• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
HuP, tak to budu moc ráda a ještě bych prosila o tu kmínovku. Dostala jsem na ní chuť, ale nechce se mi dohledávat ten recept, jak už jsi sem jednou dávala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to my lehneme a spíme. Občas chodím nahazovat dudlíka, ale jinak je v klidu. Dám do albíčka fotku jak chrní. je k sežrání. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
hup: já chci taky receptík, prosím :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
hup: tak kdyby tam byla zmáčklá tak ji tam samozřejmě nedám :wink:
28. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
28. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hup: děkujiíííííííííííííí, zítra zkusím

Ty jo, to bude mít manža vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
hup: dík, akorát nevím co ze zbytkem koňaku :confused: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mau: tak u nás to nebude problém, manža se na něj podívá :wink:
28. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
sklen: u nás to asi dopadne stejně :grinning:
28. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Hup, tak vydržel spát 10 minut... Tak fakt nevim, co s nim... Jak ho to naučit... :cry: Chjo...
28. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
hup: nesnáším recepty, kde jsou gramy, nemám váhu :slight_smile: , peču pouze podle hrníčků, ale už jsem říkala, že si budu muset do pytlíčku dát hrnek mouky a do druhého hrnek cukru a zvážit to u tchýně, pak už to přepočítám, na matiku jsem byla vždycky dobrá :wink:
28. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
hup: ta tabulka "kdo co přiveze" je vážně dobrý nápad :slight_smile:

musím nakrmit Nelču, aby mohla jít spinkat, usíná sama a bez problémů, občas nahodíme dudlík a pustíme kolotoč jako ukolébavku
28. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
28. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
sklen: no tak to za něco vybártruj :grinning:

maus: no já to dělala poprvé na spotřebování zbytku po vánocích :slight_smile:

nik: no já tam chodím vždycky hned ...občas hodím karpíka, když tonejde ...ale většinou usíná do deseti minutek
hele ....ber to tak ..my zase nepospíme ráno :slight_smile:

mis: no jo ...hrníčkovky jsou super :slight_smile:

ad tabulka - ale kdo ji udělá, když nik nejede ..já jsem tuuuze nesystematický člověk :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
sklen: no tohle šmudlání s plínou občas praktikuje přes den
28. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Hup: prosím tě, co to je to vybártruj :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
HuP, tak mi už jí potřebujeme i v kočárku. Bez ní se prostě nehne. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
teď jsem si uvědomila, že s kočárkem jsme koupili i zimní fusak, tak to bude přesně na zimu, a zavinka zůstane do sedačky. jinak hup, dnes mě celý den honí mlsná, chtěla jsem péct muffiny, ale dnes už to nedám. Skleni, to já radši peču než vaří :grinning:
Nik, zkusím dát malého do postýlky, ale s tím světlem nevím nevím..
Hup, s malým jsme dnes kočárkovali přes hodinu a vytalhovali jsme ho jen na kojení, byl hodkňoučkej :wink:
28. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
skleni, dobrej tip :slight_smile:

Hup, a Ondrášovi se chce spát pokaždý po koupání? Nebo uspáváte každej den v jinou dobu podle toho, jak je utahanej? Fífa totiž někdy usíná kolem 20... Někdy kolem 22... Takže po něm nemůžu chtít, aby spal po koupání a papání... Já nevim...
Teď se válí v obýváku na gauči, tlemí se a povídá... Prostě se mu nechce spát... Spal do 5 venku v kočárku...

Jsem jediná, komu to dělá problémy??? :angry:
28. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
sklen: no že to vymšěníš ...mu upečeš bábovku a on zato ......třebááá..no já nevím :grinning:

luci: ondra kočárku nepřišel na chuť
vždycky mu nadávám (na oko): ondrašu, to jsme mohli ušetřit a ne ti kupovat tak drahý kočár, pěkně v něm lež a neremcej :slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Hup. ahááááááááááááááááááááá, tak to já nemusím, co potřebuji udělá, i bez buchty... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem si poslední dobou všimla, že když se blíží sedmá hodina, tak Vojtík už je protivnej a ukňouranej, a chce ležet do svého.... Napapá a je tuhej.... pěkně ve svém, ale déle než do půl osmé mi nevydrží... Už má svůj režim :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jinak kočár taky nic moc. To je ze začátku přemlouvání, než stichne. Někdy v poho,ale jindy nic moc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
nik: naprosto funguje rituál
dokud nebylondra byl unavený úplně různě
od té doby, co v +´- pravidelnou dobu koupeme, masírujeme, papáme (vždy v tomto pořadí) začne si u masírování třít očička ..začal to dělat zhruba po dvou týdnech - prostě si zvyknul
že by nemohl usnout se mi nestalo ani jednou
semo tamo po náročném dnu hodí 10minutový pláč a pak si lehne a za krátkou chvíli usíná

ale já bych to nelámala přes koleno ....
jak píšu - my zase brzy vstáváme :wink:
28. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hup: přesně. Taky už ví, že půjde do hajan a za chvíli po koju je tuhej....

No nic, tak já pádím. Jdu skočit do vany a pak také do hajan. Mějte se krásně a klidnou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
hup: tabulku klidně udělám, ale možná to půjde i bez tabulky.. ale jak psala bram, bylo by dobré se domluvit v kolik dojedeme (plus minus) a v kolik odjedeme :wink: ... jsem pro to, že přijedeme už dopoledne, jak to komu vyjde, ať pořádně pokecáme, jo?

sklen: taky nám plína celkem pomáhá, zatím ji neaplikuju pořád, ale 2x už to klaplo
28. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
mis: klidně dojeďte už dopoledne ..však my vstáváme brzo :grinning:
no a odjezd - manža chodí stejně až hodně pozdě ..a tuším, že tenhle den bude mít ještě o jednu schůzku vícenež obvykle :grinning::grinning: :grinning:
jak vámbude vyhovovat - asi i podle vzdálenosti - však nemusíte všechny přijet ve stejný čas :wink:
28. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Nik nám taky funguje pravidelnost: kojení ( kolem 6-7 hod ), koupání ( kolem 8-půl 9 ), kojení ( po koupání ihned ), spánek ( 9 - půl 10 nejpozději ) ale Adam usne sám, občas chce vrátit dudošek, někdy kouká dýl někdy usne hned, ale nikoho k tomu nepotřebuje, ani ten drahej kolotoč, kterej jsem mu koupila :angry: ...Fakt nevím, jestli je to tím, že jsme ten rytmus najeli asi v jeho dvou týdnech života anebo by byl tak hodný i bez toho...Ale přes obličej si taky rád přetahuje deku ( plínu nemá k dispozici :grinning: ), tak třeba to pomůže..A vstává kolem šesté ráno a pak si ho beru k sobě do pelíšku a to spíme ještě cca 3 hodiny, takže těžko říct, každé dítě je fakt jiné..
28. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
akit: my najeli až cca ve dvou měsících - a funguje to
a nebo to jsou ti valášci :grinning:

jediný problém, co máme - ondra se v noci zkroutí do luku ..dělají vám to taky
jako když to dělá u usínání, fuknu ho mezi válečky ..ale kyž tvrdě spí...
dělají vám to taky?
28. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
No, tak uvidíme za pár dní... Budem to zkoušet a snad se to brzo naučí... :wink:
28. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Mis, mám chytrý papír a tam jsou přepočítané váhy z hrnku: mouka 170g, cukr moučka 200 g.
28. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
teda Hup, Skleni, to usínání vám závidím... my taky koupeme a pak kojíme přibližně v osm večer a pak ho postupně dávám do postýlky, povídáme a posloucháme kolotoč... ale nezabírá to, ani plína nepomáhá... teď usnul s manžou, tak se zeptám, jak to udělal. ráno si ale se mnou klidně pospí. možná to už teď vypadá na to, že to bude SOVA :grinning: Niky, jsme na tom podobně ne? dřív jsem uspávala v sedačce při televizi, ale chci ho navyknout, že se v postýlce spí, tak to měníme. Jinak Hup, takový mercedes mezi kočárky jste si pořídili a Ondrášovi se nelíbí? my máme různá období, teď v kočárku zásadně nespíme, ale pozorujem a ani neceknem :grinning:
28. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.