• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
lucy: ty máš tak starého tchána :astonished:
24. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
jojo, mám ho spíš jako dědu :slight_smile:
24. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
hup, u nás dneska bylo kolem 30 st. ve stínu a nebe bez mráčku... Šílený vedro...

Holky, kdo víte váhu a míru prcků v 6týdnech, šup do mojí IP... Ju? :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
nik: tak to joo...u nás se to vybralo až odpoledne ..ale na koupání teda jen pro otužilce :slight_smile:

zanka: si mě jako chtěla nas* s takovým porodem jo :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak to o té časové rezervě platí bezezbytku

jo holky - my máme první úraz - pokud se to tak dá říct (nepočítám škrábanečky v obličeji) -normálně má 3 rudé záseky (ne jen otlaky, ale i se stroupkem) na patách
jako nechápu, kde si to přivodil, protože já už ho na přebalováku nepřebaluju, jelikož se právě do těch pat bil ...manža se dušuje, že on taky ne (no nevím)
ech
24. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
no teda Hup, to musíš udělat detektiva a zjistit, jak se mu to stalo :confounded:
Náš zas celej den pořádně nespal, leda v autosedačce, takže je teď tak protivnej až běda. ne a ne usnout :angry:
24. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Malej má trošku červený nožičky od sluníčka... A to byl v kočárku, nebo ve stínu... Pálilo to jako ďas... Mažu mu to mym mlíčkem, tak snad ho to nebolí...

Už se nám skoro nevejde do toho kočáru, co máme na zahradě :sweat_smile: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/24.5.2009_zahrada/#IMG_0869.jpg
24. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Krásné dobré sluníčkové ráno,

tak hlásíme návrat z prodlouženého víkendu, malej byl zlatíčko, akorát v pátek nás pěkně potrápili prdíky, tak jsme si trochu pobrečeli.

Dneska razíme koupit řepík, abysme mazali trochu obličej (potníčky) a opět čepičku, to bude zase boj :grinning:

Všem krásný den. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
dobré ranko

ondří včera večer chytil nějakou plačtivou
plakal od 6 do7, pak půlhodinka pauza, kdy jsem ho okoupala a namasírovala., a po půl osmé začal nanovo tak do čtvrt ne devět
jenže co se dělo pak
cca od půl deváté už spinkal - vzbudil se až ve tři na jídlo, ale při tom poslední papání měl v 6!!! -9 hodin!!! už jsem ani nespala a kontrolovala jestli dýchá :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
Bré ranko,

hup... Asi byl hodně utahanej, ne? Ale 9 hodin, to je už mazec :wink: My máme rekord 7...
Filda včera usnul v 19:30 a spal až do 1:15... Pak jsme papali v 5 a 8:30...

Zase je obloha jak vymetená a vedro...
25. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
nazdárek!!
Kettm, koukala jsem ti na Tomáška, a je to pohledný chlapeček :slight_smile: :slight_smile: a žádný potničky nevidím.
Hup, teda taky ses furt budila, jestli je všechno ok? nám to malý taky udělal. spal od osmi večer do čtyř..
25. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
My máme rekord asi 6, ale 9 to je teda super výkon, asi mu nic nechybělo, tak se pěkně prochrupkal :wink:

luci: ahoj, díky :dizzy_face: no je fakt, že moc jich nemáme, ale občas se nám udělají takový bílý ďupky tak jsem si myslela, jestli by ten řepík na to nepomohl, doporučovala nám to dětská doktorka v porodnici. Potníčky sice moc nemáme ale zato jsme furt poškrábaný a to nehty stříhám dost často :frowning2:

Holky, chtěla jsem se zeptat, co máte za čepičky v tomhle teple?Já když je hodně teplo a nefouká, tak ho mám v kočárku bez čepice, on je totiž nesnáší a hrozně se u toho vzteká a někdy i řve. Potřebovala bych nějakej dobrej tip na letní čepici nebo asi nějakej klobouček, v Hradci Králové jsem viděla úžasný, ale všechno bylo hrozně velký :frowning2:
25. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Kettm, a kde má ty potničky? náš jen na nose, nic s tím nedělám, pry se to ztratí. my dáváme velice tenkou čepičku jakoby z tenké tričkoviny, to je nejslabší, jakou máme. ale stejně u toho vyvádí :angry:
25. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky, tak víkend byl krásnej, i dnes to vypadá, že bude krásně teploučko

kett: malou teď mívám v kočárku taky bez čepičky

včera se nám podařily pěkné fotky s naším kocourem a Nelčou, tak kdo máte zájem mrkněte: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela2Mesic#
25. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
nik: no to právě se mi nezdá ...jiné dny jsme jezdili po výletech a včera jsme byli jen na zahradě, kde byl90% času v šátku .... a děti to obvykle nemají tak, že by se jim to týden sbíralo ...i když ondra fakt nějaknejede podle těch tabulek :grinning:

luci: tako vždycky tak v polospánku jsem mu šáhla na nosík .... jako na jednu stranu pohůdky, ale na druhou stranu nezbyk, že jo :slight_smile:

kett: do kočárku ho taky dávám bez
beru to tak, že hlavičkou odchází nejvíce tepla - což v chladnu jesamozřejmě blbě a musí mít čepici, ale v létě se tím vlastně chladí a kdyžž mu narazím hučku, bude mu vedro ....no a ještě pod tou korbičkou je o něco tepleji
ale pokud jemimo kočárek, dávám takový klobouček plátěný s kšiltem - proti sluníčku a třeba i větru
a do šátku taky bez - bych ho uvařila, jak ta matka, co jsem ji tu líčila :grinning:
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
mis: ta koča mezi tím je dobrá ...manžu by ranila mrtvice :grinning: ..jinak nelča je samozřejmě taky koča :wink:
25. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
hup, přesně nezvyk!! a co prsa, vydržela jsi to???
Mismar, povedené fotky :wink: i když můj manža by to taky nezkousl.
mně se někdy zdají ti naši prckové tak podobní, špičatá bradička, tvářičky, podobné grimasy :grinning:
25. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
my máme zvířátka rádi a jen ať si Nelča zvyká

luci: je fakt, že ty mimča mají stejné grimasy, když jsem koukala na video od Hup, jak si Ondrášek říká o jídlo, tak Nela dělá úplně to samé, ona totiž nebrečí skoro vůbec :wink:
25. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
luci: no tak hraničně :sweat_smile:

mis: no já taky ...ale manža má na kočky ještě větí alergii než na psy :grinning: ....ale dávám mu tak rok dva a budeme mít štěně :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
hup: tak alergie je samozřejmě něco jiného, my naštěstí žádnou alergii nemáme a doufám, že ani naše děti mít nebudou
25. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
holky, udělala se nějakému vašemu mimi větší reakce na očkování proti TBC, co očkovali v porodnici? Nele se vytvořil takový velký bolák, od pediatričky jsme dostali doproučení, že máme jít do kalmetizační ordinace už teď a ne ve 3 měsících
25. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
:astonished: :astonished: :astonished: Tyjo Mis, kolik váží ta vaše číča? :astonished: :astonished: :astonished:
To je macek!!! A malá je nádherná! :wink:
25. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
... to jsem byla já... :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
mis: no v to pevně doufám taky

mis: ad očkování ..jj..taky se mu udělalo docela veliké ....jenženevím, co je normální ...ale dr. říkala, že to je ok :confused:

nik inkognito :grinning:
25. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
mis: ještě máme jako reakci zvětšené uzlinky na zátylku ..ale je to prýnormální ..i na netu jsem našla,že to je ok
25. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
nik: Edward váží 5,5 kg....má o 1,5kg víc než Nelča :grinning: , ale on je to briťák a ty jsou větší a to naštěstí nedorostl do rozměrů svého otce, ten má 9kg :astonished:

hup: Nelča ten bolák má fakt hnusnej, dokonce jí to už prasklo, od minulého týdne jí to mažu framykoinem a musím to přelepovat, trochu to pomohlo, ale uvidíme, co nám řeknou
25. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoooooooooooj kočky

U nás noc taky v pohodě. Naposledy papal v půl deváté, pak se vzbudit 1:30 a pak 5:30. No prostě paráda.

Taky čepičku n edávám, v kočárku je to jako v inkubátoru. A ten můj ke všemu nemá odvětrávací stříšku, tak jedině bez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JInak máme kšiltovky a na MMB jsem sehnala super Next kloboučky za 50kc, tak čekám, kdy mi přijdou

Kett: a co fotečky s kočárkem??Jak jsi s ním spokojená?? Já moc. Za nic bych neměnila :grinning: :grinning: :grinning:

NIk a MIS: no krásné fotečky. Nel je nádherná a Nik nevěš hlavu, my na tom budeme za chvíli stejně. Zrovna dnes jsem to Petrovi říkala, že se nám tam za chvíli nevejde.

HOlky, se musím pochlubit. Jsem prostě charakter :grinning: Jdu si koupit boty a místo toho koupím manžovi kalhoty, dobrý ne?? I když to tak vezmu, tak to není charakter, ale blbost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JInak přeji krásný sluníčkový den.
25. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
dobré ranko,
holky, kdo si chce užít pláče, přijďte k nám!! Do měsíce byla v pohodě a teď už se mi to fakt zdá patologický. Ach jo, nervy nadranc :confounded:

Mis: Moc pěkný fotky...
Niki: ty jo, Filda už je kus chlapa!
Luci: V kočárku ji mám taky bez čepičky.

Dneska jdu na gyndu, tak jsem zvědavá co mi řekne. Cítím se ok, tak snad to bude v poho.
25. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Mis: ty jo, tak to je mega kocour.

Hup: já mám také alergii na kočky, ale na psy ne. Mi řekni čím to. Se štěnětem také otravuji, ale máme toho moc. Králíka a dvě andulky. Tak musím počkat :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Lucy: tak to tam zvládni, já mažu ve čtvrtek. Se mi tam vůbec nechce. :rolling_eyes:
25. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.