• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
my byli taky na zaghradě - ale už se sbírá na d隡- co chvíli to žuchne
2. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
niky - jak ja bych si vymenila misto s nim :grinning: :grinning: lezet si v hacku a relaxovat
2. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
magi, my mu to tu závídíme všichni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tady bouří někde v dáli.. ale svítí sluníčko a je pařák... za chvilku přijede manža z práce a pujdem grilovat :grinning:
2. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Jitul, zažila jsi teda pěkné boje, fakt, jen co je pravda, držím palečky, aby ten Nutrilon fungoval. zkus se podívat na koníka, jestli není téma na odstavování, třeba se tam něco najde.
nikulko, hacka je super. a na cem to visí, dá se to jednoduše přemisťovat? právě nevím, kam to dát..
2. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Niky, ještě jeden dotaz: musíš houpat? jak dlouho? nebo usne sám?
2. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
kde vy furt na ty pařáky chodíte :sweat_smile:

nik: u nás hačka ok, ale musí být už nalomený na spaní - jinak ji moc nemusí ..v bdělém stavu vůbec nepadá do úvahy ....alena denní spinkání je fajn
2. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
niki: dik za odkaz, ale zatim pockame, tento mesic uz nakoupili dost obleceni, takze zas nekdy priste :wink:
2. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
luci, houpe se sama tak 2 minuty... máme mezidveřní hrazdičku, nebo můžete navrtat šroub do stropu... a na zahradě se dá jednoduše na strom :slight_smile:
většinou ho tam dam, když už je nalomenej - to poznam podle očíček.. a houpu... do 5 minut je tuhej... teď tam spal 2 hodiny... a nepotřeboval ani houpat.. :slight_smile:
2. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
hup, je vidět, že v čechách je jiné počasí než na Moravě :wink:
Niky, takže hrazdička je tam nastálo a hacku do ní zavěsíš? věřím, že se mu tam spí líp než v kočárku, je krásně obepnutej. a nerozhoupese to samo, když se hýbe?
2. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
to vám teda závidím že vám děti spí tak dlouho i přes den. Karolí spí přes den většinou po půlhodinkách, nejdýl hodinu. Sice mezi každým jídlem, ale krátce.
2. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
mauško, my to máme stejné :unamused: výjimečně spí víc než hodinu v kuse.
2. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
maus: měNela taky nespí tak dlouho, spí jako Karolí, prostě po chvilkách, ale jednou tak 3-4dny usne i na 3 hodiny, ale bohužel ne denně

niki: díky za odkaz, už jsem si to našla, jsem to totiž hledala pod názvem "hacca" :grinning: , tak se pak nemůžu divit, že to nemůžu najít, že... mě se ta světlá líbí, ale barevně je nepraktická, líbil by se mi nějaká barevná, tvoje oranžová je super....
2. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
čautě ženy,
byli jsme s Vojtím na kyčlíkách a už tam nemusíme, kdyby nás nečekala ještě jednou ta kalmetizace máme pro tento měsíc od doktorů pokoj

jitu držím palce ať jste oba v pohodě....tu sestřičku bych poslala do p.....fakt nechápu co je to dnes za trend s tím kojením......pak jsou ty ženské vystreslé a mají pocity viny, že něco nezvládly

to mně "staré pušce" nehrozí......jsem nad věcí a ty dnešní "trendy rady" beru s rezervou....ale je to asi přeci jen tou 12-letou praxí :grinning:
2. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
mis: to mame uplne stejne, vetsinou usina jen na chvilky, ale obcas je den, kdy vytuhne treba na 2 hodky :slight_smile:
2. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj kočky

tak jsem dnes byla s Vojtíkem u mudr. Pořád se mi nezdálo to jeho ublinkávání po každém kojení. Měli jsme podezření na reflux. Tak si nás raději pozvala. Ta naše má dovču,t ak jsme šli k zástupu. Heééééle , ta ho proklepla až jsem čuměla. Nic špatného neshledala. Byli jsme se znovu zvážit a náš frajer už má 6,8kg, za týden přibral 300g. Koukali jsme na to jako blázni. Tak říkala, že je to v pořádku, že se strašně nahltá prvního koja a pak mu to jde ven. Prý ho musím po pár minutách sundat z prsu, dát mu krknou a dokojit. JInak nás moc pochválila. Je prý šikovný. Tam na ní dělal opičky, pořád na ní mrkal,... tak se moc smála.

NIky: no dobrý, víš co se stalo mě??? U nás ve školce mají igelitové návleky na boty, já jsem si je nandala a už nesundala. Šla jsem v nich domů. Vůbec mi to nedošlo. Až mi jedna známá povídá, proč jim to tam nenechám. Ty jo, jsem byla červená až na prdeli. kdyby alespoň byli neutrál, ale oni mají sv. modrou barvu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jdu vás dočíst
2. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Mag: nemusíš se stresovat, my na tom nejsme o nic lépe. Vojtíkovi to taky zrovna s tím pasením nejde. No ikdyž jsem ho dala na bříško, on se poblinkal a to jste měli vidět, jak tu hlavu držel bobánek malej.
2. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
skleni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsme teda dvojka :slight_smile: nás potkat na ulici :slight_smile:

luci, hýbe se i sama, když se tam vrtí... ta hrazdička se roztáhne mezi futra...
2. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
skleni, tak fajn, že to není reflux, ještě se to může spravit. Já jsem málem takhle odešla od pediatra :grinning: taky v modrých :grinning:

Niky, tak to je super, začínám o tom uvažovat. jen přesvsědčit manžu...
2. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
2. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
HOlky mě picne, tak ten náš drobek se ve čtvrt na šest rozhodl, že už je vyspinkaný, tak se chtěl opět napít, pak jsem ho chovala, teď usínal, tak ho položím a on zase ječííííííííí. booooooooooože
2. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
skle -tak to jsi me potesila, ze nejsem s Wilikem sama kdo jeste nepase koniky

pred chvili se tu prehnala bura, ale jen takova 10-ti minutovka a uz je zase teplo a sviti slunicko :sunglasses:
2. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
niky - jeste jsem se zapomela zeptat, ty homeopatika se maji volne rozpustit v puse nebo zapijet?
2. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Taáááák snad budee konečně klid. To byla fakt hrůůůza, fakt maminky co jim děti stále pláčou obdivuji. No já bych se už asi šla ....
2. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Mag: volně rozpustit.
2. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
magi: dát pod jazyk a nechat volně rozpustit a neužívat dlouhodobě
2. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
sklen: :wink:
2. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
JJ, vzpomněli jsme si obě že???
2. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
dekuji kocandy :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
malutky usnul v lehatku se zapnutou vibrackou, tak ja se poustim do zehleni..mam toho zase kupy, tak treba do pulnoci to stihnu vyzehlit loool
2. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Mag: já bych také měla žehlit, leč nemohu. Umřela mi žehlička :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.