• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: hele manža je teď taky pořád nevyspalej......dřív čumákoval třeba 2h do tmy a teď spí jak nemluvně :slight_smile: ze začátku mi pomáhal, vstával a dělal krmení, ale teď to na to naše 15min krmení, kdy Vojtí snad ani neví, že jí, nemá cenu...takže spí celou noc a stejně ráno nemůže vstát :grinning:
26. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Bré ráno,

vstávačka v 10 :sweat_smile: Uháněl mě prej od 8 švagr, zvonil tu, ale já fakt nic neslyšela :grinning: :grinning: :grinning: Tuhoň...
Fífa má pořád zvýšenou teplotku, tak dostal sirup... Ale jinak se směje, kecá, tak ho snad nic nebolí... Zítra by to už mělo být v poho.. Na další dávku jdem za měsíc...

Luci, hacka stála 1500 + 320 ta hrazdička...
26. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Enza: No vím o jednom kontejneru v Kobylisích před Albertem a taky jsem ho viděla v Letňanech před Tescem, ale jak to tam všechno narvu, netušim!
26. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Manža by v noci taky nerozlepil oči :sunglasses: Má štěstí, že kojim a nikdo to po něm nechce.. Hlídá spíš večer a o víkendu dopoledne... Koupe... Povídá si s Fífou... Nestěžuju si :wink:
26. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Enza: no ty snad mluvíš o tom mým :wink: Ze začátku vstal a čekal, kdy si krkne, to byla jeho parketa a teď vůbec. Jen se ráno zeptá, kdy jsme v noci vstávali a v poledne mi povídá, jestli nepůjdeme spiinkat :sweat_smile:
26. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Já si také nestěžuji, ale jen je vidět, že téměř všude je to stejné, ale vyjímky existují viď Saru :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
já si taky nestěžuju....fakt se snaží být s ním co nejvíc ...povídá si s ním a koupe a někdy i krmí...ví, že by mu mohl vyrůst a on by u toho nemusel být :wink:
26. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
skleni: ja jsem za nej fakt vdecna, je s malym nejmin tolik, co ja. Diky tomu, ze ma praci, kde si schuzky zarizuje podle toho, jak ma cas, tak je to super :dizzy_face: Venuje se malymu a do toho jeste pomaha doma se vsim, co je treba. Uvedomuju si, ze jsem si pred tema 1O lety vybrala nejlip, jak jsem mohla :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
saru to je hezký...se musí dmout pýchou jestli to čte :grinning:
26. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
holky, pomoooc, vy co pečete...můžu místo Hery (která se má nakrájet na plátky a dát na těsto) dát máslo???
26. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Enz, takže v noci jsou ti naši chlapi přes kopírák jo?
Skleni, a podařilo se ti prodat nějaké oblečení přes MMA? nevím, jak je to úspěšné na věcipro dospělé, já kupovala jen dětské nebo maximálně těhu.
Nik, to je fajn, že je Fífovi dobře, určitě už žádnou reakci na očkování nebude mít :slight_smile:
Saru, to jste spolu tak dlouho? to jste ještě byli nedospělí ne?
Mismar, určitě, budeš to mít jak recept od babičky, ty taky nedávají náhražky :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
mis, s máslem to bude ještě lepší :wink: Hera je opravdu náhražka :slight_smile:

luci, my jsme s manžou taky 10 let... Bylo mi za měsíc 16, když jsme spolu začali chodit :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
holky, díky díky díky, se v tom pečení ještě moc neorientuju, pořád se učím :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
holky já nestresuju, s UM začínám a tak se spíš chci poradit, protože na tu UM jsou nějaké tabulky, které by se plus mínus měli dodržovat, u mateřského jsem to v poslední době už neřešila i když mi s tím krmením bojujem od začátku, ale je fakt, že kdybych neměla přehled kolik toho vypije, tak jsem asi víc v klidu

Maus...my máme Asus
26. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
saru+ niki : to jste si braly první lásky ne?
26. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
enz, skoro jo... dá se říct, že první VELKOU lásku :slight_smile: Asi osud, že jsme si tak padli do noty :slight_smile: Naši to tak měli taky, jsou spolu od 15 - 32 let...
26. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Já jsem s manžou 7 let a z toho 4 vzatí. Je také naprosto úžasnej, myslím, že vše je jen o domluvě, pak jde vše snáz.

Saru: tak to je super. Hlavně, aby ses dala do kupy a je to.

Mis: já se pečení vyhýbám, fakt to není moje parketa :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
jitu Vojtí toho taky nesní kolik by měl podle tabulky...jí prostě kolik chce a rozhodně nestrádá...a co to bolení je to po tom Nutrilonu lepší?
26. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Mauško, jak používáš ten Eucerin, mažeš si tím i prsa? tam mám taky strie,ale nevím, jestli by to broučkovi při kojení neuškodilo :frowning2:
26. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
jojo, zacali jsme spolu chodit v mych 15 letech, byla to prvni opravdova laska, predtim bylo par takovych tech detskych :slight_smile: A stejne jako niki, nasi jsou spolu taky od maminych 15 let :wink:
26. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
mis: maslo je urcite lepsi :wink: Me peceni desne bavi, musime mit doma porad nejakou buchtu, obema nam i moc chutnaj :slight_smile: Vcera jsem zas sjela Milku na posezeni a skoro pulku melounu v 8 vecer :sweat_smile: A stejne nepriberu ani deko :unamused: Je to zvlastni, ale fakt by se ty 2, 3 kila navis hodila :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
ad strie - ty se mi nastesti uplne vyhnuly, uz skoro zmizela i cara, takze bricho vypada docela obstojne, ale posiluju ho postupne, obcas me jeste poboliva jizva, hlavne ted v tom pocasi...
26. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
saru ti je pošlu třeba i 5kg :grinning:
26. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
enza: :grinning: :grinning: Dik, ale asi to neni uskutecnitelny. Ale fakt bych je brala, takhle musim posilovat, za chvilku toho naseho cvalicka nezvednu :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Saru: klidně těch 6 co mi zbývá.
26. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Saru číhni ke mě do albíčka :wink: :wink: :wink:
26. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
kami: tak já dělám očistu šatníku tak 3-4x do roka...alespoň se mi tam neválí věci, které jsem třeba celéléto nevzala na sebe do dlšího léta, kdy ...

teda nik + saru: to jste frajerky - já jsem takový vzathový průserář :sweat_smile:
první opravdové chození v 18 - miláčet tak trošinku chlastl ligu (stejně jako jeho otec, matka, abybička, tetička se uchlastal - přito všichni vš vzdělaní lidé), druhý - podváděl mě s bejvalkou v mém bytě, vozil ji navýlety v mém autě, dodnes mi dluží dost peněz (už je nikdy neuvidím), třetí - měl trošičku mindrák z toho, jak jsem úspěšná v práci, tak se mě trošičku snažil ponožovat doma
takže nakonec - co já si vůůůůůůbec stěžuju, že alan by se mohl víc starat, že když nechlastá, vydělává peníze, nepodvádí mě :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
enz: je fakt, že na noční kojení je blbost, aby vstávali taky ...ale občas si říkám, že by nebyla špatná taková odepínací koza ...že bych mu ji alespoň jednou týdně šoupla a vyspala se v kuse celou noc ...i jednou za 14 dní by stačilo :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
jinak ondří dneska chytil asi hodinový hysteráček ...fakt jsme si ho užili :sweat_smile:

nejdřív jsem ho uklidňvala, ale po 3/4 hodině jsem si ohřála oběd a zdlabala ho ....jako furt jsem ho mělav šátku a volnou rukou jsem ho hladila ....ale abych s ním absolvovala takovou scénu a ještě hladová - to po mě nikdo nemůže chtít ...kdyby to alespoň zabíralo
nakonec se u toho oběda uklidnil
kdybych to věděla, uvařím si rovnou :grinning:
26. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak ja jsem vcerejsi nalite prsa asi zakrikla, dneska je mam opet jako zvykacky :angry: proc musi byt kojeni takova veda???

U nas od rana prsi a je zima, takze na prochazku to dneska nevidim, no mela bych zacit varit a mam tady kupu pradla..vcera mi Gav vyzehlil polovinu a na me ceka tez zbytek

Kdybych uz alspon byla zdrava a fit, ale v krku mam porad knedlik a z nosu mi tece..nesnasim byt nemocna a slaba :rolling_eyes:

Hup- vidis to i nejake pozitiva se na nem najdou, vazme si co doma mame i kdyz to neni nikdy 100 procentni
26. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.