• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru my jsme ve 2m 1 týdnu měli 6,5 kg a 60 cm. tedy ale faldů máme dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jo, když mu chutná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci: Vojtula je taky vždy z auta mokrej, ale spí hned co nastartujeme :sweat_smile:
1. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
skleni: ve vaze nas asi trumfnete, co? :grinning:
1. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojte holky,
tak naše noc se taky celkem dala, usnutí ve 22hod. a buzení v 1.30-5.hod-7.hod, to si ho pak vezmu do lůžka a pospáváme tak s kozou v puse.... vzbudili jsme se o půl 9, pak jsme vyrazili ven, tedka jsme došli domů, malý má dopol. siestu, pak jak se vzbudí pošupajdím do práce ukázat seniorkám našeho bobíška, pak se mamka přihlásila na hlídačku a vyrážím poprvé " do ulic" :grinning: tedy do kina se ségrou na něco s Renee Zelweg.

Akorát musím splnit bojový úkol :sweat_smile: a to ostříhat nehtiska Adýskovi, jak často stříháte nehty? Já totak nerada....musí být tak napůl v bezvědomí....stříháme tak jednou týdně, mám pocit, že mu to hrozně roste, tedka to má tak zralé na francouzskou manikůru :angry: není úniku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Skle- děkujem za pochvalu, ale malýmu se taky moc nechce, vždyt podle poslechu to obččas vypadá jak týrání dítětte, ne :grinning: Právě proto jsem to točila, pže já dala na bříško a on vždycky párkrát zapásl a hup na bok, pže e-e to se nám nelíbí!Tedka právě nějak stojíme na místě, mám dojem....ale jak říká má nejlepší kamarádka, copak bys chtěla, aby stavěl už kostky? :grinning: :grinning: :grinning: a tak to já zase ne, já ho mám tedka jako mimiinečko na poňunání a at to tak delší dobu zůstane.... :sweat_smile:

JItu- Já se tedy přiznávám, že brutálně lenoším...co se Adýs rozjel v nespání, kňourání, atd. tak mám doma bordel veliký...v těhu jsem makala jak šílená, ale tedka se mi nechce... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: naštěstí máme za prvé tatku furt v čudu, takže nestíhá sledovat...pak taky hodného a zvyklého na bordel od vlastní maminy....ale to si zas myslím, že mám doma podle tchýně supr-pořádek!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
a v delce ma sanci asi jen ondrasek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
bram: ted jsem zkoukla videa, hezky :dizzy_face: Nahodou pase krasne :wink:
1. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
jak postřelený kůn říkám...točí tu hlavu furt doleva :grinning: drsně ho bere balanc i tak na bříšku....
ale za první úspěch považuju, že mám dojem, že se konečně cílěně směje...jak mu zachrochtám pod krk, tak nahodí rohlík a to mám fakt radost :grinning: pže jsem už pomalu si začala říkat, že mám mezi dubnovkama vážné dítko :sweat_smile:
1. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Bram, taky jdu stříhat nehty :frowning2: dělám to tak jednou týdně. minule to šlo i bez spánku.
1. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak to mě se nejlépe uklízí, když manža spí nebo je v práci, jak je doma, tak mě to vůůbec neba. Včera ale šel vysávat, tak jsem si vygruntovala celou kuchyň i okno jsem si umyla,protože ho mám zaťapané od Dandy. Pořád někomu mává :sweat_smile: :sweat_smile:

Saru: taky si myslím. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
tak ten můj je na úklid těžký pohodář, ale jednou za čas ho to chytne a dležitě mi vyčítá drobky pod mikrovlnkou nebo chlebníkem... :grinning: to je pak na odstřel, tak ho zase elegantně vyhodím k pc...pracovat, tam mu to sluší nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: pže mlčí!!!
1. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
saru: gratulace ke kontrole, Štěpánek je kus chlapa :wink: , my vás určitě netrumfneme :grinning: , ale přes 60cm už máme určitě taky a váhu lehounce přes 5 kg

nehty stříhám 1x 2 týdny a Nelča musí spát, jinak nemám šanci, pořád s sebou mele a stříháme kleštičkama

my už za sebou máme procházku, vyrazily jsme hned v 9 hodin, dokud se venku ještě dalo dýchat, teď už je to mazec :frowning2: , strašný dusno... a Nelinka mi vytuhla v lehátku, v kočárku spala snad 15 minut, bylo na ni vedro
1. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Barčo můj taky, moc neuklízí, ale když začne, tak schválně začne brát ty věci, které mám někde jen tak položené :grinning: :grinning: :grinning: Bych na něj někdy vzala samopal :wink: :sunglasses: JInak nechtíky nám docela jdou, většinou mu je stříhám při kojení. to pěkně drží a nemá čas
1. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
ostříháno a opilováno hurááááá :grinning: v bdělém stavu a bez řevu :grinning: ale na nožičkách jsem ještě nestříhala, zdá se mi, že to není potřeba. Jak u vás?
Mně vytáčí, kdy manža jednou za čas myje nádobí (měli jsme pokaženou myčku) a nadává mi, že nádobí neuklízím hned a hned neutírám, když někde kápnu :angry: to mám sto chutí mu příště tu večeři nevařit a dát chleba, z toho nic neukápne :angry:
1. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
My stříháme i na nažkách, ale jen palečky. Tam mu ty nechty nějak rostou. Ale na ručkách víc.

Luci: ty jo, tak to já to taky nechávám odkapat. To je snad normální ne??? Manža byl taky vycvičenej z domu na utírání, ale tady ho to přešlo :wink:
1. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
taky na nozickach nestriham, neni treba. A na rucickach striham tak 1 x za tyden, nekdy v spanku a nekdy kdyz si s nim povidam

u nas je taky dusno, hned rano jsem si vlezla pod studenou sprchu

dneska jdeme na baby clinic na vazeni, to zas behem minuty budeme odbaveni :angry: Jsem zvedava jestli mi ho zmeri na pozadani, minule nechteli, ze se to nedela /ja bych spis rekla,ze se ji nechtelo/
a chci se zeptat na pupik, mi pripadne, ze ho ma porad hodne venku

Jinac maly usnul po precteni pohadky kolem devate, kojo v 3.30-7.30 a pred chvili a ted uz je opet v lehatku a diva se na pohadky v telce

Uklizeci jsem mela v nedeli, okna umyte, prach utreny, vyzehleno a muj se zapojil taky do prace a povysaval vsechny koberce
1. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
taky jsem nasla video jeste z nemocnice, jak se maly narodil. Kukam na to jak vyjevena, je neskutecne jak to leti, jako by to bylo vcera, takovy drobek...
Taky Vam prcky balili do tolika uteraku????

http://www.youtube.com/watch?v=xVcY9k8mlF8
1. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Magis, úžasný, že jsis tam taky :slight_smile: příště to chci taky s takovým videjkem :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
o ručníkách nevím, malý byl v plenkách.
1. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
luci - musim pochvalit Gava az prijde z prace, jaky je skvely kameraman :grinning:
1. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj,
tak jsem odvezla Kačku a jsem sama samička.......mám za sebou 120km v tom vedru blééé.....byli jsme s Vojtíškem zplavený oba.....to byly náročné 2 dny.......ještě, že Vojtí je uznalý a spinkal od 20 do 8 s 15min přestávkou na krmení ve 4h..............ještě zajdu se psem na veterinu a jdu ležet a možná i do bazénu...manža už je na pláži...tak jsem v klidu a docela se mi stýská:slight_smile:....vůbec jsem vás nečetla, tak nevím co řešíte...podívám se večer
1. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
teda Zdeni, malý ti spinká krásně :slight_smile: já taky ležím, pololežím a malý chrní v lehátku. Je sladký, jak ma na sobě jen body a bryndáček - to když ho živím čajem, ať to nemá pod krkem. :sweat_smile: a jak to, že jel manža sám na pláž??? s kým?
1. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
My byli teď 2 hoďky venku... Pařák jako sviňa... Malej mlátí do hrazdičky, za chvíli ho napapam a letíme na tu neurologii... Máme tam být ve 4... Pak mam spicha se sestřenkou, jdem pokecat na kurty (naši chlapi budou plácat tenis)

Luci, s tou vodou to znam... Něco dělam v kuchyni, manža přijde, bere utěrku a už to tam utírá... "To nevidíš, že tu stojí voda?"... Na to jsem alergická!!! Bych dycky vraždila!!! Maniak, fakt!
1. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
magis: to máte pěknou pamnátku na porod :dizzy_face:
Karolínka měla jen nějakou textilii a takový jakkdyž prostěradlo, ale malý, tolik vrstev ne, bylo teplo :slight_smile: ¨

enza: užívej si pohodu a klid :wink: ale věřím, že se ti stýská.

My jsme byli ve městě s tchánovcema, dala jsem si nealko coctail, dobré to bylo. no a cestou zpět nás chytla buřina - tak jsme se schovali do vchodu k jednomu obchodu, ale malá už se pak začala budit - měla hlad, tak jsme šli, ještě jsme trošku zmokli, ale ne moc.
Manža jel vyzvednout autí, bylo na čištění a pak se budem rodinně flákat :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoooooooooooooj

tak my jsme se dnes taky pořádně prošli, ale bylo to fajn. I když fakt horko. Daník snad bude uťapkanej a bude klid. Manža nám před chvíi odjel na noční, tak budu mít zase večer dvojí šichtu. Vojtík usnul taky, tak je tu klííííííííídek

Enza: tak to se ti nedivím, že ti je smutno, ale neboj, až budou doma, tak si budeš říkat, ježiš, to byl klídek

Tady jen hřmí, ale žádná velká sláva to není.
1. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
tak my jsme taky zpět z prochajdy,sice jen přes hodinu, ale jsme mokří šíleně :grinning: a to jsem strávila 20 minut na poště a úřadě. Martínek se naučil pít čajík z láhve, díky tomu jsme to přežili... už aby zapršelo. na vnitřním teploměru mám 28 stupňů :frowning2:
1. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Luci: no tak to tam máte saunu ne???

My jsme se vzbudili a zase usnuli, ale už mu to moc dlouho nevydrží. :unamused:
1. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
skleni, jj sauna :frowning2: v kočárku, když jedu, tak Marťa spí, ale když ho zaparkuju, tak je do 10 min. vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Máme to samé, každej na mě, proč pořád jezdíš s tím kočárem, .... on ti nespí??? No fakt debilní otázky :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
no já bych jim ten kočárek dala na zkoušku :grinning:
1. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
tak tak. No nic, já mažu, už jsme se vzbudili a hejká tam jako na lesy. Tak zatím páááááááá
1. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
my jsme byly ještě jednou venku a nakoupit, malá so zdřímla, koupila jsem jí krásný nálepky - dám je k přebalováku ať má na co koukat. Teď sosá a přijede si pro nás taťka abysme mohli dovest to vyčištěný auto. dvě prej neuřídí či co :grinning:

S malou se taky dřív muselo drncat aby spala, ale teď už naštěstí ne :wink:

taky tu máme tak 26C vevnitř - příšerný :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.