• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Super, děkujeme!!! Sis to pěkně zopákla když jsi to napsala ze všech směrů co :grinning:
28. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Čechandy kde se slezeme my??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
hup: dík, snad trefím :slight_smile: Jsem se domlouvala s robin154, že by jako s Lindou mohla jet taky, ať je nás víc, a ona neví, že sem moc nepřispívá a má uplakaný mimi. Tak snad si to holky rozmyslí a pojedou taky :wink:
28. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
takže máme datum - středa 15.7. ....supééér.... to nás bude hodně, že? Hup, Jitul, Bram, Akit, Maus, já a možná Louis, Robin a Luci

cestu jsem si zkopírovala a Martin mi to vytiskne v práci

hup: ten telefon ale pro jistotu pošli,kdybych náhodou tu navigaci ztratila, v PV nemáme net a nebudu se mít jak s váma spojit
28. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Skleni, co v Praze v ZOO? ale přes týden ne?
Už se na srázek těším :grinning:
My si dnes udělalai výletík do Mělníka, je tam taky dost vody a silný proud :unamused: náš miláček byl tak hodný, i když jsme s ním hodně drncali po rozbouraných cestách. plakal jen, že má hlad, tak jsme hledali lavičku :wink: já jsem tak ráda, že kojím a nemusím s sebou táhnout papání :grinning: Jinak jsem koukala na malého v kočárku a je ho plno :slight_smile: a to měří asi jen 60 cm, no nevím, jak dlouho vydržíme v tom hlubokým. a co vy, jak jste na tom s délkou kočárku????
28. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
magi: super videa, Wilík je krásnej klučina

sklen: patřím i k čechandám, ale kde bychom se slezly, to nevím, ty Čechy jsou takové roztahané, na Moravě jsme fakt všechny kousek od sebe, i když to mám k Hup 90 km, ale skoro celé po dálnici / hlavní silnici
28. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
luci: my jsme na tom s délkou bezvadně, mám Inglesinu magnum a ta má korbičku hodně dlouhou,takže celou zimu bez problémů zvládnem ... naštěstí, sporťák z toho ještě dělat nechci
28. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Mis, fakt se divím, protože z trojkombinací má být cortinna nejdelší, ale teď to tak nevypadá :cry:
28. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Luci- já jsem si taky říkala, bůhví jak to bude v zimě, náš je z těch "menších" také hodně dlouhý, ale bůhví, jak v zimě...Jestli bude už šíkovný, klidně sporták udělám...
28. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Luci: no já jsem na tom stejně. Taky se mi tam za chvíli nevejde. Ještě tam místo je, ale na moc dlouho to nevidím.

JInak Zoo by nebylo špatné, ale budu muset jet manžou, takhle si to netroufnu.
28. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak my vydržíme s hlubokým kočárem ještě chvíli, ale nejpozději na podzim jde Adam do sporťáku a to si myslím, že podzim pro tento případ začne v srpnu :sweat_smile: :confused: Je ho na délku plný kočár už teď, pokud se jeho růst do délky nezpomalí, tak ho chvíli budu vozit s nohama vyhozenýma z kočáru a pak holt přesedláme, ale radost z toho nemám. Se zimou v hlubokém kočáru jsem po pravdě ani nepočítala..
28. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Skleni a jaký kočár máte? akit, vidím to stejně :slight_smile: naštěstí máme nánožníky, tak snad nám nezmrzne :grinning: no kdybychom měli holčičku, tak bych to s tou zimou viděla pozitivněji.. :frowning2:
28. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
JJ, já jsem také počítala s tím, že půjdeme na podzm do sporťáku, naštěstí máme dost velký a prostorný sporťák, k tomu dobrý nánožník a koupila jsem si super fusak, takže teploučko mu jistě bude :grinning: :grinning: :grinning:

Luci já mám V-cross
28. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
tak jsem na chvili vytuhla na sedacce, maly hajal do ted a uz se opet hlasi o cecinko :grinning:
28. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Skleni, já mám zimní fusak do autosedačky, dá se to použít i do kočárku? je to z flísu.
28. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Luci: já si myslím, že určitě. Tedy pokud se ti tam malý vejde v bundičce a nebo v jiném zimním oblečení.
28. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
akit: no jo ..vzpomínala jsem ..jsou tu nějaké objížďky, tak abych vás nenavedla do nich :sweat_smile:

maus: no právě by měla jet, když má ulakánka ...alespoň přijde na jiné myšlenky a trošku se rozptýlí

no a s hlubokou korbičkou budeme rádi pokud vydržíme do konce léta :sweat_smile:
28. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Luci, já ho mám taky, zdá se mi to na zimu, ale slabší...
28. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
hooolky...mise tááák povedla bábovka ..mňam
28. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
hup, já chci vzorek :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jé, tady se řeší srazík ... :slight_smile:

Skleni, Luci, jsem pro tu ZOO... Kdy? :slight_smile: Taky budu muset s manžou...

Já dneska zkoušim praktikovat samostatný usínání... A zatim spí... Dala jsem ho do postýlky v půl... 10 minut plakal, tak jsem tam šla, pochovala, ještě si cucnul a teď spí... Dudlíka vyplivnul, tak snad spí tvrdě... 10 minut jsem si dala jako horní hranici, dýl ho plakat nenecham... Už tohle mi rve srdíčko...
28. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
A sporťák bysme nejradši už teď... Fífu nebavi ležet a nejradši všechno sleduje.. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
luci: myslím, že ten fusak do autosedačky ti jako zimní fusak na sporťák určitě stačit nebude, já ho mám taky, ale budu kupovat klasický zimní fusak, Hup ho má v albu (jak ten fleesový, tak ten zimní)
28. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak já ani fusak ani nánožník nemám, dopředu jsem nic nekupovala..počkám jestli nebude Adam do konce léta třeba chodit :grinning: :grinning: už mě nic nepřekvapí :confused:
Naštěstí se Jané sporťák prý dá položit do úplné roviny, tak nebude vadit vozit v něm dítě, které ještě nesedí.
28. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
a já dělala rebarborovou buchtu...taky výýýýborná, se musím pochválit :grinning:
28. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky vy mě tedy zlobíte s těmi buchtami. Ach jo, proč mě to nic neříká :frowning2: :frowning2:
28. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Taky budu fusak teprv kupovat...
Já jsem už dlouho nic nepekla, nějak nemám slinu...na pečení....na jezení jooooo :grinning:
Upeču až na ten srazík, napadlo mě upéct něco slaného, at to tam není samá buchta...
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
My máme kočár dlouhý 80cm, ještě se tam vejde ségřin roční kluk :sweat_smile:
luci: s holčičkou bys to nevyhrála, ta naše je dlouhá jak písnička :grinning:
Sporťák mám nachystanej, tak až malá bude sedět a nebude se jí v hlubokém líbit, tak přesedláme. Mám i fusak - Emitex (teplý, velký) takže jsme ready :slight_smile:
My máme mňami koláč s tvarohem a borůvkama, mamka pekla :slight_smile:

hup: taky si myslím, že by měla robin jet :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
sklen: ti můžu poslat receptík :-P

nik: tak já fičím hned ..nenechávám plakat vůbec ... nemám pocit, že by to zneužíval
v 90% případů lehne a usne....a v tch 10% fakt potřebuje pochovat

no ...on ondra v tom hlubokém takymoc rád není ...naše kočárkování se odehrává půl cest mimo kočár :grinning:

mis: chystám se hodit rebarboru ke kompostu ...taky tomám ráda ...ale roky jsem ji nedělala
28. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
maus: tak vejít tam vejde ondří i s aličkou ...otázkou je, co na to jejich kostičky, že jo :slight_smile:

bram - uděláme tabulku,kdo co přiveze a dáme do tabulek dubnovek :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.