• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jinak na těch stránkách máme i svatební fotky - v události - míša+alan ..tak třeba kukněte
24. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
už jsem koukla...jsi jako princezna... :wink: Moc vám to tam sluší!!!
24. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
dokonce jsem tam našla malou od kámošky
24. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
bram: Hupina fotografka je fakt super profesionálka, ale zkus se poptat třeba nějakých známých... my jsme si našli fotografku, která fotí hlavně svatby, s těhotenskýma fotkama teprve začínala a platili jsme 1500kč, což není tak moc..... a domlouvala jsem se s ní i na tom, jestli nám pak nafotí Nelču a byla z toho nadšená, že určitě jo
24. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
dobré ranko maminy,
že ch dnes byla první? No Lukáš zase skoro celpu noc provzdychal a proskučel, už aby to měl za sebou a ty plyny mu už daly pokoj, když ho to zrovna nebolí, tak se tak kásně směje bobíšek můj malý.

Ad jizva po CŘ - tak já jsem asi z těch šťastnějších, mě už bolí jen když se přetáhnu a břicho mám gumový, když si lehnu tak to zaleze a mám tam lavor jako mladice, ale když si stoupnu, tak je to "hustý", vyvalí se špek a břicho je jak rosol a jde částečně zatáhnout, ale ten spodek ještě moc né, ale už na tom pracuju, prý pomůžou stahovačky, aby ty přeřízlý svaly spolu kominuovali a cvičit to zatahování, jinak jsem jiné "speciální" cviky na to nenašla

Enzo...taky jsem začala používat ten nutriton, bo jak má ty plyny, tak mu to tlačí na žalůdek a tak se mu to vrací a nebo jak má pořád potřebu tlačit a prdět, tak mu to leze i nosem. A ty to dáváš do celé dávky? já prozatím odlívám z dávky (133 ml) 3o ml a tam přidám jednu odměrku a to dám jako první a pak dám těch 100 ml už bez toho, ale včera odpoledne jsme z tím teprve začli. A prosím tě, jak často a kolik jíte? mi ještě neměli žádný režim a pili jsme jak Luki chtěl a na tom Nutrilonu comfort píšou že 6 dávek po těch 133 ml, ale pochubuju, že to tak dáme, když mi někdy pije 180 a někdy jen 50 ml
25. čer 2009 v 05:19  • Odpověz
Ahojik,
jitul: hned jak se začne kroutit, zkus ho rozbalit, trošku masírovat a cvičit z nožičkami. Většinou se malý vyprdí a do dalšího jídla je klid. Praktikujeme tohle pokaždé cca 30 min. po jídle.
Já dávám uM od začátku a je dobré když si malý zvykne na ten režim /i pro ty prdíky/
Dej mu kolik tam píšou /vypije co vypije/ a pak si rozpočítej ty dávky na den, a snažte se ten režim dodržet.
My jíme 4:30, 8:30,12:15, 15:30, 19:30 ale ne vždycky tak přesně. :slight_smile:
Je mi dívné, já mám sice bebu, ale dáváme pro 3 měsíc 5 dávek po 180
25. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Krásné ráno děvčata :slight_smile:
My jsme měly super noc. Kojo ve 3:30, 6:10 a spinkaly jsme ještě do 7:45. Malá se vyhajala do růžova, pěkně povídá :dizzy_face:

Všechny fotečky opravdu krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
i video od Niki je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dubnové dětičky jsou prostě hvězdný :wink: :dizzy_face: a maminy taky, že :grinning:
25. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Holky, chci se zeptat. Ještě pořád perete mimi věci v Lovele nebo v sensitive prášku a bez aviváže?
Mě teď dochází sensitive a zvažuju že přejdu na normální gel a pořád bez aviváže...
25. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
dobré ranko

maus - no tak to jsme měly skoro stejnou noc :slight_smile:

ad praní - peru v persil sensitive - bez aviváže ... standardní režim i před ondrou (aviváž jsme zrušila po koupi sušičky - prádlo voní i je měkké i tak)
lovelu jsem koupila a vyprala v ní snad jen poprvé - lovela vypere jen to miminkovské ušpinění ale ne dospělácký pot a já peru vše dohromady, takže to bylo nevyhovující, navíc mi moc nevoní (respektive voní až moc vtíravě), takže stojíve sklepě a čeká (četr ví na co :slight_smile:)
25. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Taky jsem měla Persil sensitive, gel, tak už na to asi prdím a zkusím normal gel bez aviváže :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Bré ráno,

Fífa nemohl večer zabrat, jedl co hodinu, šermoval rukama, tak jsem ho ve 22 zabalila do karpa a do 3 minut spal... A vydržel až do 5.30 :dizzy_face: Napapal se, usnul ještě u prsu a spal do 8.30 :wink: Super!!!

V 11 jdem k Dr. na prohlídku.

Maus, já už peru i v normal prášku, i dávam trochu aviváže... Fífovi to vůůůbec neva :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
já myslím,že jim to neuškodí
kdyby to byly nějaké nedonošené mrňátka ...ale takhle ....
kdybych neměla tu sušičku, šupla bych tam tu aviváž taky .....ale jak říkám - vysadila jsem ji bez ohledu na ondru už dřív
25. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky, tak my noc taky v poho, kojení ve 20, 4:15, 7:45. Ale Nela je nějaká nevrlá, dokonce má i dudlík, což je u ní divné, protože spát nechce

Hup: co ty povodně u vás? to je celkem mazec, včera jsem neviděla zprávy, tak dnes na netu nestíhám zírat :confused:
25. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
maus: Karolí a ušničky OK během noci?

peru pořád v Lovele, peru totiž pro Nelu zvlášť (1x týdně 1 pračka), ale jak mi Lovela dojde, tak přejdu na normální prášek nebo na nějaký ten senzitive
25. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
mis: ty jo u nás nic ....můžete klidně dojet na ten sraz - tu je sucho a sluníčko :grinning:

ale o kus dál už jo
25. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
dobré ráno,
holky co se to tam u vás na té Moravě děje...takové záplavy zase :unamused:

já peru také v persilu sensitiv všechno dohromady, jen když se mi nakupí hodně pro Vojtíška hodím to do Lovely a aviváž používám Lovela

jitu: my jíme zhruba takto 2h/166ml/- 6 /133/- 10 /133/- 14 /133/- 18 /166/- a v 19:30 /30/ tak na ududlání, ale někdy se to posune podle toho nočního..prostě dodržujeme po 4h někdy 3,5 podle toho kolik vypije...teď s tím docela zlobí a vypije sotva 120ml, teď ráno dal 100ml potvora....nutriton dávám do celé dávky...na 133ml 3 odměrky a na 166ml 4. Oni tam píšou víc, ale nám to takhle stačí. Někde nějaká maminka doporučovala začít s tím po menších dávkách, že její dítko z toho, když to udělala podle návodu mělo zácpu.
25. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
mis: ušničky jsou OK, i včera byla zlatíčko, takže jsem ráda :slight_smile: děkujem za optání :slight_smile:

Já peru prádlo dohromady, takže když mi vyjde pračka bez Karolínky tak tam aviváž dám, jinak sensitive a bez aviváže.
Já se bojím kvůli AE, objevuje se kolem toho 3měsíce, tak abychom to nějak nedráždili. Já jsem ho měla, když jsem byla malá, jsem alergická a ségřin malej ho má taky :unamused:

hup: fakt ti neva že se ti tam nasáčkuje tolik ženských a dětiček?
25. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Jinak Karolí už několikátý den nekaká, jen včera si trošku prcla, ale jen tak symbolicky. Ale vypadá spokojeně, tak nevím. Asi už jak je větší tak nemá žádné přebytky a brzy přijdeme do fáze kdy jí to už nebude stačit, macíkovi :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Michno....jo na klasickém Nutrilonu je taky 5 dávek a 840 ml na den a na tomto "speciálním" pro koliky je 6 dável a 800 ml na den, ale asi vědí proč, si myslím, že na ty koliky je lepší víckrát menší porce, ale v tom možná bude kámen úrazu, protože malý jak jsem psala výše, někdy jí jen 50 ml a někdy zbouchne 180 ml - hlavně kolem poledne pije nejvíc a nevím jestli s tou 130 ml uspěju, co dělat když bude chtít ještě???? Dát mu čaj????? A co když bude chtít i mezi těmi dobami na které si ty dávky rozpočítám - to bude boj
25. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
teď ráno jsem mu teda dala jen 130 ml, ale vypadal, jako že by si ještě dal, tak prozatím je klid, ale jak to bude dál to nevím, co až se začne za hodinu dožadovat???? čím ho zalepit?? Čajem???
25. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme dnes taky hajinkaly super...a zase spinká na zahradě. Chtěla jsem se zeptat - rajčata při kojení. Máte některá zkušenost. Jahody jsou u nás v pohodě...a tak mám další metu rajčata, která už zrají. Díky
25. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
jani: vyzkoušej kousek a uvidíš co na to Zuzík. Určitě to zvládne :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
jitu: když mu nebude stačit můžeš mu 30ml dodělat a jinak já dávám čaj průběžně přes den...fenyklový od HIPPu....jo a ještě mu do mlíka dávám SAB....jsme prostě proti bolení totálně obrnění :grinning:
25. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
No já právě zkusila a malá má mini vyrážečku na tváři, ale jestli to je z rajčata nebo z něčeho jiného :fearful: :fearful: to nevím, Je to malinkatý
25. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
jitu: nebo zkus probiotické kapičky...nedám na ně dopustit.
25. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
jani: podle mě by po jídle měla vyrážku okolo pusinky na prsou a krku. To asi nebude ono...
25. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
jani jak píše mau...vyrážka by byla spíš na těle....
25. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Tak já zítra poreferuji, jdu si utrhnout rajčátrko :wink: :wink:

Holky co máte holčičky, vy už máte naušničky?
25. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
tak my jsme po jídle...s vypětím sil dal 130ml....teď jdeme přebalit, pohrát a ven dokud svítí sluníčko
25. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
jannca: Nám je nastřelovaly včera. Malá jen trošku plakala (očkování bylo horší) a pak už byla zbytek dne v pohodě :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.