• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
akit: no my spurtujeme už skoro dva týdny ... ale už to končí ..dva týdny je prý max
no a u nás se dělá vše na max :grinning:
projevy:
- zelené hovínka
- časté pití
- kroucení u pití
29. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
nik: koukám, že filípek taky spapal mýdlo, co :slight_smile:

mis: jj..ta se taky líbí ...ale nepamatuju si celou ....a kdybych měla 1/4 hodiny furt dokola zpívat hooo oooo watanai hooo oooo watanai, asi by mi hráblo ještě dřív než ze 4 koní :grinning:
29. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
hup: jsem si na netu musela najít slova, Nelča totiž jednou byla taková nevrlá, tak jsem spustila první písničku, která mi přišla na jazyk a zjistila jsem, že znám jen jednu sloku, tak jsem to hodila do vyhledávače a vida... už znám 4 sloky :wink: a čtyři koně ve dvoře neznám snad vůbec :unamused:
29. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
mis: no kdyby mi někdo před 4 měsíci řekl, že bude ondrovi zpívat, vysvětlila bych mu, že to nepadá v úvahu, že zpívám příšerně ...a hele ho :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
jo, to jsem taky nedávno zpívala, ještě že krom Adyse mě nikdo neposlouchal, každé druhé slovo lalala...a Hooo hooo watanai znám jen melodii a ten nápěv, ale hezky to zní, tak jsem zpívala taky jen melodii....

My máme dnes fakt den blbec....nejen to noční vstávání, ale tedka večer hruzostrašný řev a následné absolutní nepřisání, zároven hladový řev, musela jesm odstříkat a dali jsme lahvičkou, tedka ovšem opět masakrozní usínání....mě střelí... :angry:
29. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky já mám tak 5 dětských písniček v repertoáru a všechny jsou krátký :grinning: ale pomáhá to :wink:
29. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
no já docela hledím, kolika básniček a písniček jsem to mém starém mozku vykutala :grinning:
29. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky přišlo mi výýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýborné video - proč nekupovat drahé hračky ..znáte to?
řvala jsem smíchy
29. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hup, to slintání je šílený...Teď má úplně mokrý bodýčko!
A video neznam...
29. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
taky neznám video, pošlu ti do IP mail

Nela taky slintá tak, že jí kvůli tomu měním bodýčka

my dnes máme dobrej den, pořád na cestách, takže to malou unavilo tak, že když jsme se vrátlily, tak po kojení usnula zase :wink:
29. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
nik: vidím to na zařazení nového kusu oděvu :grinning:
mis:nahraju to na Utube
hup: jjj, máš pravdu, asi vytáhnu bryndáky
29. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
hup: super řešení
29. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
hup: to je to, jak se prcek rehta tem novinam? To je uzasny, poustim vzdy, kdyz se potrebuju zasmat :grinning:
29. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
éé..tak na U tube to nejde dát ..tak pokud chcete, tak písněte mailíka
29. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
super video, už jsem kdysi viděla, ale velmi ráda jsem si to připomněla, nejlepší je úplně ten začátek :grinning:
29. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
saru: jj ...já to dnes pouštěla 3x a chlamala jsm se pokaždé :grinning:
29. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Hup: tak to je fakt boží,už aby se ti naši drobečkové taky takhle řechtaly :grinning:
29. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Hup, písnu ti mejl do IP...

Miláček už spí v postýlce, vypadá to, že už je to opravdový noční spaní :slight_smile: Jdu udělat manžovi sváču do práce a taky to zalomim..Jsem celá ucaprtaná...

Zítra jde vozit švagrová, já mezitim aspoň sjedu na velkej nákup, máme tu vyžráno... :sweat_smile:

A ve středu jdem na tu neurologii... To jsem zvědavá, co tam Fífovi budou dělat... :confused:
29. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahoj holky, jsem mela dneska frmol...
nejdriv zubar, tak tu jednu pulku zubu mi vyrval a na tu druhou pulku dal prozatimne plombu a pristi pondeli jdu k nemu zas :angry:

pak jsme byli na velkem nakupe, a ja videla v autosedacce uplne pidi mini miminecko /to snad melo jen par hodin/ a tak jsem se na neho blazene usmivala a porovnavala s Wilikem, no ten nas klucina byl jednou tolik dlouhy..opet mi to pripomelo, jak tec cas rychle letiiii

Dneska jsem mela jit na ockovani na hep A, ale kdyz jsem ji rekla, ze kojim, tak me poslala domu, at prijdu za 3 mesice..pocitam, ze porad jeste budu kojit, tak za rok treba se tam ukazu :grinning:

K veceru prisla necekane tchyne, donesla par bodycek pro maleho..zustala i na koupani a na veceri :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malemu jsem dneska cetla o cervene karkulce, behem 10 min. byl tuhej :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: Dneska jsem první? :confused:
My jsme měly už trošku lepší noc v rámci protivnosti. Usnula ve20, kojo ve 2:15, 5:55 a pak už si jen krátce zdřímla a teď brblá v lehačce :slight_smile: Ale vypadá dobře naladěná, tak snad bude dnešek dobrej.

Já kojím 6x-8x denně, podle prvního kojení. Vždy si pak přes den přizpůsobím kojo tak, aby mi to vyšlo že ve 20 je poslední jídlo.
30. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahooooooooooooooojky

Mau: my měli taky celkem solidní. Usnul asi v sedm, vstával v jednu a pak až v šest. Napil se, poklábosil a od 7 zase spinká.

My také kojíme stejně 6-8 denně
30. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Karolí teď taky usnula :dizzy_face: Včera trhla rekord. Obvykle vydrží být vzhůru tak hoďku a půl, max. dvě a včera vstávala v 16:45 a šla spát až ve20, ale to už byla fakt ťuhýk už u kozy :grinning:
30. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Jé, tak to je jako u nás. Já jsem ho vykoupala a na chvíli položila pod hrazdičku, šla jsem udělat Daníkovi véču a přijdu a on pomalu vytuhl :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
dobré ranko
tak u nás noc celkem v poho
jen ráno se nějak rozplakal ..ale už je zase dobře naladěný

jen manžu nenapadlo nic lepšího než k otevenému oknu v ložnici otevřít ještě dveře a okno v protějším pokoji, takže mám rýmu jako prase a bolí mě hlava
fakt na ránu (pán ležel v závětří (pjenže mi to protahovalo přecelé tělo)
prý: no tak promiň :angry:
30. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
hup: manža je dobrej :grinning:
30. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
maus: cceš ...půjčím :grinning:
30. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
hup: snad ani ne, mám vlastní exemplář, dost podobnej :grinning:
30. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc podprůměrná, Nelču jsem včera vrzla kolem 20 do postýlky, já šla spát ve 22:30 a všimlajsem si, že je Nelča durch pročůraná, takže jsem ji musela celou převléct, dala jsem jí teda rovnou najíst, pak se vzbudila ve 2:45 a 5:45, děsný, jsem dnes trošku mimo

Edw včera chytil ptáčka a přinesl nám ho do obýváku, málem mě kleplo a to si známí z něj dělají legraci, že je tlustej a že by v přírodě chcípl hlady.... no nechcípl by, on by se o sebe postaral, to že 2,5 roku byl jen v bytě neznamená, že je blbej, že? :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.