• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojte. Zdravím v tomto příšerně teplém dni...Je k padnutí.

Moc jsem toho teda nepřečetla, ale doufám, že jste všichni zdraví a krásně rostete.

Náš Honzík měl píšerně suchou kůži na hlavě a oloupala se mu i s vláskama, takže je pěkně vypelichanej..vypadá jak po náletu :grinning:
30. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
jé, ahoj Market :dizzy_face: jak se pořád máš? Jsou na tebe kluci hodný?
Karolí má taky na hlavě takové ty šupinky, ale zatím se jí to moc neloupe. Ale zezadu hlavičky má vyšoupaný satelit :grinning:
30. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
maus: super, že to auto přežilo :wink:
market: ahoooooj, co zkoušky? všechno hotové?
taky máme šupinky nad čelem, už podruhé, tak snad už se vyloupne :sweat_smile:
30. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Mau :grinning:
Kluci jsou v pohodě. Mía je zlatíčko a Honzík taky. Musím ale už konečnš koupit ten baby calm, nebo se utrápí.
Ty šupinky se ho drží pořád, hlvu má šílenou chudák....No hlavně že sme zdraví, zbytek se doladí :slight_smile: Karolínka je sladoučká :dizzy_face:
30. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Mis, ahooooj :slight_smile: ještě mě čeká matika..tu jsem raději vynechala, takže se budu ještě dřít matiku...no alelepší než ještě něco dalšího..díky za optání..
Jinak Honzíkovi právě ty šupinky nějak zmokvaly..hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to lepší...
30. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
market: děkujem :dizzy_face: Honzík je taky kus chlapa, nemáš čas hodit nějaké nové fotečky? Jinak mu to zkus mazat olejíčkem, ale to asi děláš, co.

mis: tak jsem zvědavá co se z těch našich dětiček vyloupne :grinning:
30. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
jj, dodám :slight_smile:

Mažu to je jasný, ono se stím stejně nic jínýho dělat nedá...jako je tolepší, ale přes den se to vysuší a já zase nechci, aby byl celej den mastnej..ale asi budu muset častěji
30. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
ahoj market, hvezdo jasna :dizzy_face:
To je fajn, ze Te kluci nezlobi a jste vsichni v poradku :slight_smile: My se teda neloupeme, tak nemuzu poradit..
30. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
zmokvaly? to je hustý, Nela je má jen suché, tak prostě mažu, aby se to rychleji oloupalo

market: držím palce s matikou, to zvládneš, hvězdo :wink: , ostatní hvězdy ti budou držet palce
30. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahooooooooooooooj, tedy vy jste toho napovídali.

Mag: mě bude 26 :wink: téééééééééééééééédaaaaaaaa, to jsou nádherná videa,jsem tu hodila kroupu z toho jeho šlapání. To musím ukázat manžovi, fakt to nemá chybu.

Jinak tady to pere až hnus. Jsem si zase pěkně doopálila :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky,
na ty šupinky na čele a hlavičce doporučuji obyč. modrou niveu, namazat ono se to vysuší / z vlásků vyčesat/ takhle pár dní po sobě a je klid. Mazat klidně i přes den. Ještě mi pak na to doporučili sádlo, ale to jsem nezkoušela
30. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Markééééééééééééét no čáááááááááááááááááááu, to je taky dost, že se ukkážeš hvězdo. my jsme také měli šupinky, ale už je to super, já jsem mu to namastila a pomalu vyšela všivákem.
30. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Teda niveu, já jsem trdlo. Modrou Indulonu!!!! pardon
30. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Micha, v klidu, nicea je taky modrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
mich: nivea je taky modrá :grinning:

jinak pidišupinky máme taky, ale ondří má dost vlásků, takže to nejde skoro ani vidět
30. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
30. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Micha, já právě vyčesávala a vyčesávala a ted je proplešatělej příšerně...jako jeden pramne sem, druhej tam, pak pleš, no děs...ale asi by mu to vlásky vypadaly i táák
30. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
nám všichni říkali, že vypadají ...a já tvrdila, že nedáme ...a zůstaly- holt síla myšlenky :slight_smile:
nemáme ani kolečko oleželé
30. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Oni by tam ty stroupky ani šupinky být neměly, proto mě na to upozorňovala doktorka. A tou indulonou se to vysuší a je to pryč raz dva

Modrá je dobrá :grinning:
30. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
ségra to tatlala nějakým bílým sajrajtem - kuba byl jak od vápna ..ale už nevím, co to bylo
30. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Možná bílou indulonou? :grinning:
30. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
mich :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Market a Mich nazdárek, vy se tu ukážete jen občas :wink: taky máme na hlavičce šupinky, vypadá to, že máme doma blonďáčka a ne brunetka :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
30. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Luci krásné fotečky máš. Moc vám to tam sluší. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Hoooolky,

musim vám něco ukázat! Fífa dostal novou hrazdu, do který musí bouchnout, aby hrála! A je z ní úplně hotovej! Už to posloucham celou hodinu :slight_smile: Rychle to pochopil! :wink: Ze začátku nevěděl, ale po chvilce na to přišel :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=I0EYtLc7nkc

Dočtu vás večer, jsme celej den venku a teď pujdem koupat
30. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
holky, mate u fiserky takovou tu fialovou priserku? Nevim, jak je to mozny, nebo mozna to vasi prcci uz taky delaj, ale me to prekvapilo: on uz pochopil, ze hraje na zatahnuti a parkrat uz se mu povedlo ji pustit :slight_smile:

niki: sikulka Filipek :dizzy_face:
30. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Niky no ta je super, teď mě docela mrzí, že jsem objednala deku, tohle by se mi líbilo pro Vojtíka víc. Prosím tě, co j to zaz značku???
30. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Saru:: měli jsme, ale já jsem byla tak šikovná, že jsem to ztrhla :confounded: :confounded: :confounded:
30. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
skleni: stane se :wink:
30. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.