• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jsem dneska Nelču pomluvila, že mi nechce moc spát a ona mi v 17:30 vytuhla a ještě se neprobrala, ona vždycky usne mimo plán :wink:
2. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
mis: pomsta :grinning:
2. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojte holky,
já jsem uplně v pr----totálně psychicky vyšťavená :frowning2: Malý od včerejška jen řve, usíná na nepatrné chviličky, dokonce se dneska nechtěl vůbec přisávat, prej je to ten spurt, už mi to potrvrdila i pediatrička od ségry z oddělení...ale nevím...měl už to někdo z vás? Malý mi vůbec dnes nechtěl pít z prsu...jen brzo ráno, pak v poledne chvíli a večer taky chvilku, dávala jsem mu v tom dusnu proti všem laktačním zásadám vodu, dělalo mu to dobře, pořád tak bolestivě plakal...jee to hrozná bezmoc, nevědět jak pomoc vlastnímu mimískovi... :confounded:
2. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Bram: no to mi povídej. My dnes taky válčíme.

Usnul a teď už je vzhůru a myslí si, že je vyspaný nebo co???
2. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
hup: jjj, to bude ono, ona prostě nechce, abych se v klidu nachystala na Zoufalky :wink:

bram: neporadím, my to ještě neměly a doufám, že ani mít nebudeme v tomhle měřítku, držím palec, ať to máte brzo za sebou
2. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holky

my měli pc kaput 4 dny a já měla absťák, manža se mi už smál :angry:

tak my byli včera na 3m prohlídce, Neli má 62,5 cm a 5420 g, dr. jí pochválila jak pase, že se už začíná vzpírat při tom i na rukách, no a pak dostala bodanec do každé nožičky, ale sranda, začala řvát až ji jehlu vytáhli, snad až ji viděla, asi bude fakt úplně po mě.... :wink: :grinning:
píchli nám hexu a nakonec jsem se rozhodla pro synflorix, takže jsme si to užili, ale zatím žádná reakce - ťuk ťuk, pokud nepočítám to, že by jen spala :wink: :sweat_smile: je strašně hodná, asi ji máme za odměnu :dizzy_face:

jinak asi vás nestihnu všechny dočíst tak se omlouvám.... :unamused:
2. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
bram, my měli taky už spur... trval 2 dny, malá ten první den nepila v kuse 12 hodin a ten druhý 8 hodin a další den pila co hodinu, no a ty první dva dny když jsem ji chtěla dát přisát tak řvala jako by ji lámali v kole, ale přešlo to a zatím je vše ok, taky jsem se ptala a prý to bylo ono, prý se to dá jen přečkat, taky nechtěla v tom vedru nic ani čaj, natož cic :confounded:
2. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
bram: se ví, že měl..vydrž - to přejde :wink:
bude to trvat max pár dní (já si teda vyžrala skoro rekordních14 :slight_smile:)
nedá se s tím nic dělat - zatnout zuby a mít ho ráda :slight_smile:

mis: abys pak nebyla ty zoufalá :grinning: ...jinak zoufalé manželky taky můžu:wink:
2. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Dadu, díky a jak je to dlouho, co jste to měly? a řvala jen u toho kojení, mám pocit, že náš malý řve pořád...Tedka tu poslední dobu je celý takový protivný, dnes to vygradovalo... :confounded:
S tím jeho špatným usínáním jsem se smířila, brala jsem to jakko kompenzaci, že ráno, když si ho vezmu do lůžka v 7, tak spíme ještě do půl deváté aspon....ovšem dneska...holky, zákon naschválu, bobík byl včera pracovně v Hranicích, dorazil až ve 2 ráno, do práce šel až na 12, malý začal ječet už v 5 ráno...Konečná....žádné nevinné poplakávání, ale ječák-hysterák pěkně....tak jsem zdrhla do obýváku, ale už v 7 jsem byla na mašlu zralá :sweat_smile: pak usnul ještě na třičtvrtě hodky a pak zas nic...na prd! :confounded:
V poledne jsem žehlila hrozitánskou kupu prádla za všechny ty vlhké dny, asi tři pračky...on zrovna měl spavý pokus pod větrákem, co máme u lustru, vždycky jsem požehlila kousek, popojezdila s košem, podala dudlíka a furt dokolečka.... :unamused:
2. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Já vím, že to přejde, nechci si tu pořád jen stěžovat...všechny tu píšete takové hezké věci a já mám doma malého nerváka.... :angry:
2. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
hup: miluju Zoufalky, Chirurgy a Muži na stromech....super seriály, Nela pořád spí

Dadu: gratulace ke kontrole a ke všem zvládnutým bodancům
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
bram: jen si postěžuj, komu jinému by sis měla stěžovat, ne? my si aspoň budeme vážit těch hodných dětí :wink:
2. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
MIs- jééé, málem bych zapomněla na zoufalky za chvíli, to musím rychle do vany, at stinu začátek :confused:
jo, tedka- klepu na dřevo, tatínek uspal, tak jsem ráda za sebe, ALE I ZA NĚJ, ten nervní uzlíček se také potřebuje vyspinkat pořádně, včera ssebou pořád cukal, až mi to srdíčko rvalo :frowning2:

Holky, srazovky, moje kámoška z únorovek mají po srazu, tak se nechme inspirovat, co? :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=396391&vReferer=
2. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Barčo neblázni, to máme všichni. Malý taky mívá takové stavy, pořád k němu lítám pořád ho houpu, nezabírá nic... bude to dobrý, je vydrž
2. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
bram: to se ti jen zdá ...ode mě tu určo v posledních dvou týdnech najdš ospurtu nejednu zmínku :wink:
prostě miminka mají svoje dny - stejně jako každý jiný člověk :wink:
to zvládneš :wink:

mis: na ty ostatní nekoukám ..nejsem moc seriálová ..ale manželky můžu :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky, musim vam sem dat odkaz na nase zuzovy video. Nasla jsem ho dneska ve fotaku, stahla a kdyz jsme ho s manzou videli, museli jsme se rehtat :grinning: Mozna vam tak vtipny neprijde, protoze mozna nejsme objektivni, ale treba se pobavite, je fakt dobry az do konce :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=UFc1pdc0gyM

Podotykam, ty hracky jsou cisty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Teda Saru: takhle ho mučit :wink: :wink: :wink: :wink: No je to úžasné, jak správně s tím háže, je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Máte stejnou žirafku jako mi. :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
saru: ty jsi tyranka :grinning: :grinning: :grinning:

ad čistota ...ondra když je rozbalený, tahá seza pindíka, pak si tu ručičku strká do pusinky ... jako mám se zbláznit? :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
saru: skvělý, taky jsem se u toho smála, nejlepší bylo, jak jsi mu dala špendlík na nos, fakt bomba :grinning: :grinning: :grinning: , občas ho máte jako hračku, ne? :wink: :wink:
2. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
bram - měli jsme to min. týden od čtvrtku do soboty

nejvíc řvala když jsem ji dala do polohy na ležato k prsu, jinak jen mrčela a chtěla se vozit nebo pokud pršelo tak nosit,

ale dneska to bylo moje zlatinko, hlídala ji mamka, protože jsem byla na akci, a ona byla hodná, celou dobu spinkala, nebo si hrála, jen jedno kojení a zase jsem mohla jít,

a dneska dopo jsem byla na nákupech a koupila jsem ji konečně tu zicherku, nikde v obchodě jsem ji zatim neviděla až dneska no a v úterý jsem ji koupila od lamaze světlušku a super, chrastí s tím a moooc se jí to líbí, nejraději by ji zničila jo a já si koupila ryflovou sukni číslo L, tak jsem byla šťastná :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
bram: doufám, že náš srazík bude víc pohodovější, plánuju, že přijedu ve 3/4 teplákách, obyč triku a teniskách, a že když bude hezky, tak se budu válet na dece na trávníku :wink:
HuP: no jasný :wink: :wink: :wink: To je normoš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky, tož ta Nelča pořád spí... to už snad ani není možný :astonished:
2. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dadu: no blahopřeji. Už se taky těším na tuto velikost

Holky je ananas pro mimi alergení?? Jsem si ho půlku nakrájela a neuvědomila jsem si to. Už to mám skoro v sobě :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Mis. tak to je dobře ne?? My taky spíme, snad už dá pokoj :confounded: :confounded: :confounded:
2. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
skleni, tož to nevím, já ho dneska snědla na pizze a docela dost, chutnal mi a Nelili zatím nic nehlásila,

já ji dala zabrat minule kyselou okurkou, nějak jsem se u telky zapoměla a už byla jedna ve mě, malá pak vypadala jako když jí taťka přistříknul barvou v garáži, kropenatá jako blázen :grinning:
2. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák malá :wink:
2. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
huráááá, už je vzhůru :wink:
2. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tedy mis to jsi asi jediná, která se tu raduje z toho, že mu mimi otevře oči :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.