• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: no chápeš to - přesně tak mu to říkám a ten pachol ho bojkotuje ...příště dostane žebřiňák a bude to :grinning:
28. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak už vím, jak ho uspal.. malý křičel, tak ho dal na břicho, do deseti sekund usnul a pak ho dal zas na záda. a je klid. pravda je, že usíná na břichu často, když ho tak nechám. ale to bych asi neměla, že???
28. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Hup,no vidíš, aspoň víš, podle čeho vybírat golfáče :wink: strčit tam Ondru a čekat :grinning:
28. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak ja jsem precetlaWilikovi pohadku /asi 20 min./ a hajinka s usmevem na tvari

nemame problem s usinanim, kazdy vecer pohlazeni, pusinka na dobrou noc, pohadka a je tuhej :dizzy_face:

Luci - maleho taky davam sem tam na brisko, ale jenom pres den.

V kocarku se nam spi nejlepe, staci ho tam polozit a nez vyjedu z baraku,tak je tuhej a v autosedacce jakby smet
28. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Hup my máme zase problém, že malej se přes noc otočí "naštorc" a odkope se..nevím moc co mu oblíkat neb když jde spát tak je pod střechou strašný vedro a přes noc se ta místnost vychladí a on jak je odkopanej tak je studenej...a tím, že vstává až ráno tak ho nepřikryju v půlce noci...no holt bude mít chlapec studený odchov no :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
akita a co spací pytel? my zatím nepotřebujem, malý se v noci zatím neodkopává ale mám ho už připravený. z toho se neodkope :wink:
28. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
akita: jj..hraje si na hodinové ručičky (vzhledem k rychlosti bych to tipla na vteřinovku :grinning:) ..akorát se točí proti směru :sweat_smile:
hele tak sleduju, že jsou na tom podobně - v tom případě mám pro tebe dobrou zprávu - ondra se odkopávala, ale poslední týden už ne :grinning:

luci: žádné takové - nebudu kupovat nový podvozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Mám je Luci ale přijdou mi strašně tlustý :unamused: Včera jsem mu dala jen krátké body a ponožky a šupla jsem ho do spacáku, nechala ho rozepnutej a než jsem po půlnoci šla spát tak jsem mu ho zapnula, ale tím, že měl to krátký body, tak měl ruce skoro jako led...Jinak spí v overálku s dlouhým rukávem a hodím na něj jen tenkou deku..no jsem ráda, že půlku léta budeme na chatě neb ta jako staré stavení drží dobře teplotu a není tam takový vedro..na tohle jsou byty ve městě fakt naprd :unamused:
28. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dobré ráno! Dnes musí být erupce na slunci - jednak tu jsem první :sunglasses: a taky Natálka spí od 21.30! Vzbudilo mě, jak mám nalitý prsa, právě si vyvářím skleničky a musím odstříkat nebo se zblázním.
S hlubokou korbičkou mám stejný problém - i když má 74 cm, tak začíná být Natálce pomalu a jistě malá. Těším se až ji dám do sporťáku, je hrozně zvědavá a všechno ji zajímá, tak bude moct pozorovat dění kolem sebe. Nánožník taky zatím nemám, ale koukala jsem na jeden od Teutonie - byl hezkej a praktickej ale příšerně drahej :rolling_eyes:
29. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
Hezké ráno, my jsm dneska opět protivka :frowning2: vzbudila se na kojo ve 2:30 a pak s pláčem před pátou. vzala jsem si ji k sobě a ještě usnula, asi do 5:30, pak znova pláč. Vypadalo že tlačí, tak jsem ji rozbalila a pomohla jí tepliměrem - byla toho kopa, ale slečna se najednou smála, tak bylo chvilku dobře. Dala jsem ji zpět do postýlky, ještě usnula do 7:15 a pak zase pláč...
Fakt to nechápu, tak ošťarná nikdy nebyla :frowning2: pak ještě nadávala v lehačce než jsem se umyla, nasnídala a tak a teď papá.

kočárek: maá je v něm hodná, buď usne nebo kouká na oslíka. scéna byla jen jednou, nevím proč. takže my jsme spokojení :slight_smile:

usínání: Karolí (i když teď protivka) usíná sama kolem 20. někdy hned, někdy jí to trošku trvá, ale sama vždy, chodím jen dávat dudlík, páč když ho nemá tak si vyndá ručičky a cumlá si paleček - usilovně :grinning:
29. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky :wink:
ad usinani - Stepino usina vzdy kolem 20hod., uz si na to navykl a do postylky uz vylozene chce. Nekdy tam treba jeste hodinu okouni, ale neknoura, je spokojenej :slight_smile:

hup - my jak jsem jezdili na tech par rehabek kvuli tomu, ze mel jednu stranu zad trochu silnejsi, tak nam pani rikala, ze kdyby se v noci nebo pri spani stacel do pozice luku, ze ji to mame rict, a da nam jeste nejaky cviky :confused: Ale vlastne nevim, co to znamena, nebo jestli vubec neco :slight_smile: Stepula to teda nedela, jak ho polozime, tak se vzbudi. Na prebalovaku se toci porad dokola a zacina se pomalu plazit, ale pry je to normalni - jak jsme cvicili ty cviky, tak mu to mohlo nejaky svaly rychleji posilit...
29. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
saru: tak s usínáním to máte stejné jako my :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
dobré ranko ....
no tak my měli noc!
usínání předpisové,jako vždy
ovšem od půlnoci to začalo - co hodinku a čtvrt se budil na jídlo
nejhorší je, že to asi nebylo jen tak z protivnosti - on fakt vždycky tak deset minut hladově pil
no faktem je,že se opravdu zase o kus vytáhnul ....
ale při čtvrtém vstávání ve 4 jsem ho málem zahryzla
29. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
hup: no to je teda něco :frowning2: tak držím palce, ať je brzo líp...
Karolí jí taky častěji, ale ne až tak...
29. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Nazdárek!
My měli príma noc, kojo ve 4,20 a pak v 7,20 a pak jsme si krásně povídali. a Marťa mi ošahával košili, mám na ní ovečku, tak možná se mu líbila :grinning: fakt bezva ráno. pak jsem ho ještě strčila do postýlky a pustila kolotoč, než se umyju a převleču a krásně si sním povídal. zatím vydrží 5 minut po tom, co kolotoč dohraje, pak začne kňourat. Holky, když dáváme mrňousky večer spát do postýlky, máte zatažené závěsy? my zatím žádné nemáme, tak si říkámm, že to může být problém :frowning2:
Tak HUp, změř ho, kolik už má!
29. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
luci: závidím super noc a spokojené mimi :slight_smile: já zadělávám žaluzie, ale když je jasno tak je ještě dost světla...ale Karolí už je zvyklá.
29. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky,zdravim Vás z našeho domečku :dizzy_face: naštěstí nás voda nedohnala,ale ještě není uplně vyhráno :unamused:
Naše noc taky ukázková, sama usla v postýlce ve 21 kojo 4,30-7,30 a teď zase spinká ve svojí nový cestovní postýlce :grinning:
Jo Hup děkuji za tip na tu postýlku,je fakt suprová :sunglasses:
29. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
vla: jůůů, to je bezva že jste v pořádku :dizzy_face:
29. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
vla: to je moc fajn :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Maus: díky :slight_smile: ,ale můžu říct,že je to fakt hrozný pocit,když řeknou že se máš evakuovat a opustit barák :frowning2: to nevíš co máš dělat dřív,jestli nosit dražší věci do patra nebo co. Já zbalila doklady a peníze a doufala,že ta svině voda k nám nedorazí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
vla: tak to jsem ráda, že se vám to vyhlo ....klep klep

luci: já doufám, že jen blbě měřím, protože jsem naměřila 67 :sweat_smile:

no každopádně jsem sondrou teď vyklízela skříň a vyřadilijsme i nějaké 68, ale to bylo jistě jen blbé číslování :grinning:
29. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
hup: z toho si nic nedelej, ja ted namrila 68 a to jsem se minule oproti dokktorce sekla jen o pul centaku, tak jsem fakt zvedava :sweat_smile:
29. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
kazdopadne u bodycek jsme najeli na 74/80 a jsou nam akorat, 68 uz nemame skoro nic :grinning:
29. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
nám je teda 68 těsná a 74 velká :grinning:
29. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojte holkky,
tak my měli noc, že jsem viděla i čerty... :unamused:
Usínání VČERA hezké, ale tím pádem už jsem čula, že něco v klidu nebude...jasně...po půlnočním kojo, prostě spát nebude, tak plynula jedna hodina, druhá, zkoušel usínat s dudlíkem bez, zavinutý v dece, pže měl studené ručičky, pak jsem nosila, huštala....máš rozum, mamo? :sunglasses: Zkroušeně se přiznávám, že už jsem byla mírně protivná :frowning2: dokonce jsem okřikla i bobíka, který si sladce spínkal a a Adámkovo halóo mu bylo šumafuk...vzbudil se až po dvou hodinách a mžoural jak sova, tak nevinně se ptal, co se děje, že jsem ho poslala do horoucích pekel....prostě! Apeluji na post nejhorší matka roku...s mou netrplělivostí... :confounded:

Pak jsem ho vzala do obýváku do košíku, lehla jsem si na gauč, jednou rukou jezdila a upadala do mikorsspánkových desetiminutovek až do rána....

Levačka mi asi nejspší upadne, jsem jak po noční!!!

S plínkou na obličeji usínáme někdy taky, pže jsem přišla na to, že nám dělá problém světlo, nejideálnější to bylo na chatě, naši nám přepustili skvělý tmavý pokoj a tak v sobotu usnul prcek jedna dvě a spinkal ukázkově až kdesi do 5 rána, kdy jsem si ho dala do postele, akorát se nám pak tatka leknul, že se chtěl otočit a skřítek v posteli, máme tam totiž jen 140cm lůžko....asi se přestěhujem na chajdu!!!! :slight_smile:

Tu plínku dávám ale přes oči, nějak to nemůžu přes pusinkua nosík zkousnout, asi jsem ještě málo otrlá....pořád mu jí vytahuju nahoru.....v kočárku je malej většinou tuhej, jen někdy v poslední době občas kouká do boku do bíla, má tam asi nejspíš imaginárního kámoše, pže se tam směje a někdy i žvatlá... :grinning:
29. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
:grinning:teda, velikost 74 to je něco
Vla, to je fajn, že jste v pořádku,
29. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Bré ranko,

my spinkali do 9... Aspoň něco :sunglasses:

Už taky jedeme velikost 74... Sice nejsme tak dlouhý, ale 68 je nám jen tak tak.. :slight_smile:

Vla, super, že jste v pořádku... Je to hnusnej pocit... My tu měli vodu 2x nebo 3x a vždycky skončila u 4. schodu... Ještě jeden a měli bysme jí v bytě... :unamused:
29. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky nestrašte s tou vodou...to je děs, co se teď všude děje :frowning2: :unamused:
bram: i karolí si vykládá s potahem kočárku :slight_smile: ale ona je taková galanteristka, zaujme jí každej potah, látka, deka :grinning:
29. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoooooooooooj ženy, tak my měli super noc. Malý dlabal ve 2 a pak až v 7 ráno. Ty jo, vypil mi jen jednu a já tu druhou měla ráno jako Dolly, pak jí vyžunknul a pobl...., ono něco na tom bude, že se přejídá nebo co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Vla: to je moc dobře, já jsem o tom četla na netu, úplně mi běhal mráz po zádech. :confused: :confused: :confused:

Bodíčka: my také najíždíme na 74, bych nikdy neřekla, že ve dvou a půl měsících budeme mít tuhle velikost :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Jak jsem už říkala, oni to šijou nějak blbě ty veilikosti, náš malej má asi dlouhý trup, a končetiny kratší, pže bodýnka už taky 74 oblečem, akorát zahýbám rukávky....takže u nás jede vel.62, 68, 74 a Adámek měří 56cm.

Nik- jak jsi psala s tím usínáním....já už nad tím zlomila hůl...od malička jsem se snažila, aby Adámek usínal v postýlce...ze začátku se nám to dařilo, byl hodně spavý, usnul kdekoliv, byl šikovnoučký, někdy kolem měsíce se to zlomilo, kolem 6.týdne už usínání byl problém...někdy něco zapůsobilo a druhý den zas ne! Tedka zabírá ujezdit ho v košíku a pak ho přenášíme do postýlky, daří se nám to tak asi týden, on prostě potřebuje slyšet nás, tv, cítitl blízkost...navíc včera jsem mu hodila ještě plínku přes oči, pže byl tak roztržitý, koukal všudemožně, ale knoural únavou...
29. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.