• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahojky!!!
Maus, díky, já právě nevím, co by prckovi na ty strie nevadilo, vím jen o bepanthenu a ten právě není na strie. ale asi to zkusím, bo se fakt ztrácí :grinning:
nemáte nějaký dobrý recept na tvarohovou buchtu a listové těsto? nebo každé zvlášť?
27. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
halo, halo kde jste dneska vsechny????
27. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
tady fakt nikdo nejni :frowning2:
Zdeni, dnes jsem dělala ty špagety a byly úžasné :grinning: to, co jsem na tom receptu neznala, bylo přidat majoránku. ale neměla jsem to maso správně "tekuté", to nevím, jak na to :unamused:
Magis, co jsi dnes vařila?
27. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
ja delala jenom zapekane testoviny, jeste mam i trochu bolonske ze vcerejska, tak si milacek muze vybrat ze dvou jidel :grinning: :grinning:
nejak se mi nedari varit jen pro 2 lidi, jsem byla zvykla varit pro celou armadu / nez odjela ma rodina zpatky do CR/, ale nevyhazuju nic, pokazde kdyz mi zustane hromada jidla, tak davam ochutnat sousedum ceskou a slovenskou kuchyn a musim rict ze se kolikrat oblizuji az za usima :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinac wilik uz spi 4 hod. na zahradce v kocarku, tak mam tolik casu pro sebe :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
HOlkyyyyyyyy tady je čííííííííínááááááááá. Přišlo to z ničeho nic a fakt masakr.

Zse se budu muset odpojit. Tohle si už nerisknu v bouřce. Už jednou nám to tu vyhořelo. Fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
aauuuu ja si zrovna zlomila zub na pul :frowning2: ,drzi korenem, takze nejde ani ven..ja radeji jeste jednou porodim nez jit k zubari..bojiiiim bojiiiim
27. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Mag: tak to ti vůbec nezávidím. Do čeho jsi kousla???

Holky tady to byl normálně masakr. jen co jsem to tu napsala, tak to začalo teď to zkončilo, ale na moc dlouho ne. :astonished: :astonished: :astonished: Ty jo mě je tak líto těch lidí co o vše přišli. :cry: :cry: :cry: :cry:
27. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
magis: auuu, a asi ještě hůř s UK zdravotnictvím :cry: tak se drž :unamused:

sklen: už i u Vás? tady teda jen pršelo, několikrýt, ale nic hrozného...

Karolí je dneska extra protivka, všechno je špatně, jenom jí, bulí nebo spí. teď ji mám v šátku, tak dřímá. Tak snad to brzy přejde. Asi už jsem s tím trapná, ale vypadá to na spurt :frowning2:
27. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
jéé, Magis, to je hnus bolení zubů :angry: jinak já tradičně o víkendu vařím víc a zůstane mi pak na týden :grinning: Marťa nemohl zabrat od rána, tak jsem ho ve dvanáct ze zoufalství dala na bříško a spal 2,5 hodiny... dáváte taky děti na bříško spát? v noci to nedělám..
27. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Luci: já jsem to dělala dřív, teď mi Vojtík na bříško vůbec nechce. Vždy když ho tam dám, tak to bere jako za trest a začne plakat. Ale než jsem začala dávat sabíky, tak na bříšku spal.

Mau: JJ, je to tu strašné, teď už tedy ne, ale volal manža z práce, že tam je zase ceďák, tak tady to též očekávám

Vojtík to tak nějak zvládá. Taky je trochu protivný, ale je to v normě.

Teď už krásně spinká. Je vykoupaný, napapaný, poblinkaný, ... no, myslím, že už mu nic nechybí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teď ještě Dandu, toho jsem šoupla do vany, tak ho budu muset za chvíli vyndat, a přečíst pohádku :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
skleni, náš se taky nejdřív na bříšku rozčiluje. ale když ho tam dám a už brečí, tak pak už asi nemá sílu :grinning:
27. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
27. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
maus + mis: tu sypanou buchtu úplně miluju
chce to vychtat množství té mouk a cukru a pdp ....a taky počkat do druhého dne až tvaroh provlhne

mag: chudě ..to ti nezávidím

jinak holky já byla dnes na nákupech -utratila jsem hříšné peníze ...alezase budu nejkrásnější :grinning: :grinning:

odpudivou náladu měl ondří včera ..všechno špatně ....večer jsem bla úplně hotová
27. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
hup: a co jsi si koupila hezkého?
Jo a ta buchta byla druhej den jak žvýkačka, tak nevím :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
maus: no ani se neptej ..všude jsou výprodeje, tak jsem byla jak urvaná ze řetězu :slight_smile:
rifle, kraťasy, mikinku a hafo triček a páskové boty .....

tak to udělali soudruzi někde chybu :grinning:
pokud nezapomenu koupit tvaroh, tak ji upeču za 2 týdny :wink:
27. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
hup: tééda ty se máš. Tak hoď nějaké foto, ať se pokocháme :wink:
Za dva týdny? To máš dobře naplánované :grinning:
27. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
maus: no já myslela jako na ten srazík :wink:

byste mi pak záviděly ....to nemůžu riskovat :grinning:
27. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
hup: ahá :grinning:
27. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
maus: nooo :sunglasses: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
hup: pekla jsem ji včera aje fakt, že dnes, jak jsem ji krájela, tak už nikde ta mouka nebyla, alejak píše maus, byla lepivá, ale chuťově dobrá.... ale už ji dělat nebudu, Martin z ní taky není úplně odvázaný :wink:

jinak u nás dnes bylo celý den hezky, vůbec nepršelo..... a zítra má být ještě lépe

Nela dnes byla hodná, dokonce během dne spala asi 4 hodiny dohromady, šikovná
27. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
ad výprodeje: asi zítra naložím Nelinku a pojedeme něco koupit do Tesca, potřebuju jí koupit nějaká bodýčka, protože mám jen 4 bodýčka (všechny s dl.rukávem), které jí jsou, zbytek je buď malý nebo velký..... a pro sebe bych taky něco chtěla, ale tady nic nemáme, jen Takko :frowning2:
27. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky, účast tady malá, co? :slight_smile:
My byli dneska taky nakupovat, ale ne pro sebe... Babi bude mít narozky, tak něco pro ní + jsme byli v Tescu Fífovi pro ponožky (maj je tam nejlepší :slight_smile:) a něco na sebe, k 3měsíčním narozkám :slight_smile:
Pak jsme se jeli projet na bruslích... Fífa protivnej, přetaženej, ale nakonec usnul a byla pohoda... V 6 jel manža k rodičům pomáhat stěhovat a já dělala s Fífou ptáčky na smetaně :wink: Foto je v albu :slight_smile:
Teď spí a my si s manžou otevřeli lahvinku vínečka, co jsem dostala k svátku - veltlína, výběr z hroznů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale dam jen skleničku a zbytek necháme na zítra... I když bych to nejradši vypila celý a šla spát :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Krásné ránko hvězdičky,
tak já už dneska čumákuju docela dlouho - nějak jsem se u krmení probrala a Nellinka stejně nespinká, tak jsem zapla kompík a jistím mimíska od počítače. Máme ho v ložnici a Neluška pěkně hajá s Radkem v postýlce (ale ten o tom snad ani neví...).
Taky se musím pochlubit dalším spacím rekordem - krmila jsem plusmínus v sedm večer a berunka vstávala až teď ráno v půl šestý, je vážně zlatíčko nejzlazější. Když jsem byla u gyn., tak jsme si tak povídali a říkala jsem, že každé mamince bych přála tak super těhu, beproblémový porod a pohodové děti, jako mám já! Snad to holčičky po mně podědí.
Jinak se odpo chystáme na dodatečnou oslavu ségřiných narozek. Bude to mít na Smíchovské pláži (pronajatou terásku, občerstvení, grilování...), tak už se moc těšim! A paradox je docela ten, že ze všech těch jejích kamarádů a kamarádek tam budu jediná vdaná a už tuplem jediná s dětma - a to je všem přes třicet!
Tak holky, krásné vstáváníčko a když mi rozárky dovolí, tak se ještě ukážu!
28. čer 2009 v 06:40  • Odpověz
Holkýýý, další fotkýýý - to ale člověk udělá práce, když si přivstane!
28. čer 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahojky ženy, já sem už od 5 hod vzhůru,ale ne kvůli Aličce,ale protože u nás je sajgon. Evakuujou tady lidi kolem řeky a my bydlíme kousek :frowning2: tak bojim bojim,aby nás to taky nepostihlo :frowning2: Držte nám palečky ať se nás to vyhne. :fearful:
28. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
ahoj holky, tak my jsme už taky dlouho vzhůru, já už jsem i po snídani, šla bych si ještě lehnout, ale Nelča mi to nechce umožnit :frowning2:

kami: fotky suprový, Amálka je fakt šídlo, pořád pusu od ucha k uchu :slight_smile: a Nellinka je fakt hodná, to ta naše ani omylem takhle dlouho nespí, kdejsou ty časy, kdy jsem ji na každé jídlo musela budit :wink:

vla: četla jsem to na netu, že to chytlo jižní Čechy.... držím palce, aby bylo brzo po vodě......
28. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Holky tak jdeme taky :frowning2:
28. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
vla, hrozně moc držím palce, ať vám to nevyplaví domeček, je to vážně hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
vla....držte se!!! Běhá mi mráz po zádech z toho, co čtu na netu nebo vidím v TV.
28. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Vla držíme vám palečky, snad to brzy přejde!
28. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.