• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Táááááááááááááááák, už jsme napapaní a hajáme. Snad brzy usne, když vstával téměř v šest. Ještě musím hodit Dandu do vany. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Daník už je ve vaně a vy nikde?? no ženy, co je s vámi??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
tak první samotné odpol. jsme strávily ve čtyřech babách u sousedky na zahradě ........ osvobozující pocit jenom krafat a nemuset se o nic starat a chystat večeři :grinning: Vojtí byl hodňoučkej a spinkal, ikdyž mu u ucha řvaly prckové...pohoda....teď už zase spí , tak přemýšlím jestli to taky nepůjdu zalomit..........
1. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
čaute dámy
u nás konečně pěkné počasí ..sice furt brutální vlhkost vzduchu, ale svítí sluní

dnaska jsem byla u té vytopené kámošky - teda ne u nich, ale tam, co momentálně bydlí - bylo to hodně smutné povídání
prý otevřeli dveře ven a pod schodama se jim valila voda, otevřeli dveře do sklepa, valila se tam voda ... tak utekli do parta odkud po 10cm lati zdrhali z domu na protější svah ... vždycky mi připadalo jak to tam mají debilně dispozičně - no ukázalo se, že naštěstí
nejstarší syn šel boso - nestihnul ...fakt dobrý :frowning2:
1. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
jinak ondra je fakt zlatý ..jak se říká, že 4měsíc už začíná návrat tříměsičních investic - můžu podepsat - ondří je zlatý ...takže užíváme dokud nerostou zuby

ad nehty - stříháme za zcela bdělého stavu - je fakt šikovný nechá se a kouká

jinak jsme byli na kontrolu po očkování - musíme jít ještě v pondělí ....asi mu to píchnou ...uvidíme
1. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Hup: jj, to věřím, je strašná bezmoc, když nemůžeš nic udělat a jen utíkat....

Tak to je šikulka šikovná. Já jsem ho zrovna dnes málem stříhla. Pořád se ošívá. No kdybyste viděli co dělá při kojení, bych ho nejraději něčím svázala.
1. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hup, to je velmi smutné povídání :frowning2: a jak daleko od vás to bylo, že tam máte taky tak strašně dusno? Jinak náš brouček občas zabrečí, že už chce dělat něco jiného, ale je taky zlatý, je s ním už zábava, je to něco jiného než v šestinedělí, jsem ráda. :grinning:
1. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
jsme byli dnes na druhé kontrole TBC a zase mu to mačkala...chudák řval snad víc než poprvé a říkala, že ho to čeká asi i příští týden :frowning2:

nehtíky stříháme bez narkozy a docela drží

mazové stroupky jsme taky měli...mazala jsem olejíčkem a vyčesávala (bez vlasů) :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
skleni, vážně pořád vojtí u kojení vyvádí? náš se uklidnil, nedokrmujem, to jen dvakrát minulý týden. snad už to je pryč, to kojení 14x denně :confounded:
Enza, to se máš, chtěla bych jen tak pokrafat a nemyslet na to, co jsem doma ještě nestihla :wink: snad mi to vyjde u našich v Ostravě, to nebudu uklízet já ani mamka, aby si malého užila :grinning: no těším se velice :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
no ..a taky sčítáme škody ...teda pidi škodičky oproti zatopeným, že
půlku truhlíku zničil déšť ....snad se ty kytky ještě vzpamatují :angry:
1. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Luci fakt, pořád háže nohama... škube mi bradavkou, cucne pustí cucne pustí..... pořád dokola. Někdy mu tu hlavu musím přidržovat, aby se vůbec najedl. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

En: to je bobík malej, takhle ho trápit :confused: :confused: :confused: To se mu tam pořád dělá hnis????
1. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
hup a ta kamarádka už viděla co mají doma za spoušť nebo tam ještě nemůžou? to musí být hrozný zoufalství brrr
a to asi blbě vysychá, když je u vás taková vlhkost :frowning2: to je fakt smutný
1. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
sklen: přesně - prostě bez šance se alespoň rozloučit se vším ..je to blbé

sklen: to bude spurtík - neboj , fakt to přejde :grinning:

luci: jak co ..ale do nj máme 5 km po cestě - takže vzdušnou čarou tak 2-3 km

enz: já ty stroupky vydlubkávám, když mi usne v šátku ..mám to přímo pod nosem a nemůžu si pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
skle: dělá....měl to už 1/2 než minule, ale stejně.....dala mi framykoin 3xdenně, tak mu přeju ať zabere a nemusí ho už trápit......on pak ještě dlouho tak vzlyká, nadává a stěžuje si :slight_smile: brouček
1. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
hup: líbí se mi ta tab. velikostí 62/68 do 6měs. :grinning:
1. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Enz: no hlavně, aby to pomohlo a on mě konečně klid. Takové mučení nesnáším :sweat_smile: :sweat_smile:

HuP: no už aby to bylo. Já si občas připadám, jako bych mu dávala něco špatného co je pro něho eeee
1. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
enz: můžou, ale zatím sbírá odvahu - byl tam jen manža - omlátil zdi na cihlu a čekají na vyschnutí, ona sbírá odvahu

jako vlko je brutální - vlňáčky, které sice schnou obecně dýl, suším už týden - jediné, co se nedá dát do sušičky - kdybych ji neměla, asi bych přestal látkovat nebo co :sweat_smile:

enz: to jsem nezkoumala - no to je dobrý ..ale alička to tak třeba bude mít :grinning:
1. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
sklen: no já říkala, že cápu, že některé ženské v téhle době přechází na um - byl na ránu :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
No to je fakt, s tou UM, nejhorší jsou ty manžovo kecy, no ono mu to nechutná, dej mu něco jiného.....

No copak Alička, ale tady je holčička, která teď přešla na vel: 48 :grinning: :grinning: :grinning: a je o týden mladší než my
1. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
sklen. a už by ju měl ...nechápu, proč chlapi kafrají do kojení ..jako jsem ochotna se bavit o tom, jestli je málo nebo moc oblečený, jaké hračky mu koupit apod., ale kojení fakt s chlapem odmítám konzultovat ...naštěstí měl manža jen dva takové ústřely ..ale stejně mi hnul žlučí

sklen: no mi ségra před týdne vítězoslavně hlásila, že vyžadili první kousek velikosti 50 :grinning:
1. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
No tak to krásně rostou prdelky. Za chvíli z ní bude slečna na vdávání :grinning: :grinning: :grinning:

Hodila jsem do albíčka nové fotečky :wink: :wink: :wink:
1. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Holky, já se dneska zblázním!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Od rána pláč-fnukání-desetiminutovka spaní a pořád dokola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tedka oči jak angorák a je vidět, že je unavený, ale prostě nemůže zabrat....už nevím co mám dělat....a tatínka máme stále v práci....jsem tu sama....tedka vidím, jak moc NEUMÍM BÝT SAMA....chudinky svobodné matky!!!! :frowning2:
1. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Nazdárek,
teda to bylo zase vedro! A ještě ke všemu se hlásím do klubu obnovených menstruací.... :confounded: Hrůůůza!!!! Včera jsem myyslela, že jenom jako něco...a dneska pěkně se vší parádou! Beru Azalii a to jsem dr. říkala, že u Amálky se mi to stalo po Cerrazete, ale až po roce a teď tohle!!! Holky, normálně mám ty prášky brát, i když to mám, že jo?
Skleni bezva fotečky a všechny ostatní hvězdičky jsou taky supeeer!
1. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Kami: moc děkujeme. Ber to určitě dál, myslím, že tyhle při koju jsou bez přestávky že???

Baru: nevěš hlavu, třeba je to tím počasím, prostě nemá svůj den.

No já jsem ráda, že já od toho čištění zatím nic.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
barčo, to tě úplně chápu. zkus ho vzít na tygříka, jako malý je na bříšku a tvoje ruce pod ním a chodit. nám to zabírá a malý v té poloze i usínaá. ale bez chození ne. :unamused:
Skleni, Danda je celej ty, co? Už jste se bavili s manžou o tom výletě? :slight_smile:

Báro, to je mi líto... Asi má nějakej protivnej den, co? :frowning2: Ani uhoupat nejde? To u nás zabere vždycky...

Byli jsme na tý neurologii... Naštvali mě, byli jsme objednaný na 4, vzali nás v půl 5... Malej od 2 nespal, ve čtvrt na 5 to zapíchnul a pak jsem ho musela budit... Tak jsem mu dala v ordinaci cucnout, aby se uklidnil... Naštěstí to zabralo... Na Dr. se smál, povídal... Všechno má v pořádku, žádný odchylky nezaznamenala... Akorát když pase koně, má zvýšenej tonus a nachyluje se k jedný straně... Řikala, že to nic neni, ale jestli chci, můžu skočit na rehabku - tak tam pujdu, za to nic nedam... Ty koně ho totiž fakt nebaví.. Za chvilku se dycky rozčílí...
Přitahovala ho za ruce do sedu, takže už krásně drží hlavičku :wink:
Součástí toho vyšetření je ještě EEG a sono mozku, tam pujdem někdy v srpnu...A v 6 měsících zase sem na kontrolu... Filda bude prokleplej od hlavy k patě...

Jen co jsme vyšli z ordinace, tak usnul, chudinka... Doma se zase vzbudil, tak jsem ho frkla do hacky a byl klid... Ještě, že jí máme :slight_smile:

Jdu spát, nějak mě bolí hlava z toho vzduchu...

Papa
kami, jo mě říkala mudr že to mám brát pořád, že to bude jako pseudo menzes.. špinění nebo horší.
skleni a zkusla jsi jinou polohu při kojení? taky se zatím nečistím a nechybí mi to.
1. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
NIky: jj, Daník je celej po mě, i to držkování podědil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Výlet jsem navrhla a docela to mělo úspěch, tak snad to ještě nějak dořeším :wink: :wink: :wink: :wink:

Luci zkoušela, všude je to stejné, hlavně při ležení mi nejvíc vypije, v sedu se pustí kouká na mě :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
skleni, máš krásný kluky :slight_smile: ty poslední fotky jsou udělány jakou technikou?
1. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.