• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mag...10 kg nad 57....no to je 67 né? to je dobré, já taky budu tvrdit že mám 14 kg nad 60 - to zní líp než 74 :grinning:
25. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Kači, tak my měříme 64 cm a vážíme jak vy - akorát máme asi o 14 dní méně - ale to je těch 14 dní co jsem přenášela - jo to bude ono :grinning:
25. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
saru, teď si tady pouštim to svý video a Fífa se směje jako blázen a povídá taky :grinning: :grinning: :grinning:

a když jsem si pouštěla to Hupino, tak se Fífa probudil a řval jak tur :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
jitul - dej pokoj :grinning: ja mam 57 kg ted, ale na zacatku jsem mela 47 kg :slight_smile: , ale vis jak pri me vysce, je to akorat..jsem malutka jako maruska
25. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
magis: jako já? :slight_smile:

taky jsem nahrála naše mrně, kdo se chcete podívat: http://www.youtube.com/watch?v=juT3AGHR5e0
už je to ale tak dva nebo tři týdny staré a jasně že to umí i líp :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
maus - no nevim jestli presne, ale pamatuju si, ze jsi malutka, kdyz jsme se bavili o autech...
ja mam jen 1.49 m :sweat_smile:
25. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
magisa: jj, jen o facku vyšší, asi 162 nebo 164cm :slight_smile: a kilo mám teda víc než ty
25. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahojte holky,
vy dneska jedete...já jsem dnes utahaná jak kotě... :slight_smile: Byla jsem celý dnešek na procházkách...mám nohy zaražené až v pr----! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak v Lovele jsem prala jen poprvé a pak než se vypoztřebovalal...ted mám Ariel a aviváž Silan sensitiv.

Kůžičku na penisku nepřetahujem, v porodnici říkali promnout mezi prsty při koupání, tak se nevzrušuju!!!
25. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Maus, supeeeer :slight_smile: Karolí je šikulka :slight_smile:

Fífa USNUL! Hurá! Dali jsme ho do hacky a za minutu byl tuhej :dizzy_face:
25. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
niki: dík :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
dneska je nějakej spavej den. já spala taky, ale co předvádím emi....
spí už skoro 3 hodiny :confused:
a předtím dopoledne taky spala :confused:
to je divný, takhle ona nespává.... spí krásně v noci, ale přes den toto?????
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
kaca: vidíš, holka šikovná :slight_smile: Karolí trhla rekord dopoledne. normálně spí mezi jídlem půlhodinku a dneska zvládla hodinu :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
mau: Karoli taky krasne basni :dizzy_face: :dizzy_face:

niki: tak to je dobre, ze jsme Filipka inspirovali :grinning:
25. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
niky - tak ted se zase ptam ja :grinning: :grinning: co je to hacka :grinning: ???
25. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak vaše děti spí asi za Fífu.. Ten spal za celej den tak 45 minut a to jsme vstávali v 8.30!!!
Asi ho nabudilo to očkování...
Ale teď už teda spí 10 minut v tý hacce, tak snad dá etě aspoň 30... Užívá si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
magis, houpačka :slight_smile:http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=201&zbozi_id=Hacka1
Dneska přišla, tak hned zkoušíme :slight_smile: Máme krásnou oranžovou.. Manža už fotí, tak pak ukážu :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
nas prdola dneska teda vubec nespi, ale on pres den nespi skoro nikdy. Dava si jen takovy dvacetiminutovky :wink: Ale hlavne, ze spi v noci :slight_smile:

Holky, tady bylo rano 15 stupnu, pres den 30, ted byla bourka a je 17 :unamused: Ty skoky mi teda davaj. To je hrozny, co se s tim pocasim posledni roky deje...
25. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
niky - myslim, ze to ma i Hup,ze jo??? jsem zvedava na fotecky :dizzy_face:

u nas je hezky, ale az moc dusno..maly spal od 9 rana do 13.30 a od te doby nic...
25. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
holky ty vaše miminka tak elegantně povídají ...to ten náš pohlupavec u toho běží maratón :grinning:

jinak saru: tvůj manža je frajer, že si tak smalým vykládá - to manža opakuje vlastně jen mé repliky ...že nemá fantasii .... nejsem schopná mu vysvětlit, že není třeba žádné hluboké myšlenky ..klíďo si vystačí s rajskou a hranolkama :sweat_smile:

mag: jj - tu máme tež
25. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
nik: to víš ondra a dědouch mají specifický smysl pro humor ...u nás jsme všichni trošku struhlí :grinning:
25. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
hup: jojo, manza s nim vyklada porad - dneska mu vysvetloval, jak se vari rizky :grinning: A vcera koukali z okna a ucil ho poznavat auta :wink: Meleme na nej porad neco, tak snad z toho nebude mit jednou nafouklou hlavu :grinning: Ale to ma vlastne uz ted, kdyz mu neni zadna cepice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
saru: tak to by pak vypadalo, že s ondrou mlčíme :grinning:
25. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
25. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
My máme taky super dialogy :dizzy_face: Dneska na prochajdě jsem mu řikala, že bude bouřka, a že jsem zvědavá, jestli to stihneme domů... A najednou začalo lejt, tak mu řikam, že jsme to nestihli... A on mi odpověděl a děsně se u toho tlemil :grinning: :grinning: :grinning:
Taky mu vykládam, jak bude pěknej kluk až bude velkej a jak tady budou stát holky frontu :grinning: To má pak radost :slight_smile:

Fotečky z hacky Filípek má novou hacku :slight_smile:

http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_a_hacka/#album
25. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
my taky povídáme, o čemkoliv:slight_smile: přesně jako saru. klidně jí vyprávím o tom, že jsou povodně:slight_smile:
25. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
přesně, taky jí vykládáme úplně všechno, ona je spokojená že je v obraze :grinning: a povídá si i manža, bez problémů :slight_smile:
niki: hacka je bezvadná, pěkná barva :wink:
25. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Tak malej pořád spí v hacce... Už je to přes hodinu a půl :astonished: To jsem zvědavá, kdy budem dneska koupat :grinning:
25. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj ženy

tedy Hup: se mi zatajil dech, když jsem ti fotečky viděla, no to je náááádhera. Ta je tedy šikovná. Moc Vám to tam slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Saru: video nemá chybu a fotečky také ne. Ta kolíbka je dobrá, kdybyste viděli co je tady, tak se počůráte smíchy. Tedy jestli po mě budou chtít, abych tam Vojtu dala, tak se jim na to v.... z vysoka. Protože jdeme až v listopadu a to už bude kluk jako buk. To tam teprve bude jako pěst na oko. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Enza: tedy to vypadá divoce, chudák malej, hlavně, aby to zase bylo v pořádku.

Pindína také nepřetahujeme do konce, jen tak tu špičku, aby jsme očistili. S Daníkem jsme byli na stažení a myslím, že s Vojtíkem půjdeme též.

Tady byla taky strašná bouřka, zrovna jsme přijeli od doktora a už to začlo. Hnus fialovej. Je mi líto těch lidí, co tam jsou. Já jsem si to zažila na MOravě v tom 97.

Jo, tak nám dneska udělala normálěn 3 měsíční kontrolu. Jsem koukala jako blázen. Ona teď bude mít 3 týdny dovču, tak proto. Ale už to máme v kartičce, tak mě to docela mrzí, poněvadž je to nepravdivý údaj, ale co já se tam s ní budu hádat žd??? S tím očíčkem nás poslala na oční, tak zítra mažeme. Jsem vyklepaná strachy, co se bude dít. :cry: :cry: :cry:
25. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
No máte moc krásná videika, fakt super. Také jsme dnes točili,ale bohužel to neumím dát do pc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jo zapomněla jsem naše míry a váhy. Jsme ze sestřičkou byli mrtví smíchy. Tak náš mladej má rovných 6,5 kg 2 m a 1 týden (Niky máme vás v kapse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) a měří 60 cm

Je to fakt cvalda. Jsem si postěžovala na ublinkávání a bylo mi řečeno, že se malý přepíjí. To by mě tedy zajímalo, kdy má jako rysku, když to na čele napsáno nemá :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
NO kde jste kdo????
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.