• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
MIs- samo, že jsem to nemyslela doslova :grinning: já si také plánuju být sportovní na srazíku...poslední dobou jsou mým nejoblíbenějším kouskem šatníku tepláky!!! A co moje mamka řekla, že v nich je moje velepchdel jako dva kmínky, tak je ZBOŽNUJU!!! :grinning: Hodila jsem to sem jen tak, ten odkaz...ty mimča jsoujen o dva měsíce starší než ty naše...a jsou to už takoví velcí macci.....vlastně podle těch vah...ti naší taky :grinning: :grinning: :grinning:

Dadu- tak tos mi nalila krapet optimismu do žil....doufá, že i nám to brzo povolí a Šmoulíček bude taky moje zlatíčko klidné jako dřív....
Tu vel. L závidím....já stojím na váze....nějak tu mrhcu rafičku nemůžu donutit jít dolů :grinning:

Skle- ananas se mi zdá v poho...já vím jen o kyselém, ale to taky prý můžeš zkošet po kouskách, některé děti jsou citlivější než jiné
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Barčo, tak to jsme si asi koupili stejné váhy :wink:
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
mis: řeknu manžovi, ať čerstvě střihne trávník :wink: :grinning: :grinning:

sklen: normoška? ..no já totak nedělám,víš :grinning:

sklen: měla jsem jen zavařený - a pohoda
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jééééééééžiš, tak to by mě ani nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak promiň no :wink:
2. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
No nic, mažu do postele. Musím se vypotit. Jsem nějaká křáplá, tak aby to bobánci nechytili :grinning:
2. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
skleni, baru, no to já váhu taky nemusím mám pořád dost, hlavně v pérdeli :angry: , ale za ty dva dny toho spuru jsem snížila váhu o dva kila, :confounded: , ale raději ty kila než ty nervy s mimi když se o ně bojím :confused:
2. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobré ráno, dneska první? :slight_smile:
Noc byla divná, malá byla často vzhůru, ale neplakala, tak jsme byla vzhůru i já a čekala kdy bude chtít jíst. Nakonec kojo ve 2:30 a 6:15, pak jsme ještě spaly do 7:15.
Pořád je otřesný vedro, už by se mohlo udělat trošku líp...
Karolí se vyhajala do růžova, vypadá spokojeně. Odpo možná půjdem k prababičce, měla by tam být i švagrová s malým Domčou. Tak uvidíme.

saru: moc pěkný video :grinning:

spurt: jsme měli minulý týden, tak snad ty 3 dny protivnosti byl opravdu spurt a už nás to něčeká :sweat_smile:

A umřel mi fééén, tak vypadám jak strašidlo...si budu muset nějakej pořídit, nebo se s těma vlasama nedomluvím :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
dobré ranko

tak u nás opět žádné vedro :slight_smile: ....je zataženo a 19st.

maus: já se s těma mýma vlasama nějak neumím domluvit ani s fénem :slight_smile:
některé dny mám fajnový účes - něktré dny vypadám jak po zásahu elektrickým proudem :grinning:
3. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
hup: já mám aspoň dobrej pocit z toho že ten fén použiju, že jako proběhl i nějaký pokus o úpravu a ne že jsem si jen umyla vlasy :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
ahoooj holky, u nás noc byla super, když se Nelča včera večer ve 21:30 po 4 hodinách konečně vzbudila, tak dostala najíst a šupky do postýlky, pak jídlo ve 4 a v 8, no ideální noc :wink:

hup: už dopředu děkuji manželovi za posekání trávníku, bude se ležet lépe :grinning:

bram: ano ano, tepláky - můj nejoblíbenější kus oděvu, ještě ale musím nějaké dokoupit, ktrátkých mám málo :wink:

u nás je náááádherně, úplně modrá obloha a zatím se dá i dýchat, no ale je taky dost brzo, tak se uvidí během dne
3. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Já teď teda tepláky nosím míň než dřív. Jak chodím s malou ven tak se mi nechce převlíkat. Tak aspoň ty hadry unosím, když stejně jinak nikam nechodím :slight_smile:

Taky se těším na posekanej trávník, takže deky s sebou? :wink:
3. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Nazdárek,
tak u nás hlásim taky dušák jako blázen, ale vymetená obloha, sluníčko svítí, takže bazén to jistí! Už v sedm ráno tu bylo dvacet stupňů!
Holčičky opět vzorný, Amálka kolem půl osmý a Nellísek v půl pátý a pak s Aminkou.
V tomhle vedru nemám nějak vůbec inspiraci co vařit?
3. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
kami: mě se zase v tom vedru nechce žehlit :unamused:
Dneska nevařím - mám tam maso s pečenýma bramborama ze včera :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Jééé nazdárek Pebi :grinning:
3. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj pebi, jak se máte?
3. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
než jsem něco napsala, tak mě Anetka odtáhla pryč :grinning:
jak se máte, maminky? :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
ahooj pebi
úžasné ty borůvkové fotky :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
my skvěle :slight_smile: , jen toho času moc není
mám trochu depku z toho počasí, ale lepší se to :grinning:
3. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
maus: já bydlím na vesnici, lítám se psem na louku, takže u mě to jistí jedině tepláky :grinning: , alekdyž jedu do města, tak se oblékám slušně - kapsáčové kalhoty, triko a tenisky

kami: závidím bazén :wink: , šikl by se

pebi: my se máme fajn, Nelča je pohodové dítko, nemůžu si na nic stěžovat :wink:
3. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
pebi a chystáme 15.7. srazík u Hup v Rybí u Nového Jičína, nechceš taky dojet?
3. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
pebi: krásný fotky z dovolené, kde jste byli?
3. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
hup, díky :dizzy_face: ...naštěstí to šlo z oblečení bez problémů vyprat :slight_smile:

já bych přijela, ale 15.7. je u nás sraz s holkama z regionů :confused: ...to nestihnu :grinning:
3. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
mismar: Český ráj, hrady Trosky, Kost, Valdštejn, Klokočské skály...
3. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
mis: já se teda nijak nešňořím, tak normálka :slight_smile:

ahoj pebi. Krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: my se máme výborně, malá je zlatíčko, pěkně papá, je to náš macíček :slight_smile:
To by bylo fajn, kdyby jsi taky přijela na srazík :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
názdar maminky, opět se hlásím z návštěvy. Včera večer jsme měli hysteráček u obou prsou, takže dostal nutrilon... do půl deváté usnul a spin¨kal až do pěti, prostě zlatej. že by to bylo tím nutrillonem? den předtím dostal najíst ještě ve 22,00 ale vstával už ve 2,30 :angry: když jsme na návštěvě, tak budem odpočívat a kočárkovat, ještě musím zajet na poštu s balíčkama. bude to hezkej den. že nemá pršet? nemám totiž nic než triko a sukni :grinning:
Jo Bram my taky máme spurt, když se chce krmit 11x-14x denně :unamused: naštěstí neřve, ale u krmení vyvádí a pauzy má maximálně co 1,5 hod. přes den..

Pebi, fotečky jsou úžasné :wink: měla jsi Marečka v šátku jo?

Jinak jsem jediná, která má poměrně bledé miminko? má to po mě, bledá pleť a tmavé vlasy. ale fakt není nemocný!! a když s ním jdu ven, tak ho mažu aspoň dvacítkou.
3. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
jednou za 100 let sem přijdu a tady nikdo :grinning:
tak papa
3. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
pebi: to je škoda, že už něco máte ...no příště :wink:
3. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
no a zrovna Pebi to nemá daleko, mohli jste dojet aspoň na hodinku.
Hup, na srazu nebude žádná dvojnásobná maminka, že?
3. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
jo a ty jsi nějaká pracovitá, to jsi dostala novou zakázku, jak jsi počítala ten rozpočet?
3. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.