• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky,
tak mám vypráno, pověšeno i usušeno, kupodivu dnes zatím neprší.... :confused:

tak my sjme s manžou 8 let spolu z toho teď budeme mít 5 let výročí co jsme se vzali - toto letí

my měli včera hysterický záchvat, dopo v klidu, kojo taky, napila se ve 14:30 pak přišli z mé práce podívat se na Nelili, pokecali jsme, chtěla jsem ji v 18 nakojit a řev, prso ta nejhorší věc na světě a tak jsem ji nechala okoupali jsme hráli si - kecali, klídek a tak v 20 jsem ji chtěla nakojit a opět to samé, hysterák jako kráva, tak jsem ji nechala a ona mi usnula na rukou, spala do 0:30 ale to jsem ji probudila násilím, protože se mi zdálo, že mi prsa explodujou.. :sweat_smile: :grinning: říkala jsem si to není možné aby pila o půl třetí odpo a ještě neměla hlad, to snad není možné, pak o té půl jedné se napila v klidu a zase spala až do sedmi, ráno ale vypila z obou prsou a odpadla - ten blažený úsměv bych vám přála vidět..

co vy na to? stává se vám, když jen kojíte, že vydrží tak strašně dlouho? mě se to nezdá normální, to je jako by mi z cica teklo salko či co.. :confused:

no nic jdu zas něco dočíst
26. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
mag: al já jsem ráda
víš jak - já vím, že manžova reakční doba je rok a půl až dva
úpravy v domě, vztahy v rodině ...cokoli
něco řeknu ...a on je kategoricky proti / dělá to úplně opačně
a za danou dobu k tomu dojde
takže je mi asné, že až bude ondrovi tak rok a půl bude to ok ..možná už dřív, protože zárodky s nám klubou ...ale občas na to nemám nervy

jako problém vidím hlavně v tom, že čím víc si je nejistý, tím urputněji si brání své pozice (a v otcovství samo kovaný není, takže mi občas udílí rady stran kojení, stran toho, že nemůže spadnout z přebalováku a jiné bludy- takže to chcehooodně pevné nervy)

ale zase vím, že v tom podstatném je spolehlivý, že nás zabezpečí a má nás rád, i když to dává najevo někdy hodně nestandardně :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
my jsme měli taky včera odpol. hysteráček....taky v 18 jíst po 4h nechtěl....vytáhl sotva 30ml a řval...asi se mu chtělo spát, páč za celé odpolene spal sotva 30min....tak nakonec si ho Kačka vzala řvoucího ven...pěkně zmokli a spal stejně jen chvilku...no pak ale v 20h vypil 180ml a padl za vlast :grinning:
26. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
holky, hele, jakyho jsme si poridili mazlicka k nam na zahradu (pase se za barakem) :sunglasses: :

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
26. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
brrr...tak jsem doklepla rozpočet ....konečně jsem mělachvilinku klidu :slight_smile:

saru: to jako fakt? :confused:
26. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
hup: jasne :wink:
26. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
saru - neverim vlastnim ocim...preci neni 1.aprila :grinning:
26. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
magis: to neni, to bych prave mela tesne po porodu :grinning: :grinning: Ne, mame tu na vikend cirkus, ale tyhle krasavce mame fakt za barakem :wink:
26. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
saru: to je teda mazlíček, hlavně když plivne :slight_smile:, k čemu to jako máte?
26. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
mis: zasobnik na vodu :grinning:
26. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
saru - tak to mate paradni spestreni :grinning:
26. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
magis: to jo, staci vykouknout z okna :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
ty jo,tak zjišťuju, že jsem si Vojtíška pořídila v pravý čas....to mé starší dítko mě vůbec nepotřebuje a pěkně na mě peče :slight_smile: ......teď odjela na celý víkend ke kamarádce a ve středu pak odjíždí na 18dní ! na tábor...no hlavně, že mě pořád miluje......to je hrozná představa, že za chvíli bude chtít vylétnout z hnízda :sweat_smile: kde je ta moje malá holčička.....jsem stará :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Enz, no to víš, děti rostou a jsou samostatnější :grinning: náš malý teď pláče, asi má žízeň, taky je u vás takové horko? a dusno, takže to asi něco přinese :angry:
26. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
tady je teda rušno :sweat_smile:
26. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky, já se omlouvám, ale vždy tu vlezu, když něco potřebuji...chtěla jsem se zeptat, přemýšlíte některá nad homeopatikama před očkováním. Kdyby jo, popřípadě, už jste něco dávaly, tak mi písněte nejlépe do IP. Nějak nestíhám...děkuji
26. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahojki holky,
tak jsem vás dočetla, jste dnes pěkně ukecané :grinning:
Já jsem asi posté už dnes zplavená jak čůba!!! Nevím, jestli je to těmi osmi kily anebo hormonama...prcek byl chudáček zpocený taky...síla, dnes si přeju trochu deštíku, aby sse pročistil vzduch, pže je mi na vývrat!

Jak vás čtu, tak tiše závidím, také jsem mco štěstí v lásce neměla, jsem trochu magnet na magory, podobně jako píše hup...S přítelem jsme pátý rok, svatbu jsme přeskočili, je to prej papír, ale snad se také jednou vdám...Náš tatínek také není z nejhorších...bála jsem se, že bude odcházet spát z pokoje, že budu na řvoucí mimčo sama...ale na začátku vstával s námi, ale pak přestal, kojo prospí a také vůbec někdy neví...až třeba ráno, když malý stávkuje se spaním a projevuje se hlasitějc...musím ale uznat, že má občas větší trpělivost než já, v uspávání je tedy lepší...
26. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
JO, Hup- s odepínací kozou jsi mě pobavila...také bych jí brala? Až na ní někde v obchodě narazíš, dej mi tip, beru to :grinning: :grinning: :grinning:
asi proto, že nic takového není, s námi tatínek přestal vstávat...došlo mu, že oba kojit nemůžem :wink: :grinning:
26. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak Baru, jsme tu jen my dvě :cry:
26. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
tři, přišla jsem nakouknout, vůbec nestíhám :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dneska jsem byla s Tomem u dětský na kontrole kvůli tomu kašli a rýmě, už jsme lepší, hlavně že nemáme teploty. Dokonce nás i zvážili a máme v 9tt 5 kg:slight_smile: už se pěkně pronese :slight_smile: dneska jsem si chovala o kilo těžší holčičku a myslela jsem, že my ruce upadnou, to jsem teda zvědavá, jak to budu dělat až bude mít 10 kg :sweat_smile:

A jak se tady vůbec máte, já nestíhám, konečně vykouklo sluníčko, tak jsme skoro pořád někde venku.
26. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
kett: to ti ani nepříjde ..bude přibývat postupně :wink:
26. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
...právě! A mezitím ti budou paže sílet a pak se ti bude zdát lehký... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Kettm, neboj, narostou nám svaly :wink:
26. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
kettm - uplne jsem zapomela,ze mame obe stejne stare synacky...a taky jsem prenasela 10 dni :grinning: :grinning:
moc hezke fotecky v albicku, a spendlik jak se koukam je nejpopularnejsi hracka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , my ho mame zeleny
26. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Pěkné ráno :slight_smile:
Slečna v noci papala dvakrát, ve2 a v5 a před sedmou už byla vyspinkaná, opica mrňavá :slight_smile:
Tak už jsem po snídani, teď snída Karolí. Jedem na oběd ke tchánovcům. Neteče nám teplá voda a zapnou to až zítra večer :confounded:
No a zítra jedem na oběd k našim, to je pohoda když nemusím vařit :sweat_smile:
Novej notík je super. Šlape suprově :wink:

kett: malá má už 6,5kg a každej říká jak je těžká, ale jak píšou holky - oni těžknou postupně, tak nám to tak nepřijde. Budem svalnatý :slight_smile:

hup: já chci taky odepínací kozu :grinning:

luci: já bych v tom Eucerinu neviděla problém. Já si teda prsa mažu normálním krémem nebo olejem, ale Karolínce to neva. Asi když si nebudeš mazat bradavky tak to bude OK :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Jo a s manžou jsme už 9let, z toho rok manželé. Taky jsme spolu začali chodit když mi bylo 15. Jsem spokojená s výběrem :dizzy_face:
27. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky

maus: včera jsem dělala tu sypanou tvarohovou buchtu, asi jsem udělala nějakou výrobní chybu, protože naspodu mi zůstalo celkem dost nespojeného sypaného těsta :frowning2: , mělas to taky tak? asi se mi ta náplň pořádně nespojila s tím sypaným...... ale chuťově je výborná
27. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
mis: jj, taky mi tam zůstala mouka, ale myslela jsem že proto že jsem dala míň tvarohu, tak asi to nebylo tím. Mě teda tak úplně nenadchla, asi už ji nebudu dělat :confounded:
27. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
maus: jako chuťově je vážně dobrá, ale taky ji už dělat nebudu, protože ta mouka mě celkem vytočila, příště raději udělám rebarborovou s drobenkou :wink:
27. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.