• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: ty taky krmíš granulema, co
25. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
jinak my máme dnes tři měsíce - tak jsem ondu převážila a přeměřila do tabulky 65 cm a 6,3 kg (my jsme živeni normálně :grinning: )
25. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Hp: hahahaha
25. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
sklen: no co co co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Bledá závist :wink: :wink: :wink:
25. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
ono se to pronese, co :grinning:
25. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Před chvílí jsem vážila a můžu se jít ze svým malým cvaldou zahrabat....takže 56cm, vážíme 5,3kg :grinning:
25. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
No to mi povídej, já budu za chvíli jako Rambo :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, je to v pohodě, akorád mě občas bolí záda, ale pořád se to dá. Daník taky nebyl a vlastě ani není žádný drobek. tak jsem zvyklá. :wink:
25. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Barčo to je super, alespoň si to mimi užiješ. Já už mám doma pomalu batole :sunglasses:
25. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Skleni, teda vy jedete!:slight_smile: Ale my měli zase o víc než o kilo míň než vy - po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fífa už je vykoupanej, napapanej.. Dala jsem mu Nurofen - má zvýšenou teplotku... :frowning2:
25. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
sklen:no ondrovi už skoro trčí nohy z kočáru :grinning:
25. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Skleni- já si hlavu nedělám.... :slight_smile: proti tomu, jak se narodil...byl to pavouček maličký, neduživý...bylo mi hrozně jako mamině...měla jsem dojem, že jsem to nezvládla, jako matka, že jsem tak trochu selhala...doted mám dojem, že to byla moje vina...moc jsem se v těhu nešetřila.... :frowning2:

Však porovnejte sami
http://brambora20.rajce.idnes.cz/1._mesic/#album

když na ty fotky zpětně koukám, chce se mi plakat...i když vím, že se rodí mnohem menší dětičky...
25. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
bram jak byl malej velkej, když se narodil? narodil se nějak předčasně? a už neměj výčitky, on to dožene, neboooj !
25. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Baru to je prdelka, máte moc krásné fotečky. prosím tě, než se otočíš, tak z něho bude puberťák. Pak už jen budeme vzdychat jaké to bylo..............

Hup: ani mi nemluv, nám už také moc nezbývá. Počítám s tím, že v létě už budeme ve sporťáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Nik: no jo, už se nehádám :wink: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Narodil se v 35tt, měl 47cm a 2600g, což není až tak málo, ale mě přišel maličký děsně...při odchodu z porodnice měl 2400g.
25. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
sklen: no já ho právě nemám :sweat_smile:

bram: ještě na to budeš vzpomínat, až si budeš brát štokrli,abys mu dala v pubertě pár facek :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Hup: tak tak, uteče to strašně rychle. Vidím to na Dandovi, jak se mnou zametá :confounded: :confounded: :sunglasses:
25. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
holky balím si na víkend, a chtěla jsem si vzít jedno triko, co jsem neměla dlouho na sobě...ani nevím proč, trošku jsem si ho šetřila je takový sportovní s kuřetem na hrudi a na zádech je zobrazený, jak se to kuře líhne z vajíčka...a nápis chicken rules... no je vtipný
ale proč to píšu... to triko mi je na šířku v poho, ale na dýlku je mi krátkýýýýýýý. vylejzá mi z toho bok a břichoooo.
co se stalo sakra. asi jak jsem širší do objemu, tak se mi zkrátilo triko
se na to vyprdnu. co jako budu dělat s těma svýma 100 trikama, mám je vyhodit??????

bééééé :cry:
doufám, že se někdy dostanu zpátky do formy, páč podle toho trika to nevypadá na kilo navíc, ale nejmín na pět....
25. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
to my máme také miminko :slight_smile: vážila jsem se s ním, tak bajoko 5,8kg..uvidíme v úterý na 3.měs prohlídce jestli to dotáhne na 6kg :grinning:

bram: to byl krásnej malej uzlíček a teď už to pěkně dohnal ne?
25. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
kaca: je hoď na aukci :grinning:
25. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
kaci: já mám taky všechny jako bolerko :slight_smile: ...skrz ty megakozy :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
tak holky nevím, nato, že jsme měli jednu z největších porodních váh - 4,10 kg a 54 cm, tak už jsme teda jen průměrní v tom přibírání, ale déku máme dobrou 64 cm v 10 týdnech, mamka mi říkala, že asi někde musel bouchnout nějaký atomový reaktor :grinning: , když mi tvrdila, že Lukin vypadá na čtyřměsíční mimi a já ji řekla, že jsme jen "průměrní" :grinning:
25. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
hup: kdybych měla aspon megakozy, tak neřeším. takhle si připadám, jakobych měla megaboky a megabřicho
25. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
táák jsme konečně doma a máme čas na koníka :grinning: Mausko, Karolí krásně povídá, to má asi po rodičích ne?já bych byla šťastná kdyby malý dřív povídal, než lezl :wink:
Niky, hacka je úžasná, kolik taková nádhera stojí? našemu by se to určitě taky líbilo.
Barčo, tak máš určitě úžasné mlíko, že malému tak chutná, už jste zdvojnásobili svoji váhu, to je paráda.
Jitule, vy jste dlouzí pěkně, aspoň Lukášek nebude vypadat vypasseně. slyšela jsem, že po UM děti více přibírají a že se jim dokonce musí ubírat dávky, tak aspoň takhle nemusíte.
Kača, 100 triček, to bych chtěla vidět tu skřín :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
luci to je odhadem, ale tři vysoký komíny tam mám...
25. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
mau, saru: konečně jsem zkoukla ty vaše povídací videa, je to supr. musím se naučit dávat to taky na youtube, abych se s vámi podělila o ukecanou a uječenou emi :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
tady už se spí
tak holky dobrou, o vík. se asi neukážu,jedeme do krkonoš... tak páček
26. čer 2009 v 00:01  • Odpověz
Dobré ranko holky,
tak zas první? no jo odstříkávám. Malý to včera zalomil v 21 a probral se v 5:30, ale zato s řevem, měl hlad bobišek, tak vymlask 60 ml (pouze) a spí dál. Hele holky, mi včera té UM vypil 600 ml a měl by tak 800-840, uvidíme co přes víkend, na hlad neumře, zas tak maličký není, ale když to tak bude pořád, myslíte že by to mohl být problém??? asi ho ta UM více zasytí než moje mlíko
26. čer 2009 v 06:14  • Odpověz
Ahojky :wink:

Tak malej dneska podruhe za sebou vstaval i jednou behem noci, ve2, ale to bude tim, ze vecer jedl naposled v 17hod. a pred dalsim jidlem vytuhnul :grinning: A v noci s nim vstava manza, je zlatej, chce abych se vyspala :dizzy_face: :dizzy_face: Od tech mych stavu porad rika, ze je nutny, abych se co nejcasteji poradne vyspala :dizzy_face:

Tady je zas oblacno a dusno, tak doufam, ze uz dnes vyjukne slunicko :wink:

Vcera tu byli nasi na navsteve, dovezli malymu troje polodupky a sadu na leto s krabem - plavky, kloboucek a sandalky :grinning: :dizzy_face: Mozna jste to videly v Tescu, ale je to fakt vtipny.
26. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.