• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Kami: to byla sranda, nemuselas to měnit. Vždyť je to jedno. :dizzy_face: :dizzy_face:

No tady je taky strašně. ale něco jistě přijde, sice vykoukne občas sluníčko, ale z dálky jsou vidět bouřkové mraky.
30. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
My také spinkáme. Ale za chvíli se jistě zbudí, mohla bych si podle něho rovnat hodinky :grinning:
30. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
skleni, kami, nějak nevím o co tady jde :frowning2:
Kači, to jste se měli super, nějaký supr víkend k výročí nebo příprava na dovču?
holky, nemáte někdo doma spathyfilium, česky lopatkovec? po přestěhování mi to nechce kvést, tak nevím, co s tím?
30. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Já vim Skleni, ale uvědomila jsem si tu podobnost hned, co jsem to tam dala a chtěla jsem to stejně změnit :wink:
Luci měla jsem v profilu podobnou fotku jako má Sklenička se svýma klukama - Radka s holčičkama a holkám se to trochu pletlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
když je takhle horko tak dávám malé pít vodu, mezi kojením, hlavně venku - pro osvěžení. sice každej říká jak se kojeným nemusí a nemá dávat, ale nám to vyhovuje :slight_smile:

Malá teď jí, hltá jak kdyby týden nejedla :grinning:
30. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Mau: my také občas uvaříme čajdu, ale moc ho nechce. Pořád mi flašku plive.
30. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
asi taky zkusím vodu místo čaje. dáváte flaškou nebo po lžičkách?
30. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
mau: taky pijeme vodu a malej vcera dvakrat vyzahnul 60 ml :wink:
30. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
používáme flašku - Avent s jedničkou cumlem, jde jí to hezky, akorát když zrovna nemá žízeň a myslí že je to dudlík, tak se zakašlá :sweat_smile: ale taky vypije jen trošku
luci...jen super víkend spojený s každoroční akcí, spoustu kamarádů a známých na jednom místě:slight_smile:

to pití taky řeším, vodu moc nechce :unamused:
by nás laktační poradkyně hnaly :grinning:
30. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojík holky,
tak my jsme spali dneska do 9 a považuju to za pořádný úspěch, z noci jsem nadšená, vzbudil se jen třikrát, co se týče malého tedy dobrý, ale když jsem chtěla já "vyhupnout" z lůžka, cyhtla mě strašná bolest zad, asi z té nedělní noci, jak jsem od půlnoci jednou rukou jezdila, mám pocit, jak kdyby mě někdo přehnal basebalovou pálkou... :frowning2: Asi také budu muset na masáž, mám na permici ještě nějaké bodíky, tak to asi využiju....

LUci- a v těhu ti paní dělala normálně masáž vleže? Já jsem teda na těch kamenech nebyla, jen na klasické a uplně snad v 6-8.týdnu a paní mě nechtěla vzít vleže, spíš mi tlačila jen na krční níž mín...

Už jsem byla venku, tady u nás celkem fouká chladný příjemný větřík, všude plno mládežníků s vysvědčením :grinning: tak jsem si vzpomněla, jací jsme byli devátáci machři taky... :grinning: zároven si přišla taky trošku "stará" :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Barčo taky si to říkám. Já řešila se svou švagrovou brigádu...ooooooooooooo kde jsou ty časy, kdy jsme byli na brigádě a pak si utratili co jsme vydělali. :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Barčo, to nebylo v těhu ale před, takže v pohodě. Barčo, teda já měla poslední vyssvědčení už pěkně dávno :grinning:
30. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
já mám taky pocit, že je to snad sto let - a to jsem tu myslím nejmladší :confused: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Holky mi pořád spíme, ty jo to dnes nějak natahuje. :sunglasses:
30. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Karolí je dneska taky moc hodná, teď mi klimbá v klíně :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Že by erupce?? :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
asi - jen tak dál :slight_smile: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
skle-tak já jsem si ani nestihla vypít kafe a podívat se na všecky stránky, co jsem chtěla a to zas v košíku šustí... :confused: ale potichu....

maus- co je to nejmladší? já mám letos půlkulaté nározky...hezky to zní, neříct to.... :grinning:
30. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
bram: 24 :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
ještě 12 dní mám 24 taky... :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak to nejste nejmladší mamči. Já jsem měla první ve 22 :wink:
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Barčo ty jsi 11???
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
12.7., to ne :grinning: , starý vystřílený pušky, jak říká můj otecko :grinning:
jsem stejně jak mamka, také mě měla až ve 24....chtěla jsem už dřív, ale mussela jsem počkat, až mi k tomu dozraje i partner :grinning: ale dobrý....chtěl až ve 30....tak jsme to uspíšili o 3 roky
30. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
skle- takže máš taky 25?
30. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Já jsem 11. Tak to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
maus: ondří má taky chlupaté uši ..a fest ....faktem je, že u chlapa se to snese spíš :slight_smile:
btw. já mám chlupaté záda taky - teda jen takové zlatavé chloupky na ledvinách ..a chlapům se to líbí - nebooj :slight_smile:)

sklen: no jo je jasné, že musí alespoň trošičku žárlit ..se to v něm chudáčkovi mele - vidím na kubíčkovi a vzpomínám si na sebe
30. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Holky, ale stejně nejsme IN, prej IN je mít dítě až po 30.... :sunglasses:
Jen nevím, co bych do té 30 dělala!!!! Jako Rak jsem se pro mateřství už narodila... :grinning: :grinning: :grinning: navíc ve zdravotnictví se na nějakou kariéru moc nehraje...by mi dřív upadla děloha!!! :confused:

černý humor...jdu jíst, bo mluvím asi z hladu... :angry:
30. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
já jsme 23 :grinning:
máma tvrdí, že jsem přenášená ..ale já vím, že jsem jen chtěla být lev :slight_smile: (jsem hned po půlnoci :slight_smile:)

bram:nže zdravím tvého otce - prý staré pušky ...a co jsem pak jako já :-O
30. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.