nelča zase ty viď???

Jinak my měli noc celkem v poho. Stále nám teče očičko a do toho jsme ještě dostali tu moučnivku. Takže zítra jedeme k mudře a začneme fialkovat. Jo praskla mi bradavka, tedy to bych vám nepřála, štípe to jako......, no ani popsat se to nedá. Dnes jsem tu měla holčinu na nechtíky, tedy je to šikulka šikovná. Už zase moje ruce vypadají tak pěěěěěěkně.
24. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Asi jo, už je vzhůru a pláče, chudinka :frowning2: Vypadá unaveně.
24. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Třeba bude aspoň v noci hezky spinkat...my se musíme jít vykoupat, tatínek je na tenise, tak musím já..ale dělám to jen dvakrát týdně, tak to zvládnu :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
My jsme už vymydlený a spinkáme. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.