• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
NO jo, ale mě docela často, tohle bylo už druhé zvířátko :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
30. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
skleni: :grinning: ze na tebe poslu ochrance zvirat :grinning:
30. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jo, vždyť oni to dělají na prd. :frowning2: Člověk za to chytne a je to včoudu. :rolling_eyes: :sweat_smile:
30. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
skleni, hrací deka ho taky nebere.. ta nic nedělá... tohle je Fisher price, z MMB za 350 :sunglasses:
30. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
saru: já ji blbě přiheftla tím sucháčem a ondra ji akorát strhnul ..ale asi se snažil o totéž :grinning:

sklen: ale nestrhnul to asi jako ty :slight_smile: ....on to jen odlepil od hazičky

mi to nenačítá fotkýýýýýýýý
30. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Nik: už jsem jí taky našla, ale dražší. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Hup: no jo, já jsem prostě hvězdááááá
30. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Hup, ted jsi mi na MMA vyfoukla tričko :angry: :grinning:
30. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Magi, ty videa jsou boží! Sem si myslela, jak sebou Fífa nemrská, ale na Wildu nemá! :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, krásný fotky! Hlavně ta rodinná :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
luci: sorráč :grinning:

já nehraju ..mi se ty fotky nenačtou
30. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hup_ vydrž prťka vydrž

Nky, no ta je super, ale já nejsem na aukru zaregitrovaná, nevím, jak to tam chodí. :cry:
30. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
úž
luci: hezký :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahojki holky,
tak jsem právě uspala dítě, byla to dneska fuška, uf :unamused: snad UŽ spíme...
Odpoledne jsem byla na návštěvě za kamarádkou v porodnici, která právě včera porodila holčičku Valerku, tak jsme tam byly za plačky, nějak zapracovaly hormonky.... :grinning: Pár nových foteček...

http://brambora20.rajce.idnes.cz/3.mesic/#album

Luci- mám v autě už připravenou autosedačku pro Martínka na srázek :wink:
30. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Děkujeme za hodnocení :slight_smile:
Nikulko, hrazdička je super, Fífa to s ní umí :slight_smile: a nevadí ti, že to pořád hraje?
30. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Barčo, tak to by mě zajímalo, co by se mnou udělal pohled na novorozené miminko :slight_smile: s tou autosesdačkou to je super zpráva! taky někdy spolu můžem kočárkovat, budu v OV týden. Adýsek je super, a jaké má líčka :grinning: Konečně vím, co je to spát v luku.. náš spí furt na zádech, takže tohle nehrozí. Adámek se do toho sám otočí? a to spí v košíčku?
30. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
30. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Luci, to je foto z dneška, PROTO jsem to zdokumentovala, pže spal od půl 12 do 15hod (!) :astonished:
Pořád jsem se na něj chodila dívat, zprvu se párkrát zavrtěl, tak jsem povozila a pak vytuhl...a pak se akorát tak otočil, jak je na té fotce... :grinning: akorát, že jak poprvé tak usnul na dlouho se pak vzbudil, nakojili jsme a nechala jsem ho dle zvyku posedět než vytráví a pak se vrtěl a protivně kňučel, tak jsem ho vzala....a BYLA DOMA....poprvé byl durchem durch... :sweat_smile: tak jsem si nadávala, že v tom musel sedět...
Jasnačka, klidně půjdem na prochajdu, jak tu budeš? Na které ul. bydlí vaši ve Výškách?
30. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
naši bydlí na Výškovické, je to mezi Albertem a Karin :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
aspoň uvidím, kolik místa v kočárku má Adámek, jestli je na tom stejně jako ten náš. :grinning:
30. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
hup ty fotky jsou stejné, Ondrášek má velikou pusu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Luci, jako fakt??? :astonished: Tak to jsem vyrostla o pár kroků výš....naši bydlí taky na Výškovické, v těch věžákách nad Karin, v tom blíž Karin. :grinning: dobrá náhoda, vid?
a na kterou ZŠ jsi chodila...já na Lumírku, ta už neexistuje, je z toho Báňa :confounded:
30. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Hup- nádherně se směje....před chvílí jsem chtěla natočit, jak si vykládá Adámek s tatínkem, je to buchec :grinning:
30. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
holky to je humáč kolik toho stihnete nakecat, já fakt nestíhám, kde na to berete čas??????? vy nevaříte, neuklízíte nebo máte po ruce babičky???? já zapoměla, vy jste ty HVĚZDY

no já se taky přidávám k těm IN - též jsem měla dřív třicet¨a pak až byl Lukášek

Ad loupání a šupinky - tak to nemáme a máme všechny vlasy - tmavé. A vzadu vprostřed hlavinky má krásný vír

Hup - je fajn že máte tolik místa na parkování, já mám kombíka a k tomu ještě někdy problém zaparkovat

jinak u nás taky bylo dnes kolem třiceti a dusno a kolem šesti přišla děsná buřina a slejvák, jsem zrovna byla v tesku na nákupu, tak jsem tam musela zůstat a tím pádem jsem měla čas si vyzkoušet sukně a hned mi jedna zkončila v košíku - smůla, to počasí to tak chtělo :grinning:

jinak Lukáš byl dnes docela ubrečený, asi to dusno a i večer jsme měli problém ho uspat, ale už hajá, tak mu to snad vydrží až do rána

jinak holky máte supr fotky a videa

dodatečně Šárce vše nej k svátku
30. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
omlouvám se za chyby a děsnou hrubku, pokusím se, aby se to už příště nestalo :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Luci, jde to vypnout, nebo ztlumit :wink: A neva mně to... Pokud je Fífa šťastnej a spokojenej... :sunglasses:
30. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Našla jsem v mobilu ještě video z porodnice, tak se koukněte na tu mojí malou sovu, neměl ještě 24 hod., omlouvám se, blbě tam kecám, celá pomatená z té euforie novomateřské :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=uYiZEZKssk8

a tady paseme koníky a "strašně" se nám to líbí, tomu se říká totální nespolupráce :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=ocBqQiArVWI

jo, je to hrozná kvalita, je to mobilem, podotýkám...
30. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Chojky, dneska 1... :slight_smile: Ale předpokládam, že ještě po kojo jdem spát... Dnes teda ee noc, vstávačka přesně po 3 hodinách!!!!!!!!!!!!! 22-1-4-7... Nevim, co blbne... A to jsem si ho v tu 1 vzala do postele... :unamused:
1. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
nazdárek, my dnes vstávali s taťkou, Martínek měl dobrou náladu, tak to dobře začalo.
Barčo, jo je to děsná náhoda, v Ostravě se nepotkáme a tady jo :slight_smile: Adámek byl malinkatej :slight_smile: a teď už vím, kdy se narodil :sunglasses:
Jitul, snažím se dělat všechno, co domácnost vyžaduje a babičku tu nemám žádnou :grinning: jak říkám, internet je pro mě relax a bez relaxu se nedá žít :grinning:
Nikulko,, vstávámí po třech hodinách bych chtěla. marťa po ránu vstává co 2 :confounded: Dnes se ale překonal, první kojo 3:45 - to byla ještě noc :angry: a pak až v 7,
1. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
jůůů, krásný fotečky a ještě hezčí videa a ty nejšikovnější dětičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak dobré ráno. Včera byla Karolí úplně nejzlatější hodný vysmátý mimušo, ale večer byl problém. nemohla usnout a pak se vzbudila s pláčem :frowning2: vzhůru byla už před druhou hodinou, ale ještě usnula, kojo ve 2:30, v 5 a pak už spala asi jen hodinu. ale teď už je spokojená, brblá si, před chvilkou jedla a usnula, tak snad bude dobře :slight_smile:

se těším na ten srazík :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Mauško, taky se těším a snad bude hezky!!!!
1. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.