• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dobré ráníčko, už je venku hezky
Kači, tak tolik triček má manža, hlavně že je má zakázaný nosit do práce :grinning: tam musí mít košile a kalhoty.
Jitule, to je možná škoda, že máš takový přehled o tom, kolik přesně malý vypije. My, co kojíme, to neměříme, a dětičky jsou v pohodě. vím o tom, že třeba teď v sedm ráno si malý vzal jen trochu mlíčka, třeba to bylo na žížeň.
26. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
Všem s Karolí děkujeme :slight_smile:
Krásné fotečky hvězdňátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme měly opět stejnou noc, asi už potřetí. Je to fajn. Dneska máme doma taťku (pokud ho neodvolají), teď jel koupit nový notík - moc se těším. Ten náš stařeček zasekanejpomalej je hroznej :sweat_smile:
Odpo jedem na nákup s tchýní, mají 15% slevu, tak se k nim vetřem. Ještě asi zajdem do dětského, mrknout co mají na toho našeho obříka :slight_smile:

jitul: UM určitě zasytí víc. Proto i děti na UM vydrží v noci dýl spinkat :slight_smile: Pokud bude Lukášek přibírat, tak nevadí že nevypije víc :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
luci: já množství mlíčka hodnotím podle změknutí prsa. Když je úplně vysosnutý tak vím, že vypila hodně. někdy taky vypije míň :slight_smile:

saru: hoď fotečku krabího modela :wink:
26. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
mau: jojo, blejsknu to, ale asi jen modylek, ne modela, nebot je to jeste trochu vetsi a hlavne tu ted neni se mnou - jel se ukazat s tatkou do jeho prace :wink:
26. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
dobré ranko

jitu: já bych neplašila
beru to podle sebe - někdy mám období, že bych sežrala i vola a někdy jím, protože už bych měla s ohledem na čas (tedy dlužno říci, že ta první verze je mnooohem častější :grinning:) ...ale chci tím říct, že výkyvy v jídle máme všichni ... a pokud prospívá, je zbytečné se stresovat
jasně, že pokud by začal hubnout nebo jinak se nezdravě projevovat, řešilabych to s dr. ale takhle ne

saru: ty se máááš....to manža si ani nevšimne, že vstáváme ... no a když už jedu třeb několik rán od 5, půl 6, tak mu třeba ondru dám at se oněj postará, což v praxi znamená, že vstane o půlhodinky dřív a pak si ho se sebou vezme do fišerky do koupelky a do kuchyně ...jako postará se, ale někdy se tváří, že po něm chci, aby hlídal celou noc celé jesle :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
saru: tak to jo :slight_smile: Manža taky vždycky veze kočárek nebo sedačku s malou a dme se pýchou, když ji někdo pochválí :grinning: Lidi normálně zastaví a buď hledí, chválí nebo dělají ťuťu. Minule se nás ženská v obchodě ptala, jestli se tu prodávají takovýhle děti :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
hup: ja vim, taky si hrozne vazim toho, ze ho mam :dizzy_face:
26. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
holky jakou máte značku notebooku? My jsme se nemohli rozhodnout, tak jsme zvolili to co už máme doma, tedy HP
26. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
dopbre ranko, zdravím po náročném týdnu. Byla jsem bez PC, tak ani nevím, co se kde děje. :frowning2:

ad míry a váhy - ve středu 58 cm a 5 kg.

jitu nestresuj, Terka někdy 2x cucne z prsu, k tomu 30 z flašky a jindy zblajzne 120 a obě prsa k tomu :wink:
26. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
26. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
saru: jůůů, to je super modýlek :grinning: ten krab je boží :dizzy_face:
26. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
naus: mám toshibu ...ale už bych do toho nešla a brala bych zase hp

saru: jako já chápu že manža se absolutně neměl kde naučit fungování rodiny anormálním projevům pozitivních citů ....
jako snaží se ..ale leze z toho takový paskvil :sweat_smile:
no snad tu slupku, co tam úspěšně nakydala tchýně a zapekly mé předchůdkyně oloupeme :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
hup: dík, to jsi mě potěšila. Já bych brala lenovo - ale ta cena... tak snad to bude dobrý :slight_smile:
A u manži je důležitý, že se snaží, ono to půjde :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Nazdárek holky,
dneska jsou Nelli 2 měsíce, je to fakt strašný, jak to všechno letí! Nejvíc se opravdu pozná na dětech, jak člověk stárne! Včera jsem tu měla ségru a říkala - dokážeš si představit, že až bude Nellince jako mně, tak mně bude šedesát...nojono. A co říkáte holky tomu Jacksonovi? Jako malá jsem ho docela žrala...
26. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Saru, máš fakt skvělýho manžu :slight_smile: dneska jsem tomu mému nadhodila, že by někdy v noci mohl malého aspoň přebalit a pak mi ho podat na kojení, a on na to, že by se mu nerozlepily oči :grinning: no a mě se musí rozlepit :confounded: nevím, čím to je, že je teď furt nevyspalej, já taky, ale to má své d´ůvody..
saru, modýlek je krásnej, botičky budou na ozdobu nebo už bude chodit?
Notebook mám starší HP, manža pracovní Acer.
Hup, máš k tomu pozitivní přístup :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
manža taky říkal když se Karolí narodila - teď teprve začneme stárnout
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Jo Jackson to má za sebou, to byla první zpráva z rána, kterou mi manža oznámil :grinning: teda bylo to překvapení, bez varování :fearful:
26. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
My máme s Radkem vstávání k holčičkám jasně rozdělené - Aminka se někdy ještě budí během noci na napití atd. Nemůžu mu ohledně dětí absolutně nic vytknout, je to skvělej táta s velkým T.
26. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
o Jacksonovi se to podle mě dalo čekat. vždyť už vypadal jak mumie :confounded:
26. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
luci: někdy pozitivní a někdy jsem pěkně dožraná ...nenech se mást :sweat_smile:

maus a k tomu ntb si pořiď extrení klávesnici (pokud to používáš) http://klavesniceproblondyny.cz/index.php :grinning:
26. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
hup: ta je dobráááá :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
maus: no jinak bych ti o ní přeci neříkala :sunglasses: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
tak to je něco, ta klávesnice, škoda že nejsem blond :grinning:
26. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: Klavesnice super :slight_smile:
ad manza - taky si myslim, ze je dulezity, ze se snazi. A ty tu slupku z nej sloupnes, tim jsem si jista :dizzy_face:
26. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Víte co mi ráno řekl manža? Prej: ty seš nějaká pohublá :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
mau: asi jsi, co je na tom k smichu? :wink:
26. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky, já ve středu udělala radikální očistu svého šatníku :astonished: ! Nevyhazovala jsem věci, které mi zatím nejsou, ale ty, které jsem už roky neměla na sobě a akorát mi zabíraly místo ve skříních - nestačila jsem se divit, byly to dva ohromný pytle! Odpo asi zajedu někam ke kontejnerům pro armádu spásy, na prodávání přes net nebo dát do sekáče jsem moc líná a takhle to ještě poslouží dobré věci :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky,
já mám dnes zase Růženku....už spí přes 3h :slight_smile:

kami: jsem na tom podobně a přemýšlím kam to mám odvézt.....ty víš kam?

ta klávesnice je super :wink: tu chci
26. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
saru: no neřekla bych, víš :grinning:

kami: já jsem oblečení vyhodila asi jednu tašku, do popelnice. Oni si to bezďáci přeberou :wink:
26. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahooooooooooj kočky, tak jsme se vrátili od mudr. Dostali jsme kapičky a pokud se to do úterý nezlepší, tak ve středu jdeme na průplach. To se mi opravdu nechce. Ale už je to snad trochu lepší.

No tedy Saru. boží komplet a ještě lepší táááááááááááááááááťka, dá se to někde naklonovat????

Mau: buď ráda, to ten můj mi říká mámo ty máš ale prdel, alespoň je za co chytit, ale když mi řekne ty můj melounku, tak bych vzala nejraději kudlu a taky mu řekla něco milého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kaca: no jasně, hoď to na aukci, já jsem tam teď prodala taky pěknou řádku věcí, které mi bylo líto vyhodit. Alespoň za to můžeš nakoupit něco nového :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Hup: klávesnice je boží
26. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.