• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kde je dnes Sklenička?
Holky, moc hezké fotečky :grinning:
29. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
akit: abych rekla pravdu, ja nevim :sweat_smile: Delaji to podle vahy a chodi tam s tim vzdycky manza, protoze on musi na postu skoro porad :slight_smile: Nejlevnejsi postovny je myslim 37 Kc, ale to je jen za mini balicky. Pak uz vazne nevim...
Ja mam u vetsiny zbozi nastavenych proste jednotnych 50 Kc, vetsinou je to drazsi :unamused:
29. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
mis: mam obycejny detsky zasyp, jako se pouzivaly za nas. A sluzbu splni :wink:
29. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Díky Saru
29. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
My jsme zpět z prochajdy - je tam na padnutí, jsem zpocená až někde :confounded:

saru: hezký fotečky :dizzy_face: nejlepší je ta "matko neruš" :grinning:

Malá slintá fakt hrozně a když mluví tak úplně bublá :grinning: vždycky si proslintá klidně i dvě vrstvy oblečení :grinning:
a faldíky ničím nemažem - má jich moc :grinning: ne vážně, nemažem, nis se jí tam nedělá, vždycky jen pečlivě okoupem :wink: a mezi prstíkama má taky čurbísek :confounded:
29. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
saru: Edward se k Nelči tulí na těsno, ale spíš jen ráno, když je celou noc sám (vyexpedovali jsme ho na noc z ložnice), ale během dne se drží už tak na půl metru a víc, a do postýlky Edw sice chodí, ale jen když je tam volno :wink: , k Nelči tam zatím neskočil
29. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
akit, taky to z hlavy nevím, ale zkus www.ceskaposta.cz, tam to najdes.
saru a co prodáváš na MMB? a daří se to prodat?
29. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
luci: ne na MMB, ale tady na bazarku. A dari se :wink: Ted si jedna pani objednala asi 5 vecicek naraz (dupky, kabatek, laclacky,...) :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
jůůůů, tady začalo lít - celkem slušně tak snad to chvilku vydrží, ať se vyčistí vzduch :sunglasses:
29. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
29. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahoooooooooojky

Luci jsem tu :wink: :wink: :wink:

Moc hezkké fotečky máte. Jsou to prostě malé hvězdy. NIky my máme stejné bodíčko, taky sis ho nechávala dělat přes mimi bazar???
29. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Saru, toje dobré, aspoň víte, jak na něj.

Skleni, tak fajn. chtěla jsem se tě zeptat na ty mimiaukce, co jsi prodávala? a jaká je úspěšnost?
29. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Hojte holky :wink:

Tak jsem zaregistrovala, že chystáte moravskej sraz, tož ať vám to vyjde :wink:.

Chtěla jsem se poptat, máte přehled kolikrát denně kojíte? Myslim jako kolik kojení za 24 hodin zmáknete :grinning: . Maťka jí přes den po dvou hodinách, jsem nějak KO :sweat_smile: - asi má žížu, bych tak řekla, ale on takhle jí, i když to horko neni, tak čert ví, proč zrovna to naše dítě je takhle nenažraný :grinning:
29. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
holky v tescu je nějaký výprodej oblečků na mimi? že se tu píše pořád o tescu????

Enza...no nevím, myslím, že je to trochu lepší, více prdí, čili to z něj jde ven a nekroutí ho, už si i pěkně povídá, dobře spinká bez hekání a směje se - láska moje, sice ty plačky jsou, ale jak zacvičíme nožičkami, tak ty prdíky jdou ven. Pořád ale se sebou svádím boj, zda zůstat u toho nutrilonu a nebo ještě zkusit to mateřské mlíko
29. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Hup- to máš pravdu s tím indi-vindi kojo...ségra mi taky na začátku nadávala a důležitě mi ho přetáčela....asi deformace :grinning: , ale my jsme si vytvořili svoje pozice a já na začátku byla ráda, že mi Aďa-Růženka spící nonstop, pil vůbec...dneska už zas u toho pití pěkně divočí...nějaký divný den!

My pod krkem taky míváme bordýlek a navíc, když jsem to chtěla čistit, vždycky otevíral pusu, že jsem se tam nedostala :grinning: tak mi to párkrát pomohla čistit ségra tím svým "doktorským grifem", ale to zas řval-bobeček, tak ho musím bavit, abyy koukal nahoru a snažím se něžně vlhkým kapesníčkem, večer mu to tam máznu po koupání krémem, používám Weledu
29. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Pet, normálně kojím 8-9x denně, přes den co 2 hodiny, v noci je pauza 7-8 hodin. ale někdy kojím i 11x takže jsme na tom podobně.
29. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Tedka mi psala kámoška, že porodila v půl 3 holčičku, tak jsem tady seděla celá rozněžnělá, vzpomínala si na ty euforické pocity štěstí..... :grinning: pak napsala, že je chudák celá hodně pošitá a rozněžnění skončilo :grinning: vzpomněla jsem si na nááíáááádherné sedění na kruhu a mám mráz na zádech.... :grinning: :grinning: :grinning:

Jak blízko je od štastných pocitů k husí kůži, hahaha
29. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
holky tak mi těch záhybůmoc nemáme, asi tak dva na stehnech, ale to je vše - asi jsme nějací hubení a co se dneška týče, tak Luki pořád spí, včera zařízl v 20:30, spal do 5:30 a pak až do 9:00, pak si kolem desáté dal dvacet na ucho, po obědě spal od 13 - 16 a už zase ho
´dku spinká, jsem zvědavá co bude v noci.
Tady buřilo jak blázen, ale nespadla ani kapka - holky pomatujete si, že by kdysi bylo takové počasí???povodně???? takový velký vichr jak býval v poslední době???? tornáda u nás???? to počasí se fakt nějak zbláznilo
29. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
jitul, souhlas, počasí to je samý výkyv :angry: člověk vůbec neví, co má v červnu čekat :unamused:
29. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Luci já jsem prodávala věci co mi už nejsou, to šlo celkem dobře, pak pár věcí, co jsem si tam koupila a nebyly mi.... prostě kolotoč. To víš, někdy se to vydraží hodně a někdy taky pod cenou. Ale zase jsem ráda, že to vůbec jde, a neleží mi to tu.
29. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak konečně šlape rajče :slight_smile: Hurá!
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_4.mesic/

My máme záhybů celý tělo :slight_smile: Nejhorší je pod krkem, tam je dycky bordel... Koupem každej den, takže pohoda...:slight_smile:

byli jsme se mrknout na taťku na tenise, Fífa je dnes jako sluníčko... samej úsměv... je to dost, po 3 dnech horší nálady :sunglasses:
29. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Nikul: krásné fotečky, je to model :wink: :wink: :wink:
29. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
jitul: všude jsou slevy a v Tescu toho mají ve slevě celkem hodně, i krásné klučičí věcičky a pak mají krásné nové kolekce, ale ty jsou za plnou cenu, počkám až to zlevní :wink:

pet: to je dost, že taky zavítáš, kde máš album, abychom zkoukli Maťku? já kojím 6-8x denně
29. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mis tak to v tom případě je vaše tesco super zásobené neb já byla v Brně ve dvou a nikde nejsou klučičí věci ve slevě ( pro holčičky je mnohem větší výběr ) a když už tam náááááááááhodou něco pro kluky je, tak tam osaměle visí jeden svetřík a dvoje kalhoty a to ve velikosti, kterou vůbec nepotřebujeme :angry:
Pet já kojím jen 6x denně. Přes den většinou po 2,5 - 3 hodinách a v noci nic. Ale přibírá, tak asi stačí.
Spíš by mě zajímalo, jak probíhá ten avizovaný spurt v 3 a 6 měsíci. 3 a 6 týden jsem pochopila, to trvalo týden ale tohle snad nebude trvat měsíc....nebo ano? :astonished: to bych se šla asi oběsit :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
NIku- máš pěkný šátek, můžu se zeptat na tip a cenu? Máš ho z netu? Můžeš mi poslat odkaz? také nad šátkováním uvažuju, ale vůbec se nevyznám....jaký je rozdíl mezi pevným a elastickým?
29. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Kočky normálně víte co se mi dnes stalo. Po koupání mažu vojtíka, on najednou ztuhnul, hodil úsměv do podkovy a začal tak neskutečně řvát, že nebyl ani k utišení

Už se vám to někdy stalo????
29. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
tak my jsme po srazíku z práce - ondří byl úžasný - předvedl sev plné parádě - celou dobu na ně vrkal a smál se

horšícesta zpět - jeli jsme zkratkou, jenže tam bylo mega objížděk kvůli záplavám, takže jsme si zdvojnásobili cestu
chudáček byl už přetažený
jediné, co ho uklidnilo byly "čtyři koně ve dvoře" ... vřele doporučuju při bloudění v objížďkách 1/4 hodiny furt dokola zpívat tuhle písničku :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
akit: možná to s tím Tescem byla náhoda, třeba v pondělí doplňujou regály :wink:

sklen: to je náhoda, stalo se nám to dnes před koupáním, Nelča ležela na gauči, povídaly jsme si, ona se smála, a najednou taky ztuhla a začala plakat, ale vážně plakat, většinou totiž jen tak mrčí.... ale utišila jsem ji za pár sekund, ale taky nevím, proč začala...prostě se jí asi něco nelíbilo

dnes jsem trhly rekord, malou jsem dala do postýlky před osmou a asi už spinká, vysílačka nic neříká.....vždycky jsem ji dávala do postýlky až po deváté
29. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
hup: nám funguje Indiánská ukolébavka, když potřebuju malou uklidnit, to pak zpívá se mnou :wink:
29. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
bram, šátek je MaM Eco... Elastik... Mam ho z MMB, použitej za 1000 Kč...
Ty elastiky jsou dobrý pro začátečníky :slight_smile:

V Tecsu v Plzni toho maj hafo i pro kluky :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.