• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Vlastí, myslíme na vás :cry: držíme všechny palečky :confused:
Kami, fotky jsou rozkošný :sweat_smile: a ať vám vyjde ta oslava, počasí na to moc nevypadá :unamused:
28. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
dobré ranko:

vla: to mi je líto ... ať to dopadne co nejlíp

kami: holky jsou fakt kočky :wink:

mis: ad ta buchta - lepivé jsem to neměla nikdy ..ale ono je víc druhů - to bude tím
28. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
dneska tu je teda pusto :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
hup: jjj, tady je pusto a prázdno :wink:

ad buchta, tak to ji teda upečeš na ten ssrazík, abych ji ochutnala, jestli se ti to těsto bude nebo nebude lepit

my dnes budeme mít návštěvu, tak musím uklidit stolek a nachystat nějaké pohoštěníčko, akorát mě Nelča zdržuje, chce si prostě povídat a samotnou ji to nějak nebaví :grinning:
28. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahojki holky,
tak my jsme právě přijeli z chaty a je mi smutno z toho počasí :frowning2: takové uplakané...a jak musí být těm lidem, co je to právě postihlo, jak pořád tak blbě prší....

Zajímá mě přesný termín toho srazu? Už je nějaké konečné rozhodnutí??? Ptám se, abych si mohla domluvit půjčení toho auta a té autosedačky pro Luci, platí to, dorazíš do OV?
28. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
MIs- jestli jsem to pochopila správně, u té buchty, se ti jako nespojilo při zadělávání toho těsta všechna mouka a tak?
Na začátku jsem nad tím taky fárala, musela jsem to hrozně dlouho zadělávat rukama na lince, aby se to pěkně spojilo....byla tu řeč o té strouhané buchtě, kakaové těsto a mezitím tvaroh? Tu já ráááááda :grinning: mňamky, u nás mizí rychlostí blesku!!! Ani nemusí být do druhého dne...akorát mám recept asi na nějaký menší plech a mám vždycky hodně tvarohu a celkem průsvitné to strouhané těsto :unamused:
28. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky,

no ja si ten zub zlomila vejpul na zapacenych testovinach /jsem je asi trosku vic zapekla :grinning: /
od rana do ted jsem uklizela, mam umyte vsechny okna a vyprane zaclony, vyprano, vyzehleno /snazila jsem se zamestnavat at nemyslim na tu bolest a nestrkam si porad jazyk na ten zlomeny zub..zatim to zabira :grinning:
Zitra jdu k zubari, tak snad mu neumru na sedacce

vla - drzim palec at ten dest brzo prejde a voda opadne a vy se muzete vratit zpatky do baracku

Wilik opet hajinka v kocarku na zahradce, u nas nastesti neprsi, naopak sviti slunicko
28. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Bram, ano počítej s tím :slight_smile: a taky prosím o to datum, abych se předtím vypravila do OV. tak kdy????
28. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
bram: nejde o strouhanou buchtu, ale o sypanou, je to takové zvláštní, tady je odkaz: http://www.ceskahospodynka.cz/recept.jsp?id=1855, no a při pečení se mi to všechno nespojilo, dole byla ta sypká směs

ad sraz: taky prosím, abychom se domluvily, jde o úterý 14.7. nebo středu 15.7.....jestli některé z vás víc vyhovuje nějaký den, tak ho nadhoďte, mě je to jedno

hup: a ty bys nám, co se budeme srazu účastnit, do IP mohla poslat své telefonní číslo a přesnou adresu, abychom se ve vesnici neztratily
28. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
NO, za mě by mi více vyhovovala ta středa 15.7., jako v případě, že to všem bude jedno, ale pokud by většině vyhovovalo úterý, přispůsobím se....jsme totiž s Adýskem obj. na kontrolu na dětské chirurgii kvůli pupeční kýle, ale má to už dobré, tak to tak nehoří, klidně to i přehodím....

Hup- dobré by bylo i, kdyby si jakožto paní domácí napsala nějaký předpokládaný plán, kdy asi bychom měli přijet, jako cca hodiny a tak...kromě buchet, co máme přivést....jeslti máš nějakou představu...a ta adresa a kontakt by byly taky dobré....akorát nevím, co je IP :grinning:
28. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
MIS-ohl. buchty, vypadá dobře....mamka ted na chatu pekla taky skvělou...prej tvarožník...dole něco jako sušší piškot, pak tvaroh se žloutky a cukrem anahoru sníh z bílků.....mňam....fakticky skvělá... :slight_smile:
28. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooj ženy

tak my dnes měli noc na jedničku s hvězdičnou. Vojtík vstával až o půl třetí a pak až v sedm ráno. NO prostě báájo

Vla: to je mi moc líto, myslíme na Vás

Hup: tak ty budeš ale kočanda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele když už tak mohutně pečete, pošlete mi vzorek, mě se ta chuť k pečení stále vyhýbá. Za to chuťě na sladkéééééééé vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady od rána prší, fakt z toho chytnu depku :confounded: :confounded: :confounded:
28. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
mis:se ví :wink:

mag: kdyby tě to fur bolelo, můžeš přijet pomýt okna i k nám :grinning:

sklen: no samo, že jsem si to koupila kvůli vám, abych se vám líííbila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

ad termín: jsem pro středu 15.

bram: já vám písnu, jak k nám dojet :wink: ..udělám mapku ....jen potřebuju vědět, ze kterých směrů ....ov/fm, ol ... a dál? i valmez?
28. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
bram - IP je interni posta :grinning:

hup - ty mas taky barak,ze??? to znamena hodne oken, tak myslim ze me zub uz neboli :grinning: radeji :grinning:

ja chci taky na srazik
28. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
tak ja konecne taky dala nejake to video na youtube

takze konikovky pro vas

http://www.youtube.com/watch?v=ROKaw3ZyC6s
28. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Mag: to nejsi sama. :wink: :wink: :wink: Já se tam taky nedostanu :frowning2: :frowning2:
28. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
a jeste jedno, jak jsme se snazili udelat otizky rucicek, bylo to celkem narocne, maly se nechtel moc zapojit do akce. V tom vysileni jsme uplne zapomeli udelat otisky nozicek, takze bude pokracovani :grinning:

jo a mam v tom videu silene zachrapnuty hlas, to jak jsem porad nemocna, ted uz mam hlas v poho, ale kaslu jak tubera :frowning2:

http://www.youtube.com/watch?v=78MLaiPw4Os
28. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Mag: ten je kouzelnej. Já chci taky, holky jak to tam dáváte???
28. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
skle - musis se sign in na youtube, udelat si ucet 'account' a pak nahrat video..ja jsem nad tim vcera taky chvili studovala, ale neni to nic tezkeho
28. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
mag: vidíš, jak jsem tě rychle vyléčila....kam se hrabou doktoři :grinning: :grinning:
w. je bezba - má super kohouta

mag + sklen: my vám to budeme vyprávět
mabiju baterku do kamry a natočíme ty prdolky pohromadě :slight_smile:
28. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
hup - dobrej napad, aspon mrknu na videjko, jak tam budete vsichni pohromade :wink:

ale s kym ja si toho 15-teho budu povidat??? no udelam si nejaky program s Wilikem at zbytecne nesedim sama u compu :grinning:
28. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
mag: na tom druhém máš fakt hlásek jak konipásek :grinning:

mag: sedneme si na net všechny tady v rybí :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Mag: já tu budu :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
mag: to je "moravský" srazík, čechandy tu budou :wink:
Wilík je suprovej, bezva kohout :grinning: :dizzy_face:

sraz: středa je dobrá, mě to vyhovuje :slight_smile:

vla: tak hlavně ať jste v pořádku a dopadne to co možná nejlíp :frowning2:

hup: nemáte doma wifi, že bychom si vzaly s sebou notíky a chvilku pokoníkovaly? :grinning:

kami: pěkný fotečky, holky jsou fešandy :dizzy_face:

My jsme dnes byli u našich, bylo to fajn, akorát počasí na prdlačku...Malé pokračuje spurtovací období, je náladová jako to počasí. Vzbudila se v5 s pláčem, ona teda jako nepláče, ale spíš si stěžuje, tak lítostivě :frowning2: Přes den taky na střídačku dobrý nebo protivka. Snad to brzy skončí :unamused:
28. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
maus: máme ..hele to by byl mazec, že bychom si posedaly vedle sebe a kecaly přes net :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

náladu máme taky aprílovou - od suprpovídací a milé až po jak já pracovně říkám "baby-boxovou"
ale už žloutnou hovínka, takže to už snad bere konec :sweat_smile:
28. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
hup: jak žloutnou? Měli jste zelný nebo jak?
s tím kecáním přes net by to bylo téda drsný :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
zelený, jsem chtěla říct :grinning:
28. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tady je celej den hnuska počasí :unamused:
Chudák Vla, je mi jí fakt líto, s malou se někde potulovat, to musí být hrozný
Hup jj plánek prosím i od Valmezu. Mě sice asi doveze manža, takže nám možná bude stačit jen přesná adresa do navigace, ale pokud by se mi podařilo přemluvit luis, aby přijela za náma na chatu, tak bychom dojely spolu a tím pádem se nám bude hodit plánek neb "dvě blondýny a plánek" může být dobrá epizoda večerníčku Pat a Mat :grinning:
Jo a já buchtu neupeču určitě neb v chatových podmínkách si nejsem jistá, zda by se to podařilo, ale určitě něco přivezu :sunglasses:
28. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
maus: dva týdny jsme kadili špenát ...ne nazelenalé - opravdu jako špenát

akit: no ono kdyby všichni přivezli buchtu, pakbychom se neunesly :grinning:
28. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
navigacééééé :grinning:

Od OL:
po čtyřproudovce směr OV/FM, profrčet kolem NJ
za NJ je odbočka doprava směr Štramberk, Kopřivnice, Rybí
a pak už jen rovně je to hned první vesnice 

Od OV / FM:
po čtyřproudovce směr OL, za benzínkou (Lukoil) odbočit doprava do NJ
podjet viadukt, hned je křižovatka ve tvaru obráceného Y – odbočit doleva (jakoby vracečka, směr Albert)
po pár metrech křižovatka T, odbočit doprava
další křižovatka doleva
další křižovatka T doprava a už jen rovně je to hned první vesnice 
(nebojte, je tam vždy jen jedna křižovatka z jedním možným směrem odbočení)

Od Valmezu
hned po vjetí do NJ odbočit doprava, dolů z kopce
za přejezdem doleva
pořád po hlavní na kruháč
kruháč projet rovně
pořád po hlavní na další kruháč
z kruháče první výjezd, nahoru do kopce
vyjet z NJ dojedete na křižovatku tvaru T
doprava a už jen rovně je to hned první vesnice 
(držet se směr Kopřivnice, Štramberk)

V Rybí (pro všechny směry společné)
vjedete do Rybí
pořád dolů z kopce
dojedete na křižovatku Y doleva pokračuje hlavní směr Kopřivnice, doprava vedlejší směr Štramberk
odbočit doprava na (Štramberk)
vyjet na kopec (po pravé ruce hospoda, po levé autobusová zastávka)
hned za zastávkou (z. je prakticky na křižovatce T) odbočit doleva
dolů z kopce
a huráááá – už jste tu
třetí barák odspodu na pravé straně, bílý (no spíš trošinku zašedlý) barák, červená střecha, dřevěný plot s horizontálníma latěma, před barákem modrošedá fabka kombík
28. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.