• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sépiový vzhled, já to všechno fotím mobilem
1. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
jsem kecala s manžou 40min na skypu...to bysme se phonem nedoplatili :slight_smile:

bram: a co ho hodit do autosedačky a objet ulici?......je to na palici, když vidíš jak se mu chce spát a nemůže :unamused:

niky proč jste byli na neurologii?
1. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
nik: proč jste byli na té neurolce :confused:
1. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
skleni a co vojtíkovi svázat ručičky do zavinovaačky na kojení?
1. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Enz a manža je v Chorvatsku? a s kým?
1. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Luci já už žádnou nemám, bo se mi do ní ani nevejde. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
ale neva, že mu budou trčet nohy, však to se používá i na větší děti. Myslím, že to říkala i Hup.
1. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
tak to já někde vyštrachám jednu po mě :grinning: :grinning: :grinning: to budu muset vyfotit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
hup, enza: Kvůli tomu, že malej trochu zlobil po porodu s dýcháním... Museli mu odsát vodu.... Ale naštěstí to byla jen chvilička. Už jsem to sem psala... Apgar měl 5-8-10... Přitom monior byl do poslední chvíle OK... Jsem ráda, že Dr. nic nepodceňujou a radši ho proklepnou.. :slight_smile:
2. črc 2009 ve 03:44  • Odpověz
ahojky, tak já jsem vzhůru od šesti, fakt prima noc :frowning2: na to, že jsem kojila ještě ve 22:00, tak se probudil už v 2:30, pak 4 :15 a to mi řval u prsu.. pak se napil pořádně v 5:00. a do šesti byl klid, pak už byl totálně vyspanej a broukal si pěkně nahlas. takže jsem vstala, dřív než manža, a věnuju se mu. když už ho nebavila hrazdička, tak jsem ho otočila na břicho. a ejhle, za chvíli řev, tak koukám, co se stalo a malej na zádech!! fakt nevím, jestli se tak překotně vyvíjí nebo jenom přepadl :confounded:

Nikulko, to jsem nevěděla, že se to řeší až teď?
2. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
ahojki, také jsem už tu se řvoucí ozvěnou v hlavě :frowning2:
2. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
tady nikdo nejni :unamused:
2. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky,
tak mi noc v pohodě, Neluška poprvé vstávala v půl pátý, ale Amince bylo asi vedro, tak se pořád chudinka budila :unamused: Budeme jí muset koupit do pokojíčku nějakou klimošku, protože i když jde spinkat poo, tak má pak úplně mokrý vlásky :frowning2:!
2. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
niki: byt tebou, tak bych na rehabku zasla. nas malej mel presne to samy, malinko se stacel k jedne strane, chvilku jsme cvicili a ted mu to jde uzasne, spis je jeste dost predbehly. A na brise ho to hodne bavi :dizzy_face: Ono ho to bavilo i peditm, ale tim, ze mel jednu stranu takovou oblibenejsi, tak si tim, ze byl na brise, ta zada spis kazil. ted uz je to super :wink:

nase mlade dnes spalo az do 5.15 :dizzy_face: Zato od te doby je vzhuru a stridave se rehta a stezuje si :grinning: ale zatim nerve :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
dobré ranko
ondřízase v postýlcešíleně cestoval ...asi budeme válečkovat ...nevím..vyzkoušíme uvidíme
2. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
hup: nas Stepan si vcera v noci soupl nohu mezi sprusliky :grinning: Asi hodku si tak malinko stezoval, ale je tak mrmlal. pak jsme tam s manzou mrkli a on ma nohu ven :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: tady je opět na padnutí :rolling_eyes:
My jsme měly super noc. Kojo ve20, pak šla hajat - usnula hned, kojo ve 2:30, 6:30 pak už jsme sice vstávaly, ale pohoda :slight_smile:
Byli jsme v tescu, koupila jsem Karolínce dvě bodyša bez rukávů a bryndáčky, protože fakt megaslintá, dám vám sem fotku jak si madam slintá "do zásoby" :grinning:
Jinak zase peru, to je kolotoč. Ještě ani nemám uklizené vyžehlené prádlo a zase bude co žehlit...

baru: nám pomáha při pláči nosit v šátku, pokaždé se uklidní a usne :wink:

sklen: hezké fotečky :dizzy_face: kluci jsou frajeři :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
tak takhle se pořádně slintá a dělají bubliny: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2971465&vReferer=%2Fphotos%2Fmauska
je to trošku přesvícené, ale pod spodním rtíkem jich má celou kopu :grinning:
2. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Mau, malé ty náušničky moc sluší :wink:
2. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
luci: děkujem :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Bré ráno,

u nás noc super... 22-4-7... Pak spal až do 10, já vstávala dřív, nechtělo se mi spát... Tak si to malej dospal ve velkej posteli :grinning:

Luci, to neni pozdě... Oni ho chtěli jen zkouknout ve 3 měsících, jestli se všechno dobře vyvíjí..

Saru, na tu reha pujdu, aspoň mi ukážou správně, co mam dělat a tak... Tu sestřičku znam, vedla těhu cvíčo a je děsně hodná :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc průměr, kojení 20, 2:45, 5:45, 9. Bylo štěstí, že Nelča po té 6.hod ještě usnula, sice se mnou v posteli, ale spala :wink:

maus: Karolí už pase hezky, že? :slight_smile:

Nelča se včera chtěla přetočit ze zad na bříško, ale ta spodní ruka jí fakt zavazela a tak jí to nešlo, ale zkoušela to několikrát, šikulka :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
holky, ten nas smoula uz se fakt zacina plazit. odskocila jsem si na WC a on se se posunul dopredu pres pul deky, aby dosahl na hracku :sweat_smile: No, uz bude pomalu veselo, abych ho uhlidala :slight_smile:

Tady je dnes zatazeno, ale tak sileny dusno a vlhko :angry: A o vikendu maj byt zase tropy :unamused: Pradlo mi vubec neschne...
2. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
mau: Karoli je kocka :dizzy_face: To slintani nam ted vsem mamkam dava zabrat, co? :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
nejvic me rozciluje, ze si vzdycky chytne bodycko u krku a rve si ho do pusy, takze je nejen oslintany, ale i vytahany :grinning:
2. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Saru a byl na břichu? náš to taky dělá a docela rychle.
2. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
mis: jj, už ji to jde pěkně, líbí se jí to a už i hezky otáčí hlavičkou :slight_smile:
saru: díky :slight_smile: Štěpula je teda úplně nejšikovnější, když už se i plazí :dizzy_face: No a slintání si myslím užíváme všechny :slight_smile:
Karolí se zatím zvláda překulit jen na bok, ale postupně přidává švih a přetáčí horní nožičku dopředu, takže jí to myslím brzy půjde :slight_smile:

Já mám pověšenou první pračku, tak snad to bude schnout, v troubě oběd a uvidím co manža. Jel si dělat rozvody na autě, před chvilkou volal že BMW je v atomech a že je teda zvědavej jestli se to povede :grinning: Pro něj myslím brzo pojedu, aby nemusel chudáček pěšky :grinning:
2. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
mau+luci: jo, je na brise, ale neni to takovy, ze se jen odrazi nozickou a sune dopredu, to uz delal taky docela dlouho, on uz to ted dela fakt spravne - jako ze se opre o pravou ruku a zaroven levou nohu a pak to strida, tim padem se fakt plazi. doktorka vcera rekla, at to brzy cekame, a on se mi tu plazi uz dneska. Uz to dela asi hodku, vzdycky ho soupnu zpet a on zase. prijde mu to desne zajimavy :slight_smile:

mau: a Stepula neni nejsikovnejsi, protoze nejsikovnejsi jsou prece vsechna nase dubnatka :dizzy_face:
2. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
saru: vlastně, ahá :grinning:
2. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
saru: tak to se máš na co těšit - mi to furt taky všichni říkají, že za chvíli začne lézt ..ale já myslím, že to u nás zase tak horké není - každopádně klíďo počkáme :grinning:

ještě budeme vzpomínat na tyhle chvíle :grinning:
2. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.