• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
NIK: to jo, voda je hnus, já to zažila na Moravě v 97, když tam ségra bydlela, no mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Hele všimli jste si, že Adámek od Akit je hodně podobný Ondráškovi??? Na některých fotkách se taky tváří tak rozumně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
skleni, jojo, jsou si podobní, už se to tu řešilo :slight_smile: I moje mamka to řekla sama od sebe :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
bram: v klidu ..já dnes v noci taky na manžu vyjela
ale nemám z toho sebemenší výčitky ...ve 4 už jsem padala na hubu a už jsem na ondru sykala - ježi ondřuch, tak spi už ...on se na jedno oko probral a instruoval mě, že bych na něj neměla být tak protivná
opravdu mě ani trošku nemrzí, že jsem mu řekla, že si trošku nevidí do huby
mrzí mě, že jsem sykla na ondru, to jo....ale na manžu fakt ne - choval se jako idiot - nepomůže - ok, ale aby mě poučoval - fakt ne

skleni: to už se nám tady snažily holky nanutit :grinning:
29. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky,

především vla: fajn, že se vám voda vyhla :dizzy_face: je hrozný co zase napáchala...pamatuju si jak jsem v 97 seděla před TV držela v náruči miminko Kačku a řvala.....historie se opakuje

ad velikosti.....holky kde berete takový habány...my dojíždíme 62 a začínáme 68...

hup a to jsi ještě dobrá......já už bych mu dala pěstí :grinning:
29. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Fakt?? NO jo, zase jsem trochu pozadu

Neměj výčitky, oni to prostě nechápou.
29. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
29. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme dnes spali od 21 až do 6:45, je to super, jen se děsím okamžiku, kdy bude mát hlad uprostřed noci a se mnou to ani nehne neb mi to bude připadat jako nesmysl :grinning:
Skleni proto, že nám všichni tvrdíte, že jsou si podobní se vlastně uskuteční ten sraz...původně to Hup vymyslela, abychom je porovnali ve skutečnosti totiž víš :grinning: :sunglasses:
Adam má vše pro 3-6 měsíců :confused:
29. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Akit: no jo dobrá dobrá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: To jsem zvědavá, jak to ve skutečnosti dopadne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Bram, tak to máte bezva uspávání :frowning2: my taky někdy musíme uhoupat v lehačce a spícího přenést nahoru...
Niky, bydlíte v přízemí jo?
Zdeni, psala jsem tý holce na tu Zumbu, i s hlídáním dětí to stojí 140 kč na hod. a hlídají od dvou měsíců, to bychom mohly někdy vyrazit :grinning:
29. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
kolik nás teda bude na tom srazu? A co mám upéct/uvařit já???
29. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
luci: jojo to bysme mohly a který jsi psala? té v Praze?....ono jich tam bylo víc......dneska se mi zdálo, že jsme byly spolu kočárkovat :grinning: hele od čt budu týden sama doma, tak budu mít klid a čas, tak přijedu....počasí se snad taky umoudří co?
29. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Enz, v Praze 5, cvičitelka Martina. Jasně tak určitě přijeď. tento a příští týden jsme doma, pak jedem do Ostravy.
29. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Luci, joo, bydlíme v přízemí.. :unamused: To byly dycky šoky... Čapnout věci, kocoura a utíkat pryč.. A modlit se, aby se to nedostalo do bytu... :unamused:
29. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
enza: beztak chodí potkánkovi na granulky :grinning:

enz: no já chtěla, ale měla jsem zhasnuto a nechtěla jsem riskovat, že se netrefím :grinning: :grinning: :grinning:

jinak hoky, já jsem tak šikovná - dorazila jsem rozpočet, realizační tým, monitorovací indikátory
volala jsem kvůli nim na ministerstvo s tím, že ten výklad je dost nejednoznačný ...paní si to vyposlechla a a říká: no ten výklad není úplně jednoznačný - asi nepochopila, že chci radu a ne zhodnocení situace :grinning:

ad srazík - holky, které chcete přijet - písněte mi do ip - ať se trošinku zorientujem ..dík
29. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Maus, z protivnosti si nedělej hlavu... Fífa byl teď protivnej od toho čt, co ho očkovali.. Včera byl k sežrání... Budď spal, jedl nebo kňochal... Dneska už to vypadá dobře :wink:
29. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
nik: díky, už je to dneska třetí den :unamused: teď slavnostně spí. Odpo jdeme s kámoškou na ákupy, tak snad bude hodňoučká.
29. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
hup: si ho mohla aspoń nakopnout :grinning: ....já bych na sraz jela, ale bohužel jedeme do Frýdku až 20.7......jedině, že bysme pak udělali návštěvu individuálně.......ale to jsi myslím na dovolený ne?
29. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc suprová, Nelča usnula po 21.hod, kojení v 5 a v 8 :wink:
pak jsme vyrazily na magistrát pro občanku a nechat si udělat řidičák, pak na katastr pro formuláře, abychom už konečně měli zapsaný ten zkolaudovaný barák

teď jsem si dala kafíčko, buchtičku a meloun, nakrmím sviště a pofrčíme do Tesca na slevy, Nelča potřebuje něco na sebe, chodí pořád jako kluk, samé modré věci :wink:
29. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
enz: no my zatím máme tu dovču na volno ...možná budeme doma ...kdybys mi třeba chtěla přivézt dáreček :grinning:

mis: no po kafi a melounu bych řekla, že pofičíš někam úplně jinam než do tesca :grinning:
29. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: pravdu máš :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
HuP, to jo, taky bych řekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já chci taky do tescaaaaa, sakra, proč my ho mámt tak daleko. Já jezdím do KIKu
29. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
holky, v knize Všechno o kojení jsem se dozvěděla, že se má kojit těsně předtím, než jdete spát, děláte to? mně je líto malého budit, jsem ráda, že spí. prej se tím prodlouží pauza na další kojení. ale jednou jsem to udělala a malý se probudil úplně stejně brzo, jako kdybych ho před půlnoci ani nekojila :unamused: . tak nevím :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Luci: určitě bych nebudila, řekne si sám
29. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
luci: já kojím malou před tím než jde spát ona :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
hojte ženský ukecaný,
člověk tu tři dny není a už nemá šanci vás dočíst.

hele kdy a kde teda je ten sraz - teda hlavně přesně KDY, asi jste to tu psaly, ale já vás asi fakt dočítat nebudu, no a co mám dovézt, upéct, uvařit.
jo a je tu Dadu??????????????? mám tě teda přibrat????
29. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
luci: stejně jako sklen - nebudila bych
ondra spí buď ok ..takže proč ho stresovat
a nebo spí na ho* jako dneska - no a to bych si stejně nepomohla, když vstával co hodinu :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Hup: no jasně

takovou knížku bych asi vzala a šla by. TEdy bych chtěla vidět ženskou, která to dělá. Podle mě je každá ráda, když bobánci usnou, že????
29. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
sklen: taky nemáme Tesco blízko, je ve vedlejším městě, cca 30km.. abych úplně nekecala, tak mám jedno miniTesco asi 7km, ale tam nemají skoro žádné oblečky, takže i ten výprodej je velmi ubohý :wink:

malou kojím vždy mezi 20-21. hodinou a pak ji šupám do postýlky, už nebudím, nechávám ji spát.....
29. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
hup: jak dopadla ségra s bodíkama z Tesca? psala že je chce stihnout do porodu nasbírat, má je? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.