• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jasně holky, tak díky, na podobné rady se vybodnu :grinning:
Jitule 15.7.
29. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
maus: tý jo - víš, že ani nevím :sweat_smile:

zatím nás je 6(teda se mnou 7, ale to se asi očekávalo, že se zúčastním, že :grinning:) + loui a robin s otazníčkem

povím vám perličku
říkám to manžovi, že teda 15 platí srazík a on: a kolik jich tu bude 2? 3? no tak jsem mu řekla že tak 5-10 - chudák se tak trošku vyděsil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prý: a ode mě se něco očekává
tak mu říkám, že třeba může přijít pomoct hlídat
nechtěl - asi proti vám něco má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Hup...řekni, že se mu často nenaskytne možnost se postarat o celou školku a pár hvězdných mamin k tomu :grinning: :grinning: :grinning: . Raky jsem psala na tvoje IP
29. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
HUP- jsem ráda, že v tom nejsem sama, že nejsem jediná nerudná mamina v noci :grinning: od rána na to myslím, je mi to líto :frowning2: ale když jinak jsem hodná maminka, jen v tu noc....já prostě ráda spím...a ten skřítek to ne a ne pochopit :grinning:

LUci- NEČTI, ono totiž někdy chytré knihy píší ne zrovna chytří lidé....já jsem si taky ale minule jednu takovou vzala u ségry do ruky, má jí ještě z dob, kdy chodila do školy, velký nadpis kojení a tam, že by maminy měly při kojení jíst jen nízkotučné mléčné výrobky,...to je ovšem bomba...já si logicky spíš myslím, že na mlíko je dobrá smetana....navíc mi to říkala i paní dr. a osvědčilo se to....takže NEČTI TO!
29. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj jitu: tak jak jste na tom s bolením? pomohl ten Nutrilon?
29. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
bram: hele ...mamka mi taky říkala, že podle všech příruček držímu kojení ondru jako prase kost a teoreticky by mi to jako laktační poradkyně měla vytknout - ale podstatné je, že nám to oběma vyhovuje, ondra pije, přibývá a mě z toho nebolí záda apod.

jitu: no zkusím, ale moc si od toho neslibuju ..jen nějakou další veselou historku :grinning:
29. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Hup a jak ho držíš???

Hele, vy kdo máte dýchací podložky, do kdy je budete mít????

Hup, ty jo, si mohl připadat že má harééém a on né jo??? No ten můj by taky vzal roha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
sklen: no já myslím, že normálně :grinning:

hele s jednou mou kamarádkou se manaža ještě nikdy nepotkal ...prostě to je naprosto brutální náhoda, že kdykoli přijede, je v práci nebo dokonce na služebce .... normálně to vypadá, že se jí vyhýbá jako čert kříži :grinning:
29. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
bram, no je to tak, občas jsou tam pěkné kraviny :confounded:
Hup, vyfoť se, jak Ondráška držíš, to by mě zajímalo! tipuju, že během srazu se tvůj manža doma ani neukáže :grinning:
29. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
hehe přemýšlím co by na to můj manža....když za mnou přijelo mých 10kolegyň tak se rád účastnil toho hemžení a dokonce nás obsluhoval, ale je fakt, že žádná sebou neměla řvoucí mimino :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
ten Vojtíšek už zase od 10h spí...chodím se na něj pořád dívat....je jak andílek :slight_smile: je zajímavé, že včera, když tu byla tchýně vůbec nemohl zabrat a je to tak pokaždé...asi má nějakou negativní energii :grinning: se chlubila jaká je dobrá uspávačka, ale na Vojtíška teda nemá....
29. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Enz, to se máš, náš malej nespí víc než hodinu v kuse, už nevím, jak na něj, abych doma něco udělala :angry:
29. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak jsme zpět z nákupů. Nic jsme nestihly koupit. Kamarádce volala její mamka, že taťka spáchal sebevraždu, tak jela domů za mamkou... :frowning2: :frowning2:
29. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Maus: no to je hrozný :fearful:
29. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
vla: je, ale ona to bere celkem dobře. Oni mu před pár lety našli rakovinu a on to zabalil už tenkrát. Nechtěl si nechat pomoct, nechtěl být v nemocnici a nic. Neměli to s ním lehké, takže se jim svým způsobem ulevilo... :frowning2:
29. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Aha, tak to ho docela chápu já sem totiž i pro,aby povolili autanázii.Myslim si,že na to maji ty hodně nemocní právo. :unamused:
29. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
vla: asi jo, ale být doktorem, tak bych to nechtěla píchat...musí to být hrůza, že vlastně vědomě někoho zabiješ/pomůžeš mu, i když to chce...
29. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
jo,to máš asi pravdu.
Holky až budete mít ten sraz tak musíte hodně fotit,abychom se podívali i my ostatní jak ste se u Hup měly dobře.
29. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Maus, to je mi moc líto, i když je člověk nemocný, stejně je to rána :confounded: a taky je mi líto, že jste nic nekoupily.
29. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
luci: dík, snad bude v pohodě, v rámci možností...
Na nákupy můžem kdykoliv :wink:
29. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Maus, teda to je síla... :frowning2:

Přidala jsem nový fotky, na rajče mi to nejde, nevim proč? :unamused:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=395219&vReferer=
29. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
niki: Filda je fešák :dizzy_face: :dizzy_face: to má ponožečky z Tesca, viď? My je máme taky, jsou bezva, že to můžou být i podkolenky :wink:

Normálně mi volala kámoška že toho taťku zachránili, prý je ještě na sále a neví jestli bude v pořádku, ale žije :confused:
29. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
mau: tak to je síla...ale asi radost mít nebude......nebo si možná si uvědomí proč tady ještě má zůstat

niky: taky mi nejdou dát fotky na rajče a teď už ani nejde otevřít :confounded:
29. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
tak jsme zpátky z Tesca, měli tam toho celkem dost, koupila jsem Nelči fialové body s límečkem, 2 letní overálky s kanýrkama na zadku, pak 2 trička a 5xponožky :wink: ...ale naštvali mě, chtěla jsem koupit bílá body (s dl., kr.rukávem a tílka) a vůbec neměli naši velikost :frowning2: ... sobě jsem koupila podprdu a 2 trička
29. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojky,
zase jsem pridala par fotecek:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Tady je dneska naprosto na padnuti jsem rada, ze prezivame doma, ven nepachnem ani omylem. Uz me z toho pocasi asi picne, na me to hrozne pusobi :unamused:

niki: krasny fotecky, takovych slintu mame taky uz par vyfoceno, je to ted sila :grinning:

Jinak Stepula je taky ted obcas podrazdenej, ale kdyz to pocasi pusobi na dospeleho, pusobi urcite i na ty nase mrnata. Takze musime vydrzet :wink: Do toho jeste spurty a je veselo :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
saru, nik: super fotečky

holky, taky vám ty děcka tak strašně slintají? to je fakt mazec, a ještě jak strká do pusy ty ruce, tak mezi prstíčkama má fakt luxusní bordel, několikrát denně jí čistím ruce... a používáte nějakou kosmetiku na záhyby mezi špíčkama? hlavně pod krkem, Nelča má snad trojitou bradu :wink: a dneska v tom jednom záhybu to měla až takové načervenalé, tak jsem jí to hned otřela namočeným tamponkem.....
29. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
mis: slinta hrozne a polyka to i s kocicima chlupama, ktere nachmata po dece nebo vlastne vsude. A dneska z nej pri kakani dokonce vylezl muj vlas :grinning: Jinak na zahyby nepouzivam nic zvlastniho - obcas zasypu, kdyz to ma zarudle, a jinak normalne krem, kterym ho celeho mazu :wink:
29. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Saru tys prodávala nějaké věci přes bazar, kolik je poštovné u balíčku prosím?!! Možná je to více než půl kila ale max kilo.. Díky
29. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
ted uz hlavne slinta i na vsechny hracky, ktery chyta, takze mame naslintano proste vsude.

mis, tuli se vas kocourek k male? Nase potvurky uz zacinaji...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2959034&vReferer=

Ovsem na vaseho macka vedle Nelinky to nema, to jsou skvely fotky. Ale chodi za ni casto nebo jen obcas? Nase z nej prave mely ze zacatku reskekt a ted uz jsou u Stepulky porad :dizzy_face:
29. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
saru: přesně, Nelča taky ... kočičí chlupy jsou všude :grinning: , vlasy zatím nekaká :wink:
a zasypáváš nějakým pudrem? žádnej nemám, tak asi něco koupím,pro jistotu
29. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.