• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
MIs. no to je šikulka, třeba si myslel, že nemáte co baštit :grinning: :grinning: :grinning:

Hup: no dobrej :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

My jsme napapaný o opět spinkáme. Máme to dnes o hodinu posunuté, to bude rachot :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Hezké ránko,
Saru, vše NEJNEJ k svátečku :sweat_smile: :grinning: !
U nás klasika, obě holčičky vzorně spinkaly až skoro do rána - Nellinka do šesti.
Tady je strašněj dušák, asi bude zase buřina, včera večer se tu honily snad všichni čerti, jsem z toho počasí jak praštěná!
30. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
jů, Šárinka má svátek. Všechno nejlepšííííííí :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Připojuji se k blahopřání Šárince k jmeninám :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Skleni a Kami ty vaše obrázky jsou skoro k nerozeznání :grinning:
30. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
saru: všechno nejlepší, všechno nejlepší...... :slight_smile:

sklen: on toho ptáčka jen chytil, ale nezabil, právě proto, že má plnou misku, on si ho jen přizpůsobil k tomu, aby mu neuletěl...zní to strašně, ale je to tak :confused:
30. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
vla: máš pravdu, kdybych si nepřečetla přezdívku, tak myslím, že místo Kami píše znovu Sklen :grinning:
30. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
mis: pěkný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Malá má božííí vlásky :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Takééééééééé vše nej nej nej nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jj, jsou hodně podobné, ale já to měla první :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Nazdárek, dnes našeho mimouška musím pochválit, kojo sice v 4:340, 6:30, 7:00(!) a 8:00, ale pak mě nechal spát až do půl desáté, vzbudil mě nějaký rachot zvenku :slight_smile:
Hup, teda tu rýmu (a manžu) ti nezávidím :frowning2:
Mis, jej to musel být hrozný pohled na ptáčka :cry:
Šárko, vše nejlepší, zajímavé je, že dnes už děti mají prázdniny, teda aspoň někde :sunglasses:
30. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
skleni, hezké fotky s klučíkama. a co Daneček, nežárlí? hraje si s Vojtí?
30. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Luci: no žárlí nežárlí. Má ho strašně rád, pořád ho hubičkuje, mazlí se s ním.... každému ho ukazuje, ale na druhou stranu se snaží na sebe upozornit a je mu jedno jestli zlobením nebo něčím jiným... Musíme se mu víc věnovat a stále ho zabavovat, aby neměl čas na lumpárny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
holky teď jsem koukala ven a viděla jsem jít dobrýho exota - měl na sobě kraťasy a lyžařskej svetr :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
No to snad ne???????????? I tací blázni se najdou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
tak nevím v čem půjdu ven - jestli nevytáhnu lyžařskou bundu :grinning: abych nebyla out
30. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
maus: jj, vlásky nám pořád drží, doufám, že jí vydrží a už nevypadají
no, možná máte v OL od země moc vedro a od hlavy zimu :grinning:
30. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
holky, jak je u vás? u nás je příšerné, ale vážně příšerné dusno, v tomhle počasí s malou ven nejdu, normálně si přeju, aby se přihnal nějaký déšť, aby se to zlepšilo :confused: ... a sprchnout by mohlo, zasadila jsem kousek trávníku, asi 12m2, tak bych to aspoň nemusela zalívat :grinning: ... bude to náš první trávník :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
mis: asi :grinning:

Karolí má pořád chlupaté uši a záda :confused: snad jí to nezůstane :grinning:

Dneska jsem telefonovala s mamkou a Karolí mě pořád překřikovala, hulákala a brblala a mamka říká: Sova kanárka nevysedí :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
mis: no u nás je počasí na kraťasy a svetr :grinning: ne vážně je tu dusno k padnutí :confounded:
30. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
maus: teda to jsem na ten srazík zvědavá, jedna máma užvaněnější než druhá... a do toho ještě ukecané děti :grinning: :grinning: ... to bude sranda
30. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
maus: kdybych oblíkla svetr, tak už ho nesundám, jak by se na mě přilepil... to je strašná představa, úúúúúúú
30. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky :wink:
Mockrat vam vsem dekuju za prani, je to do vas hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jste zlaticka :dizzy_face:

Dostala jsem od manzi poukaz na masaz lavovymi kameny - byla jsem tam vcera a byl to super relax, zada me teda bolet neprestala, ale odpocinek to byl uzasnej :dizzy_face: Pani maserka mi doporucila castejsi masaze, abych ta zada dala trochu do kupy a je fajn, ze dela po vecerech, takze obcas si to asi fakt dopreju :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Noc prumer - vydrzel do pul4 :wink:
Dusno je tu sileny, vypravili jsme se k doktorce na trimesicni, ale je tam az zitra, takze zitra nahlasim vahy a miry :grinning: To zas budou cisla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeli jsme radsi autem, protoze to jsme tam za 5 min., v kocarku by se chudak asi upekl :unamused:
30. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
saru, a nebolelo tě to? já na tom byla před těhu, taky dárek, a občas jsem sykala bolestí :unamused:
Mau, tak to je výborné přísloví :slight_smile:
Mis, u nás prší a jsou bouřky snad každý den, ale prší tak 10 minut a zas je dusno :confounded:
30. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Lyzarskej svetr :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je fakt ulet :grinning: Ja se doma smazim v bikinach, venku v tilku, mozna bych ten svetr mohla zkusit :wink:
30. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
luci: vubec, ale ono mozna zalezi, jak je ta maserka citliva, jak dokaze odhadnout, co sneses. A tahle mi prisla vazne dobra. Hralo to, ale rozhodne nepalilo :wink:
30. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
No tak pardon pardon, už mám změněno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :unamused: !
Když u nás je to těžký, skoro většinou fotím já, takže mám víc fotek holčiček s Radkem a hlavně Amínek moc nevydrží s Nellískem pózovat :zipper_mouth:
Fakt je na padnutí :confounded: ! Teď jsem byla na chvilku s Melinkou na zahradě ( Nellinka spinká v pelíšku ) a musela jsem jít zase domů.
30. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky, tak koukám, nebyla jsem tu 4 dny a už se nechytám...
o víkendu jsme byli na horách, emi byla naprosto v pohodě, usměvavá, veselá, v penzionu se jí moc líbilo, spala jako doma a dokonce nás nechala s tatkou i zapařit. tak jako v sobotu jsem tančila naposledy před otěhu :slight_smile:. eminka byla napojená na hlídačkách, hlídačku jsem měla neustále v ruce, aby kdyby něco, abych to hned viděla, slyšela a pro jistotu jsem zapla i vibrace. šli jsme spát asi ve 2 ráno, v 6 nakrmili a pak s náma emi spinkala až do 10. no zlatý hvězdný dítě :slight_smile:

včera jsme byli na výletě, tak jsem neměla čas sem kouknout. nechápu, že se tady furt tak kecá :wink:
tak jdu to zkusit dočíst...
30. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Mau, malý měl taký chlupaté uši, musím mu je zkontrolovat.
Skleni, to jsou ještě fajn vztahy mezi klukama, to víš, Daneček si hájí svoje místo :wink:
Saru, tak tos mela dobré. mně to dělala Thajka malinká, skákala po mě :grinning: ale fakt bych už znova k ní nešla. a to ta masáž prej stála 1500!!
30. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Bré poledne... My spinkali do 10:40 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A celou noc byl Fífa hodnej a spal... Od 22 papal 3x...

Jdu vás dočíst a pak ven :wink:
30. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.