• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis, ale vypadá na 9 kg :grinning: Čiko má 5 a nepřijde mi velkej :wink:
25. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím po krásném víkendu.
byli jsme na chatě, emi byla jak u vytržení, všechno musela pozorovat. v noci spinkala krásně, ale přes den skoro vůbec. tak ted naspává. dnešní no uplně super, usnula po osmé a vzbudila se ve 4:15, po krmení usnula, vzbudila se v půl 7, kolem 8 se zase najedla, usnula kolem 9 a ještě spinká.

v těhle vedrech je v kočárku bez čepice, v kratáskách a někdy i body s krátkým, pořád jí kontroluju, jestli není studená nebo horká.
mažu jí pro jistotu části tělíčka, která nejsou pod oblečením ochr. krémém daylong

kettm...čepici taky nesnášíme, to je vždycky řevu...

taky jsem jí zkoušela dát pít vodu, ale moc nechtěla. tak nevím, fenyklovej čajík dávat nechci, ten dávám jen po lžičkách před jídlem, a ovocný asi ještě nemůžou nebo jo? nějaký dětský...

jinak holky, včera jsem při prochajdě našli 3 hřiby a 2 kozáky...tak byla k večeři smaženice :wink:
25. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Kaca: já si myslím, že pro mimi od 1 týdne je dobrý výběr čajíků. Čajík bych určitě dávala, kort když je takové horko.
25. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
mis: aha ..tak to ne ...má tam jen takový hrbek a zabarvený jako modřina

sklen: tak můj manža je takový frfňa a navíc nekonfekční velikost, že mu oblečení vůbec nekupuju sama

lucy: jak to přišlo, musí to jednou odejít :wink:

sklen: jako manža jí má jednalk částečně psychického původu - jeho hysterická matka vyvařovala i prkýnka, když byla ptačí chřipka .... pak ji má samozřejmě neléčenou (do mého nástupu :grinning:)
25. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
sklen a jakej dáváš ty?

hup...mám ten samej přebalovák co ty, a emi už se taky občas kopne o tu hranu. to je fakt nedomyšlený, přitom je to fajn vynález, ale tohle švédi fakt podcenili...
25. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
hup: tak to je dobrý blázen. Ona je fakt asi magor :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Kaca: já zatím nedávám žádný. Plně kojím, tak to není třeba, ale mudr mi říkala, že když jsi na UM tak doporučuje přidávat čajíčky, aby nebyli drobci dehydratovaný. Sestřenka dávala, i když kojila, tak Větrníček od Čajánku. My jsme kupovali HIPP, ale když už začal víc pít, tak jsme kupovali leros nebo megafit.
25. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
vyvařovala prkýnka??????? :confused: :confused: :confused:
25. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
kaci: no já už honepoužívám ...prostě nechápu, proč to dělají tak prťavé ..přece ho budeme potřebovat i v roce ...no a to už musí být malé i hodně malým miminkům :sweat_smile:

sklen: ale nevyvařovala to dětem, ale sama sobě ...no spíš než ptačí chřpka se jí týká nemoc šílených krav :grinning: :grinning: :grinning:
kaci: jj ...holt musí být na sebe opatrná, ne :grinning:
25. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
25. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojte,

pokud Vám je už ten přebalováz z Ikey malý, tak doporučuju oslovit nějakého šikovného stolaře, mi si na tu konstrukci nechali udělat nádstavec, za prvé z vyššími boky, aby se neskutálel a hlavně delší a prostornější a vydržel do 1 1/2 roku...

Hup - btw. nechci ti do toho kecat, ale pokud chceš to štěně, tak ho zkus dokopat k Opletalce, o víkendu jsem se viděla se sousedkou a ta už jede na homeopatikách od ní a říkala, že konečně po létech může dýchat...

Skle - co bys čekala od baby, co si na návštěvu přiveze svoje vlastní peřiny :grinning:

Já vám tak závidím ty miminka, tohle vedro je fakt peklo, málem jsem nedošla pro obědy jak mi to dalo zabrat...
25. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak jsme zpátky z kalmetizační ordinace, nic nám na to neřekli, jen jí ten bolák propíchli, vymáčkli a zalepili, Nela řvala jak tur (pro ni neobvyklé, ona totiž vážně brečí výjimečně), muselo to bolet, já nekoukala, protože by mě asi kleplo :frowning2:, za týden na kontrolu

zanka: vydrž, ale nezávidím ti to :wink: , však to máš za pár, psala jsi kdysi, že se cítíš na to, že to bude dřív, že?
25. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky, co myslíte....bude moc vadit, když Baby calm naředím převařenou vodou? tady u nás na vesnici vážně kojeneckou vodu nemají a nechce se mi kvůli tomu do supermarketu do Chomutova
25. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
zanka: hele ..už máme huberta ... běžně knitlá kočky od sousedů ....ono to funguje
včera dokonce okukoval irského vlkodava ...tak jsem mu líčila hned veselé historky s tímto plemenem ..pozitivní motivace musí být :grinning:

zanka: no to máš z toho, žesi neumíš pořádně naplánovat přesné datum porodu :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mismar - myslím, že to rozhodně neva, spíš naopak, pokud nemáte nějakou vyloženě hnusnou vodu, tak si myslím, že je lepší používat tu převařenou než kojeneckou v lahvích...kdoví kde to skladují, leží to tam taky kdoví jak dlouho a v jakých podmínkách, svítí na to slunko, pak zase zima, takže si nedělám iluze, že je ta voda až tak výzarně kvalitnější než ta převařená z kohoutku

Hup - tak uvidíš a už máš nějakou rasu vyhlídnutou??? :slight_smile:
Jo, ty aby sis nerejpla.... Jsem to říkala Opletalce a měla podobnou reakci, taky mi řekla, že jsem úplně nemožná, že to nevím, kdy budu rodit, že má plno jiných aktivit a potřebovala by se podle toho zařídit a že ji tam blokuju svým porordem :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
zanka: jj ..sobecká až do morku kostí ...všichni, aby se snažili uhádnout, kdy madam milostivě porodí :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
vybráno uý mám -toho vlkodava a nebo bloodhounda :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
zanka: dík, myslím, že převařená bude OK, já ji normálně piju a na ničem senám neusazuje vodní kámen, je měkká

hup: teda ty máš vybrány husté rasy :grinning: , na mě moc velké
25. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
mis: jsem trošku megaloman ..ale mám 3000m zahradu ..tam by se nějaký jorkšírák ztratil :grinning:
25. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
hup: tak až tě pojedu navštívit, tak vezmu tu naši potvoru, aspoň se u vás pořádně proběhne :grinning: :grinning: , ona je sice středně velká, ale hyperaktivní,ten tvůj budoucí vlkodav by ji rozhodně nedoběhl :grinning: :grinning: ,naše Berta je fakt dobrá :wink:
25. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
mis:slight_smile: ..no vlkodavi jsou docela lenoši :grinning:..takže tomu i věřím
jako klidně ale budu brát jakéhokoli psa ..já dělala asi 11 let kynologii - měla jsem občas i tři py - ovčáky - no a pak si narazím alergika ...chápš ...takže když potkám nějakého známého z dřívějška, co mě dlouho neviděl, jenaprosto v šoku, že nemám ani jezevčíka
ale jak říkám ...pracuju na tom :grinning:
25. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
takže jsi v kynologii sběhlá, že? další důvod vzít k tobě Bertu, aspoň mi v něčem poradíš, my jsme s Martinem oba začátečníci a pořídili si bláznivou borderku, ale začíná se konečně zklidňovat, takže i ta práce s ní je lepší a lepší, ale stále sejí plete "ke mě" a "k noze", hodně musíme používat gesta rukou, aby věděla, co je co :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
holky zdravím

mám malého s tchýni venku tak mám chvilku.

včera jsmezažili teda pěknou hysterii, jak krmíme lahvičkou, tak malý ji od rána nechtěl, furt brečel, i když jí měl v puse akdyž jsme mu jí vzali, tak řval ještě víc, ale pít nechtěl, tak jsem usoudila, že to asi bude tím mlíkem, že zítra nám končí šestinedělí a třeba dostanu menstruaci, tak mu mé mlíko nejede, tak jsem dělala nutrilon, ale dělal to i s nutrilonem, dokonce jsem mu i čaj dala a furt to stejné - hysterický pláč skoro celý den asi s pěti 20-ti minutovými přestávkami kdy utahaný upad a spal, ale po dvaceti minutách nanovo - pakárna. Za celý den se do něj dostala pouze 300 ml a dneska jedem nanovo, i když teda už tak nebrečíme, ale spíme - asi z únavy a hladu, ale jídlo si dáme tak 20 ml a zase děsný řev - jsem na infarkt
25. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
jitu: bude něco ve vzduchu ....když si odmyslím tu lahev, jakobys popisovalaondru ..je fakt k zulíbání :angry:
tak si pořád připomínám, že hlavně, že je zdravý atd.

konečně jsem houklidnila v šátku ..ale otázka je jak dlouho mu to vydrží ..snad nezase jen dvacet minut :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Jitul, to si teda užíváš.. náš sice jí, až moc, cca co 90 min. ale zas furt brečí a kňourá, nic nezabírá :confounded:
25. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
no nejhorší je, že od zítřka do soboty jsme tu sami bez taťky, tak nevím, jestli si to někdy nehodím.. to bude psychický teror :angry:
25. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
luci: no tak to manža jede jen čt-pá
a teď mi frajer vola, že by v pátek večer někam šel ....se asi po*
jako chápu, že má nějaké pracovní povinnosti ...ale v tom případě v takovém týdnu nemůže jít pařit
fakt se někdy chová jak svobodný bezdětný
25. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahojky vsem :wink:
To je dneska hic, ze by jeden pad :slight_smile:
Nas Stepino je dneska taky trochu podrazdenej, ale neni to nijak hrozny, nastesti :slight_smile:
Par dalsich fotecek (ksichtiku):
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vReferer=
25. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
mis: vas kocour je bozi :dizzy_face: :dizzy_face: To nase potvurky si zatim drzi lehky odstup, ale obcas prijdou, Stepulu ocuchaji a zase jdou :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
zanka...dobrej nápad s tou nadstavbou na přebalovák ikea, něco zkusím vymyslet...nemáš fotku, jak jste si to nechali udělat?
25. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
hup, no můj jede pracovně a bude se snažit rychle domů, tomu věřím. zatím beze mně nikam nechce :grinning: na návštěvy chodíme spolu, nakupovat taky, tak to je fajn.
25. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.