• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
My se dnes koupat nesmíme.
Dnes bychom potřebovali 2 počítače, manžel mě dnes k notebooku nechce pustit :angry:
24. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Lou: to je jako u nás. Ale má smůlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se nehnu. :wink:
24. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Přidala jsem také pár foteček. /přece nebudu pozadu, že?/ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
he hé..aproto máme každý svůj ntb :grinning:

jinak dík za pochvaly
24. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
HuP: také o něm uvažujeme, ale zatím se domluvíme, tak je to v pho
24. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj,
Luci zítra nemůžu, ale tuze ráda bych. Příště se musíme domluvit dřív.

Ohledně očkování:doktorka říkala, že klidně už teď, napíše mi recept a vyzvednu v lékárně /hlavně zaplatím/ .
Mělo by to být tak na 3x
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak u nás se už spí, jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží a jestli bude Natálka plakat i v noci :fearful:
24. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
hup - nadherne fotecky, pro dnesek budu mit Ondraska jako tapetu na notasu :grinning:

taky mame kazdy svuj pocitac, ne ze bychom to potrebovali, ale ja mela svuj jeste pred tim, nez jsem se seznamila s Gavem

maly ma po dnesnim ockovani teplotu 37.9. Zatim jsem mu zadnou medicinu nedala. Neplace, tak uvidime jaka bude noc.
24. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
louisev - taky jste dneska po ockovani???Jak to mala zvlada??
24. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
tak hotovo, vykoupáno, najezeno, mamka může jít na počítač :grinning: ..ale jsem ráda, že malýho běžně
koupe manžel neb mě z toho poměrně dost bolí záda :unamused:
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
nazdárek, tak jsme na naávštěvě a předtím jsme stihli koupit židle a koš na prádlo, takže docela úspěch :grinning: zato mrně brečí a brečí a babička říká,ž e je rozmazlený :frowning2:
Hup, fotečky jsou úúúžasné,fakt bezva, jak dlouho jste fotili?
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
sklen: no my je mámepracovní - to bychom se domlouvaliasi těžko
a v praxi by to vypadalo tak, že by mi ho manža o půl osmé ráno vzal a o půl osmé večer přinesl (to koupu) ..no a apak by mi ho zase kole deváté vzal .....tož vzhledem k tomu, že ještě píšu projekt, sem bych ani nepáchla

mag: och jaká čest

luci: tak dvě hodinky

sklen: frajer kapucín :slight_smile: ..ale i mamči to sekne :wink:
24. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Skleni, Vojtíšek je taky supr chlapík a má nového kamaráda, jsou stejně staří?
24. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak u nás manža koupal jen jednou :frowning2:
Mich, to je škoda, ale možná ani zítra nebude počásko, tak někdy příště.
24. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
mag...ano, dnes dostala Natálka první očkování. Skoro pořád od té doby spí, když se vzbudí, tak pláče, nakojím ji a spí zase. Je na ní poznat, že není ve své kůži, ale teplotu zatím nemá. Doktor nám řekl, že musíme mít doma něco na teplotu, tak jsme koupili Paralen - sirup pro děti.
Aki....to mi povídej, já koupu Nat sama a připadám si jako stařena - bolí mě úplně celý záda a taky ramena a ruce - Nat chce večer vždycky chovat a zároveň u toho musím chodit. Jakmile se zastavím, nebo si dokonce sednu, tak začne plakat - teroristka :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
tééééda hup ty fotky jsou naprosto úžasný.....Ondří je krásnej a pohodář.....zvládl to skvěle.... jako profík :grinning:

my máme také každý svůj PC, takže 3 :grinning:
24. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Hup: děkuji se červenám

Luci: taky díky, Danník je o dva měsíce starší, ono to tak nevypadá ale je obr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
skleni jo? tak to i Vojtíšek vypadá větší, ten rozdíl není moc znát :grinning:
24. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
skleni máš krásnou rodinku :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
HUp- krásné fotky, uplně profi, i ty tvoje těhu, kde se chodíte fotit? Už jsem uvažovala, ale nevím, kam jít...

My mámet také každý svůj notas, ten můj bobík se totiž už na Vánoce naštval a podaroval mě takovým tím malým, koupil ho někde jako podpůltovku....pch, se mě chtěl zbavit, pže jsme se akorát kvůli pc hádali.... :grinning: no ale tak mi podepsal ortel, pže jsem závislák......

Vlastně bez pc bych se obešla :grinning: BEZ NETU NE! Pc bez netu je prý drahá lampička na stůl, to říká ten můj bobík!
24. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Skleni, také máš krásné fotky, kluci jsou roztomilí!!! :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Luci: já je zkusím vyfotit ještě jednou a uvidíš. :wink: :wink: :wink:

Enza: děkuji, teď jsem to říkala Petrovi, a normálně se mu zvedla prsa a říká, no jo, prostě jsem šikula :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Sklen jak říkáš :wink: teď už se nezapře, říká ji můj prasklej gene :grinning:. Koukala jsem na fotky Vojtíšek je taky krásnej v těch laclech mu to fakt sluší, mám dvě holky :wink: :grinning:
Holky jak jste na tom s bříškem ,hlavně ty po císaři, já mám pořád kulatý tvrdý bříško jak v 5tým měsící, na břiše nevydržím a když se opřu třeba o linku, tak mě ta jizva docela bolí občas na pravo bodne...nevím jestli nezajít k dr. :frowning2: no nic dobrou
24. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Hup a tvoje fotky není co dodat...dobrej fotograf+krásný mimčo=super fotky :wink:
24. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
enz: dík

skledn:alejdi, ty kecko :grinning:

bram: do ovy k evce palkovičové

zanet: díky ;)
24. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
louisev - tak u nas je to podobne, maly haja, jen jak se vzbudi tak pomrnkava, nakojim ho, utisim ho v naruci a usina..teplotu ma zvysenou, ale sirupek jsem mu zatim nedala, uvidime v noci
24. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Hup- k nám? JU??? :fearful: A dáš kontakt? Kolik stojí takové fotečky??
24. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
bram: to nevím - ona mě fotí za lepší cenu, jelikož jsem jí dohodaila mraky kontaktů ...takže na sobě tak navzájem "parazitujeme" :grinning:
když tak se kukni na www.palkovicova.com
24. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
zanet: holky jsou nádherné, hlavně v těch srdíčkových mikinách.... jsem po císaři a mám to bříško jako ty, takové pevné, vystouplé jako v 5.měsíci :grinning: , ale mám dojem, že mi malinko splasklo.. ale možná je to i tím, že jsem dnes o něco méně jedla

hup: čupr fotky, Ondří je fakt frajer, asi taky navštívíme "naši" fotografku
24. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Fotí teda krásně...no, což vypovídá, že to bude asi mastné.... :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.