• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoooj, u nás noc teda nic moc, malá šla spát ve 20:30, ale pak se vzbudila v 1:45 a ve 4:45 apak už nechtěla spát, od té doby je pořád vzhůru, tak od půlnoci jsem už 3x kojila, dost neobvyklé... celkem čučím, že je i celkem vpohodě, že není protivná,když je vzhůru už 4 hodiny :confused:
1. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak u nás krušná noc, kolem desáté jsme znova uspali, a vzbudil se děsným hekáním v 1:30 a pak v 2:30 a tak jsem mu zase hodinu cvičila s nožičkama až se z toho pokadil - hrůůůůůůza, kadí vaše děti zeleně?????? to byla brčálová zelená, ale papá prozatím jen nutrilon, tak jsem relativně v klidu. no a pak se vzbudil v 5 a pak v 7:30 a teď ještě zamouřil oko, tak jsem zvědavá na jak dlouho. Kdy mu ty prdíky přestanou vážně nevím, ale děsně se na tu dobu těším, ale to beztak bude, až mu začnou růst zuby, tak to vezmem asi jedním vrzem
1. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
já se taky na srazík těším, je to přesně za 14 dní.
1. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
jitul: to říká manža taky, že sotva přestane bříško tak začnou zuby :grinning: tak snad nebude tak zle :slight_smile:
Jinak já to mám s netem jak Lůca - je to relax. Manža je furt pryč, tak surfuju :wink: Jinak stíhám všechno, ale spíš se mi nechce, průběžně uklízím, nevařím denně (jen pro mě to nemá smysl), babičky k ruce nemám, ale malá je hodná tak se to v poho dá. Teď třeba si kope v lehačce a bublají jí gatě - budu muset to smradlavé nadělení přebalit :sweat_smile:
1. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Maus...co budeš připravovat na ten sraz???? uvažuju, co bych měla dovézt já
1. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
jitul: já právě nevím. Holky budou hodně péct, tak ať toho zase není moc upečeného. Nic mě nenapadá...
1. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky, jsme zpet z trimesicni kontroly, malem jsme u pani Dr. chcipli vedrem, malej je zpocenej a my s manzou zlity :slight_smile:

Naockovani nejsme, na raminku ma jeste cervenej flicek, takze to pry radsi pichnem az za mesic, ockovani pry nikam neutece a ted v tech vedrech by mohl mit i vetsi reakci, takze to nechame za mesic :wink:

A co se tyce vahy a miry - myslim, ze mame rekord :grinning: :grinning: :grinning: 7, 05 kg a 67 cm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pry mame ukazkovy psycho-motoricky vyvoj tak na 4-5ti mesicni dite :sweat_smile: Stepula se tam rozkecal a doktorka valila oci, pry jak uz zacina vydavat slabiky, tak mame cekat, ze bude mluvit fakt hodne brzo. ALe to me neprekvapuje, naznacovala to uz minule :slight_smile:
A na to, ze je tak velikej, tak je pry neuveritelne pohyblivej. Pase ukazkove a pretaceni na zada pry dela dobre, takze uz ho klidne mame nechat, kdyz se do toho hrne, hlavu nezaklani, takze je to spravne. Mimoto uz pry hodne smeruje k lezeni, muze uz se stat, ze kousek po dece, kdyz se bude mit o co zaprit, zvladne :confused:

Tak jsem z toho trochu vyvalena, snad trosku zabrzdi, nebo bude za mesic sedet :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale mame ukazkove miminko, tak jsem rada :dizzy_face:

Zitra nas cekaj kloubky a v patek pro jistotu kontrola na kalmetizaci s raminkem, takze tyden doktoru :unamused:
1. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
saru: gratuluju k macatýmu šikovnýmu mimi :dizzy_face: To je teda machr, že toho tolik zvládne :slight_smile:

Karolí se zatím přetočí jen na jeden bok a už začala pěkně pást koníky (ještě má zaťaté pěstičky) a je ukecaná. tak jsem zvědavá co dál :slight_smile:

Tady je teda snad ještě hůř než včera, i v noci bylo hrozně. malá spala jen v bodyšu s krátkým nejdřív odkrytá a pak trošku zakrytá, jak bylo vedro. Je to hnus
1. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Saru, to je prima, že je Štěpula tak šikovnej :sweat_smile: U nás je pokrok, když malý u doktora nebrečí, natož aby povídal :grinning: . ale v tomhle horku by mu nemuselo být zima, jak je tam nahatý, tak možná taky začne :sweat_smile:
My tu máme taky vedro, jdu větrat auto.
1. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
mau+luci: taky jsem koukala, co tam vsechno predvedl, az jsem si rikala, ze si mohl neco nechat pro sebe, aspon by z nej pani doktorka nebyla tak vykulena :grinning: Pri paseni uz Stepula ma pesticky roztazeny, ale myslim, ze je to diky tomu, jak jsme s nim byli na tech par rehabkach, od te doby mu jde vsechno nejak rychle. Myslim, ze ve 3 mesicich je naprosto normal, kdyz je maji jeste v pest.
Ale i tak si stojim za tim, ze je to lenoch lina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

On tam ale pobrekaval, byl mu hic, ale do toho i povidal. Ne nejak moc, umi to vic, ale i tak doktorka koukala. Ani ne tak na to, ze si povida, spi na to, ze vydava slabiky. Taky jsem si toho u nej vsimla, jenze jsem si myslela, ze je to normal :wink:
1. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Prekvapila me ta jeho delka, to se nedivim, ze jsme na 74 uplne ve vsem. Vahu tu jsem cekala, hlavne mel v sobe zrovna 180ml jidla, takze to mu mozna trochu pridalo, ale tech 7 kg jsem cekala, kdyz jsme pred mesicem meli 6,3. Ale hlavne se vytahl o 4 cm za 4 tydny :sweat_smile:
1. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Saru teda to je macek :slight_smile: Včera sem taky někdo psal míry, žejo? Kdopa to byl??? :slight_smile:

Koukam, že blbou noc nás mělo víc... :unamused: To bude tim tlakem a dusnem...

Fífa se ještě nepřetáčí, ani na bok... Tak uvidíme, co nám řeknou na tý neurologii...

Hádejte, co tu paříme.. Jojo, hrazdičku :grinning:
1. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
co dáváte mrňatům na ven, v tomhle hicu? My máme bodyšo s krátkým, ale myslím že třeba jen tenký šatičky by taky šly, ne? Je fakt hrozně dusno
1. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
niki: hrazdička je krásná, za ty prachy fakt SUPER :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahooooooooojky

my dnes měli taky noc na pytel. Vstával 3x. Nějak mu začalo dělat problém usínání. No snad se vrát do normálu.

Saru: no to je macík.

Já jsem se domluvila s mudrou tady u nás a půjdu si ho tam ve 3 měsících přeměřit a převážit, jsem na to fakt zvědavá.

Barčo, krásná videika, moc hezky vám to jde. To Vojtík je pěkně línej. Když ho dám na bříško, tak buď začne hejkat, a nebo tu hlavu jen tak položí a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
sklen: Karolínka na to taky dlabala a radši slintala na deku, ale teď už jí to jde pěkně :slight_smile: on se zlepší, uvidíš :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Holky, jeste jsem zapomnela - obvod hlavy je 43 cm :grinning: :grinning: A vite, co jeste doktorka prohlasila? Ze na to, jak je dlouhej, tak jeste moc nevazi, pry absolutni prumer :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Mně by zajímalo, jestli by byl Fífa po UM ještě tlustější :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
niki: :grinning: :grinning:

Pry u takto malych deti by mel zhruba odpovidat 1 cm tak 8-15 dkg, i kdyz je to samozrejme individualni. ALe tim padem jsme fakt v prumeru :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Mauško, my šatičky mít nemůžem, ale joinak bych je dala :slight_smile: mám bodynko. tak teď jsem si dala.. jedu do Lidlu nakoupit, ještě jsem zapomnměla odbočit, ale zvládla jsem to, dojedu tam, a zjistim že nemám peněženku :angry: a nikde jinde nemám penízky bokem, takže hned zpět. no aspoň jsem se potrénovala :frowning2: a malej spí, tak to je pozitivní :grinning:
1. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Saru, když to tak počítám, tak máme spíš hubenější mimi, vychází to asi 8,3 dkg a nedivím se, kytečky má pěkný, ale jinak moc faldíčkový není :wink:
1. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
luci: to jsou stejne jen ty lekarsky tabulky a ty ja zcela ignoruju, neb ma duvera ve vetsinu doktoru neni moc velka (slusne receno) :wink:
1. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
LUci ty jsi jak já. ale já pěněžnku měla, tak si nakupuji nakupuji a zjistím při placení, že nemám ani floka, manža byl nakoupit a vše mi vybral a už nevrátil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
saru: jasná věc, já to taky neberu. Když jsem s Daníkem chodila u nás v městě k mudře, tak to bylo pořád, no ten je macatej, ten je oplácanej.... bla bla pořád do kola.

Teď chodím do JH a je to lepší, je sice starší, ale dá se s ní super vyjít a Vojtík se jí moooc líbí
1. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
skleni: ta nase je vtipnejsi, neb ta tvrdi, ze oplacanej vubec neni :grinning:
1. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Saru: hele já vyfotím malého a dones jí ho ukázat, co na něj řekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
skleni, kolik vy vlastne merite a vazite?
1. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Ale mě jinak taky přijde, že cvalnatí nejste. Když držím Vojtu, tak mu ta druhá brada přetýká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsem o dost kratší. Asi bude krapet menší, než je Dandula. Ten ty tabulky strčil do kapsy :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
tak teď jsem malého vytáhla z autosedačky a měl chudáček na sobě krůpěje potu :angry: to se mu asi hezky nespinkalo, v kočárku to větrá, to bude lepší :wink: Jinak Martí má taky druhou bradu :grinning:
1. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
skleni,
on Stepula byl jednu dobu oplacanejsi, ale cim vic se hejbe, prijde mi, ze uz nema takovych faldiku :wink:
1. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.