• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
pít mezi koením nedáváme

ono taky u nás není žádný hic - rifle a triko, klidně se snese i dlouhý rukáv

jinak ondří se dneska vykadil do vaničky na plavání :sweat_smile:
ale byl pochválený - že je moooc šikulka - to budou moje geny :grinning:
30. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
baru, takže já jsem IN :grinning:
30. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
bram: já jsem nejvíc IN, teda až po Enze :grinning: :grinning:

hup: ohledně kadění do vaničky, bylo by fajn, kdyby už měli pevný bobek, ten by se jen vylovil :grinning:
30. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
luci+ mis: no vůbec jsme tady taková trendy sešlost :grinning:

mis: k tomu mám příhodu - ségře byly asi 3-4 roky a my byli na koupáku.. noségře se chtělo na velkou ...tak si dřepla do brouzdalište a za chvilenku se v něm houpak takový úhledný hovňous :slight_smile:
tatík to pak lovil a hledal, kam s ním :slight_smile:

což mi připomíná, že ségra se 15 taky připojí
30. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
hup: hezká příhoda :grinning: , to bude mít ségra radost, jestli si to tady přečte :grinning:
a na srazík jsme s tvojí ségrou počítali
30. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
mis: má spoustu dalších zábavných historek :grinning:
proto chci mít děti hned po sobě - a´t si to taky užijou :grinning:
30. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
hup: jj, přesně, taky jsem chtěla děti brzo po sobě,ale císař mi to překazil, takže budou mít mezi sebou + - 2 roky
30. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
mis: no - já taky tak počítám - napoprvé to taky nešlo hned ....uvidíme
30. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mis, Enza už má druhý dítě :grinning: asi jsme tu nejstarší prvorodičky :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak kdykoliv mám Marťu na přebalováku na zádech, tak kope nohama tak, že se posunuje dozadu. a když leží na břichu, tak zas leze dopředu :angry: je to normální?
30. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
No vidíte, holky, jste IN...ale nejvíc IN jsou hvězdy :grinning: 47 jako Bára Basiková nikdo nemá, ne? :grinning:
To vždycky škádlím mamku, má 50, že by to ještě před nějakým čáskem stihla.... :grinning:

Hovnousy ve vodě jsou dobrý....to nám ještě jako nehrozí, pořád kakáme řídko...vaječinkovo.... :grinning:

Je u vás taky tak vlhko? Zdálo se mi teplo, už 2. den prádlo na balkoně, na sušáku a všecko vlhké....to je humus... :confounded:
30. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
luci: Karolí tak cestuje když leží na zádech - dolů a do strany, trochu jako hodinky :grinning:
tady je taky horko-vlhko, hrůza. Půjdem ven až po jídle v 15, snad už bude trošinku líp než v poledne
30. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
lucie - ja patrim taky k tem starsim prvorodickam :grinning: :grinning:

skle - ja mam taky narozky 11.7. a taky budu mit kulatiny, hele co jsi si rekla tvemu at ti koupi na narozky???ja porad nevim co chci, mam vsechno a nic nepotrebuju :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
hup - ty jsi narozena 23.7???
30. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
vcera jsme pokracovali v malovani, kdyz jsme delali minule otisky rucicek, tak jsme zapomeli na nozicky :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=AYA_DXxfiBw
30. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
a jak si Wilda povida s tatinkem .. :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=UoDdyVYQmq8
30. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
magis: krásný videa :dizzy_face: :dizzy_face: malej krásně brouká :slight_smile: Ty tu anglinu teda válíš, bych nepoznala že jsi z čech. Já bych nezvládla snad ani dobrý den :sweat_smile:

hup: bude u vás kde zaparkovat všechny auta?
30. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Mag- úžasné :slight_smile: nějak tak si taky Adámek včera povídal s tatínkem.... :grinning: asi tomu rozumí, ale jen oni dva!!! ty otisky se vám taky povedly...my máme jen z 6.týdnů, co jste na to použili za barvu, ségra mi z porodnice donesla barvu na novorozence, prej jde umýt olejem, houbelec, ještě víc jak týden jsme chodili fialoví celá rodina :grinning:
30. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
maus - vzdyt ja tam snad rekla jen jedlo slovo :grinning: :grinning: Anglicky perfektne neumim, ale vetsinou se dorozumim.
Ma to i sve vyhody, ze ja jsem ceska a muj je anglican, moc se nehadame hi,hi

bram - jsou to vodovky, sehnal mi je kamarad nekde ze skoly..vzdy po tom maleho okoupu a jde to hezky dolu..
30. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
magis: no víc než jedno - znělo to dobře :wink:
30. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Mag- to máš recht.... o víkendu bylo Jen blázni spěchají se Salmou Hayek, ona jako mexikánka spustila v hádce na toho svého španělsky a on byl v kelu.... :grinning: to bych taky chtěla někdy.... :grinning: jak se totiž rozjedu, za rámeček si to nedá......a většinou pak lituju!!!! :unamused:
30. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Magis, fakt super. jinak tu je hic na padnutí, malý má furt žízeń a je mu hic i v krátkým bodíčku :astonished: teď si hraje v postýlce, asi se mu líbí, že je ve stínu. ale ještě půjde do kočárku. :wink:
30. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
ondra cestuje kdykoli v jakékoli poloze i stavu (dokonce i ve spaní)
jinak mele nohama strašlivou rychlostí
by mě zajímalo, kolik spálí za den kalorií :grinning:

mag. jj

mag: nehrabká ti z toho přechodu čj-aj
a vůbec - nemáte bariéru, že on je nativ speaker a ty ses musela učit
jako já občas nerozumím tomu mému ani v češtině :grinning: :grinning:

maus: na pozemek se vejdou tak 3, apřed barák tak ze 5 ....je to v klidu :wink:
30. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Hup- to asi nebude jazykem :grinning: :grinning: :grinning: U nás doma je to podobné....ale člověk si už zvykne....jak je stav, nehladit, nedráždit, jdu radši z cesty, pže bych mu musela střelit vpysk..... :grinning: okamžitě mi tím mrzkým ksichtem připomene svou matku....brrrr!
30. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
hup: tak je to dobrý :wink:
30. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak ondra své otáčení dotahuje k dokonalosti ...otočil se skoro nabříško i v hačce -se z něj pominu :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Malá je dneska kouzelná, celej den brblá a směje se :dizzy_face: konečně po těch několika dnech protivnosti :slight_smile:
Jsem umývala koupelnu - ona se mezitím pokadila až na overálek (měla ten kraťáskovej) tak jsem jí dala jen bodyšo s krátkým a to už má poslintaný a grcla si na něj, no není kouzelná? :grinning:
30. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
bram: taky mě nejvíc dráždí, když sezačne podobat své matce :sweat_smile:

maus: a ještě se dá vjet bokem do zahrady - tam se taky pár aut vejde .... jsme na vás zařízení :slight_smile:
když se u nás sejde ségra + mamka, stoj nám před garáží 4 kombíky (+ můj a manžův) - a to je naprosto běžný stav :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
maus: počkejaž příjde za 15 let zkalená a grcne si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...schválně jestli se udeš tak rozplývat :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
hup: no to nevím :grinning: ale jestli bude po mě (já neumím zvracet, vždy mi je jen pekelně zle) tak to bude fajn :grinning:
hup ty seš taková kuchařka: poraď nějakej fajn recept na krůtí prsa :slight_smile: díky, může i kdokoliv další :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.