• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup - no ja melu vselijak, jsem kdysi zila 2 roky v Recku na Corfu, takze pletu slovenstinu /jsem se tam narodila/z cestinou, do toho anglictina a sem tam mi unikne i nejake recke sluvko :grinning: :grinning:
Muj sem tam zblebtne nejake ceske sluvko, vetsinou ho zkomoli, tak je u nas o zabavu postarano
Minule se snazil rict ptacek jarabacek, holky by jste se nasmaly ho slyset, ho nekdy nenapadne natocim loool

k tomu tvemu datumu narozeni, muj bracha by te bral vsemi deseti..23.7.je pro neho magicke cislo...veri na cislo 23 a uz nekolik let ho to cislo vsude pronasleduje a 7 taky..
Kdyz se dozvedel ze jedna holka, ktera se mu libila se nar. 2.3. tak se do ni zblazinil a zahodil 7-mi lety vztah a zacal s ni chodit a hele, jsou spolu nekolik let, porad zamilovani a uz maji i synacka...
jsi mohla byt mou svagrovkou :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Naše dítě aktuálně objevilo nožičky :grinning: to je divu, si je prohlíží a hraje si s nima :grinning:
30. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahoj holky jsem tu jen na skok....máme doma chaos....manža odjíždí v 16h do teho Chorvatska a ráno se teprve začal balit :fearful: ...byla jsem ráda, že jedu do poradny, páč jeho kde to je, kde to je jsem už nemohla poslouchat.....vrátila jsem se za 3h a on stále ještě hledal šnorchl a brýle...od rána !!!!!!......udělala jsem rychle řízky do toho krmila a uspávala Vojtíška a prala poslední kousky pro Kačku, která odjíždí zítra......holky já se už těším na ten kliiiiiid :grinning:....tak a hlásím míry ve 3měs.......61cm a 5870g....no prostě miminko :slight_smile: ale tabulkový :wink:
30. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
hup- koukám, že je to všude stejné.... :wink:
30. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
enza - to mi pripomina taky nekoho..diva se do lednice na maslo, ale stejne padne otazka..kde je maslo?? Nastesi to ale neni ten muj, ten je jakz takz samostatny :wink:
30. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Zdeni, to máš teda kolotoč, a ještě v tom vedru,to tě obdivuju :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
maus: já se trošku bojím, že bude po mě :slight_smile: ..zatím se projevuje jako malý aktivista, což by tomu nasvědčovalo ....no alefurt lepší než po tchýni :grinning:

se přiznám, že krůtí maso není mému srdci nějak blízké, ale možná by šlo toto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49272&user=160298

mag: no tak to musí být fakt veselo :grinning: :grinning:

ad švagrovka - tam mu řekni, jinak znám ještě jednu - ta je o rok mladší (btw. taky je v anglii :slight_smile:)..jo a pak ještě michal horáček se narodil - ale toho by asi nechtěl, že :grinning:

maus: mi se líbí, jak se iksdní po sobě furt dokola divé témuž - pak přesedlá na jinou věc a zas jí je furt dokola uchvacován :grinning:

bram: je ... mamka to hodnotí: no mi to je jasné, že ti chlapi jsou občas na zabití, ale podívejte se okolo, co tak lepšího se dá najít ....a má pravdu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
fakt je všude takový hic? - tu je 19 st a prší a musím mít rožnuto
30. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
teda jako rozsvíceno - pro čecháčky :grinning:
30. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
hup: dík za recept :wink:
tvoje mamka má pravdu :slight_smile:
tady je asi 30C a hrozný dusno...až se dítě dojí tak půjdem ven, na nákup a na prochajdu
30. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
hup - co jsi dostala na 30-tiny od Alana??? Muj se me porad pta co chci a ci ja vim co ja chci???Jeste jednoho sviste doma bych chtela :grinning:
30. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
maus: to je divné, že i u vás - jste relativně blízko :confused:
30. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
ááá, už hřmí, tak snad nezmoknem :confused:
30. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
to jsou rány - asi ještě počkáme :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Nelča se zase po zádech plazí směrem nahoru, dolů minimálně, večer ji dám do středu postýlky a než si jdu lehnout, tak je tak o 20cm výš

maus: tak nožičky malá ještě neobjevila, ale na to se těším až na to přijde :wink:

hup: rořnuto x rozsvíceno .... spousta vtipných příhod, češi se vážně chytají vyjímečně :grinning: a ještě je taky dobré slovo "šufánek", to se taky nechytají :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
maus: tady hřmí od rána,ale bouřky jsou asi všude jinde okolo, jen ne u nás :unamused:
30. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
padají kroupýýýýý snad to auto přežije :confused: :fearful:
30. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
maus: tak to držím palce, ať to auto přežije bez úhony :confounded:
30. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
mis: díky, hned jak se to přežene tak valíme ven, to jsou rány od těch krup, venku bílo, no hrůůůza :angry:
šufánek je dobrej :grinning:
30. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
hup: 19 stupnu? :sweat_smile: Co bych za n dala, tady je 33 ve stinu, venku skoro ani zivacka, kdyz kouknu z okna :confused:

mau: obcas delam kruti prsa na houbach, ale recept po mne nemuzes chtit, vzdycky to vyjde trochu jinak :wink: Ale udelam platky, zaleju vodou, nejaky koreni a koupeny zavareny zampiony. je to docela dobry :wink:
30. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
saru - a velbloudy uz z okna nevidis? :grinning:
30. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
magis: uz neeee, uz se odesli past jinam :grinning: Skoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted by tu meli idealni pocasi, jen ta oaza chybi :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
magis: ty videa jsou uzasny :dizzy_face:
30. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
hup - jak jsi psala, ze Ondrasek kope nozickama tak nejak takhle???

http://www.youtube.com/watch?v=-Ck1HuV7vWY

je zajimave, ze Wilik to dela jen kdyz je bez plinky
30. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
saru -dekujeme, je to sem tam lepsi nez fotky
30. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
saru: dík za tip :wink:
magisa: takhle šmrdolí nožička Karolí pořád, zrovna teď taky :grinning: jí vždycky říkáme že maká :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
mis: švagr je z františkových lázní ..a občas je u nás v rodině ztracený ..hlavně když dělalněco u strýce, což je generace sedmdesátníků ...pak přišel za ségrou, že něco odkýval, aleže moc neví co :grinning: :grinning:

mag: jj ...chvílemi sprintuje ještě víc, pak poleví ....je jak na spiningu :grinning:
30. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
mag: tak tohle je Stepinova celodenni napln :grinning: Je porad tak akcni, fakt nevim po kom. Pravda je, ze ja, kdyz se citim dobre, jsem taky dost akcni, ale manza ten moc ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak my jsme po procházce, slečna je vyhajaná, ale hlavně AUTO TO PŘEŽILO :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
mau: tak to je fajn :wink:
30. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.