• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hezké dobré ráno, pro mě fakt bylo :slight_smile: manža vzal v osm malého dolů a nechal mě vyspat a mě se chtělo vstávat až v deset :grinning:
23. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj kočky, tak nám noc také začala super. Usnul v 19:00, probral se až 00:15, pak 3:45, kojení nám zabralo necelou půl hodinku. A teď se podržte, to malé zvíře mi průběžně vydrželo broukat až do půl sedmé. Fakt hrůza. Jsem jako zmlácená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
tak u nás byla tato noc děs běs - tedyna naše poměry, kdy jsem si už zvykla na pohodu a 2 kojení za noc
papal°1,30, 0:30, 3:00, 4:00 no a od 4 hodinka nepohody - pětiminutové pláče střídané s pěti minutami "spánku" pak od 5:do 7:15 už spánek
nosnad to byl jednorázový výpadek :sweat_smile:
v těch 7:15 se ale na mě křenil,pusu od uchak uchu.....no alespoň nějaká kompenzace
23. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Hup: pořád lepší něco než nic.

Já jsem taky čumákovala v té době. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Jo video je nádherné. Fakt je to šikulka. Je někdy až zajímavé, co ty naše prdelky zaujem co??? :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Hup, to víš, že to je jednorázovej výpadek :wink: Stane se... Asi ho něco trápilo... :cry: Hlavně, že teď je v poho..
Fotky i video krásný :dizzy_face:

My měli super noc, vstávačka 1x... Papal ve 22, pak až ve 4:00 a 8:15... Krása... Akorál jsem ráno měla prso jak meloun :grinning: :grinning: :grinning:
Od rána je Filda jako sluníčko, teď spinká ve fišerce a odpo pojedeme na zahradu. Svítí tu sluníčko :dizzy_face:
(Včera odpo se tu prohnala hnusná bouřka, uvízli jsme v dětskym ráji :wink: Mamka nakupovala Fildovi oblečky k svátku... Nechali jsme tam 1000 Kč... Ale úlovky super!!! Sehnala jsem krásný čepičky na léto - jedna je taková plátěná s kšiltem a druhá klobouček na ochranu před sluníčkem - má i látku přes ouška :wink: )

Manža je dneska na squahovym turnaji, zítra odpo má tenis... Sportovní víkend... Nám přijede zítra návštěva z Prahy, tak snad bude Filda dbře naladěnej :slight_smile:
23. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Luci: já minulou neděli vstávala v půl 12 :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Nikulko, máme šikovné manžílky, že se postarají, to je parádda :slight_smile: Tak náš andílek už možná začne mít delší noci, včera kojo 20:00, pak 3:00, 6:00, 8:00, docela to šlo. kdybych nekoukala na toho bonda, tak jsem se fakt mohla super vyspat. nedáváte někdomalým do koupele meduňku? Je to na uklidnění.my dostali několik stvolů, ale nevím, jestli to jen tak položit do vaničky?
23. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Luci: tak to jsem ještě neslyšela. Tak pak dej vědět, zda-li to funguje. :grinning:
23. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Skleni, určitě dám vědět, tuto noc spal fakt krásně, po koupeli si ještě v 8 hodin vzal mlíčko a pak až do tří klid, fakt dlouho.
23. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Hmmmmmmmmm, tak to bych si také nechala líbit. :wink: :wink: :wink: :wink:
23. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak tady je teda živo, ale nedivím se, taky jsme byli dneska celý den venku a grilovali jsme, masíčko bylo super, ale trošku víc kořeněné, doufám, že to Neli přežije - ať si zvyká :sweat_smile: :grinning:

přidala jsem pár foteček :wink: pro ty koho to zajímá :grinning: :pensive:
23. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
holky - kdo doplňuje tabulky, naše Neli měla v 6 týdnech 4570 g a 60 cm :grinning: díky
23. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj Dadu: no jasně, že zajímá. Moc krásné fotečky. Malá roste jako z vody. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je krásná, ta vám dá ještě zabrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás den také proběhl super, byli jsme na dětském dni, ale Dan zlobit, až to bylo hrozný.Myslela jsem, že ho tam fakt uškrtím

Tak já mažu na filmík. Mějte se krásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
skleni - nebude to erupce na slunci, náš Tomášek je už 2 dny na uškrcení, šíleně začal odmlouvat, to je neskutečné :sweat_smile: fakt už se těším na pubertu...

aspoň, že Nelinka jehodná, už pár dnů fakt usíná večer sama a máš pravdu roste jako z vody, kdybych nevěděla, že neumí sama jíst, tak ji podezírám, že chodí večer sama tajně do spíže :grinning: :grinning:
a za chvíli taky bude mít 3 a tak dále a na miminkovský věk budeme jen vzpomínat, viď (my ty dětičky máme tak stejně :wink: )
23. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Dadu: no to jo. To mi povídej, jenže Daník je na zabití už delší dobu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: A to odmlouvání?? No to mi mluvíš z duše. Fakt zápřah. Hele někdy je jako andílek, poslouchá když nemůžu počká, nebo mi rád pomáhá, ale zase jindy, něco mu řekneš a on okamžitě, že mě nechce, že jsem zlá atd....... Už nemůůůůůůůůůůůůůůůžu.

Kdy se Tomášek narodil?? My jsme srpnový.

Vojtulka také usíná sám, ale někdy mu to trvá. POřád plive dudana, tak tam lítám a vracím, tam kam patří :grinning: :grinning: občas je to děsnej kolotoč :grinning: :grinning: :grinning: Ale už jsem si to tak naučila, tak musím trpět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Skleni, co se týče dudlíků, zkusili jste víc druhů? my teď objevili gumový dudlík, je měkčí než silikon a víc nám chutná.
23. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
skleni, tak to jsou tí tříletí asi fakt opravdu ale úplně stejní :grinning: :grinning: :confused: :sweat_smile:
Tomášek je narozený 3.11.2005 a taky buď mi fakt pomáhá a poslouchá nebo mu můžu říkat 1000 a on jako by mě vůbec neslyšel nebo co, vůbec žádná reakce, už mě ho nebaví ani plácat, i když sem tam se prostě neudržím... dneska vyprovokoval manžu a když mu našupal tak Tomášek to zhodnotil slovy... taťka to přehnal až tak zlobivý jsem nebyl... no jak můžeš na to reagovat,
dneska jsem mu říkala, že jdu pryč, a on kam, já že do světa, on proč, já že mě nikdo nemá rád a že mě neposlouchá a tak začal brečet, že mu bude smutno ... ale poslouchat nezačal :zipper_mouth:

tak ten dudlík je u nás v pernamenci furt, taky spí a když jí vypadne začne se rozčilovat a já tam jdu, zase jí ho nacpu do pusy a ona spí - to se opakuje tak 3x pak ho vyplivne a spí a už ho nechce.... a my pak víme, že už je to doopravdy a bude klid :wink:

dudlíky máme dva jeden silikonový a druhý ten hnědý - teď mi vypadl název, ale Nelča ráda oba a nebo zase ani jeden, jak kdy podle nálady a větru
jo a když je moc nervózní tak jí na ten dudl dám kapku sabu strčím jí ho do pusy a je klid :wink: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
tady se ještě spinka :wink: :sweat_smile:
tak všechny zdravím, my dneska opět lítáme po návštěvách, tak snad aspoň bude hezky :grinning:
24. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahooooooooooooooooojky, Luci zkusili jsme dva. Od Aventu a Nuku, Avenťáky nechce.

Dadu: no ty mi mluvíš z duše. Já dělám to samé. Pak si ho vezme a je spokojený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tomášek to umí dobře zhodnotit, je šikula. Dan dělá to samé. Já zase říkám, že se jdu utopit a on mi na to řekne, že se chce jít taky topit ať chvíli počkám :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

JJ, stejný věk, stejné reakce, prostě to nemá chybu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
skleni, ale je to rozdíl 2 a 1 dítě co?

Tomi včera šel na noc ke tchýni a přijede dneska večer, mám njednou nějak více času :sweat_smile: , ale doma je tak nezvykle ticho :unamused:

my máme nuk a baby nova oba jí chutnají :slight_smile:
24. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
tak naštěstí minulánocbyla opravdu negativní výjimkou a už jsme zase "na svém"

sklen + dadu: hele není to drsné...jako třeba to budu za dva, tři roky dělat taky ...ale takhle typrďolky děsit ...jako jemi jasné, že jejich ponětí o smrti anějém definitivnu je nulové ...ale stejně :sweat_smile:

jinakmy byli včera ve frenštátě ..byly tam nějaké slavnosti na náměstí ...měla jsme ondru v šátku ...jako myslím, že kdybych byla zelená a měla tykadýlka,hleděli by na mě okus míň:grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
hup já o smrti nemluvím, jen že odejdu dost daleko :wink: :grinning: no, jestli a asi to taky zažiješ neboj, ještě ti půjde hlava kolem těch jejich výmyslů, co je dokáže napadnout, co dokáží vyloudit z toho svého mozečku,
no však uvidíš, jestli bude ještě existovat koník tak si o tom pak pisnem ju :grinning:

no to víš ty jsi rarita, ale aspoň tě nepřehlíželi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
dadu: nojá to vidím u kubíka ..je mu jen okousínek míň ...
však já psala, že mu třeba za dva tři rokybudu hrozit stejně :wink:

no já měla za to, že už se to celkem běžně používá ....ale zjevně jsem se pletla :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
hup, u nás taky na mě koukaj všichni jak na zjevení... ale líbí se jim to... Prej : To za nás nebylo...
Tak se tomu musim smát :grinning:

Frčíme na zahrádku koupat se... :wink:
24. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
nik: no...to máma včera byla na laktačním poradenství a vysvětlovala paní, že klidně může oponovat tchýni a matce, že to nejsou žádné novoty, ale návrat k tomu původnímu, co kolektivné komunistický výchova zadupala do zěmě :slight_smile: ...že jen dvě generace takhle byly vychovány

koupat? teda to je u vás tak teplo? ..unás na dlopuý rukáv, možná i slabší mikču :sweat_smile:
a nebo jsi takový otužilec :grinning:
24. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
hele hup ty jsi taková učená, máš dost známých ... jak to je s laktací a cvičením. nehrozí při cvičení pomalá ztráta mlíka, asi se ptám hloupě, ale zajím mě to, chtěla jsem použít rotoped, nebo takový ten trenažér, ale mám strach aby při fyzické námaze jsem neztratila mlíko,

holky císařky, jak cvičíte břicho.... sedy lehy mi připadají brutálně náročné na tu jizvu, no a to břicho bych potřebovala schodit, tak samo prdel a stehna... :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
dad: no o tom jsem neslyšela ...a vzhledem k tomu, jak makám na zahradě, chodím cvičit to rozhodně nepozoruju
jinak chodím na power jogu - tm se sedy lehy nedělají, ale břicho se zpevňuje ...
24. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky, asi jste všechny venku:slight_smile:
Já čekám na manžu a tak vyrazíme. Jinak už dvě noci byly ok, nechci to nějak zakřiknout, zato dopoledne prořve místo noci :slight_smile: . Byly jsme se teď v lékárně vybavit Baby Calmem, když Sab nepomohl a pro sebe mám Hylak, tak snad se taky mlíčkem dostane tam, kam má.

Hup, Niki: Na mě taky všichni s šátkem koukaj zvláštně, i když můj osmdesátiletej tchán mi fandí :wink:
24. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
hup, mám knížku od vaška krejčíka, tak tam budu muset mrknout :wink:
24. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.